ЖК "Вишиванка", Борисполь, ул. Дзержинского, 31

Расположен в 17 км от Киева к юго-востоку, на левом берегу Днепра.
Воздушные ворота Украины, рядом аэропорт. Население около 60 000 человек.

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
3
10%
Плохо
9
30%
Нормально
9
30%
Хорошо
2
7%
Отлично
7
23%
 
Всего голосов : 30
Повідомлень: 3
Реєстрація: 12.01.2016
Репутація: 0
друзья-соседи, что там происходит? что-то порешали? было собрание какое-то 17-го? есть новости? а в чем проблема, почему не принят дом в эксплуатацию? застройщик прикалывается???
Вернуться к началу
Повідомлень: 1
Реєстрація: 11.01.2017
Репутація: 0
Судя по происходящему, подстанции не будет, тариф будет 2,40 за квтч, застройщики испарятся, бросив недостроенный дом и не подключенный надлежащим образом к электросетям, водоканалу и т.д.
И останутся жильцы 1 на 1 со всеми проблемами горе-застройщика...
Вот такой вот Друзі Девелопмент.
Вернуться к началу
Повідомлень: 1
Реєстрація: 31.01.2017
Репутація: 0
Доброго времени суток,скажите пожалуйста, Хочу купить Кв в 9ти этажке Вышиванки, Возможно кто то может посоветовать,на какие моменты обратить внимание. Какие есть ньюансы, я В этих делах новичок, по-этому очень стремно мне. Спасибо за ранее :yes:
Вернуться к началу
Повідомлень: 1
Реєстрація: 09.04.2017
Репутація: 0
Доброго времени суток!
Хочу подвести итоги владения недвижимостью от застройщика А.ДРУЗЕНКО или Друзі Девелопмент.
В 2015 приобретено жилье в ЖК "ВЫШИВАНКА", повелся на
"ЧЕСТНОСТЬ" и репутацию данного человека. По итогам:
+
Недорого, полная электрофикация, центр.
-
На баланс должен был передаться в середине
2015 (на дворе 2017);
С 2015 течет крыша в 6 -ти этажке
(2 года кто-то приезжает, что-то делает, а толку нет).
Обещают переделать, заменить утиплитель, компенсировать
ущерб (затраты на ремонт). Но думаю, что этот вопрос
останется на повестке дня до передачи (придется решать
вопросы через суд). Знаю точно, что это не первый дом в
котором проблемы с кровлей.
Подстанция, которая никак не может построиться с 2015
(то с проектом проблемы, то с непонятными группировками).
Качество постройки и материала плохое, причем застройщик
сам об этом знает и рекомендует готовить средства для ремонта.

По сухому остатку: Принимайте решение сами. Но готовьтесь к
проблемам, которые выстрелят в самый неподходящий момент.
Доверия данному застройщику уже нет.
Вернуться к началу
Повідомлень: 4
Реєстрація: 28.03.2018
Репутація: 0
Вже 2018й. У будинку немає плану-проекту перебудови, а тому є проблеми з передачею будинку на баланс ОСББ та з нежилим фондом, який не отримав належних техпаспортів і зараз продовжує довбиті в 9ти поверховій будівлі окопи у фундаменті та прорубувати вікна...адже саме з такими вікнами купувалися об'экти в забудовника, в якого насправді немає актуального план-проекту. Питання в тому чи може будівля витримати такі процедури у фундаменті і чи забудова на це розрах ована.

Далі. Цієї зими чудом жило в ЖК більше люду, а саме тому вже та одна підстанція яка була поставлена на обслуговування будівельного майданчику - а не 2х багатоповерхівок - вже не витримує. У великі морози горять автомати, та люд лишаеться с дітьми та старенькими в будинку повністю на електроенергії без тепла, світла, роботи, їжі, води, та всіх інших умов...на кілька діб.

Що потрібно зазначи, так це те що КИЇВОБЛЕНЕРГО тут ніяким боком не допоможе, адже в жодного індивідуального договору з цим підприємством у мешканців не підписано. ЖК досі оформлений як будівельний майданчик. Та немае необхідної резервної підстанції, а на території відкривають ще магазини...Мешканці мають "відшкодовувати кошти" забудовнику по не зрозумілим тарифам, тоді як мають право на пільговий тариф. Скільки насправді платить забудовник до Київобленерго з тих грошей что відшкодовують мешканці йому - не відомо. Договір с київобленерго підписано на приватну особу, Пишнюк Вікторію. Не на забудовника, а на підставну особу, адже Андрій Друзенко -депутат.
Яке майбутнє у ЖК ніхто не знає. Чи буде електроенергія постійно - не відомо. Купувати тут чи у ДРУЗІ ДЕВЕЛОПМЕНТ щось не раджу. Сама тепер жалкую.
Вернуться к началу
Повідомлень: 5
Реєстрація: 26.04.2018
Репутація: 0
На сайті написано, що ЖК Вишиванка здано в експлуатацію та підключено всі інженерні системи. Однак це зовсім не так. Документи на ці два будинки не передано ОСББ, та їх взагалі не має цих документів відповідно до реального плану будинку. Будинки і досі не підключені до електромережі - не побудовано постійну підстанцію, забудовник Андрій Друзенко разом з Василиком Олегом з 2015 року годує людей обіцянками. Тимчасової підстанції не вистачає, наразі забудовник намагається зробити так, щоб люди платили за світло втридорога як для ридичних осіб. Майже така сама ситуація з іншими обєктами - КБ Запорізький, Гостомельські липки, Полтавська 80 - це все недобудовано як слід та не передано як слід на баланс енергокомпаній. НІКОМУ НЕ РАДЖУ КУПУВАТИ В НИХ ЖИТЛО. ОБХОДЬТЕ СТОРОНОЮ ЦИХ ...
Вернуться к началу
Повідомлень: 4
Реєстрація: 28.03.2018
Репутація: 0
новини станом на 22 квітня 2018
на домик.png
Вернуться к началу
Повідомлень: 4
Реєстрація: 28.03.2018
Репутація: 0
Головне питання -будівництво підстанції, що б дало змогу підключення "Вишиванки" до РЕСу, не виконано забудовнком Друзенко. При купівлі квартири мешканці заплатили за її будівництво. У нас із забудовнком була домовленість, що він в найкоротший термін добудовує підстанцію і доробляє неполадки в роботі будівельників, а ми в свою чергу частково повертаємо кошти за використану нами електроенергію . Домовленість зафіксована в протоколі зборів ОСББ. Минуло 2роки! За цей період Забудовник швидко продав всі цокольні приміщення , що є власністю ОСББ. Коштів від продажу цих приміщень вистачило б на будівництво підстанції та погашення заборгованості!!! За тиждень до відключення Забудовник почав шантажувати мешканців будівництвом підстанції в обмін на підписанням згоди всіх на будівництво нового магазину на території ОСББ. Голова ОСББ та мешканці відмовили в згоді, та отримали повідомлення про те, що техумови на будівництво тепер не відповідатимуть, і необхідно все заново переробляти і це може зайняти ще не один рік. І щоб народ не пішов скаржитись в інші інстанції, а був зайнятий проблемами, нам відключили світло. Друзенко особисто почав шантажувати голову ОСББ тим, якщо вона поскаржитися хоча б в одну з установ, він" на нас плюне, і ми не докажимо і нічого не вдіємо навіть через суд" (його точні слова) . Потрібно зрозуміти іще одну ситуацію, що вартість електроенергії для будмайданчику складає 2.50грн, а для мешканців будинків на електриці 0.35 ніч та 0.76 день. В опалювальний період споживання електроенергії в місяць на однокімнатну квартиру йде до 3000кВт Таку суму платити не легко, не можеш отримати навіть субсидії в разі чого. Всі кошти по заборгованості потрібно було віддавати Забудовнику у відділ продажу або на картку Приват. Нажаль, заборгованість в мільйон і більше виникла через заниження показників загального лічильника і тільки частково оплати заборгованості. Мешканці зневірилися і перестали віддавати гроші нечесному Забудовнику в руки, вимагаючи розпочати дії з будівництва підстанції. Крім погроз і шантажу поки що нічого не отримали. І так вчасно наш Мер, друг Друзенка, пішов у відпустку...
Вернуться к началу
Повідомлень: 1
Реєстрація: 02.12.2018
Репутація: 0
Друзенко официально безработный, ранее судимый, прописанный в общежитии. Официально к ТОВ Друзи девелопмент не имел никакого отношения. Фирма эта банкротилась, потом решили переоформить ее несколько раз. Обычная практика для сливных фирм. Свои обещания в итоге он не выполняет. Вся его прибыль - это недоделки. Там подстанцию не сделал, там Документы не оформил, там ещё что-то. С этого и прибыль. Он не умеет грамотно организовывать бизнес, чтобы получать прибыль честно. Мы готовим документы для привлечения Друзенко и всей их гоп-компании к уголовной ответственности за шахрайство.
Вернуться к началу
Пред.

Вернуться в Бориспольdsf

 
цена: от 19 800 грн./м2
тел: (044) 425 75 25
 
цена: от 21 608 грн/⁠⁠⁠м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 15 000 грн./м2
тел: (044) 393 33 32
 
цена: от застройщика
тел: (044) 364 48 49
 
цена: от 18 250 грн/м2
тел: (067) 814 97 30
 
цена: от 35 150 грн./м2
тел: (044) 333 40 42
 
цена: от застройщика
тел: (044) 390 93 84
 
цена: 20 626 грн./м2
тел: (044) 299 49 77