Подать объявление

ЖК Зіркова Вежа 1 | 2 | Элит-Фасад Групп | Вишгород, вул. Шолуденко, 26

ЗастройщикЭлит-Фасад Групп
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
от 18 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
84из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 17.
5/29%
1/6%
7/41%
2/12%
2/12%
1. . .35. . .20
12 авг 2019 13:21
Мені відомо, що зараз важко знайти кваліфіковану будівельну бригаду, оскільки багато будівельників виїхали на заробітки в Європу...
12 авг 2019 19:13
Стройка дуже повільна,хоч моєму чоловіку говорив відділ продаж ще в листопаді,що наберуть 5 бригад,але це були пусті слова,дуже все повільно...
29 авг 2019 17:39
Це просто жах,стройка за місяць не здвинулась,куди платится кредит не зрозуміло,як можна обіцяти людям кінець 2019 року,потім початок 2020,іх економія на бригадах,не має слів,як говориться одні многоточія...
30 авг 2019 09:17
Да....уже совсем грустно( Люди, а кто-то был в отделе продаж в ближайшее время?

Застройщик, люди обращаются к вам, объяснить ситуацию!!!!Не хочется верить, что вы настолько непорядочные!
30 авг 2019 10:36
Уважаемые инвесторы,
строительство идет согласно графику ориентирующемуся на сдачу дома в 1 квартале 2020 года. На перенос сроков ввода в эксплуатацию нашего ЖК повлияли как субъективные, так и объективные обстоятельства (очередные изменения государственных строительных норм). Хотим подчеркнуть, все наши дома вводятся в эксплуатацию на законных основаниях, с полным пакетом документов и подключенными инженерными коммуникациями.
30 авг 2019 12:27
Переживання інвесторів є обгрунтованими, адже ми всі слідкуємо за будівництвом. Розпочинається дощово- сніговий період, а влітку результату було ну дуже мало...Тому і мало віриться , що здача встигне відбутися у вказані строки ...Будемо вірити у Вашу порядність, бо більше нічого не залишається((((
30 авг 2019 19:02
не можна здати будинок в експлуатацію на початку 2020,якщо ще не закінчено моноліт другого будинку,кладка ще не розпочалась того самог 2 будинку,а ще штукатурка,і це робиться по теплу,і фасад,не багато і не мало на рік роботи з такими темпами,робота за літо практично на 30 відсотків зі 100,а з такими темпами і 2 бригадами каші ненаваримо за рік,для чого людей вводити в оману...
04 сен 2019 07:09
На сайте ЖК выложили видео за 29.08. Вообще ничего не изменилось за месяц... Такое впечатление, что месяц вообще ничего не делалось :sad: Возможно я ошибаюсь, может проводились какие-то внутренние работы. Описания проделанных работ нет вообще. Просьба к застройщику или ОП выложить описание проделанных работ за последний месяц.
15 сен 2019 19:22
Стройка повільна,і вчасно іі не здадуть,одне тільки і чуть документація,а те що дві тільки бригади працює,одна з яких кладку роблять і то іі 5 чоловіків,і ті в віці,що можна було робити літо,люди вклали кошти,а як говориться,а віз і нині там,застройщик,не вкладеться в строки,одні обіцянки...
17 ноя 2019 14:23
Были сегодня на стройке, строители работали. Стало известно, что срок введения изменился. На самой стройке указано 3 квартал 2020, в ОП сказали июнь 2020.
18 ноя 2019 08:25
Фото стройки за 17.11.2019
18 ноя 2019 09:50
Просто нет слов.... Темпы колоссальные.
19 ноя 2019 18:18
Не те що слів бракує, це шок.....ну як так можна ...Мені говорили, що травень 2020....кожному своє я бачу
04 дек 2019 10:01
В мене питання до забудовника, чому по другій секції будівництво більш активніше ніж по першій???
10 дек 2019 09:14
Цитата "Margo2019":
В мене питання до забудовника, чому по другій секції будівництво більш активніше ніж по першій???

Очевидно же, что из за количества рабочих\бригад на стройке.
Условно: одна бригада монолитчиков не может одинаково строить две секции.
18 дек 2019 14:46
Не розраховуйте на те, що будинок здадуть в термін. Відрахуйте від терміну здачі будинку рік, ось тоді і буде здача.
Ми живнмо в в будинку від забудовника ЖК зірка, так ось, що я скажу...
1. Здали будинок через рік від терміну здачі.
2. Будинок ДО СИХ ПІР не здан на 100%. Є тільки договора на газ. Світло не підключено, вода також. Платимо за юр лице.
3. До кінця забудовник не виконав умов, ні дверей вхідних нормальних, ні дерев, кущів, площадки. Тільки обіцянки. Нам було сказано так, *що ви ж акти передачі будинку підписали? Що ви тепер від нас хочете?* Вирішили дороблювати за свої власні кошти.
4. Ліфти жахливі. Коли зламався і хотіли починити, то виявилося, що до нього деталей купити не можна, бо знятий з виробництва... ( як таке може бути не розцмію, адже ліфт новий)
5. В квартирі вікна це жах, течуть , дує з них.
І так можна говорити безкінечно...
Я вам скажу одне, я вам сочуствую. Адже той жах, що ми пережили і переживаєм до сих пір, важко винести...
20 дек 2019 09:36
Получается дом без электроэнергии и воды? А как же там живут люди?
20 дек 2019 10:43
Добрый день.
Подскажите, пожалуйста, о каких договорах на газ Вы пишите? Разве в доме, где больше 9 этажей есть газ?
20 дек 2019 10:46
Давайте не будемо роздувати паніку. Мої знайомі отримали квартиру а першому будинку, так їм регулювали вікна по новій, на вікна гарантія три роки, двері- змінював, хто хотів. Я думаю, що тут ніхто не очікує, що двері будуть за 20000 грн. Воду підключили теж пізніше в трохи доплачували. Благоустрій добудовували після здачі будинка. В нашому теж намальований ліс збоку будинку- я думаю, що бачили всі, що там приватний сектор.
20 дек 2019 11:31
Цитата "ZVN61":
Получается дом без электроэнергии и воды? А как же там живут люди?

Есть и свет и вода, только мы платим по тарифу юр лица , а не физ. Представьте сколько мы переплачиваем денег
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .35. . .20
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее