ЖК "Харьковский", Харьковское шоссе, 210 - "Укрбуд"

Дарницкий р-н

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
8
7%
Плохо
13
11%
Нормально
35
30%
Хорошо
37
32%
Отлично
22
19%

Всего голосов : 115
користувач форуму
Ответов: 84
Mixas_ писал(а):Дякую, і вам на добраніч.
П.С. не пишіть будь ласка як все добре, якщо не розумієтесь на будівництві, ок ?

Домовились!я дійсно нічого не розумію в будівництві і починаю думати,як все не добре).Ви молодець,що так правильно впливаєте на таких,як я!
користувач форуму
Ответов: 23
Mixas_ с вами согласилсиь ...мы согласны что все плохо ключи 2019 вы открыли нам глаза вот из за вас и сон бежит...дальше что...да ничего.. вы продолжаете базар разводить... о чем да ни о чем... о том что все еще все плохо ...Mixas_ ну серьезно вы ж мужчина ведите себя как то по-мужски что ли зачем разводите базар ну в самом деле то 6-)
PS.все плохо я с вами согласна ...жизнь боль ...счастья нет ...ключи 2019 :'( :pray: :oh: :oh:
користувач форуму
Ответов: 153
Та давайте пожалуемся, уже достало это читать. Все этому товарищу ни так
користувач форуму
Ответов: 47
Mixas_ писал(а):1. Просто ж говорилося вам - досить свої припущення тут постити, є люди з протилежною точкою зору.
2. Але ж ви все одно хочете протягнути свої припущення.
3. А ми все одно будемо розкривати вам очі на реальність.
4. Пишіть будь ласка про факти, інакше дивіться пункт 3.

В п.3 Ви пишите "ми", що свідчить про те, що є якісь ми (група осіб), яка лазить по форумах конкурентів і відкриває всім очі. Набридло вже, досить загажувати форум.
користувач форуму
Ответов: 47
Всім іншим форумчанам хочу написати, що все буде добре. Я інвестував в даний об'єкт за рекомендацією одного з керівників Укрбуд і нещодавно він мені сказав, що будинок здадуть в цьому році. Їм не вигідно на опалювальний сезон його залишати. Те, що коробка не добудована, не означає, що не ведуться внутрішні роботи. Робота кипить паралельно на всіх фронтах.
користувач форуму
Ответов: 118
а заблокировать человека, который пишет о своем мнении, при чем сознательно убеждает,что только его мнение имеет право жить,можно заблокировать? только зря ленту забиваете
користувач форуму
Val_mir писал(а):Всім іншим форумчанам хочу написати, що все буде добре. Я інвестував в даний об'єкт за рекомендацією одного з керівників Укрбуд і нещодавно він мені сказав, що будинок здадуть в цьому році. Їм не вигідно на опалювальний сезон його залишати. Те, що коробка не добудована, не означає, що не ведуться внутрішні роботи. Робота кипить паралельно на всіх фронтах.

Ой,Ви знаєте,мені так пан Міхась відкрив очі,що я вже і в 19 не надіюся,десь так на 20-й рік))).А якщо серйозно,то однозначно УКРБУДу немає сенсу затягувати,махіна величезна,думаю вони самі планують швидше закрити цю будівлю,тим більше що робота йде активно.Я тільки по фото бачу сквозний проїзд між 3 та 4 секц-це заїзд в паркінг?А де тоді планується дитяча площадка?
користувач форуму
І ще поділюся приколом:в мене вчора під будинком з авто злили бензин,прийшлось пертися пішки з каністрою до заправки через всю Лівобережку.І тут я реально зацінила,що заправка біля будинку-це не так вже і погано))).Але зараз знову група активістів полководця Міхася скаже,що я нічого не розумію в екології).тому чекаймо нових наїздів).
користувач форуму
Ответов: 362
Доброго ранку.
Tatyana Tatyana писал(а):Ви молодець,що так правильно впливаєте на таких,як я!

Дякую, я стараюсь.
Caprice писал(а):PS.все плохо я с вами согласна ...жизнь боль ...счастья нет ...ключи 2019 :'( :pray: :oh: :oh:

Я тільки про ключи 2019 говорив, все решта - ваші особисті проблеми.
Inna Kuryata писал(а):Та давайте пожалуемся, уже достало это читать. Все этому товарищу ни так.

Жалуйтесь, не все не так а строки здачі переносяться.
Val_mir писал(а):В п.3 Ви пишите "ми", що свідчить про те, що є якісь ми (група осіб), яка лазить по форумах конкурентів і відкриває всім очі. Набридло вже, досить загажувати форум.

Помилився, не ми а я. Про загажування це до жінок. Я тільки поправляю їх коли помиляються.
Val_mir писал(а): Я інвестував в даний об'єкт за рекомендацією одного з керівників Укрбуд і нещодавно він мені сказав, що будинок здадуть в цьому році. Їм не вигідно на опалювальний сезон його залишати. Те, що коробка не добудована, не означає, що не ведуться внутрішні роботи. Робота кипить паралельно на всіх фронтах.

1. Здадуть і видадуть ключі це зовсім різні речі, якщо ви не в курсі.
2. Подивіться на будинок Київміськбуду який стоїть поруч, його здали ще в минулому році і що?
3. А те що усе з точністю до навпаки, забудовнику невигідно на зиму підключати опалення коли в будинок не заселилися хоча б половина людей бо за це опалення йому доведеться платити самому. Вони або повинні встигнути здати його восени до початку опалювального сезону і заселити людей або чекати до весни. Якщо здадуть в 12 місяці то заселення і підключення опалення в цьому році вже не буде.
Lavandier писал(а):а заблокировать человека, который пишет о своем мнении, при чем сознательно убеждает,что только его мнение имеет право жить,можно заблокировать? только зря ленту забиваете

Заблокувати можна. І саме так, свідомо вас переконую.
Tatyana Tatyana писал(а):прийшлось пертися пішки з каністрою до заправки через всю Лівобережку

В цьому є і позитивні моменти - піша прогулянка на морозному повітрі однозначно на користь вам пішла.
Підказка - встановіть на авто газ, і грошей в гаманці побільшає, і якщо бензин закінчиться зможете на газу до заправки доїхати. А якщо закінчитья газ - на бензині відповідно.
Ну а заправка біля будинку - це погано - запах нафтопродуктів буде постійно присутній.
Tatyana Tatyana писал(а): А якщо серйозно,то однозначно УКРБУДу немає сенсу затягувати,махіна величезна,думаю вони самі планують швидше закрити цю будівлю,тим більше що робота йде активно.

Укрбуду не спеціально затягує, просто будує як будується а не як обіцяв і все.
Tatyana Tatyana писал(а):Я тільки по фото бачу сквозний проїзд між 3 та 4 секц-це заїзд в паркінг?А де тоді планується дитяча площадка?

Відповідь у файлі.
користувач форуму
Ответов: 362
Схема прибудинкової території ЖК Харківський.
20160707_024518.jpg
користувач форуму
Ответов: 20
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, электронный адрес, по которому нужно отправить документы для регистрации на закрытом форуме! Спасибо!
користувач форуму
Mixas_ писал(а):Схема прибудинкової території ЖК Харківський.

Дякую за файл,хоч нічого не тямлю в будівництві,але якось так собі і уявляла.Правда,вихід з паркінгу на дитячу площадку щось мені не дуже ще малюється,ну вже побачимо,коли все буде готово.
користувач форуму
Ответов: 43
Доброго дня, схоже, що за планом у нас буде звичайний магазин, а не міні трц як обіцяли раніше? Хтось знає детальніше?
користувач форуму
Ответов: 40
По поводу детской площадки она будет в центре двора, а въезд в паркинг со стороны магазина, а выезд под 4 секцией.
користувач форуму
Ответов: 149
КиАНН писал(а):Добрый день! Подскажите, пожалуйста, электронный адрес, по которому нужно отправить документы для регистрации на закрытом форуме! Спасибо!

Электронный адрес и что необходимо отправить для регистрации на первой страничке форума.
користувач форуму
Ответов: 20
Xena7 писал(а):
Электронный адрес и что необходимо отправить для регистрации на первой страничке форума.

Спасибо! Пора переходить к общению с соседями!
користувач форуму
sergyn2013 писал(а):По поводу детской площадки она будет в центре двора, а въезд в паркинг со стороны магазина, а выезд под 4 секцией.

Я имею ввиду не въезд и выезд,а выход из паркинга,если верить тому файлу от господина Михася,то выход посередине площадки или как?
користувач форуму
Ответов: 34
Были в воскресенье возле стройки, работа кипит, краны все работают, рабочие на люльке поднимались, в некоторых окнах горел свет.
Уже, как то поднимали эту тему на форуме, что за дырки на кладке на некоторых балконах? может кто то узнает в ОП
20180204_152420.jpg
користувач форуму
Ответов: 149
georgy-kom писал(а):Были в воскресенье возле стройки, работа кипит, краны все работают, рабочие на люльке поднимались, в некоторых окнах горел свет.
Уже, как то поднимали эту тему на форуме, что за дырки на кладке на некоторых балконах? может кто то узнает в ОП

В почти готовой 6 секции в незастеклённых балконах в эти дырки вставлены трубки. Наверное, чтоб стекала вода с пола незакрытого балкона в случае интенсивных осадков.
користувач форуму
Ответов: 34
Как вариант...
Пред.След.

Вернуться в "Укрбуд"

dsf

цена: 20 580 грн./м2
тел: (044) 390 10 68

цена: от 19 110 грн./м2
тел: (044) 355 55 53

цена: 16 435 грн./м2
тел: (044) 364 48 49