Подать объявление

ЖК "Моне-2", Львів, вул. Замарстинівська, 233 - "Ріел"

30 июль 2015 13:04


Житловий комплекс "Моне-2" ( раніше "Жайворонок" )
Львів, вул. Замарстинівська, 233
Забудовник: "Ріел"
Термін здачи: IІІ квартал 2017


Загальна площа квартир: 7 016,22 кв м
Кількість поверхів – 10
Кількість секцій –3
Кількість квартир – 140
23 ноя 2015 22:10
Монолітно-каркасний будинок з керамічної цегли та зовнішнім утепленням
Дах плоский
Вікна металопластикові: склопакет однокамерний, енергозберігаючий, 4-камерний профіль
Вхідні двері металеві, протипожежні
Індивідуальне опалення: двоконтурний котел, сталеві радіатори
Сучасний безшумний ліфт
24 дек 2015 08:55
Невже ніхто не купив квартиру у цій новобудові, люди відгукніться!!!!
31 янв 2016 00:33
1-й підїзд ,1-й поверх ,квартира№5
13 апр 2016 18:28
Приєднуйтеся до компанії Моне 1.
08 май 2016 08:45
Був біля будови 16 квітня. От фото:
30 май 2016 15:12
Я придбав - 3 секція 9 поверх, радий буду сусідам :yes:
01 июнь 2016 10:18
Привіт всім. Купив в Моне 2 - друга секція 7 поверх. Буду радий сусідам.
21 авг 2016 12:43
Друга секція, 6 поверх :)
07 дек 2016 23:20
Сьогодні був на показі від компанії .Заходив до себе в квартиру ,знімав мірки аби вже почати прораховувати по матеріалу.Також привів майстра по ковці аби зняв розміри і почав ротити замовлення він якраз до здачі будинку закінчить.
17 дек 2016 19:37
Добрий вечір.
Я Ваш новий сусід по 2 секції.
Може хто був на будові, що там зараз робиться ?
Дякую.
29 дек 2016 10:19
Фото 2го будинку в грудні
12 янв 2017 09:12
Привіт всім,ми придбали в першому підїзді,шостий поверх,сусіди відгукніться,будемо раді знайомству.
12 янв 2017 09:24
Привіт усім власникам,ми перший підїз,шостий поверх,будемо раді знайомсву.Пишіть!!!
12 янв 2017 12:02
Цитата "SvarogRud":
Друга секція, 6 поверх :)

Привіт,ми перша секція ,6поверх,,,,,сусіди :yes: будете мати якусь інформацію про збір жителів повідомте
12 янв 2017 22:40
Цитата "maricka":

Привіт,ми перша секція ,6поверх,,,,,сусіди :yes: будете мати якусь інформацію про збір жителів повідомте

Доброго дня ! Не переживайте!Тут покишо тихо але час від часу є люди .Будем знайомі , я також з першого підїзду ,перший поверх.Місяць назад був на будові в середині робив заміри квартири.
13 янв 2017 07:41
Цитата "Avdimirets Artur":

Доброго дня ! Не переживайте!Тут покишо тихо але час від часу є люди .Будем знайомі , я також з першого підїзду ,перший поверх.Місяць назад був на будові в середині робив заміри квартири.

Добрий день,,,поділіться враженнями про будівництво,,Ви самі ходили чи групою,,?нам казали що там так непропускають,ми на території ще небули.Будемо вдячні.
14 янв 2017 21:11
Цитата "maricka":

Добрий день,,,поділіться враженнями про будівництво,,Ви самі ходили чи групою,,?нам казали що там так непропускають,ми на території ще небули.Будемо вдячні.

Добрий вечір!Покази для власників "Моне-2"відбуваються в першу середу місяця,тре завчасно дзвонити і забивати зустріч також повідомляти на те шо хочете попасти до себе в квартиру.В мене перший поверх так шо попасти непроблема ,головне бути наполегливим бо вони в той день ше показують "Моне-1" і чекати поки всім покажуть а потім вам можуть скаазати шо немає часу чи шешось,так шо я тоді підсів на хвіст до сторожа і під його відповідальність пішов.Був з майстром по ковці аби він зробив заміри на балкони ,відразу перейшовся по квартирі з рулеткою і схемою та позаносив всі розміри.Буду пізніше звязуватись з їхнім ремонтною бригадою та писати заяву про те аби дали можливість покласти підігрів підлоги до заливки бетону і бути присутнім при заливці аби непошкодили самі труби. Планую покрити всю квартиру.По виконанню робіт по кладці зауважень немає :чисто кладуть та акуратно.Досить доброї якості цегла .Також заливка бетону,досить добре робиться ,був присутній при зварці каркасу з арматури для армування бетону в стойки перекриття ,зваршики там добрі працюють ,зварні шви якісні і товщина арматури відповідна.Слідкую за будовою ше з початку як тільки робили сваї.Паркінг сухий,підтоплень немає,якби булиб проблеми з водами то будова давно плавалаб.Таке вже є на Масарика і Інтегралі там помпи працюють переодично,фото можете побачити в спільноті Varta-1 на фейсбуку.Якшо шось ше то питайтесь.
27 янв 2017 15:21
всім сусідам привіт корпус 1 квартира 2 поверх1 :drink:
27 янв 2017 23:29
сусід :super: Перший підїзд ,квартира 5.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее