Подать объявление

ЖК "Ворзель парк", Ворзель, ул. Ленина, 45

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 70.
4/6%
1/1%
20/29%
29/41%
16/23%
1. . .124126127
02 сен 2018 12:53
3 тижня назад залишалось близько 13 квартир не проданими. Ціни змінились. Будівництво йде повним ходом, я не маю часу зїздити щоб фотозвіт зробити, як на попередніх тижнях а більше ніхто такого бажання не виявив.
По моїм спостереженняи, жити там цього року ніхто не буде. Воду відключать на зиму, бо буде мало мешканців.[/quote]

Дякую за відповідь. Фото Ви дійсно дуже багато викладуєте. Паралельно я дивлюсь фото на лун. Видно, що роботи йдуть. Знайшла сторінку ЖК на фейсбуці, але і там давно тиша. Прийдеться знаходить можливість та дзвонити, а потім час для приїхати ))
Доречі, Ви купили квартиру в 2-й черзі? Багато недоліків знайшли за цей час?
02 сен 2018 15:09
Спасибо и взаимно. Можно еще успеть на концерт.)))))
02 сен 2018 15:20
Меня очень!!! волнует наша крыша. Если нам ( 1-е и 2-е парадное) не накроют её рубероидом в сухую!!! и теплую!!! погоду, то потом обязательно возникнут проблемы. Может кто-то имеет информацию относительно этого важного вопроса?
03 сен 2018 09:12
добрый день, участники форума. Мы переехали прошлой осенью во вторую очередь. Живем год. Трещин нет. Была сырость на откосах одного из окон - из-за плохого заделывания швов при установке. В целом квартирой довольны. Поезда слышно, но мы их уже не замечаем.
04 сен 2018 10:16
Ну ось мені таке фото прислали. З нього бачимо що за 3 тижні ще не накрили :faceoff:
04 сен 2018 13:44
Я сегодня утром добиралась по ж/д в Киев и с окна поезда наблюдала такую же "картину". Была очень удивлена, думала, что уже крышу 3-го парадного заканчивают((((. Может что-то случилось, какие-то проблемы? Почему строительство остановилось?
17 сен 2018 06:17
Пару свежих фото от меня
17 сен 2018 09:38
Спасибо за фото.
17 сен 2018 22:07
Цитата "Lada29":
Доброго дня. Як для мене то залiзниця не сильно заважае. Я не розочарований своiм вибором. Поки ще не зробив ремонт, але мicяць прожив там.


Мене залізниця бентежить не стільки шумом, скільки з технічної сторони - від постійної вібрації грунту незрозуміло як поведе себе будинок, фундамент не свайний і відсутній монолітний каркас. Плюс безпека дітей, яких залізниця буде дуже приваблювати.
Тому і хотілось, щоб "старожили" вийшли на контакт. На форумі одного із ЖК побачила фото квартир у цвілі, а починалось все так гарно... Тут я боюсь, що підуть тріщини по стінах. Розвійте мої страхи ))[/quote]

Лада, доброй ночи. У мене по штукатурцi були невеликi трiщини але не такi щоб критичнi - загрунтував добре, та зробив на стiнi вапняну штукатурку поверх чорновоi. поки вродi тримаеться та не видно щоб зявились знову. Цвiлi у мене поки що не маэ. З цим боряться влаштовуючи нормальну вентиляцiю та утеплюючи квартиру з зовнi. Мене будинок влаштовуе. а як там зроблять останнiй то вже залежить вiд стройбашiв. Якщо б я инвестував на етапи будивництва ще, то спочатку б зробив проводку до штукатурки. Бо потiм пилу багато :)) нарахунок залiзницi- все дитинство прожив бiля неи, для дiтей небезпека э, якщо вони ходять де хочуть без нагляду. Але така небезпека э й бiля звичайноъ дороги.
18 сен 2018 11:06
Спасибо за новые фото! Стройка продолжается, восьмой этаж начинается!???Которого в проекте и в помине не было!
18 сен 2018 13:11
Цитата "Tehnar ":
Спасибо за новые фото! Стройка продолжается, восьмой этаж начинается!???Которого в проекте и в помине не было!


Сказали что там какая то двухуровневая квартира должна быть). Шутка или правда не знаю.Процесс конечно идет но очеееень медлееннно, да это видно и по фото.
18 сен 2018 19:37
Перекрывают 7 этаж. Окна ставят на 5-м. Внутренняя отделка на 3-4. Кран работает, раствор мешается, материалы повозятся.
18 сен 2018 19:38
Перекрывают 7 этаж. Окна ставят на 5-м. Внутренняя отделка на 3-4. Кран работает, раствор мешается, материалы повозятся.
18 сен 2018 20:18
Цитата:
Лада, доброй ночи. У мене по штукатурцi були невеликi трiщини але не такi щоб критичнi - загрунтував добре, та зробив на стiнi вапняну штукатурку поверх чорновоi. поки вродi тримаеться та не видно щоб зявились знову. Цвiлi у мене поки що не маэ. З цим боряться влаштовуючи нормальну вентиляцiю та утеплюючи квартиру з зовнi. Мене будинок влаштовуе. а як там зроблять останнiй то вже залежить вiд стройбашiв. Якщо б я инвестував на етапи будивництва ще, то спочатку б зробив проводку до штукатурки. Бо потiм пилу багато :)) нарахунок залiзницi- все дитинство прожив бiля неи, для дiтей небезпека э, якщо вони ходять де хочуть без нагляду. Але така небезпека э й бiля звичайноъ дороги.


Дякую за відповідь? В описі сказано, що так, але на фото я не помітила огорожі
19 сен 2018 19:33
Чомусь пропала частина тексту. Питання було про закритість територіії: в описі ЖК сказано, що вона закрита, а на фото я ніякої огорожі не помітила.
20 сен 2018 04:11
Цитата "voFFchik":


Сказали что там какая то двухуровневая квартира должна быть). Шутка или правда не знаю.Процесс конечно идет но очеееень медлееннно, да это видно и по фото.


Менеджер сказал что там надстройка "башенка".
20 сен 2018 04:13
Цитата "Lada29":
Чомусь пропала частина тексту. Питання було про закритість територіії: в описі ЖК сказано, що вона закрита, а на фото я ніякої огорожі не помітила.


Забор есть, но доступ свободный (шлагбаум поднят, в будке никого нет, днём точно)
20 сен 2018 04:15
Уже и будки нет
20 сен 2018 04:19
Наш забор
20 сен 2018 15:34
Цитата "melba":
[attachment=1]WP_20180321_055.jpg[/attachment]Наш забор


Спасибо! ) Норм, на железку просто так не выскочишь )
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .124126127
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее