Подать объявление

ЖК Харьковский | Киевгорстрой, Укрбуд | Харьковское шоссе, 210

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2018 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 128.
11/9%
16/13%
37/29%
43/34%
21/16%
1. . .7880. . .203
04 фев 2018 05:42
Всім іншим форумчанам хочу написати, що все буде добре. Я інвестував в даний об'єкт за рекомендацією одного з керівників Укрбуд і нещодавно він мені сказав, що будинок здадуть в цьому році. Їм не вигідно на опалювальний сезон його залишати. Те, що коробка не добудована, не означає, що не ведуться внутрішні роботи. Робота кипить паралельно на всіх фронтах.
04 фев 2018 08:12
а заблокировать человека, который пишет о своем мнении, при чем сознательно убеждает,что только его мнение имеет право жить,можно заблокировать? только зря ленту забиваете
04 фев 2018 08:14
Цитата "Val_mir":
Всім іншим форумчанам хочу написати, що все буде добре. Я інвестував в даний об'єкт за рекомендацією одного з керівників Укрбуд і нещодавно він мені сказав, що будинок здадуть в цьому році. Їм не вигідно на опалювальний сезон його залишати. Те, що коробка не добудована, не означає, що не ведуться внутрішні роботи. Робота кипить паралельно на всіх фронтах.

Ой,Ви знаєте,мені так пан Міхась відкрив очі,що я вже і в 19 не надіюся,десь так на 20-й рік))).А якщо серйозно,то однозначно УКРБУДу немає сенсу затягувати,махіна величезна,думаю вони самі планують швидше закрити цю будівлю,тим більше що робота йде активно.Я тільки по фото бачу сквозний проїзд між 3 та 4 секц-це заїзд в паркінг?А де тоді планується дитяча площадка?
04 фев 2018 08:17
І ще поділюся приколом:в мене вчора під будинком з авто злили бензин,прийшлось пертися пішки з каністрою до заправки через всю Лівобережку.І тут я реально зацінила,що заправка біля будинку-це не так вже і погано))).Але зараз знову група активістів полководця Міхася скаже,що я нічого не розумію в екології).тому чекаймо нових наїздів).
04 фев 2018 09:07
Доброго ранку.
Цитата "Tatyana Tatyana":
Ви молодець,що так правильно впливаєте на таких,як я!

Дякую, я стараюсь.
Цитата "Caprice ":
PS.все плохо я с вами согласна ...жизнь боль ...счастья нет ...ключи 2019 :'( :pray: :oh: :oh:

Я тільки про ключи 2019 говорив, все решта - ваші особисті проблеми.
Цитата "Inna Kuryata":
Та давайте пожалуемся, уже достало это читать. Все этому товарищу ни так.

Жалуйтесь, не все не так а строки здачі переносяться.
Цитата "Val_mir":
В п.3 Ви пишите "ми", що свідчить про те, що є якісь ми (група осіб), яка лазить по форумах конкурентів і відкриває всім очі. Набридло вже, досить загажувати форум.

Помилився, не ми а я. Про загажування це до жінок. Я тільки поправляю їх коли помиляються.
Цитата "Val_mir":
Я інвестував в даний об'єкт за рекомендацією одного з керівників Укрбуд і нещодавно він мені сказав, що будинок здадуть в цьому році. Їм не вигідно на опалювальний сезон його залишати. Те, що коробка не добудована, не означає, що не ведуться внутрішні роботи. Робота кипить паралельно на всіх фронтах.

1. Здадуть і видадуть ключі це зовсім різні речі, якщо ви не в курсі.
2. Подивіться на будинок Київміськбуду який стоїть поруч, його здали ще в минулому році і що?
3. А те що усе з точністю до навпаки, забудовнику невигідно на зиму підключати опалення коли в будинок не заселилися хоча б половина людей бо за це опалення йому доведеться платити самому. Вони або повинні встигнути здати його восени до початку опалювального сезону і заселити людей або чекати до весни. Якщо здадуть в 12 місяці то заселення і підключення опалення в цьому році вже не буде.
Цитата "Lavandier":
а заблокировать человека, который пишет о своем мнении, при чем сознательно убеждает,что только его мнение имеет право жить,можно заблокировать? только зря ленту забиваете

Заблокувати можна. І саме так, свідомо вас переконую.
Цитата "Tatyana Tatyana":
прийшлось пертися пішки з каністрою до заправки через всю Лівобережку

В цьому є і позитивні моменти - піша прогулянка на морозному повітрі однозначно на користь вам пішла.
Підказка - встановіть на авто газ, і грошей в гаманці побільшає, і якщо бензин закінчиться зможете на газу до заправки доїхати. А якщо закінчитья газ - на бензині відповідно.
Ну а заправка біля будинку - це погано - запах нафтопродуктів буде постійно присутній.
Цитата "Tatyana Tatyana":
А якщо серйозно,то однозначно УКРБУДу немає сенсу затягувати,махіна величезна,думаю вони самі планують швидше закрити цю будівлю,тим більше що робота йде активно.

Укрбуду не спеціально затягує, просто будує як будується а не як обіцяв і все.
Цитата "Tatyana Tatyana":
Я тільки по фото бачу сквозний проїзд між 3 та 4 секц-це заїзд в паркінг?А де тоді планується дитяча площадка?

Відповідь у файлі.
04 фев 2018 09:26
Схема прибудинкової території ЖК Харківський.
04 фев 2018 09:30
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, электронный адрес, по которому нужно отправить документы для регистрации на закрытом форуме! Спасибо!
04 фев 2018 10:01
Цитата "Mixas_":
Схема прибудинкової території ЖК Харківський.

Дякую за файл,хоч нічого не тямлю в будівництві,але якось так собі і уявляла.Правда,вихід з паркінгу на дитячу площадку щось мені не дуже ще малюється,ну вже побачимо,коли все буде готово.
04 фев 2018 10:47
Доброго дня, схоже, що за планом у нас буде звичайний магазин, а не міні трц як обіцяли раніше? Хтось знає детальніше?
04 фев 2018 11:01
По поводу детской площадки она будет в центре двора, а въезд в паркинг со стороны магазина, а выезд под 4 секцией.
04 фев 2018 11:20
Цитата "КиАНН":
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, электронный адрес, по которому нужно отправить документы для регистрации на закрытом форуме! Спасибо!


Электронный адрес и что необходимо отправить для регистрации на первой страничке форума.
04 фев 2018 12:05
Цитата "Xena7":


Электронный адрес и что необходимо отправить для регистрации на первой страничке форума.



Спасибо! Пора переходить к общению с соседями!
04 фев 2018 14:34
Цитата "sergyn2013":
По поводу детской площадки она будет в центре двора, а въезд в паркинг со стороны магазина, а выезд под 4 секцией.

Я имею ввиду не въезд и выезд,а выход из паркинга,если верить тому файлу от господина Михася,то выход посередине площадки или как?
05 фев 2018 22:51
Были в воскресенье возле стройки, работа кипит, краны все работают, рабочие на люльке поднимались, в некоторых окнах горел свет.
Уже, как то поднимали эту тему на форуме, что за дырки на кладке на некоторых балконах? может кто то узнает в ОП
06 фев 2018 08:47
Цитата "georgy-kom":
Были в воскресенье возле стройки, работа кипит, краны все работают, рабочие на люльке поднимались, в некоторых окнах горел свет.
Уже, как то поднимали эту тему на форуме, что за дырки на кладке на некоторых балконах? может кто то узнает в ОП

В почти готовой 6 секции в незастеклённых балконах в эти дырки вставлены трубки. Наверное, чтоб стекала вода с пола незакрытого балкона в случае интенсивных осадков.
06 фев 2018 09:35
Как вариант...
08 фев 2018 11:58

А ось і сусіди незабарились. Панорамний вигляд в бік озера частково тю-тю. Єдине що радує -схоже що у складі ЖК буде невеликий ТРЦ.
/zhk-olympik-park-xarkovskoe-shosse-210- status-group-t32943.html

08 фев 2018 12:16
Ціни обіцяють від 15к а здачу 1 черги у цьому році. Тут вони навіть укрбуд переплюнули з обіцянками.
10 фев 2018 23:02
Я за, забудова нашого мікрорайона приваблює більш комфортним проживанням, плюс чим більше будівель поруч (а я так розумію будинок буде на місті де зараз футбольне поле?) тим більше шансів на закриття хоча б однієї заправки
13 фев 2018 09:33
Цитата "andruhamagic":
Я за, забудова нашого мікрорайона приваблює більш комфортним проживанням, плюс чим більше будівель поруч (а я так розумію будинок буде на місті де зараз футбольне поле?) тим більше шансів на закриття хоча б однієї заправки


а какие основания основания ее сносить? только наше желание? 6-)
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .7880. . .203
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx