Подать объявление

ЖК "Зірка Вишгорода", Вышгород, ул. Шолуденко, 18 - "Трансмиксбуд"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 64.
3/5%
2/3%
13/20%
30/47%
16/25%
1. . .5658. . .135
24 ноя 2015 19:58
Лично я за то,чтобы не пороть горячку и ждать сдачи объекта.
24 ноя 2015 19:59
Я сподіваюсь,що до отримання документів про реєстрацію, все дороблять.Пообіцяли!В інших квартирах уже є розводка газу і лічильники.Я не сумніваюсь,що все дороблять. А документи будуть, в кращому випадку, під ялинку.Служба реєстрації має право розглядати документи 14 робочих днів і зазвичай раніше вони не видають. Варто зарезервувати чергу на реєстрацію на сайті вже зараз,якщо не хочете займати живу чергу о 6-тий ранку.
24 ноя 2015 20:39
Цитата "kli":
Сьогодні отримала документи.Уклала угоду з ЖЕК.Сплатила 250+120+85,26+комісія(10+10+8).Намагалас ь віддати документи на реєстрацію. Номер в черзі був 52,а до обіду пройшов номер 11...Для того,щоб здати документи варто зареєструватися на сайті //rs-kyivobljust.gov.ua/zapis_na_prijom . Я записалась на 12.12.15. Раніше все занято. В квартирі є недоробки(не розведений газ,нема газового лічильника,в перекритті над котлом дірка в сусідню квартиру,а на підлозі під котлом нерівності).Написала заяву на усунення недоліків,але акт приймання підписала. Без підписаного акту неможна отримати документи.Сподіваюсь все усунуть вчасно.Вірю нашому забудовнику.Ключі обіцяють після отримання права власності.

Поздравляем с получением документов!!! Расскажите вы сначала приехали в ОП, а затем квартиру смотрели??? Или наоборот??
24 ноя 2015 20:45
Спочатку ОП,потім разом ОП на квартиру.
24 ноя 2015 21:32
Сегодня тоже получили документы,смотрели свою квартиру претензий нет,у нас за исключением счетчиков на электричество все готово:котел,радиаторы,газовый счетчик,разводка труб,стяжка все на своем месте,а самое главное метраж получился такой же как в проекте один к одному,на глаз стяжка ровная,стены сделаны хорошо.Квартиру свою можно посмотреть перед тем как подписывать документы.На счет регистрации,желательно зарегистрироваться онлайн,сегодня как выше писали попасть туда можно будет не раньше 12 декабря,поэтому и мы регистрировались на 12 думаем к новому году успеем.По словам ОП работы по дому закончат через неделю,после этого приступят к остановкам общественного транспорта,подключение газа должны закончить в течении недели.
24 ноя 2015 22:17
Нервний, скажіть будь ласка яка у вас секція і поверх?)))
24 ноя 2015 22:50
У нас секция 1
25 ноя 2015 08:03
Дорогие kil и Нервный, спасибо вам большое за информацию, особенно за наводку на электронную запись в очередь :hb:
Надеюсь живая очередь адекватно реагирует на тех, кто записался через сайт....
Касательно оплат: kil, вам ОП давали квитанции и вы ходили в банк или можно отдать деньги в ОП и они сами всё оплатят? Можно ли (и имеет ли вообще смысл так делать) оплатить эти квитанции зараннее, до визита в ОП?
Ещё интересует такой момент. Договор с ЖЭК заключен... С какого момента начнется оплата услуг ЖЭКа? И кстати какой там тариф за м.кв?
25 ноя 2015 09:09
Цитата "kli":
Сьогодні отримала документи.Уклала угоду з ЖЕК.Сплатила 250+120+85,26+комісія(10+10+8).Намагалас ь віддати документи на реєстрацію. Номер в черзі був 52,а до обіду пройшов номер 11...Для того,щоб здати документи варто зареєструватися на сайті //rs-kyivobljust.gov.ua/zapis_na_prijom . Я записалась на 12.12.15. Раніше все занято. В квартирі є недоробки(не розведений газ,нема газового лічильника,в перекритті над котлом дірка в сусідню квартиру,а на підлозі під котлом нерівності).Написала заяву на усунення недоліків,але акт приймання підписала. Без підписаного акту неможна отримати документи.Сподіваюсь все усунуть вчасно.Вірю нашому забудовнику.Ключі обіцяють після отримання права власності.



возникли проблемы с регистрацией на сайте, а именно не пускает по причине ввода номера телефона.
подскажите, кто знает в чем причина? ни у кого проблем с регистрацией не возникало?
25 ноя 2015 09:59
Номер телефону треба вводити за міжнародним стандартом +380 50.......Квітанції для оплати видає ОП. Треба платити через банк перед походом в реєстраційну службу.Чек на 250грн відаємо ОП. Про дату, з якої треба платити ЖЕК я не з"ясувала,але думаю що буде пов"язано з отриманням ключів,а може вже з наступного місяця? Є телефон і можна буде з"ясувати. Тарифи на охорону 110грн, послуги ЖЕК -4,83грн/м2. Тарифи попередні і вони будуть погоджуватись з міськрадою і мешканцями будинку.
25 ноя 2015 11:40
В таком формате номер телефона и вводятся. Но выскакивает регулярно замечание о вводе номера в 13 значном формате и не дает дальше зарегистрироваться :(
25 ноя 2015 12:50
а в какой отдел на сайте записываться нужно?
25 ноя 2015 13:13
Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно
25 ноя 2015 13:19
Цитата "Astron_":
В таком формате номер телефона и вводятся. Но выскакивает регулярно замечание о вводе номера в 13 значном формате и не дает дальше зарегистрироваться :(

Перш ніж писати номер телефону, зверніть увагу на зразок на сайті +38(097)110-17-12
25 ноя 2015 13:37
Дуже вдячні за інформацію!!))) Ми теж записались на наступну суботу у ВП!
25 ноя 2015 13:56
а перелік питань - Реестрація права власності на новостворенний обєкт нерухомого майна?
25 ноя 2015 13:57
Цитата "nika_vitruk":
Дуже вдячні за інформацію!!))) Ми теж записались на наступну суботу у ВП!

Одразу реєструйтесь на сайті,щоб не втрачати час.
25 ноя 2015 13:58
Цитата "240577":
а перелік питань - Реестрація права власності на новостворенний обєкт нерухомого майна?

Так
25 ноя 2015 14:43
Цитата "kli":

Так

Дякую!
25 ноя 2015 18:37
я регистрировался в формате 050 без +38050
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .5658. . .135
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее