Подать объявление

ЖК Харьковский | Киевгорстрой, Укрбуд | Харьковское шоссе, 210

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2018 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 128.
11/9%
16/13%
37/29%
43/34%
21/16%
1. . .7274. . .203
17 янв 2018 20:31
Цитата "Val_mir":
Дуже приємно, але є варіанти лише з типом 1.8

А скажіть будь ласка мені,ці типи квартир щось означають,якусь інфо-характеристику містять??бо я чесно кажучи при інвестуванні навіть не цікавилася типом,мені на пальцях пояснили,яка в мене буде квартира,а про тип я і не подумала...
17 янв 2018 22:11
На сайті забудовника є різні типи квартир, біля них коди. Правда, типи вже не всі, а тільки ті, що не розпродані. Найчастіше спочатку вибирають по сайту, а потім вже йдуть у відділ продажу з готовим варіантом.
18 янв 2018 08:46
Цитата "Tatyana Tatyana":

А скажіть будь ласка мені,ці типи квартир щось означають,якусь інфо-характеристику містять??бо я чесно кажучи при інвестуванні навіть не цікавилася типом,мені на пальцях пояснили,яка в мене буде квартира,а про тип я і не подумала...


Всі квартири за типами розподіляє забудовник для зручності їх обліку та ідентифікації.
Так перша цифра "1" позначає однокімнатні квартири. Друга цифра після крапки - це планування, метраж та розташування на поверхах.
Так квартири типу 1.8 і 1.9 розташовані поряд і мають спільний коридор.
18 янв 2018 21:21
Всім дякую за відповідь!треба глянути в договір,який в мене тип квартири).
Шановні сусіди,хтось був останнім часом на будові?активно йдуть роботи?
20 янв 2018 09:05
Були вчора на будівництві, багато робочих, будівництао йде. У відділі продажу запевнюють, що офіцвйних даних про затримку немає, але імовірно здача буде в червні.
20 янв 2018 19:16
Цитата "Leva Augustova":
Були вчора на будівництві, багато робочих, будівництао йде. У відділі продажу запевнюють, що офіцвйних даних про затримку немає, але імовірно здача буде в червні.

Спасибі за фото і інформацію.я не зрозуміла,це фото з середини двору?це так вже 4 секцію витягли?не можу ніяк зрозуміти ракурс будинку).
20 янв 2018 19:17
Цитата "Leva Augustova":
Були вчора на будівництві, багато робочих, будівництао йде. У відділі продажу запевнюють, що офіцвйних даних про затримку немає, але імовірно здача буде в червні.

І ще питання,ВП говорить про червень як термін введення в експлуатацію чи для початку ремонтів в квартирах?
20 янв 2018 20:15
Ремонтів в червні це зарано. Тут хоча би здали в експлуатацію.
20 янв 2018 20:36
У травні вже ремонти будуть, а якщо ще більше постів будете писати то в квітні здадуть. Так що старайтесь.
20 янв 2018 20:38
ВП говорить про березень 2019 як реалістичний термін заходу на ремонт.
20 янв 2018 20:42
Цитата "Mixas_":
ВП говорить про березень 2019 як реалістичний термін заходу на ремонт.

Это перебор :smoke:
20 янв 2018 21:02
Можливо, про березень я би теж так говорила, коли мій поверх був би побудований(
А так ще будувати і будувати.
20 янв 2018 21:06
Цитата "пилот 3":

Это перебор :smoke:

Це реальність. До літа тільки коробку
закінчать. А далі ще дуже багато роботи.
20 янв 2018 21:56
Цитата "Mixas_":

Це реальність. До літа тільки коробку
закінчать. А далі ще дуже багато роботи.

Не будьте пессимистом Захотят - Успеют Надо их больше тревожить :smoke:
20 янв 2018 22:05
Я реаліст. Оптиміст у нас ви з терміном здачи восени. Правда є ще й відірвані від реальності мрійники які вврять в ремонт влітку і в те що восени вони будуть жити. Процитую їм їх пости 1 вересня. Не відмовлю собі в задоволенні.
Цитата "пилот 3":

Захотят - Успеют Надо их больше тревожить :smoke:

Ви реально вірите що вони звертають на вас хоч якусь увагу і ви маєте хоч на щось вплив?
20 янв 2018 23:45
Цитата "Mixas_":
Я реаліст. Оптиміст у нас ви з терміном здачи восени. Правда є ще й відірвані від реальності мрійники які вврять в ремонт влітку і в те що восени вони будуть жити. Процитую їм їх пости 1 вересня. Не відмовлю собі в задоволенні.

Ви реально вірите що вони звертають на вас хоч якусь увагу і ви маєте хоч на щось вплив?

А в що вірите Ви?)чи Вам реально в кайф "будоражити"стрічку?мені цікаво,хто Вам оплачує Ваші пости?бо вже злість бере!в якому ВП кажуть про березень 2019????своі пости постіть,починаючи з вересня і до кінця свого життя,але не псуйте людям нерви!!!
21 янв 2018 08:27
Сам собі оплачую ці пости. Це моя думка, а час покаже хто був правий.
Ви викладаєте свою думку вона у вас заснована на тому що каже ВП. Я викладаю свою - вона заснована на досвіді купівлі 3 квартир в різних ЖК у Укрбуда і спостереженні за реальними темпами будівництва на даному ЖК.
Хочу зосередити вашу увагу що ВП це відділ продажів і його завдання продавати. Якщо вони будуть говорити правду - продажі зменьшаться.
А те що переносу немає - це вони правду говорять. Рішення про перенос буде на початку липня.
21 янв 2018 10:14
Цитата "Mixas_":
Сам собі оплачую ці пости. Це моя думка, а час покаже хто був правий.
Ви викладаєте свою думку вона у вас заснована на тому що каже ВП. Я викладаю свою - вона заснована на досвіді купівлі 3 квартир в різних ЖК у Укрбуда і спостереженні за реальними темпами будівництва на даному ЖК.
Хочу зосередити вашу увагу що ВП це відділ продажів і його завдання продавати. Якщо вони будуть говорити правду - продажі зменьшаться.
А те що переносу немає - це вони правду говорять. Рішення про перенос буде на початку липня.

Сплюньте 3 раза и постучите по дереву :smoke:
21 янв 2018 10:37
Цитата "Mixas_":
Сам собі оплачую ці пости. Це моя думка, а час покаже хто був правий.
Ви викладаєте свою думку вона у вас заснована на тому що каже ВП. Я викладаю свою - вона заснована на досвіді купівлі 3 квартир в різних ЖК у Укрбуда і спостереженні за реальними темпами будівництва на даному ЖК.
Хочу зосередити вашу увагу що ВП це відділ продажів і його завдання продавати. Якщо вони будуть говорити правду - продажі зменьшаться.
А те що переносу немає - це вони правду говорять. Рішення про перенос буде на початку липня.

Якщо так фіговенько Укрбуд виконує своі зобов'язання,то чому Ви вже вкладаєте втретє,чи то вже вчертверте?)я не маю ні власної думки ні казок ВП,але інвестувала з надією на хоч якусь законність паперів від забудовника.Зазвичай довіряю тільки собі,але не потрібно постійно наполягати в своїх постах на негатив!це лишнє,і не несе жодної конструктивної інформації.а форум призначений,думаю,для конструктиву,а не для "любить-не любить".Прийде час,ми всі будемо знати реальну картину,а нагнітати не потрібно!
21 янв 2018 10:40
Цитата "Mixas_":
Сам собі оплачую ці пости. Це моя думка, а час покаже хто був правий.
Ви викладаєте свою думку вона у вас заснована на тому що каже ВП. Я викладаю свою - вона заснована на досвіді купівлі 3 квартир в різних ЖК у Укрбуда і спостереженні за реальними темпами будівництва на даному ЖК.
Хочу зосередити вашу увагу що ВП це відділ продажів і його завдання продавати. Якщо вони будуть говорити правду - продажі зменьшаться.
А те що переносу немає - це вони правду говорять. Рішення про перенос буде на початку липня.

І ще вважаю,що не в інтересах інвестора змагати хто правий,а хто ні.в гіршому випадку попадаємо всі!суть форуму ділитися конкретною інформацією по суті.не зліть людей,будь ласка!
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .7274. . .203
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее