Подать объявление

ЖК Харьковский | Киевгорстрой, Укрбуд | Харьковское шоссе, 210

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2018 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 128.
11/9%
16/13%
37/29%
43/34%
21/16%
1. . .9698. . .203
17 июнь 2018 19:05
Цитата "Olehovich":
Цікаво те, що на офіційному сайті Держгео кадастру земельна ділянка орендується ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОБРО ЛТД" з 2014 року.

Я заметила что чем ближе к сроку сдачи объекта тем больше вот таких интересующихся :)
17 июнь 2018 19:47
Да пусть интересуются, работа у них такая!
18 июнь 2018 06:00
Цитата "Olehovich":
Цікаво те, що на офіційному сайті Держгео кадастру земельна ділянка орендується ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОБРО ЛТД" з 2014 року.

Що ж тут цікавого? Дивіться огляд на попередній сторінці - держеєстратор прийняв рішення про держреєстрацію права оренды земельної ділянки в 1,57 га, починаючи з 20.02.2014. Саме до цього рішення причепилася прокуратура. При тому, що власник землі зовсім не хоче оскаржувати цю угоду і вже продовжив її до 2020 року: //kmr.ligazakon.ua/SITE2/l_docki2.nsf/al ldocWWW/64CFAC0849B5C6E3C2257EED006DF638 ?OpenDocument (пункт 3)
21 июнь 2018 18:26
Что то молчание на форуме :smoke:
21 июнь 2018 22:04
Цитата "пилот 3":
Что то молчание на форуме :smoke:


Готовимся к ремонту :drink:
22 июнь 2018 16:33
Так, доречі, хтось вже робив проект?
таке питаннячко: В якій програмі проектуєте? :winky:

п.с. я от зробив проект в SweetHome 3D але цим проектом не можна поділитись... хіба що скинути комусь в кого є такаж программа...
Скидую з фото свій черновий варіант. Багато що ще буде переробленно особливо кухня... але приблизно вже вимальовуєтся :up:

п.п.с Программа примітивна, вибір не великий меблів і тд, немає з чого вибрати, так, що таке... :faceoff: чекаю на ваші проекти :yes:

п.п.п.с Квартира 3.1b(13-21поверх), 3х-кімнатна(була); 2секція.
22 июнь 2018 18:12
Я тоже делал в свит хоме. Двушка 60.09кв в первой секции. Как для понимания пространства, пропорций и площадей очень неплохая программа. Я всё прорисовал как вижу до принятия решения о перепланировке и она мне очень помогла визуально воспринять что получится..
22 июнь 2018 18:15
Дополнительно можно скачать с интернета мебель, текстуры и так далее.
22 июнь 2018 18:29
На Вашем плане непропорционально толстые межкомнатные перегородки. . Не учитывали их толщину 80мм?
22 июнь 2018 18:32
Так, дякую вже скачав пак на 1000 одиниць - меблі, елементи декору і тд.
Буду пробувати, ще треба багато чого переробити.

П.с. Ну то не бачу ваших картинок, проектів, планів, давайте не соромтесь, share it ;)
22 июнь 2018 18:36
Цитата "lesnoy":
На Вашем плане непропорционально толстые межкомнатные перегородки. . Не учитывали их толщину 80мм?

Міжкімнатні перегородку такі самі як і зовнішні, це несучі стіни. Та перегородка (кухня-вітальня) що була 80мм була (віртуально) знесена к дідькам)))
23 июнь 2018 05:12
Один из вариантов.
23 июнь 2018 06:10
Кстати уважаемые форумчане. Кому интересно могу за небольшую плату выполнить такую 3D-модель именно вашей квартиры с покомнатной детализацией.
23 июнь 2018 07:02
To andruhamagic
Почему единицы измерения в футах? Ведь программа помогает кроме всего прочего посчитать расход материалов в кв.м. обои.. ламинат..плитка. И ещё . Как по мне неправильно спроектировали ванную комнату. По всем феншуям абсолютно неправильно напротив входа ставить унитаз. Умывальник с зеркалом или в крайнем случае ванну с акцентной стеной. А унитаз?.😕
23 июнь 2018 14:06
lesnoy, ну ви канечна комерс)) :hm: хоча чому ні..., якщо комусь лінькі самому заморочуватись :up: :yes:
На рахунок ваших зауважень... Справа в тому, що проект сирий/черновий... В наступній рівізії я зроблю виправлення по багатьох моментах.
По ванній кімнаті: унітаз було втулено по причині того, що близько зливний стояк, через це варіантів не багато, враховуючи, що унітаза про проекту там не має бути.
Ваш Проект подивився, має право на життя, але якщо б я робив для себе, то можливо прибрав би з вітальні софу і поставив в нижній правий кут - кутовий диван, а ТВ повісив на протилежну стіну яка межує з кухнею. В Кімнаті б з'явилось більше місця :smoke:
24 июнь 2018 09:02
В гостинной можно было бы сделать и так как Вы предлагаете, но; 1 - софа и кресло уже есть тех размеров как на плане. 2 - напротив софы под телевизором будет декоративный электрокамин. Тоже уже купил, нравится чисто эстетически, а не как средство обогрева. 3 - между кухней и гостинной будет сдвижная стеклянная перегородка что делает невозможным повесить что либо на остаток стены. Не додумался еще как эту перегородку изобразить на плане :faceoff:
24 июнь 2018 09:18
Глянул на сайте Вашу планировку... на сайте ЖК какая то ошибка, показано что Квартира 3.1b(13-21поверх) духуровневая?
24 июнь 2018 16:55
Цитата "lesnoy":
Глянул на сайте Вашу планировку... на сайте ЖК какая то ошибка, показано что Квартира 3.1b(13-21поверх) духуровневая?

Хаха, це прикол дня...
Я коли купував це була 3.1б
Ось фото...
Тепер вона стала 3.1А.

По вашому плануванні:
Ну тепер зрозуміло, :yes: щож ви одразу вашу задумку не продемонстрували, в мене б всі питання відпали :up:

П.с. А От тепер можна констатувати що форум мертвенький?
Людям нецікаво коли все йде по плану, даєш затримки/проблеми - тоді всі тут як тут)))
24 июнь 2018 18:37
Цитата "andruhamagic":

Хаха, це прикол дня...
Я коли купував це була 3.1б
Ось фото...
Тепер вона стала 3.1А.

По вашому плануванні:
Ну тепер зрозуміло, :yes: щож ви одразу вашу задумку не продемонстрували, в мене б всі питання відпали :up:

П.с. А От тепер можна констатувати що форум мертвенький?
Людям нецікаво коли все йде по плану, даєш затримки/проблеми - тоді всі тут як тут)))


Пропонуйте тему, будемо обговорювати, бо коли я пропонувала теми, мені відповідали, що будемо говорити колись потім, бо ще рано...
25 июнь 2018 03:53
П.с. А От тепер можна констатувати що форум мертвенький?
Людям нецікаво коли все йде по плану, даєш затримки/проблеми - тоді всі тут як тут)))[/quote]
Все по плану,без затримки???? :no-no:
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .9698. . .203
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее