Подать объявление

Журнал Корреспондент ищет героя публикации

134. . .6
08 июль 2011 07:03
Цитата "Иззет Кизиларслан":
Хватит спорить.
Напишите им рассказ "Как я стал аленем :roga: ".
(украiнська версiя "Як я став ойленем :repa: ")

Як я став оленем, купив старого хруща з маленькими дверима та не зміг туди потрапити, бо відростив велечезні розмашисті роги.
08 июль 2011 07:48
Цитата "flyman":

Що буде за потрачений час, чи як завжди, на халяву?

чевойта нахаляву?
Цитата "Korrespondent":

В качество какого-то своеобразного поощрения обязуюсь снабдить героя журналом с публикацией,в которой он будет фигурировать в кол-ве 10 шт))

товарищ предлагает разбавить ваши серые будни увесилительными мероприятиями
10 журнальчиков на руки: хош - к знакомым в гости ходи и хвастайся, хош - прыгай в метро, а лучше в электричку (там гораздо больше впечатлений), и продавай - рубль штучка, три рубля кучка :winky:
08 июль 2011 07:56
Цитата "Hamster":

Як я став оленем, купив старого хруща з маленькими дверима та не зміг туди потрапити, бо відростив велечезні розмашисті роги.

Вы не думали о том, что некоторые люди живут в "хрущах" с маленькими дверима потому, что нет другого выхода. Да и денег в многих даже на коммуналку не хватает?! И все олени? Потому что денег нет? Или нет возможности улучшить свои жилищные условия?
08 июль 2011 08:12
Цитата "Hamster":
Цитата "grapes7":
Цитата "AD2009":
[

Нє, ну я не зрозумів, Ви що заперечуєте, щоб тиражні видання друкувались у двох мовних версіях? Чи що? В чому проблема видати українську версію Кореспондента?

А якщо вони самі його робити не хочуть, то зобовязати (а заодно і всякий там "Бізнес", "Сєгодня", "Форбс" і. т.п.). Кому від цього погано?

А кому от этого хорошо?))) Издателям? Никто покупать "Форбс" на украинском не будет.Потребителям-их ничтожно мало

Тут Ви не праві. Усі "потрєбітєлі" чудово знають українську мову. Була б тематика цікава, а читач знайдеться. Навіть за кордоном. Просто у нас- українців, пунктік: імперія та її знаряддя- імперська мова ще з нами. Але це пройде. Велика Римська імперія з Латиною зникли. А гламурний сленг зникне "як роса на сонці" :chillout: Народ залишиться, бо його дуже багато і він завжди тут був. Ще до Русі.

Цей сленг - спрощений руський, таке собi есперанто для московитiв, щоб приучить iх до культури.
Як не дивно, русiйська набагато легше вивчаеться, чим украiньска.
Тому тим, в кого iнтелект на рiвнi плiнтуса тяжко не те що балакати, а й читати/слухати украiнською.
п.с.
Я фiгею, дорогая редакцiя, самий супер-пупер журнал, тай не може вести украiнську версiю. Що наводить на думку, або то не супер-пупер журнал, або що це рупор осучасненоi гебнi. I нiяке то не украiське видання.
п.с.
Тай нах менi 10 росiйськомовних глянцевих журналiв.
Вони не те що на розпал печi не годяться, а навi пiдтертись нормально не можливо. Хто iх купить в електричцi?
08 июль 2011 09:38
В электричках люди уже давно с нотами ездят!!!!!
08 июль 2011 10:32
Цитата "flyman":
Тай нах менi 10 росiйськомовних глянцевих журналiв.
Вони не те що на розпал печi не годяться, а навi пiдтертись нормально не можливо. Хто iх купить в електричцi?

в єлектричці можно ще підкласти під пиво с таранькою, під бутер з сальцем, покришити на нього шкарлупкою від яєць, або згорнути стаканчик и плювати туди насіння :winky:
08 июль 2011 11:00
Цитата "Tara":
Цитата "flyman":
Тай нах менi 10 росiйськомовних глянцевих журналiв.
Вони не те що на розпал печi не годяться, а навi пiдтертись нормально не можливо. Хто iх купить в електричцi?

в єлектричці можно ще підкласти під пиво с таранькою, під бутер з сальцем, покришити на нього шкарлупкою від яєць, або згорнути стаканчик и плювати туди насіння :winky:

хiба можна дозволити бидлу плювати в таке поважне (я б скажав - илiтне) видання!?
08 июль 2011 11:48
flyman :-D :-D :-D
та то вже не Ваші проблеми будуть, чи Вам "за державу (тобто илітне видання) обидно" стане?
08 июль 2011 22:10
Якби то, брате Флаймане, спрощений руський (український)... А то ж там тюркська мова в асортименті, німецька, французька. Але все то пусте. Насправді, російська мова, то болгарська. Якщо ти китаєць і ніколи не чув слов'янських мов, ти ніколи не відрізниш російську від болгарської, по звучанню. І не дивно, бо наших диких північних сусідів оязичували при допомозі Євангелія Кирила-Мефодія, написаного староболгарською. Та ще вони трохи набрались слів у нас- русинів. Але буряк все-одно для росіянина свєкла, як і для болгарина :smoke: . І як воно так вийшло? Може на зміях-гориничах татари, фіни та угорці літали до болгар за свєклою :-D . А ще на ньом разговарівал Лєнін- батько усіх слов'ян :-B .
09 июль 2011 13:04
Цитата "Комар Игорь Владимирович":
Цитата "Hamster":

Як я став оленем, купив старого хруща з маленькими дверима та не зміг туди потрапити, бо відростив велечезні розмашисті роги.

Вы не думали о том, что некоторые люди живут в "хрущах" с маленькими дверима потому, что нет другого выхода. Да и денег в многих даже на коммуналку не хватает?! И все олени? Потому что денег нет?

Алени не потому, что денег нет, а денег нет, потому что алени. А денег нет потому что купили зас..ю хрущовку за 120 куе. в кредит, когда красная цена ей 50 отсилы. А купили потому что по телеку сказали, что будиттокадаражать и соседи и родственники сказали то-же самое и побежало стадо :bud:
А подумать самому не привычно как-то

зы. смайлики новые прикольные :dog:
09 июль 2011 15:32
Цитата "LonelyCruiser":


зы. смайлики новые прикольные :dog:


Что делают собачки ,- понятно, а что делают две рожицы жёлтые ?

непонятно. :notsure:
09 июль 2011 16:56
Цитата "Lusya67":
Цитата "LonelyCruiser":


зы. смайлики новые прикольные :dog:


Что делают собачки ,- понятно, а что делают две рожицы жёлтые ?

непонятно. :notsure:

Керуючи пальцями і нервово озираючись, через електродроти до іграшок роблять те з іграшками, про що сказати один одному і зробити один з одним стидаються :blind: . Молодь і електричні собачки.
Варіянт другий. Прийшла молодь до парку з собачками. Хлопець з песом, дівчина з сучкою. Ходили, придивлялись одне до одного і про всяк випадок "знюхали" своїх песиків. Меседж любові, так би мовити. Песики вдало "знюхались", молодь хтиво озирається. Цікаво, щоб вони зробили, якби у хлобця була сука, а у дівчини пес? :-B Але то тема для нового смайла :-D
09 июль 2011 17:30
Цитата "Hamster":
Цитата "Lusya67":
Цитата "LonelyCruiser":


зы. смайлики новые прикольные :dog:


Что делают собачки ,- понятно, а что делают две рожицы жёлтые ?

непонятно. :notsure:

Керуючи пальцями і нервово озираючись, через електродроти до іграшок роблять те з іграшками, про що сказати один одному і зробити один з одним стидаються :blind: .

Дивлячись на цей смайлик, повний життя, здається, що дівчина злиться, що хлопець стоїть і не проявляє ніякої ініциативи, при тому заздрячи своїй собачці. :rom2:
09 июль 2011 18:19
Саме так. А взагалі, варіантів безліч, бо це життя, а у житті ще й є багатоходові комбінації. Наприклад, подвійний чи потрійний обмін квартирами :hit: :leb: :gi: :blind: :chillout: :daz: :bubu: :minzdr: :dog: :tualet: :rose: :minzdr: :trava:
09 июль 2011 19:54
Цитата "antoniVS":

во 2х- почему всегда "живем херово" итд итп? большая часть населения планеты уровень жизни в Украине сочтет за счастье


Господин журналист, не расскажите где в мире завидуют украинской пенсии в 100-120 баксов при вполне европейских ценах на многие товары?
09 июль 2011 20:20
Цитата "vyacheslav":
Цитата "antoniVS":

во 2х- почему всегда "живем херово" итд итп? большая часть населения планеты уровень жизни в Украине сочтет за счастье


Господин журналист, не расскажите где в мире завидуют украинской пенсии в 100-120 баксов при вполне европейских ценах на многие товары?

Заздрять тільки екстремали, які заграють з акулами-злими шарками та лізуть від нудьги на Гімалаї. Наші екстремали більш схожі на пацюків, які йдуть за дудкою та співають "вишел в стєпь донєцкую..." та купують у борг цвіле каміння, іржаві труби, Оболонь та іпотечне рабство з місцем зонної прописки на 30 років. Майже Колима, тільки не примусова, а ментальна.40 років пустелі... 10 років без іпотеки. О, є :-B
11 июль 2011 07:03
Цитата "LonelyCruiser":

А денег нет потому что купили зас..ю хрущовку за 120 куе. в кредит, когда красная цена ей 50 отсилы. А купили потому что по телеку сказали, что будиттокадаражать и соседи и родственники сказали то-же самое и побежало стадо :bud:
А подумать самому не привычно как-то

Думаю Вам не приходилось снимать жилье и ежемесячно дяде платить 4000-6000 грн. Наверное Вы один знали, что красная цена квартиры в Киеве будет 50000 у.е., а. то и меньше. Покупали квартиры далеко не глупые люди и далеко не олени.
p.s. Что ж Вы раньше всем не дали совет, не остановили "стадо" :stop:
11 июль 2011 09:09
Цитата "Комар Игорь Владимирович":

Покупали квартиры далеко не глупые люди и далеко не олени.

Слишком общее утверждение.
Те, кто покупали по ценам 2006 - 2008 гг. таки не очень умны. Конечно, из любого правила есть исключения.
11 июль 2011 10:31
Цитата "Economist":
Цитата "Комар Игорь Владимирович":

Слишком общее утверждение.
Те, кто покупали по ценам 2006 - 2008 гг. таки не очень умны. Конечно, из любого правила есть исключения.

Ваша позиция понятна - все покупатели 2006-2008 гг. олени?!....Слишком смелое заявление.
Я бы исходил с мотивов покупателей: учитывая стоимость аренды квартиры, проще было взять кредит и выплачивать ежемесячно, но уже за свою недвижимость. Я сам снимал жилье и понимаю, что это такое.
11 июль 2011 11:40
Цитата "Комар Игорь Владимирович":

Ваша позиция понятна - все покупатели 2006-2008 гг. олени?!....Слишком смелое заявление.
Я бы исходил с мотивов покупателей: учитывая стоимость аренды квартиры, проще было взять кредит и выплачивать ежемесячно, но уже за свою недвижимость. Я сам снимал жилье и понимаю, что это такое.

Во-первых, я не делал такого смелого заявления, которое Вы мне приписываете. Прочтите мой предыдущий пост еще раз.
Во-вторых, учитывая стоимость аренды и реальную стоимость кредита, с "проще" я не согласен.
Я сейчас снимаю квартиру и даже в мыслях не имею покупать ее по неадекватной цене (имея деньги на нынешние хотелки), не то что кредит брать для этого.
Каждый подтверждает свои убеждения своими действиями. :hi:
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
134. . .6
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее