Подать объявление

ЖК "Воздухофлотский квартал", ул. Шолуденко, 1а - "bUd development"

ЗастройщикbUd development
Сдача ЖК2017 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 161.
11/7%
7/4%
37/23%
59/37%
47/29%
1. . .181183. . .197
18 июль 2018 20:14
Средний витраж b вверху и внизу помыть будет, к тому же, очень затруднительно...
18 июль 2018 20:28
Именно потому ...
Цитата "Domik2018":
Ініціативна група працює над альтернативним типовим дизайном осклення, оскільки далеко не всім подобаються рішення від ЖЕКу.

... как писалось выше.
18 июль 2018 20:29
Цитата "soli":
И кто эта инициативная группа? Пару квартир их комплекса?


с сегодняшним дождем оказалось, что в комплексе у нас бассейны предусмотрены. причем прямо на дорожках и площадках перед подъездами. ливневки, судя по всему, вообще нет как класса.
18 июль 2018 21:00
я вот тоже хочу входить в инициативную группу и "працювати над альтернативним типовим дизайном осклення"

чтоб потом не возмущались что я сделала со своего балкона корабль и ни с кем не посоветовалась!!!

працюють вони...
18 июль 2018 21:04
Цитата "Dim_Rom":

в группе в приложении, которое тут, оказывается, называть нельзя, 127 участников. не думаю, что прям все казачки засланные. причем в ней есть представитель то ли застрощика, то ли управляющей организации. скорее, второе.
с сегодняшним дождем оказалось, что в комплексе у нас бассейны предусмотрены. причем прямо на дорожках и площадках перед подъездами. ливневки, судя по всему, вообще нет как класса.



Группа на телефоне в приложении или где группа?
127 квартир на 450 квартир комплекса - это 1/3.
Вопросы глобального характера такие как охрана комплекса, остекление балконов (чтобы у всех одинаково), завершение работ застройщиком - должно решаться на 1/3, а хотя бы большинством. А не так, что те, кто первые приступил к ремонтам порешали как им удобно, и своих в ОСББ назначили.

В комплексе уже все свои ключи получили? Какой процент?
19 июль 2018 06:28
Цитата "soli":
Группа на телефоне в приложении или где группа?
127 квартир на 450 квартир комплекса - это 1/3.
Вопросы глобального характера такие как охрана комплекса, остекление балконов (чтобы у всех одинаково), завершение работ застройщиком - должно решаться на 1/3, а хотя бы большинством. А не так, что те, кто первые приступил к ремонтам порешали как им удобно, и своих в ОСББ назначили.

В комплексе уже все свои ключи получили? Какой процент?

По ощущениям и трафику в доме, ключи получили около трети квартир.
на 450 квартир 127 - это, как мне кажется, все равно в разы больше, чем присутствует здесь.
19 июль 2018 07:56
Уважаемые инвесторы. Будет проводится собрание инвесторов комплекса для обсуждения ОСББ и всех вопросов по нашему жк. Во избежание всех не понятных ситуаций по всем вопросам. Время встречи: понедельник 23 июня в 19.00 возле жк.
19 июль 2018 09:40
Цитата "vozduch":
Уважаемые инвесторы. Будет проводится собрание инвесторов комплекса для обсуждения ОСББ и всех вопросов по нашему жк. Во избежание всех не понятных ситуаций по всем вопросам. Время встречи: понедельник 23 июня в 19.00 возле жк.


шкода тільки що червень (июнь) вже закінчився, маю надію що ви мали на увазі поточний місяц липень (июль)
19 июль 2018 10:10
Цитата "iranb":
я вот тоже хочу входить в инициативную группу и "працювати над альтернативним типовим дизайном осклення"

чтоб потом не возмущались что я сделала со своего балкона корабль и ни с кем не посоветовалась!!!

працюють вони...


Шановні, "ініціативна група" це не закрите акціонерне товариство. Можливо саме словосполучення викликає в когось погані ремінесценціі, запропонуйте іншу назву )). Будь ласка, приходьте на об'єкт, знайомтесь зі своїми сусідами, обмінюйтесь контактами, спілкуйтесь, висувайте пропозиції, ставайте самі "ініціативною групою" :yes:

Оскільки значна частина власників вже робить ремонти, то деякі питання стосовно ЖК розглядають та вирішують вже зараз централізовано через ЖЕК та представників забудовника. Проте після повноцінної здачі ЖК всі головні питання будуть затверджуватись чи переглядатись більшістю власників.

Я особисто не збираюсь розпочинати ремонт до отримання права власності, проте слідкую за подіями на об'єкті і за можливості буду долучатись до якихось питань вже зараз.
19 июль 2018 11:02
Кого ще цікавить, хто така "ініціативна група" то чекаємо вас всіх в понеділок на 19:00. Нам теж цікаво, хто такі ці інвестори, хто досі не знає своїх сусідів. І це протягом вже кількомісячної активної співпраці задля вирішення питань благоустрою, проведення ремонтів та отримання адреси) Перша зустріч відбулась ще в квітні в ОП, там було кілька десятків людей) з тих пір "ініціативна група" зустрічається майже щотижня)
19 июль 2018 14:48
Цитата "soli":



Группа на телефоне в приложении или где группа?
127 квартир на 450 квартир комплекса - это 1/3.
Вопросы глобального характера такие как охрана комплекса, остекление балконов (чтобы у всех одинаково), завершение работ застройщиком - должно решаться на 1/3, а хотя бы большинством. А не так, что те, кто первые приступил к ремонтам порешали как им удобно, и своих в ОСББ назначили.

В комплексе уже все свои ключи получили? Какой процент?


поки шо забудовник впарює всіх своїх (і ОСББ і охорону намагались). так що якщо чекати тихенько тут, то всі глобальні питання вирішаться взагалі без інвесторів.
Я ходжу на збори і в чаті теж є і бачу що забудовник сам собі все вирішує. Не цікаво їм що ми і ви хочете і думаєте. Так що якщо більшість збереться якомога швидше має бути легше. А поки глава ОСББ невідомо хто, балкони проекти нелюдські. Альтернативна версія мені набагато більше подобається. підтримую ініціативну групу і сподіваюсь їх затвердять, бо хочу робити нормальні розпашні великі створки!
19 июль 2018 14:56
Цитата "Katolina":

Я с вами согласна. Все квартиры которые находятся в доме должны оплачивать СВОЙ пост охраны по-квартирно.



з одного будинку можна попасти в інший, обійшовши "СВОЙ" пост. Так що якщо один із будинків не буде платити за охорону, бо мало квартир, інші будинки будуть без охорони по факту. Спільний комплекс у нас, а не 4 будинки. Порівну ділити на всіх це є чесно.
19 июль 2018 16:28
Цитата "Neighbor_VK":


Так решила инициативная группа. Они пошли на несколько хитростей. Во-первых было озвучено, что фиксированный максимум за охрану с квартиры будет не выше 150 грн. Некоторые инвесторы идею поддержали, но таких меньше 20ти. После инициативная группа пришла в жек, сказала что есть подписи (но сколько подписей не сказала). В результате Жек сменил схему расчетов и подписал договор с охранной организацией, которую выбрала инициативная группа. Теперь все инвесторы подписывают 186 грн с квартиры, так как не знают условий, которые были раньше. А раньше было: терминал А- 3грн за кв.м (так как 1 подъезд), терминал Б-6 грн./кв. м., так как 3 подъезда. Что лучше, старая схема расчетов или новая- это вопрос. Суть в том, что несколько человек не должны сейчас принимать решение за всех и влиять на застройщика в таком ключе. Все решения должны приниматься коллективно большинством
Мне лично условия жека подходят.
19 июль 2018 19:31
Задолбали вы своими балконами. Вам дали проект? Делайте, как дали, не нравится - не стеклите. Одному узко, другому низко, третему створка не с той стороны, четвертому балка мешает. Вас 500 квартир и всем не угодишь. И в конце концов, это всего лишь окна на конструкцию которых вам в дальнейшем будет глубоко на..ть 99,9% времени. А умников которые застеклять на свое усмотрение, буду надеяться, таки заставят сносить и делать по правилам.
19 июль 2018 20:57
Цитата "Skonhet":

поки шо забудовник впарює всіх своїх (і ОСББ і охорону намагались). так що якщо чекати тихенько тут, то всі глобальні питання вирішаться взагалі без інвесторів.
Я ходжу на збори і в чаті теж є і бачу що забудовник сам собі все вирішує. Не цікаво їм що ми і ви хочете і думаєте. Так що якщо більшість збереться якомога швидше має бути легше. А поки глава ОСББ невідомо хто, балкони проекти нелюдські. Альтернативна версія мені набагато більше подобається. підтримую ініціативну групу і сподіваюсь їх затвердять, бо хочу робити нормальні розпашні великі створки!


Які розпашні створки? :faceoff: Пишуть, що на об'єкті вже є перший засклений балкон. Якщо вже є, то всі інші балкони мають бути такі ж самі.
Ви взагалі розумієте, що деякі власники вже замовили балкони. І доки ініціативна група буде думати, то багато квартир їх просто встановлять.
Велике прохання, не перетворюйте наш красивий ЖК на "куртник", стекліть однаково, щоб зовні виглядяло симпатично і мило оку було поглянути. Вам же самим буде приємно жити у гарному ЖК.

Живу поруч з новобудовою, яку здали минулого року. Просто боляче дивитися як власники перетворили будинок на сарайчики. Мало того, що люди починають міняти розміри рам, так балкони вирубують під панорамні, ширину-довжину вікон таке розмаїття. А в результаті на тих панорамних балконах тільки кладовки-зберігання.

Давайте станемо одним із перших ЖК в столиці де не буде самодіяльності із руйнвцією фасаду(екстер"єру).
20 июль 2018 05:27
Цитата "askd2":
Задолбали вы своими балконами. Вам дали проект? Делайте, как дали, не нравится - не стеклите. Одному узко, другому низко, третему створка не с той стороны, четвертому балка мешает. Вас 500 квартир и всем не угодишь. И в конце концов, это всего лишь окна на конструкцию которых вам в дальнейшем будет глубоко на..ть 99,9% времени. А умников которые застеклять на свое усмотрение, буду надеяться, таки заставят сносить и делать по правилам.


Да балконы некоторые уже закали, один или два уже уставлены по проекту ЖЕК, так что думаю нет смысла в собрании инициативной группы по альтернативным конструкциям.
20 июль 2018 07:00
Цитата "DiMs0":


Так вот в этом и суть охраны, что бы контроль шёл и за подъездами и за всей территорией комплекса! В том числе и коммерческих помещений, так как исходя из вашей логики я могу поставить свою квартиру на сигнализацию и сказать что мне охрана вообще не нужна, платить за неё не буду!
Я не так понял или на жильцов хотят повесить охрану коммерческих помещений ? Может и охрану паркомест на всех разделят ?
20 июль 2018 08:11
Уважаемые соседи, убедительно прошу всех приходить в понедельник к нашему дому к 19:00. Иначе, как это было в прошлые разы, соберется человек 20, будут принимать решение за отсутствующих и проталкивать эти решения застройщику и Жеку, которые под давлением принимают разные инициативы. Все должны быть услышаны. Это Ваша возможность отстаивать свои права и принимать участие в решении разного рода вопросов. Так на встрече, помимо остекления, будет обсуждаться вопрос создания ОСББ (уже написали статут под себя и под своего кандидата). Потенциальный кандидат читает юриспруденцию. Если этот статут будет принят, потом поставят своего кандидата, поменять это будет сложно, так как статут будет написан, как удобно кандидату (он сам его и пишет).
20 июль 2018 08:30
Цитата "Neighbor_VK":
Уважаемые соседи, убедительно прошу всех приходить в понедельник к нашему дому к 19:00. Иначе, как это было в прошлые разы, соберется человек 20, будут принимать решение за отсутствующих и проталкивать эти решения застройщику и Жеку, которые под давлением принимают разные инициативы. Все должны быть услышаны. Это Ваша возможность отстаивать свои права и принимать участие в решении разного рода вопросов. Так на встрече, помимо остекления, будет обсуждаться вопрос создания ОСББ (уже написали статут под себя и под своего кандидата). Потенциальный кандидат читает юриспруденцию. Если этот статут будет принят, потом поставят своего кандидата, поменять это будет сложно, так как статут будет написан, как удобно кандидату (он сам его и пишет).


Приєнуюсь до пропозиції прийти. Втім наведу трохи ладу в цей емоційний пост.
1. Свого кандидата немає, є один з інвесторів, що планує жити в будинку, який має досвід керування ОСББ і надіслав нам для розгляду статут їх ОСББ.
2. Статут наразі розіслано всім в режимі редагування, тобто кожен може до понеділка внести правки або написати коментарі. І всіх прохали це зробити. щоб зустріч в понеділок пройшла більш ефективно.
3. Вже зараз БУД поставив голову ОСББ і надав статут ОСББ. Тепер ми всі вже підписані на ці правила. Спілкування щодо питань будинку іде через голову, хочемо ми це чи ні. Обговорення їх статуту голова не сприйняла позитивно. Є сподівання, що якщо нам буде багато, то вона змінить свою думку, і в понеділок ми зможемо домовитись за зміни в їх статуті.
4. Стату БУДу не має обмежень на фінансову діяльність, тобто ваш дах можуть просто здати і заробляти. І ви нічого не зможете зробити. Якщо діяти виключно в рамках статуту БУДу.
5. Статут, який запропонував сусід, відрізняється якраз тим, що дає можливість власникам ефективніше впливати на діяльність голови. Наприклад - обмеження фінансової діяльності у випадку превищення певної сумми, і тд. Всі важливі відмінності від статуту БУД там виділено жовтим. Читайте, ознайомлюйтесь, готуйтесь до понеділка, вносьте пропозиції. І давайте разом балгати, що БУД погодиться внести ці наші пропозиції в їх статут, за яким ми де-факто житимемо :)
6. Не треба казати про "свого" кандидата і цим дурити людей. Бо в мене є тоді до вас зустрічні питання: хто на вашу думку тут ставить "свого" кандидата і як, якщо права власності ні в кого ще нема? Голова ОСББ від БУД вам подобається більше? Чи ви вже маєте досвід вирішення питань з поточним головою ОСББ? Нав'язування нам голови ОСББ БУДом вас не лякає а ініціатива сусіда, який вже зараз є головою ОСББ, лякає?
(Як можна давати однозначні оцінки, якщо ви навіть не приходите на зустрічі останні місяці, не приймаєте участі в робочому процесі і не знаєте, що в нас вже є голова ОСББ від БУДу?)
20 июль 2018 08:54
Цитата "Skonhet":



з одного будинку можна попасти в інший, обійшовши "СВОЙ" пост. Так що якщо один із будинків не буде платити за охорону, бо мало квартир, інші будинки будуть без охорони по факту. Спільний комплекс у нас, а не 4 будинки. Порівну ділити на всіх це є чесно.

Объясните, пожалуйста, как я должна идти через дом 2 чтоб обойти пост охраны в доме 1 или 3-й секции дома 2 ?
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .181183. . .197
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее