Подать объявление

ЖК "Воздухофлотский квартал", ул. Шолуденко, 1а - "bUd development"

ЗастройщикbUd development
Сдача ЖК2017 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 161.
11/7%
7/4%
37/23%
59/37%
47/29%
1. . .161163. . .197
04 июнь 2018 12:49
Цитата "marissa8500":

На моїх оглядах для кондинсату виглядало так. Це зроблено для того щоб сховати злив для конденсату, і все цивільно та красиво було.
Плюс на кухню в мене є вивід гарячої та холодної води.


Вихолячи з фото, труби водопостачання ще не заглушені, тобто води в них ще не було, а значить пусконаладка водопостачаннь досі в планах на майбутнє
04 июнь 2018 17:36
Цитата "Lishta":

Вихолячи з фото, труби водопостачання ще не заглушені, тобто води в них ще не було, а значить пусконаладка водопостачаннь досі в планах на майбутнє


Підозрюєте, що з трубами опалення в стяжці така ж ситуація?
05 июнь 2018 12:14

Был сегодня на просмотре. Кладут плитку во внутреннем дворе, заканчивают фасады, много рабочих в подъездах

Грузовой лифт у нас интересный. С переиспользованием энергии

Несколько фото


05 июнь 2018 12:26
Цитата "hadejr":

Грузовой лифт у нас интересный. С переиспользованием энергии


Цікаво чи це вплине на наші комунальні рахунки?!?:) але це дуже круто)))
05 июнь 2018 12:29
Доречі, згідно БТІ моя квартира (1H, будинок В) збільшилась з 40,29 до 41.
05 июнь 2018 13:41
Цитата "marissa8500":
Доречі, згідно БТІ моя квартира (1H, будинок В) збільшилась з 40,29 до 41.

У вас часом не 11ий поверх? Можете виявитися сусідами до моєї 1G)))
05 июнь 2018 14:10
Цитата "jeka_kubik":

У вас часом не 11ий поверх? Можете виявитися сусідами до моєї 1G)))

13 поверх.
05 июнь 2018 20:23
Цитата "marissa8500":

13 поверх.

А ви вже були на перегляді? З поверхами ситуація яка? Бо щось відділ продажів путається у показах - спочатку мені сказали, що в мене тепер 10ий, потім, що все таки лишився як був 11ий. Хто був на переглядах Термінал В3, що скажете з цього приводу? Дякую.
06 июнь 2018 00:00
номери поверхів зараз зміщені на один вниз помилково (кнопки на ліфтах і написані цифри фарбою в коридорі), тобто якщо квартира куплена на 20му поверсі згідно договору, то зараз на цьому поверсі написано 19, а ліфт при натисканні на 20 зупиниться на поверх вище.
представник сказав, що це буде виправлено до здачі
06 июнь 2018 07:08
В терминале А -1 этаж технический.
Паркинг на -2м и -3м этажах (они были заявлены изначально как -1 и -2.
Дальше этажи с квартирами соответствуют. Приехали на 12й на лифте и на этаже было написано 12й.
06 июнь 2018 07:52
Привіт.
Вже підіймалась тема шуму від витяжок зі сторони суду? Термінал А, південна/західна сторони.
Чутно навіть при закритих вікнах. :(
06 июнь 2018 08:35
Цитата "jeka_kubik":

А ви вже були на перегляді? З поверхами ситуація яка? Бо щось відділ продажів путається у показах - спочатку мені сказали, що в мене тепер 10ий, потім, що все таки лишився як був 11ий. Хто був на переглядах Термінал В3, що скажете з цього приводу? Дякую.

Так, була, там проблема з кнопками в ліфті, здвиг на 1 поверх. Але це обіцяли виправити, вони самі про це сказали. Я додатково зазначила це в зауваженнях.
Взагалі я залишилась дуже задоволена квартирою, і самим комплексом. Звісно є зауваження, але не критичні
06 июнь 2018 12:30
Сьогодні отримала відповідь від Шевченківської Адміністрації.
1) мій менеджер з продажу сказав правду про дату подачі документів :))) Дякую Роману(якщо ви/або ваше керівництво читає форум).
2) але я так і не зрозуміла скільки ще займе часу :((
06 июнь 2018 17:28
Цитата "marissa8500":
Сьогодні отримала відповідь від Шевченківської Адміністрації.
1) мій менеджер з продажу сказав правду про дату подачі документів :))) Дякую Роману(якщо ви/або ваше керівництво читає форум).
2) але я так і не зрозуміла скільки ще займе часу :((

Точно такий самий лист, що був раніше від 16.05.
А часу це може зайняти насправді скільки завгодно, на жаль.
08 июнь 2018 17:28
Дзвонила вчергове в офіс продаж. Сьогодні їх черговий останній декнь видачі адреси. І знаєте що? Дива не сталось! Ми тут всі що - спимо? В них активно ідуть іні будівництва. А нам ключі не видають. Затримка більше ніж на півроку. Хотіли б отримати адресу - давно б вже була! Вони всіх робітників переключили на інші об'єкти, а в нас повсюди дрібні недоробки. Все це за 3 дні разом з передачою права власності можна було б зробити - було б бажання! Народ, поки всі мовчать та чекають на дива.. Його не буде! Хто хотів на ремонт до зими? З такими темпами на ремонт і до настпуної зими не варто розраховувать. Казками нас годують..
08 июнь 2018 19:21
Цитата "Malinka-Alinka":
Дзвонила вчергове в офіс продаж. Сьогодні їх черговий останній декнь видачі адреси. І знаєте що? Дива не сталось! Ми тут всі що - спимо? В них активно ідуть іні будівництва. А нам ключі не видають. Затримка більше ніж на півроку. Хотіли б отримати адресу - давно б вже була! Вони всіх робітників переключили на інші об'єкти, а в нас повсюди дрібні недоробки. Все це за 3 дні разом з передачою права власності можна було б зробити - було б бажання! Народ, поки всі мовчать та чекають на дива.. Його не буде! Хто хотів на ремонт до зими? З такими темпами на ремонт і до настпуної зими не варто розраховувать. Казками нас годують..


Що вони сказали щодо поштової адреси?
08 июнь 2018 19:59
Всем добрый день! Мы недавно смотрели квартиру, терминал А, особых нареканий нет.
есть два вопроса, которое могут стать проблемой 1) каким образом стеклить лоджию, если на ограждении установлены железные решетки. Я так понимаю, что это часть архитектурного решения и просто ее убрать не получится. Второй вопрос - подъезд транспорта непосредственно к подъездам домов, нам сказали, что это не возможно. Это затруднит подвоз материалов для ремонта.

Кто планирует стеклить лоджию в теринале А, можете откликнуться, что вы думаете делать
09 июнь 2018 07:38
тоже смотрел на днях квартиру. также нет никаких претензий. все хорошо. сказали что подъезд авто и подвоз грузов возможен через арку в высокой секции терминала Б, на задний двор терминала А.
09 июнь 2018 08:02
Цитата "ilonius":

Кто планирует стеклить лоджию в теринале А, можете откликнуться, что вы думаете делать


Снимаете решетки, стеклите балкон в рамках договоренных правилах между жильцами. И будет вам счастья.

Запрета на остекление в договоре с застройщиком у меня нет. При покупке я оговаривал этот момент с ними, по этому в договоре такого пункта и нету.

Я из терминала А и буду так делать. Свои права я знаю, кто будет мне мешать и выдумывать не существующие законы, сами будут от них страдать
09 июнь 2018 08:29
Скажите плиз, сколько у нас потолки высотой?
Спасибо!
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .161163. . .197
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее