ЖК "Пионерский квартал", Вишневое

Киевская обл.

Расположены в юго-западном направлении от Киева.
Вишнёвое - на расстоянии 3 км, Крюковщина - 4 км. Святопетровское - 5 км.

Повідомлень: 23
Реєстрація: 16.11.2016
Репутація: 0
Уважаемые инвесторы.
Пионерский квартал стал лауреатом общенациональной премии "Человек года - 2016" в номинации "Жилой комплекс года". Предлагаем вашему вниманию пресс-конференцию с заместителем ген. директора ГК Доброград с ответами на многие потенциальные вопросы наших инвесторов и жителей квартала.

phpBB [video]
Вернуться к началу
Повідомлень: 3
Реєстрація: 27.12.2016
Репутація: 0
Процес будівництва кипить, біля будинку по вул. І. Франка, 67 вже влаштовують прибудинкову територію!
0-02-05-a0d76c27366d4e4b28d423c994b9ded9126ab6f18ea741327123b9a941b32184_full.jpg
0-02-05-2b1910506fc6736751370ef376ddab1cad7ead8dc50659fdd4c8a6d3c117f53a_full.jpg
Вернуться к началу
Повідомлень: 1
Реєстрація: 19.04.2017
Репутація: 0
дорогу начали делать наконец то, жду остановку :hi:
FotoJet-Collage.png
Вернуться к началу
Повідомлень: 23
Реєстрація: 16.11.2016
Репутація: 0
Видео о фонтане в ЖК Пионерский квартал:
phpBB [video]
Вернуться к началу
Повідомлень: 1
Реєстрація: 01.06.2017
Репутація: 0
Добрий день, Шановний забудовник Піонерського кварталу, а наразі ТОВ "Сакура Сіті" в особі Литвина Петра Васильовича. Власне з ким я планую перепідписувати договір про інвестування.
Мене звати Олег, я ваш клієнт ще з часів вашого третього будинку в м.Вишневе. Ще в 2012р коли на місті кварталу було поле я скептично слухав продавців і довірився вам та придбав собі житло. Пізніше порадив вкластися своєму товаришу, він теж купив у вас квартиру на Ватутіна, потім я переконав батьків вкластися ще в одну квартиру в вашому кварталі, в даний момент переофорлюємо цей існуючий догорвір на договір з ТОВ "сакура сіті". Є ще кілька рекомендацій котрі збирають кошти на інвестувати в ПК.
Цим вітанням я демнострую свою довіру і впевненість в надійного забудовника, якого можна рекомендувати близьким, проблем з яким в мене не виникало протягом 4 років, доки відділ постпродажного обслуговування (далі ППО), з яким мені довелося мати справу, не очолила Тетяна Журавель та її вірні підлеглі.

Ще минулого року (07.2016) ми почали процес перепідписання договору, цей процес триває досі...((.- Це щодо професіоналізму роботи відділу, - про це я детальніше опишу в кінці звернення до забудовника. Причиною мого звернення є незрозумілої природи привернена до себе увага в особі Тетяни Журавель. Слід відмітити, що крім визначних професійних навичок в затримці на рік підписання договору, обзивання та крику (да реально кричать на клієнтів! Це жесть, розповім нижче..), значних нагадувань, повторних ввічливих прохань до прошених працівників ППО, я перейшов з задовільного звернення Тетяна, на добре звернення Таня, після чого в її роботі почав проявлятися справжній професіоналізм сформульований в наказовій формі звертатися до неї не на Таня, а на Тетяна. Для неї в питанні підписаня договору тривалістю рік, це дійсно важливий момент при якому аудієнції з нею досягти недозволено доки не засвоїш це головне правило і взагалі хто ти такий. Да діалог просто не почнеться якщо я не покажу свою покору її височності. (ок, будь ласка, в мене з голови корона не спаде).
Особисто для мене важко виділяти суть розмови і досягти результату в дискусії на кшталт такої: "Таня, то чому ви мені відразу не сказали про весь перелік документів?" або "Таня, чому присланий договір має посилання на додатки, а додакти не прислані?", - я чую відповідь:"Меня зовут Татьяна!" ну ок "Тетяна, а чому..." ітд. просто що суть нашої зустрічі її не хвилювала, а навіщо, то ж зарплату всеодно заплатять, і до дупи ті клієнти яких відділ продажу по крупинкам відвойовує в сусідніх акварелях, а відділ маркетингу тратить розмір її річної зп на рекламу на бордах, в метро і на контекст в гуглі. До речі що до акварелей: реально йдуть з піонерського в акварелі, знаю таких. А раніше і сам дивувався чому...

Чому вирішив написати?
- в далекому 2012 році, ще коли зароджувалося ім'я Піонерський квартал, в компанії не було ні сайту, ні зрозумілого офісу на академмістечку, ні зданих об'єктів в рідній Вишні, ні рекомендацій ні відгуків. Лише щось вроді як наполовину її в Ірпіні. Але в цьому зародку було найцінніше, - КОЛЕКТИВ! правильно підібраний і згуртований людський ресурс. Мені не важливий був сайт, гучне ім'я компанії чи якогось керівника, чи карлючка на папірцях суперфіцію... я спілкувався зі звичайними продавцями, слухав їх, і ці правильно підібрані і згуртовані люди вселяли довіру, надійність і впевненість. На них можна було покластися і довірити платіж.
Пишу, бо Піонерський квартал (ПК), ТОВ "сакура сіті" Краща компанія забудовник, тому що країна наша краща і сервіс в неї може бути кращим! ніж про неї може скластися думка після спілкування з Тетяною і її ППО. Тому що прибиральниця в жеку ПК в рази ввічливіша за Тетяну Журавель, в тому числі і її професіоналізм позитивно помічений і не тільки мною, да і всі прибиральники, садівники і навіть будівельники з пивком ввечері під моїм будинком після важкої роботи, заслуговуються більшої поваги та достойності ніж відділ ППО. за 4 роки поле перетврилося на квартал! (результат вражає! це колосальний ріст!) вони хоча б щось зробили, а ППО зараз все руйнує((. Я не хочу жити в руїнах. Я не хочу мати справу з такою особою та її пілеглими котрі танцюють під її дудку: Андрій, дівчина при вході (здається Олена), відкормлений охоронець Ігор, котрий не розібравшись хто свої хто чужі, слухається істеричного крику Тетяни, може в них особисті причини, не знаю.. Олексій - особистий охоронець охоронця Ігора, котрий відразу приходить на допомогу колезі для підтримки діалогу про поняття.

Дорогий забудовник,
Мені не приємно, як мінімум тому що я ваш клієнт, сплачую вам чималі кошти в тому числі і зп вашому ППО, і я не купую у вас пиріжок за 10грн, і томість хотів би до себе ставлення на рівні вартості квартири, а не пиріжка. А не горланити на всю глотку як Тетяна на клієнтів, як бабуся на сусідських курей котрі об'їдають її полуницю. Я ж довірився не вашим конкурентам а Вам! чому я повинен зараз шкодувати?

Далі розпишу деталі 31.05.2017 в частності професіоналізм та клієнтоорієнтовний підхід Тетяни котра верещала на мене на всю горлянку за те що їй видалося що я втікав з відстані її стола до порога її кабінета зробивши 2 кроки. А вона кинулася в погоню і покликала на допомогу охоронця Ігора, ця погоня відбулася на відстані двох квадратних метрів офісу ППО. Це просто дитячий цирк, з дійовими особами :)
Обережно, багато тексту:
Після четвертого нещодавного прохання прислати договір в електронномму варіанті на вичитку Тетяна відписала, що договір вже присилався (сам присилався, не вона) і готовий роздукований в офісі, чекає на підпис. На справді договір не присилався, в збереженій перписці його немає, прийшлося підкоритися її величності і завітати до ППО щоб вичитати вже роздрукований. Зазвичай з першого разу в ППО не виходить виправити договір кореткно, тому перед підписом потрібна вичитка. Прийшов, попросив договір, прийшла Тетяна, вручила. Отримав. Зробив два кроки в напрямку порога, збирався вичитати вдома. Не переступивши поріг кабінету ППО чую крик тетяни(да КРИК!) що договір підписаний і його не можна виносити (реально не бачив останню сторінку з підписом, якщо і так). Обертаюся бачу вилітає Журавель зі свого столу і біжить в моєму напрямку розмахує руками хоче видерти в рук договір котрий мені дала. Розповідаю як є, без перебільшення, це просто жесть, і це в копанії забудовнику і це керівник відділу, і це доросла людина, або просто людина з якимось віком :). я розвертаюся і сідаю на стільцях напроти стола Тетяни. Вона вже побігла за Ігором особистим охоронцем. Прийшов Ігор, Тетяна почала верещати, що я втікаю від неї з договором виправдовувати свій виклик Ігора, і тут до крику Тетяни підключаються її віддані підлеглі, котрі по команді керівника готові чорне визнати білим. Начебто об'єктивні свідки а починають за компанію з керівником реально верещати на мене. З ними я взагалі справи то не мав, вони сиділи собі заклопотані і з зусиллям всього свого професіоналізму робили напевно якусь роботу, і тут почувши знайомий сигла сирени керівника, всі згуртувалися і почали кричати. Сиджу в шоці, думаю про вартість квартири, чому я тут, про їх мотивацію, клієнтоорієнтованість компанії забодовника, прозріваю коротше. Андрій (Хлопчина біля вікна) перекрикує, що я невихований (ай яй яй), Дівчина за столом біля входу обзиває що я хам. Смішно і обідно((. я то не дозволяю собі кричати на них, ось в чому еволюційна несправделивість. Не розумію чому ця одноклітинна інфузорія дозволяє собі кричати, вона що мене виховувала, чи давала мені гроші на покупку квартири!?, - Шановна Тетяна, мої близькі не дозволяють такого робити, а я вже мовчу про ваш інтелектуальний потенціал ввічливості що конвертується в єдине:"Меня зовут Татьяна!...".

Звісно що ви Тетяна знайдете 5000 причин пояснень котрими зможе відстрелятися перед ваши керівництвом, що я неправий і кудись сидячи втікав, а ваші колеги були свідками, мол якби я одна а так от всі ж це бачили. ну що ж, вітаю ви будете хронічно і не виліковно праві.

Рекомендацій на покупку квартири в піонерському кварталі доки ППО лишатиметься в такому складі, я нажаль давати не зможу, мало того я ще і заберу свої слова назад тим кому рекламував і хто ще не встиг інвестувати. Якщо відділ з нічого починає кричати то для них це вже в порядку речей. Якщо кричали і влаштовували ляльковий театр мені то є і інші хто не задоволений виходить з кабінету ППО.

Як висновок про чергове спілкування з відділом ППО піонерського кварталу, ТОВ "сакура сіті"
відмічу персональні якості Тетяни Журавель, між мною і ще близько 10 опитаних:
- не вміє спілкуватися з людьми. але вміє кричати.
- кричить, реально кричить. навіть нереально кричить. Для порівняння на Хрещатику за каву в 80грн до вас кричати ніхто не буде, а квартира це як мініму кілька сот тисяч :).
- професіоналізм я б поставив під питання. за рік один договір. а хоча потенціал є.
- не ввічлива. не знає що це таке. незнаю чому. В жеку Піонерського кварталу прибиральниця ввічливіша.
- відділ клієнтського сервісу для неї тільки якщо компанія роботодавець не цінує своєї репутації та іміджу.
- безпідставні звинувачення клієнтів = тих хто платить чи заплатив гроші. - ППО це цирк :)

пс.
Дорогий забудовник дякую за увагу, дуже сподіваюся ти почу щось нове і в фокусі стануть попередні цінності людського фактору. Нам ще 2 роки співпрацювати, сподіваюся змінам на краще і те, що мені не доведеться перетинатися з людиною тонкої душевної натури Тетяною Журавель. Бо кожна наша зутріч з нею буде супроводжуватися постами на форумах і просторах інтернету. В противноу випадку, при уникненні пристуності цієї особи, зобов'язуюся видалити цей пост і всі пости присвячені забудовнику по причині якості обслуговування клієнтів поточним складом ППО.
Просто хочу нормального ставлення, як до клієнта
Вернуться к началу
Повідомлень: 162
Реєстрація: 22.01.2017
Репутація: 0
Доброград ведь нормальный застройщик, обозримые перспективы развития, прозрачная и достаточно откровенная презентация объектов в отделе продаж, предоставление документации, понятная схема инвестирования.
НО! До каких пор будут продолжать появляться негативные отзывы о ППО в лице Татьяны?
Вернуться к началу
Повідомлень: 23
Реєстрація: 16.11.2016
Репутація: 0
Ход строительства квартала на 31/05/17
phpBB [video]
Вернуться к началу
Повідомлень: 162
Реєстрація: 22.01.2017
Репутація: 0
zk-pk писал(а):Ход строительства квартала на 31/05/17

Меня, как инвестора ЖК Черновола, который также является объектом строительства ГК Доброград, интересует вопрос: почему нет хотя бы аналогичной с Пионерским кварталом информационной поддержки данного комплекса (ЖК Черновола)? Дело органичивается только несколькими фотографиями процесса строительства 1 раз в 2 недели. Никто не делает никаких видео, не описывает ход строительных работ, я уже не говорю об отсутствии веб-камеры на стройке.
Вернуться к началу
Повідомлень: 6
Реєстрація: 21.08.2017
Репутація: -1
Застройщик постоянно переносит выдачу ключей по Пионерской 30-а(Молодежная 32-а.). Будьте бдительны и никогда с ним не связывайтесь.
Вернуться к началу
Повідомлень: 6
Реєстрація: 21.08.2017
Репутація: -1
Уже 3 й месяц голову морочат инвесторам по Пионерской 30-а. Никак ни начнут выдавать ключи от квартир ... на договор не смотрят и постоянно затягивают стройку и не знают полной сдачи дома в ППО. Так что при покупке квартиры подумайте 100 раз и приймите правильное решение .
Вернуться к началу
Повідомлень: 162
Реєстрація: 22.01.2017
Репутація: 0
«Виктор» писал(а):Уже 3 й месяц голову морочат инвесторам по Пионерской 30-а. Никак ни начнут выдавать ключи от квартир ... на договор не смотрят и постоянно затягивают стройку и не знают полной сдачи дома в ППО. Так что при покупке квартиры подумайте 100 раз и приймите правильное решение .

На другом форуме, данный дословный текст писал участник с женским ником))
Хорошая попытка, конкуренты, но нет!
Я вас там кстати просил разместить скан или фото страницы договора со сроками. Может хоть здесь соизволите ответить? Если Вы настоящий инвестор...
Вернуться к началу
Повідомлень: 6
Реєстрація: 21.08.2017
Репутація: -1
Фото договора
DSC05459.JPG
DSC05458.JPG
DSC05457.JPG
Вернуться к началу
Повідомлень: 162
Реєстрація: 22.01.2017
Репутація: 0
«Виктор» писал(а):Фото договора

Т.е. Вы все-таки не инвестор, если выкладываете фото неподисанного договора :yes:
Кроме этого в договоре указан срок передачи прав собственности в течение 90 календарных дней с момента ввода объекта в эксплуатацию, но дом по адресу Пионерская 30А введен в эксплуатацию 26.05.2017. Т.е. передача права собственности только по условиям договора должна состояться ориентировочно ДО 26.08.2017. Так что пока формально задержки нет, учитывая, что информация о замерах БТИ появилась на сайте 20.07.2017.
Вернуться к началу
Повідомлень: 6
Реєстрація: 21.08.2017
Репутація: -1
Если Вы не грамотный и щитать не умееете, то я не виноват май и июль 31 день, а вот с печатю фото,до 90 дней я должен получить акт прийома квартиры с 26.05.2017 до 23.08.2017, а меня и других инвесторов завтраками кормлят понятно.
DSC05460.JPG
Вернуться к началу
Повідомлень: 162
Реєстрація: 22.01.2017
Репутація: 0
«Виктор» писал(а):Если Вы не грамотный и щитать не умееете, то я не виноват май и июль 31 день, а вот с печатю фото,до 90 дней я должен получить акт прийома квартиры с 26.05.2017 до 23.08.2017, а меня и других инвесторов завтраками кормлят понятно.

Хамить незнакомым людям не советую, оно того не стоит, хотя бы чтоб на форуме не забанили.
И если вы читать не умеете, то я по буквам могу повторить: ОРИЕНТИРОВОЧНО ДО 26.08.2017. Я и не утверждал, что директивная дата 26.08.2017.
Сегодня 23.08 да, но вы посмотрите на пункт, который оговаривает что застройщик снимает с себя обязательства по соблюдению сроков, если причиной их невыполнения является третья сила, в т.ч. реазрешительный орган, надзорная организация или поставщик коммунальных услуг. Это между прочим большой риск и Вы на него пошли, подписав договор. Я аналогично, думаю договора и у нас типовые. Так, что сидите теперь и ждите когда Доброград успешно проведет бумажную волокиту и сможет передать право собственности.
Вернуться к началу
Повідомлень: 6
Реєстрація: 21.08.2017
Репутація: -1
И ето правда сидит клуша в ППО и больше месяца пощи 40 дней собираютса выдавать ключи от 40 квартир по Молодежной 32-а, а рядом ТОРМОЗ Андрейка который на любые вопросы отвечает,, Я НЕ ЗНАЮ,, то за чем вы тогда там сидите ??? :protest: :protest: :protest:
Вернуться к началу
Повідомлень: 23
Реєстрація: 16.11.2016
Репутація: 0
Дорогие друзья, жители и инвесторы жилых комплексов ГК «Доброград» (ЖК «Пионерский квартал», ЖК «Черновола», ЖК «Сакура»)!
Мы рады представить вам "Карту лояльности жителя Доброград"!


Карта лояльности жителя Доброград это:

flayer_Card-Дoбргрд_p1-2_PRINT_-(2)-1.jpg
flayer_Card-Дoбргрд_p1-2_PRINT_-(2)-2.jpg
Вернуться к началу
Повідомлень: 23
Реєстрація: 16.11.2016
Репутація: 0
Ход строительства на 15/08/17

Внимание: открыт паркинг
2151.jpg
2174.jpg
2162.jpg
2163.jpg
Вернуться к началу
Повідомлень: 6
Реєстрація: 21.08.2017
Репутація: -1
Лучше побыстрее выдайте инвесторам ключи от квартир, а не пишите здесь всякую эрунду.)))
Вернуться к началу
Повідомлень: 23
Реєстрація: 16.11.2016
Репутація: 0
Уважаемый Виктор,
ключи выдаются инвесторам согласно графику и в сроки указанные в договоре.
Вы являетесь инвестором какого дома?
Вернуться к началу
Пред.След.

Вернуться в Вишнёвое, Крюковщина, Святопетровскоеdsf

 
цена: от 40 909 грн./м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 25 050 грн./м2
тел: (044) 390 25 25
 
цена: от 57 517 грн./м2
тел: (044) 290 34 11
 
цена: от 21 133 грн./м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 21 800 грн./м2
тел: (044) 333 42 33
 
цена: от 25 000 грн./м2
тел: (044) 391 77 77
 
цена: от 74 704 грн./м2
тел: (044) 592 53 28
 
цена: от 19 136 грн./м2
тел: (044) 364 48 49