Подать объявление

ЖК Харьковский | Киевгорстрой, Укрбуд | Харьковское шоссе, 210

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2018 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 128.
11/9%
16/13%
37/29%
43/34%
21/16%
1. . .7375. . .203
21 янв 2018 11:06
Підтримую. Я реаліст і пізля розмов з ВП та знайомим, що працюють в цій сфері, вважаю, що наступний Новий 2019 рік будемо святкувати в нових квартирах. Все буде добре.
21 янв 2018 12:00
Я сколько не перечитываю форумы других ЖК неважно какой застройщик, если дом большой, как у нас например на 6 секций, никто с инвесторов не получает ключи в срок. Всегда задержка в лучшем случаи 6 месяцев.
Ну не пришли мы ещё как китайцы за 6 месяца домище строить и деревья 3-х метровые высаживать(((
21 янв 2018 12:03
А весь мусор строительный в Китае закатывают под тротуарные дорожки и дорогу))
21 янв 2018 16:41
Цитата "Mixas_":
Сам собі оплачую ці пости. Це моя думка, а час покаже хто був правий.
Ви викладаєте свою думку вона у вас заснована на тому що каже ВП. Я викладаю свою - вона заснована на досвіді купівлі 3 квартир в різних ЖК у Укрбуда і спостереженні за реальними темпами будівництва на даному ЖК.
Хочу зосередити вашу увагу що ВП це відділ продажів і його завдання продавати. Якщо вони будуть говорити правду - продажі зменьшаться.
А те що переносу немає - це вони правду говорять. Рішення про перенос буде на початку липня.

Админ, обратите внимание, у нас завелся злобный тролль :no-no:
21 янв 2018 18:53
Я не нагнітаю. Я пишу те що думаю. Ви пишете те що думаєте ви. Вкладаю тому що інвестую, жити не буду, на затримку зразу розраховувув. А на рахунок конструктиву то у ваших одноманітних постах на кшалт "треба бути оптимістами і усе в строк здадуть" або "мені в ОП сказали що все по графіку" ніякої інформації теж немає крім ваших мантр.
Ви очі розкрийте і подивіться скількі ще будувати, скількі ще проводки, комунікацій, штукатурки, ліфтів, вентиляційних систем, зовнішньофасадних робіт, облаштування даху, підключення до постійних зовнішніх комунікацій, прибудинкова терититорія, паркинг і т.д і т.п. А потім ще обміри, заплатити пай, і просто почекати поки бюрократи видадуть папери. І тільки тоді вам дадуть ключі від квартири де ще з 3 місяця потрібно робити ремонт. Не ну можна домовитись і зустріти новий рік на будівництві без опалення. І радіти що ти у власній квартирі. Здачу це не наблизить.
21 янв 2018 19:01
Цитата "evalla":

Админ, обратите внимание, у нас завелся злобный тролль :no-no:

Порадували. Що в школі не наябіднічались, в дорослому житті продовжуєте?! Може по суті питань які обговорюються щось напишете? Не подобається погляд не такий як у вас, що все буде ОК і у строки?
21 янв 2018 19:15
Розширю ваш кругозір, ВП, як я вже писав це відділ продажів і його завдання продавати і не псувати собі нерви говорячи вам правду якою ви будете обурені і почнете виливати їм свій негатив. І повірте що ВП не впливає ні на що на цьому будівництві окрім продажів. Насправді, якби всі кавартири були продані кіоск ВП вже перевезли б на наступний обєкт. І тоді ви спочатку мабуть були б шоковані, хто ж тепер буде говорити вам те що вам так хочется почути, а потім дізналися б що насправді в головному офісі є відділ по роботі з клієнтами, в обовязки якого і входить спілкуватися з вами по усіх питаннях які по суті вас цікавлять. А от там вам би вже більш конкретно відповіли на питання "так а затримка може бути?".
21 янв 2018 20:06
Цитата "Mixas_":

Порадували. Що в школі не наябіднічались, в дорослому житті продовжуєте?! Може по суті питань які обговорюються щось напишете? Не подобається погляд не такий як у вас, що все буде ОК і у строки?

Я с вас улыбаюсь! Лично мне до лампочки ваши размышления по поводу сроков сдачи нашего дома. Я точно знаю что у вас здесь определенная цель будоражить людей и вносить смуту.Ни для кого не секрет что на других форумах есть точно такие писаки. Призываю форумчан не реагировать и не отвечать на ваши опусы и все само собой сойдет на нет.А домик наш сдастся в любом случае, и не в 2019 году как тут обещают :yes:
21 янв 2018 20:16
А давайте поспоримо на 100 доларів що не отримаєте ви в цьому році ключів від своєї каартири. Готовий до любого нотаріуса в Києві підїхати. Слабо?
І до речі цей будинок такий же ваш як і мій. Так що видихайте.
21 янв 2018 20:27
Цитата "Mixas_":
А давайте поспоримо на 100 доларів що не отримаєте ви в цьому році ключів від своєї каартири. Готовий до любого нотаріуса в Києві підїхати. Слабо?
І до речі цей будинок такий же ваш як і мій. Так що видихайте.

Уважаемый, вы так разоритесь, если с каждым на 100 долларов спорить будете.Да не волнуйтесь вы так, а то недолго и сердечный приступ поймать в вашем лютом желании убедить всех что все хреново. Мне на ваши изрыгания нач....ть, жалко людей которые ведутся на вашу помойку...так что выдыхайте вы...Адью
21 янв 2018 20:47
Я не розорюсь, бо ви особисто, як і ваша напарниця по балобольству Тетяна боїтесь відповідати за свої слова. Ну а на рахунок помийки - спишимо на відсутність часу у ваших батьків для вашого виховання.
До речі бажаю вам вилікувати нежить і дожити до 2019 року щоб таки отримати ключі від вашої квартири.
21 янв 2018 20:56
:smoke:
Цитата "evalla":

Уважаемый, вы так разоритесь, если с каждым на 100 долларов спорить будете.Да не волнуйтесь вы так, а то недолго и сердечный приступ поймать в вашем лютом желании убедить всех что все хреново. Мне на ваши изрыгания нач....ть, жалко людей которые ведутся на вашу помойку...так что выдыхайте вы...Адью

:smoke: :super:
21 янв 2018 20:57
Ще одна дитинка зі смайликами. По суті пілот щось напишите? Може якогось аргумента знайдете чому крім вашого бажання та надії двох жінок будинок повинен здатися в строк при поточному рівні готовності і темпах будівництва ?!
21 янв 2018 22:09
Цитата "Mixas_":
Я не розорюсь, бо ви особисто, як і ваша напарниця по балобольству Тетяна боїтесь відповідати за свої слова. Ну а на рахунок помийки - спишимо на відсутність часу у ваших батьків для вашого виховання.
До речі бажаю вам вилікувати нежить і дожити до 2019 року щоб таки отримати ключі від вашої квартири.

О,напарниця по балабольству Тетяна зрозуміла,що ви просто знущаєтесь над людьми-раз,ніякий не інвестор-два,і третє-трохи не здорова людина.Але ми Вам прощаємо)!це ж всього навсього форум,а реальність у кожного своя,і мені здалось,що вона ,ця реальність,у вас не дуже...Змініть стиль ваших постів,бо вже не цікаво).
21 янв 2018 22:54
Насправді інвестор. Абсолютно здоровий, щойно профогляд пройшов. Реальність у нас з вами одна. Першого липня продовжимо цю дискусію. Цікаво що ж ви тоді будете писати.
21 янв 2018 23:45
Цитата "Inna Kuryata":
Я сколько не перечитываю форумы других ЖК неважно какой застройщик, если дом большой, как у нас например на 6 секций, никто с инвесторов не получает ключи в срок. Всегда задержка в лучшем случаи 6 месяцев.
Золотые слова, просрочки - не зловредность Укрбуда, а реалии строительного рынка Украины. Нужно надеяться на лучшее, но быть готовым к разным вариантам.
Ребята, не ссорьтесь!
22 янв 2018 05:04
Mixas, якщо Ви справді інвестор, то доведіть це, зареєструйтесь на закритому форумі.
22 янв 2018 06:33
Дуже смішно читати людину,яка позиціонує себе як інвестора,хоча на закритому форумі його нема. от невже людям вистачає часу аби посваритись в інтернеті?! :no: :faceoff:
22 янв 2018 10:03
Цитата "Bilklinon":
Золотые слова, просрочки - не зловредность Укрбуда, а реалии строительного рынка Украины. Нужно надеяться на лучшее, но быть готовым к разным вариантам.
Ребята, не ссорьтесь!

Уважаемый представитель Укрбуда Корпорация позиционирует себя как одного из лидеров строительного рынка - поэтому надо отвечать за взятые на себя обязательства по срокам строительства . Многие люди инвестируя в Укрбуд как лидера рассчитывают на взятые ими обязательства Многие снимают квартиры и платят немалые деньги за это Лето 2017 года на стройке можна сказать что прохлаждались С таким подходом вы растеряете треть инвесторов Я например мог инвестировать у другого застройщика Строить начали позже и люди уже получили ключи Подчеркиваю От выполнения застройщиком своих обязательств напрямую зависит количество инвесторов Совету поторопиться со сдачей обьекта :smoke:
22 янв 2018 10:08
Цитата "Mixas_":
Ще одна дитинка зі смайликами. По суті пілот щось напишите? Може якогось аргумента знайдете чому крім вашого бажання та надії двох жінок будинок повинен здатися в строк при поточному рівні готовності і темпах будівництва ?!

По сути я как бывший пилот с двумя высшими образованиями отвечаю Когда на маршруте полета я вижу препятствие я просто его облетаю стороной Укрбуду посоветую выдать Вам лично ключи :smoke: в 19 году
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .7375. . .203
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx