Подать объявление

ЖК Харьковский | Киевгорстрой, Укрбуд | Харьковское шоссе, 210

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2018 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 128.
11/9%
16/13%
37/29%
43/34%
21/16%
1. . .7779. . .203
03 фев 2018 15:38
Цитата "sergyn2013":
Всем привет. Сегодня утром сделал новые фото. Работа кипит и днем и ночью. Уже неделю наблюдаю как ночью в 1 и 2 секциях во многих окнах горит свет. Думаю что это идут внутренние отделочные работы.

Спасибо за фото :smoke:
03 фев 2018 16:20
Ну я же говорила,все будет ок,даже если немного задержат,то не критично.Обьем дома огромный,главное что работы идут,и стройка движется.Погода на нашей стороне,домик отличный.
03 фев 2018 17:51
Ключі - 2019
03 фев 2018 17:51
:faceoff: :no-no:
03 фев 2018 20:26
Цитата "Mixas_":
Ключі - 2019

Вы таки чудак или чудачка,не знаю...ок,пусть 19,спорить не буду,главное их получить!
03 фев 2018 21:40
Якщо не знаєте я підкажу - нік Міхась - чоловічого роду.
03 фев 2018 21:51
Цитата "Mixas_":
Якщо не знаєте я підкажу - нік Міхась - чоловічого роду.

Нік то можливо,а що за ніком ніхто не знає.але дякую за підказку.
03 фев 2018 22:16
1. Просто ж говорилося вам - досить свої припущення тут постити, є люди з протилежною точкою зору.
2. Але ж ви все одно хочете протягнути свої припущення.
3. А ми все одно будемо розкривати вам очі на реальність.
4. Пишіть будь ласка про факти, інакше дивіться пункт 3.
03 фев 2018 23:00
Цитата "Mixas_":
1. Просто ж говорилося вам - досить свої припущення тут постити, є люди з протилежною точкою зору.
2. Але ж ви все одно хочете протягнути свої припущення.
3. А ми все одно будемо розкривати вам очі на реальність.
4. Пишіть будь ласка про факти, інакше дивіться пункт 3.

Дуже вдячна Вам за Ваші старання і обгрунтовані пункти!
03 фев 2018 23:31
Mixas_вы вообще о чем говорите ...
Окей все узрели ключи будут 2019 ...
Че теперь делать то будем Mixas_...массово самосожжемся под ОП ...Вы правы у всех своя точка зрения скажу вам больше даже реальность у каждого своя...
А ми все одно будемо розкривати вам очі на реальність Разберитесь у вас первый пункт противоречит с третьим ...простите, а кто вам позволил навязывать свою "точку зору"...
Уважаемый раскрыватель глаз на реальность уЗбагойтесь прилягте отдохнуть если бы не мужского рода ник то подумала бы что не до шпиливилиная бабина пишет...
Вилізли очі спокійної ночі :winky: :winky: :winky:
04 фев 2018 00:11
Хочете - самоспалюйтесь, знайдете однодумців - масово самоспалюйтесь.
Я вже писав раніше - я нічого робити не збираюсь.
І про ключі 2019 зараз не писав би якби Тетяна Тетяна в черговий раз не помітила як все добре.
Чого ж ви їй не написали, що всі давно узріли як усе добре і який гарний у нас буде будинок, кохались (шпілівілились) мабуть, і не помітили її поста?
Третій пункт не протирічить першому, розкривати будемо тільки у відповідь на пости "як усе добре і усе іде за планом". Не буде неправдивих постів, не буде розкриття.
04 фев 2018 00:28
Цитата "Caprice ":
Mixas_вы вообще о чем говорите ...
Окей все узрели ключи будут 2019 ...
Че теперь делать то будем Mixas_...массово самосожжемся под ОП ...Вы правы у всех своя точка зрения скажу вам больше даже реальность у каждого своя...
А ми все одно будемо розкривати вам очі на реальність Разберитесь у вас первый пункт противоречит с третьим ...простите, а кто вам позволил навязывать свою "точку зору"...
Уважаемый раскрыватель глаз на реальность уЗбагойтесь прилягте отдохнуть если бы не мужского рода ник то подумала бы что не до шпиливилиная бабина пишет...
Вилізли очі спокійної ночі :winky: :winky: :winky:

Не трогайте!Чувак провоцирует скандал!У нас все хорошо,а у него-это его проблемы.с больными лучше соглашаться и хвалить их за острый ум и сообразительность.так что не стоит нервы себе портить).
04 фев 2018 00:33
Цитата "Mixas_":
Хочете - самоспалюйтесь, знайдете однодумців - масово самоспалюйтесь.
Я вже писав раніше - я нічого робити не збираюсь.
І про ключі 2019 зараз не писав би якби Тетяна Тетяна в черговий раз не помітила як все добре.
Чого ж ви їй не написали, що всі давно узріли як усе добре і який гарний у нас буде будинок, кохались (шпілівілились) мабуть, і не помітили її поста?
Третій пункт не протирічить першому, розкривати будемо тільки у відповідь на пости "як усе добре і усе іде за планом". Не буде неправдивих постів, не буде розкриття.

Міхась-Ви мабуть геніальна особа,все знаєте.Ще раз дякую за те,що відкрили мені очі!продовжуйте і надалі це робити.
04 фев 2018 00:39
Ну ось, однодумці формуються в групи. Щоправда дві людини до слова "масовий" якось не дотягують. Хоча з іншого боку Тетяна Тетяна за двох рахується, отже є всі підстави вважати майбутнє самоспалення масовим.
Вкотре розчарую вас - пересічний громадянин.
04 фев 2018 00:41
Цитата "Mixas_":
Ну ось, однодумці формуються в групи. Щоправда дві людини до слова "масовий" якось не дотягують. Хоча з іншого боку Тетяна Тетяна за двох рахується, отже є всі підстави вважати майбутнє самоспалення масовим.

Міхась,спокійної Вам ночі!не беріть собі дурного в голову).
04 фев 2018 00:43
Дякую, і вам на добраніч.
П.С. не пишіть будь ласка як все добре, якщо не розумієтесь на будівництві, ок ?
04 фев 2018 00:54
Цитата "Mixas_":
Дякую, і вам на добраніч.
П.С. не пишіть будь ласка як все добре, якщо не розумієтесь на будівництві, ок ?

Домовились!я дійсно нічого не розумію в будівництві і починаю думати,як все не добре).Ви молодець,що так правильно впливаєте на таких,як я!
04 фев 2018 01:14
Mixas_ с вами согласилсиь ...мы согласны что все плохо ключи 2019 вы открыли нам глаза вот из за вас и сон бежит...дальше что...да ничего.. вы продолжаете базар разводить... о чем да ни о чем... о том что все еще все плохо ...Mixas_ ну серьезно вы ж мужчина ведите себя как то по-мужски что ли зачем разводите базар ну в самом деле то 6-)
PS.все плохо я с вами согласна ...жизнь боль ...счастья нет ...ключи 2019 :'( :pray: :oh: :oh:
04 фев 2018 01:31
Та давайте пожалуемся, уже достало это читать. Все этому товарищу ни так
04 фев 2018 05:38
Цитата "Mixas_":
1. Просто ж говорилося вам - досить свої припущення тут постити, є люди з протилежною точкою зору.
2. Але ж ви все одно хочете протягнути свої припущення.
3. А ми все одно будемо розкривати вам очі на реальність.
4. Пишіть будь ласка про факти, інакше дивіться пункт 3.



В п.3 Ви пишите "ми", що свідчить про те, що є якісь ми (група осіб), яка лазить по форумах конкурентів і відкриває всім очі. Набридло вже, досить загажувати форум.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .7779. . .203
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx