Подать объявление

Ипотека от Банков с лучшими условиями | Обсуждение кредитов под залог недвижимости

1. . .789
25 фев 2021 10:14
Глобус и Ощад сейчас очень активны. И с застройщиками нормальными они работают.
26 фев 2021 16:11
«Укргазбанк» підключився до держпрограми доступної іпотеки під 7% річних

У програмі доступної іпотеки під 7% можуть брати участь всі бажаючі – громадяни України, які відповідають вимогам про наявність/відсутність нерухомості і вимогам по доходах (місячний дохід сім'ї не повинен перевищувати десятикратного розміру середньої заробітної плати в регіоні, де розташована нерухомість).
04 май 2021 20:04
Нынче есть некоторые области, которые работают в этом вопросе в плане молодёжи и супружеских пар. Если область и депутаты там нормальные, стараются создавать более адекватные проценты по кредиту благодаря местному бюджету. Поинтересуйтесь, может и у вас в городе подобное есть, для более выгодного кредитования!
08 май 2021 07:51
Нові закони щодо валютної іпотеки: принципи реструктуризації, реакція ринку, наслідки

21 квітня 2021 року Президент України Володимир Зеленський підписав низку законів щодо захисту українців, які мають борги за кредитами в іноземній валюті.
22 июнь 2021 17:28
Я бы вообще не связывался с этим. Квартиры и машины - это самые дорогие кредиты в банках.
27 авг 2021 12:32
Ясно, что не бесплатные кредиты. а как реально по другому купить свою квартиру? мы собираемся покупать скоро, и все равно есть только половина суммы. остальное наверное в кредит будет. вечно ждать годами , тоже не вариант.
26 окт 2021 12:57
18 янв 2022 19:24

Українці отримали майже 1,25 млрд грн іпотечних кредитів від «Укргазбанку»


Також у 2021 році «Укргазбанк» посів друге місце серед 17 банків-учасників програми «Доступна іпотека 7%» за сумою виданих позик. Так, з початку дії програми було видано 257 кредитів на суму 250 млн грн.

27 фев 2022 16:28

Сейчас наткнулся на информацию. что  01.03.2022  ПриватБанк и Альфа банк вводят для своих клиентов кредитные каникулы на три месяца. Приват без начисления процентов как я понял. альфа проценты все же начислять будет но оплату переносят. Для многих у кого кредиты это сейчас достаточно актуально. Знаете какие то банки еще последуют их примеру?

16 авг 2022 12:17

Я не бачу жодного привіду з якого ціни б пішли вгору.

Тільки якщо держава затвердить 3х відсоткову іпотеку. І то, я вважаю, що це зупинить обвал, а не стане причиною росту.



17 авг 2022 00:28

Reeltor_in_kiev

Я не бачу жодного привіду з якого ціни б пішли вгору.

Тільки якщо держава затвердить 3х відсоткову іпотеку. І то, я вважаю, що це зупинить обвал, а не стане причиною росту.



Іпотека взагалі ніяк особливо не вплине, бо мало хто зможе нею скористатися.

Найбільший вплив має той факт, що більше 4 лямів людей залишилися без житла. Це колосальний потенційний попит на житло, що неминуче призведе до збільшення вартості не менше ніж на 30-40%% восени. Український народ такий, що будь-де знайде гроші, тільки аби мати власне житло, а не жити на орендному, яке, до речі, вже майже наблизилося до довоєнного рівня по вартості. 

У моєму будинку вже здають гостинки по 7-8к, пару місяців тому за 6 здавали, попит був слабий, а тепер черга, можна сказати власники проводять щось типу "аукціонів", хто більше дасть, той і арендує.

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .789
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее