Подать объявление

ЖК Харьковский | Киевгорстрой, Укрбуд | Харьковское шоссе, 210

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2018 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 128.
11/9%
16/13%
37/29%
43/34%
21/16%
1. . .138140. . .203
25 янв 2019 22:56
Цитата "lesnoy":

Но вышеприведенный фрагмент всё-же настораживает. Деньги проверяются в одном, а передаются в другом месте при третьем лице. Вижу такие риски:
- потом передаётся "кукла" из фальшивок; :faceoff:
- на выходе из отдела продаж по наводке третьего лица ты остаешься без сумки с деньгами. :faceoff:
Mixas_ не сочтите за критику, понимаю что у Вас опыта в этом деле больше, но может Вы знаете какой-то альтернативный вариант? Например нотариальный договор о намерениях и завершение сделки при нотариусе в отделении банка с зачислением денег (кстати это были доллары?) сразу на счет? Ответьте пжлст :yaya:

1. "Кукла" Ніхто не заважає Вам попросити покупця після перевірки покласти гроші у наданий вами неординарний пакет (сумку), рюкзак. І переносити цей рюкзак одягнувши його, наприклад, на груди, щоб ви могли за ним спостерігати.
2. "Грабіж" Я брав з собою на підписання і передачу грошей озброєного родича та й сам ніби не з лякливих. А ще - сума в 30-40 тис. це не те за що вбивають посеред білого дня у Києві. Як варіант можете завчасно викликати поліцію під якимось надуманим приводом (це протизаконно). І виходити після прибуття екіпажу. Я сумніваюсь, що вас грабуватимуть в 50 метрах від екіпажу поліції.
3. Так, гроші були американські. Чесно кажучи я не просив, але чомусь у мене була стійка впевненість, що договір винести за межі відділу продажів не дадуть. Крім того після підписання його ще реєструють.
4. Багатьом людям у нашій країні неможливо показати контролюючим органам такі суми. Фінмоніторінг як банків так і НБУ останнім часом працює набагато прискіпливіше ніж раніше. У мене систематично просять підтвердити походження грошей, донести документів, пояснити і т. інш. Навіть в податкову викликали. Я зміг підтвердити джерело їх походження, а ви зможете?
5. Декілька разів переуступав квартири за минулі роки. Завжди усе проходило за приблизно вищезазначеним сценарієм. Навіть коли угоду супроводжували юристи ПаркЛайна і підписувались купа попередніх договорів про наміри, робились витяги про обтяження і т.п. документи. Врешті решт знову та сама передача у.о. з рук в руки.
6. От у Аркади рік назад ввели повністю білу схему переуступки з переказами на рахунки і т.п. але тоді продавець крім плати за переуступку повинен сплатити ще й податки з прибутку, тобто з різниці за якою він сплатив за квартиру і за якою переуступає. Як ви гадаєте, на кого він перекладе ці витрати? Я впевнений що на покупця. Звідси маємо додаткове здорожчання квартири, або зменшення профіту. Я як інвестор цього категорично не бажаю.
7. Ну і нотаріуси потрібні щоб зафіксувати факт переходу прав на майно яке вже внесено в реєстр нерухомості і зробит там новий запис. В нашому випадку їх функції виконують менеджери відділу продажів. Якщо у вас є бажання заплатити ще й нотаріусу, я вас зупинити не зможу.
26 янв 2019 05:02
Есть услуга «сопровождения» у охранных фирм. Стоит не дорого. Приезжает наряд на место сделки и везёт Вас домой или в банк
26 янв 2019 07:41
Спасибо Mixas_ . Теперь понимаю что переуступка - непростое дело и войти в проект намного легче чем из него выйти. По поводу охранной фирмы - тоже дельный совет. Спасибо. Если найду покупателя, буду действовать
26 янв 2019 08:15
В Аркаде переуступить можно было до введения объекта в эксплуатацию, дальше ожидание ПС и продажа. Здесь, вероятно, тоже самое.
26 янв 2019 19:08
Цитата "Mixas_":

1. "Кукла" Ніхто не заважає Вам попросити покупця після перевірки покласти гроші у наданий вами неординарний пакет (сумку), рюкзак. І переносити цей рюкзак одягнувши його, наприклад, на груди, щоб ви могли за ним спостерігати.
2. "Грабіж" Я брав з собою на підписання і передачу грошей озброєного родича та й сам ніби не з лякливих. А ще - сума в 30-40 тис. це не те за що вбивають посеред білого дня у Києві. Як варіант можете завчасно викликати поліцію під якимось надуманим приводом (це протизаконно). І виходити після прибуття екіпажу. Я сумніваюсь, що вас грабуватимуть в 50 метрах від екіпажу поліції.
3. Так, гроші були американські. Чесно кажучи я не просив, але чомусь у мене була стійка впевненість, що договір винести за межі відділу продажів не дадуть. Крім того після підписання його ще реєструють.
4. Багатьом людям у нашій країні неможливо показати контролюючим органам такі суми. Фінмоніторінг як банків так і НБУ останнім часом працює набагато прискіпливіше ніж раніше. У мене систематично просять підтвердити походження грошей, донести документів, пояснити і т. інш. Навіть в податкову викликали. Я зміг підтвердити джерело їх походження, а ви зможете?
5. Декілька разів переуступав квартири за минулі роки. Завжди усе проходило за приблизно вищезазначеним сценарієм. Навіть коли угоду супроводжували юристи ПаркЛайна і підписувались купа попередніх договорів про наміри, робились витяги про обтяження і т.п. документи. Врешті решт знову та сама передача у.о. з рук в руки.
6. От у Аркади рік назад ввели повністю білу схему переуступки з переказами на рахунки і т.п. але тоді продавець крім плати за переуступку повинен сплатити ще й податки з прибутку, тобто з різниці за якою він сплатив за квартиру і за якою переуступає. Як ви гадаєте, на кого він перекладе ці витрати? Я впевнений що на покупця. Звідси маємо додаткове здорожчання квартири, або зменшення профіту. Я як інвестор цього категорично не бажаю.
7. Ну і нотаріуси потрібні щоб зафіксувати факт переходу прав на майно яке вже внесено в реєстр нерухомості і зробит там новий запис. В нашому випадку їх функції виконують менеджери відділу продажів. Якщо у вас є бажання заплатити ще й нотаріусу, я вас зупинити не зможу.

Скажите пожалуйста, до какого момента можно переуступить объект? Например квартира находится в 5 секции, она сдана, но акт приема-передачи еще не подписан. В этом случае возможна переуступка? Спасибо за ответ
26 янв 2019 19:10
В Укрбуді переуступити можна і після введення будинку в експлуатацію але до того моменту як ви сплатите 0,5 відсотка за те що фонд керував вашими грошима (є такій платіж він сплачується разом з доплатою за кв. м. після замірів БТІ).
26 янв 2019 19:34
А если за кв метры еще не доплачено, а 0,5% уже заплачено? Уже нельзя переуступить? Абсурд какой то
26 янв 2019 19:36
Если объект введен в эксплуатацию, то имеет смысл дождаться адреса и ПС. После получения ПС, квартира в пике цены и отсутствие рисков для покупателей. При продаже новостоя, действуют свои негласные правила, такие, которые отсутствуют на продаже вторички. Там только нотариус и то, его пополам.
26 янв 2019 19:46
Цитата "evalla":
А если за кв метры еще не доплачено, а 0,5% уже заплачено? Уже нельзя переуступить? Абсурд какой то

А как вы оплатили 0,5%, не зная окончательной стоимости. Имхуется мне, что будете доплата 0,5% за доп. метры.
26 янв 2019 19:59
Цитата "Stuff":
Если объект введен в эксплуатацию, то имеет смысл дождаться адреса и ПС. После получения ПС, квартира в пике цены и отсутствие рисков для покупателей. При продаже новостоя, действуют свои негласные правила, такие, которые отсутствуют на продаже вторички. Там только нотариус и то, его пополам.

А налоги кто платит? 8.5%?
26 янв 2019 20:01
Цитата "Stuff":

А как вы оплатили 0,5%, не зная окончательной стоимости. Имхуется мне, что будете доплата 0,5% за доп. метры.

Я знала сумму
26 янв 2019 20:13
Цитата "evalla":

А налоги кто платит? 8.5%?

Можете оплатить самостоятельно, но на цене это не отразится))
26 янв 2019 20:24
Сейчас налоговая оценка при продаже квартиры делается по рыночной стоимости, занижать сумму нельзя. Каким образом это не отразится на цене?
26 янв 2019 20:29
Банально. Будете сами оценивать, найдете первого попавшегося оценщика и оплатите до 1 тыс. грн. ибо сумма вас не очень то и будет волновать. Покупатель/риелтор будет искать подешевле и с дешёвой конечной оценкой.
26 янв 2019 20:35
Звичайно, що податок 8,5% зобов'язаний заплатити продавець. Ну от і рахуйте, ще 6-9 місяців чекати прав власності, потім шукати покупця, потім ще й відсотки заплатити. Вийде одне на одне що зараз переуступити що за рік продати. Але покупця однієї і тієї ж квартири в одному і тому ж місці і стані за 30 000 найти легше ніж за 35 000, особливо в такий час як зараз. А час такий, що платоспроможній попит на нерухомість падає.
26 янв 2019 20:46
Вот с этим я абсолютно согласна, спасибо
26 янв 2019 20:49
Цитата "Mixas_":
Звичайно, що податок 8,5% зобов'язаний заплатити продавець. Ну от і рахуйте, ще 6-9 місяців чекати прав власності, потім шукати покупця, потім ще й відсотки заплатити. Вийде одне на одне що зараз переуступити що за рік продати. Але покупця однієї і тієї ж квартири в одному і тому ж місці і стані за 30 000 найти легше ніж за 35 000, особливо в такий час як зараз. А час такий, що платоспроможній попит на нерухомість падає.

Всё верно, "зобов'язаний", а по факту платит покупатель.
Или 35 на руки, или 37 с налогами. Вот и вся арифметика.
26 янв 2019 21:13
Розумний покупець платить 30 000 за переуступку. Переляканий - 37 000 за документи. Сміливий - 23 000 за віру і котлован. Ось і вся арифметика.
26 янв 2019 21:16
Цитата "Mixas_":
Розумний покупець платить 30 000 за переуступку. Переляканий - 37 000 за документи. Сміливий - 23 000 за віру і котлован. Ось і вся арифметика.

Совершенно верно! Только цифры правятся по месту))
27 янв 2019 10:48
Цитата "Mixas_":
Розумний покупець платить 30 000 за переуступку. Переляканий - 37 000 за документи. Сміливий - 23 000 за віру і котлован. Ось і вся арифметика.

Есть ещё один вид. Это неразумный и несмелый который вкладывает 23000 за хрущевку 60х годов.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .138140. . .203
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее