Подать объявление

ЖК "Велесгард", Вышгород, ул. Ватутина, 111

ЗастройщикВелесгард 2015
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 23 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
160из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 68.
16/24%
6/9%
16/24%
10/15%
20/29%
1. . .1719. . .54
22 ноя 2016 11:47
Цитата "klishta":
ще нічого не затримали...


Отлично! :) То-есть, дом будет сдан, как и оговаривалось раньше? :yes:
22 ноя 2016 11:49
Цитата "Lady in black":


То-есть, дом будет сдан, как и оговаривалось раньше? :yes:

LARA1611: "добрый день, форумчане! Вчера с мужем были на стройке. Все видели своими глазами. Первый дом-красавец! В оп сказали , что на 20 декабря готовят ключи на вручение. Оформление документов начнется с 15 января 2017 года."
29 ноя 2016 19:03

Вітаю всіх форумчан. Ми розглядаємо покупку квартири у цьому комплексі. Я читав тут на форумі питання про рекреаційну зону, і, навіть, задавав його у відділі продажу, та як вийшло мені відповіли відверту неправду. Коли мій юрист перевіряв документи забудовника Велесгарда, то знайшов у реєстрі свіжу постанову суду за вересень цього року - //reyestr.court.gov.ua/Review/61527657, що вже вступила в силу. Суд постановив, що будинок розташований на земельних ділянках з цільовим призначенням, яке забороняє будувати багатоповерховий житловий будинок, і документ «містобудівні умови та обмеження» видані незаконно та підлягають скасуванню, а у декларації вказані неправдиві відомості. Я хочу розуміти, чи всі бачили постанову, чи я перший… Бо мій юрист каже, що забудовник не зможе поміняти ці землі на інше цільове призначення, якщо міг би, то вже зробив це, а зараз це самочинне будівництво і лише питання часу, коли їм скасують декларацію, бо забудовник програв суд.
По тексту я зробив витяги з постанови. Якщо тут є ті, хто розуміються – прошу сказати вашу думку.
«Відділом містобудування видані МБУ № 01-22/22 від 17 вересня 2015 року щодо будівництва комплексу багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями комерційного призначення по вул. Ватутіна в місті Вишгород Київської області. Замовником будівництва є ТОВ «Велесгард 2015», земельні ділянки використовуються на підставі Свідоцтва на право власності на нерухоме майно від 10 червня 2015 року індексні номери - 38854043, 38852587, від 11 червня 2015 року індексний номер 38943658 та договорів про право користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій) від 28 квітня 2015 року, цільове призначення земельних ділянок - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастрові номери земельних ділянок :
- 3221810100:01:201:0169,
- 3221810100:01:201:0171,
- 3221810100:01:201:0167,
- 3221810100:01:201:0176,
- 3221810100:01:201:0166,
- 3221810100:01:201:0172,
- 3221810100:01:201:0168,
- 3221810100:01:201:0174.
Відповідно до затвердженого генерального плану м. Вишгорода, територія, де розміщені земельні ділянки, під забудову яких відділом містобудування було видано МБУ № 01-22/22 від 17 вересня 2015 року, відноситься до лісів, лісопарків та території регіонального ландшафтного парку. План зонування території та/або детальний план території відсутні.
В той же час, як вбачається матеріалів справи, на зазначені землі оформлені документи на право власності з цільовим призначенням - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Зазначене відображено і в МБУ № 01-22/22 від 17 вересня 2015 року. Отже, МБУ № 01-22/22 від 17 вересня 2015 року видані щодо будівництва комплексу багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями комерційного призначення по вул. Ватутіна в місті Вишгород Київської області на земельні ділянки з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), при тому, що у відповідності до генерального плану м. Вишгород, зазначені земельні ділянки належать до території лісів, лісопарків та регіонального ландшафтного парку. До містобудівної документації на місцевому рівні, на підставі якої повинні розроблятися і видаватися містобудівні умови та обмеження, відноситься: генеральний план населених пунктів, план зонування і детальний план території. Відповідно до п. 2 ч. 2., ч.ч. 3 4 статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», забудова земельної ділянки здійснюється в межах її цільового призначення, встановленого відповідно до законодавства. У разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог цього Закону, передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється.
Зміна цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає плану зонування території та/або детальному плану території забороняється. Виходячи з системного аналізу наведених положень законодавства вбачається, що містобудівні умови та обмеження земельної ділянки можуть бути видані під будівництво тільки у межах цільового призначення такої земельної ділянки та з урахуванням містобудівної документації на місцевому рівні (у відповідності до генерального плану населеного пункту, плану зонування території і детального плану території). Без розробленої та затвердженої містобудівної документації на місцевому рівні не може бути змінено ні цільове призначення земельної ділянки, ні видані містобудівні умови та обмеження, навіть якщо земельна ділянка має відповідне цільове призначення.»

30 ноя 2016 11:42
Можете выложить полное постановление? Здесь не вес вывод как я понял. Будем изучать.
30 ноя 2016 12:45

Повний текст рішення за посиланням: //reyestr.court.gov.ua/Review/61527657

30 ноя 2016 17:45
будем ждать реакции застройщика, к тому же, подана апелляция как видно из данных реестра
30 ноя 2016 17:49
Цитата "berenzev":
будем ждать реакции застройщика, к тому же, подана апелляция как видно из данных реестра


По-моему, реакция должна была быть уже давно, исходя из даты опубликования- 28.09.2016 года!!!! Лично мне интересно другое, как могли выдать акты на право власности этими земельными делянками первым владельцам?? Т.к "велесгард" является вторым владельцем.
30 ноя 2016 18:53

Доброго дня шановні форумчани!!!
Зайшов сьогодні на форум та прочитав пост користувача taras667 стосовно ЖК «Велесгард».
Я є також інвестором вказаного ЖК та юристом за фахом. У вказаному пості дописувач просить прокоментувати ситуацію, яку він же й описує.
Твердження перше: «Я читав тут на форумі питання про рекреаційну зону, і, навіть, задавав його у відділі продажу, та як вийшло мені відповіли відверту неправду. Коли мій юрист перевіряв документи забудовника Велесгарда, то знайшов у реєстрі свіжу постанову суду за вересень цього року - //reyestr.court.gov.ua/Review/61527657, що вже вступила в силу». Вказане твердження про набуття законної сили постановою суду від 21.09.2016 року є некоректним, оскільки на вказану постанову було подано апеляційну скаргу, яка на сьогоднішній день знаходиться в Київському апеляційному адміністративному суді. Кожен громадянин може зайти на сайт судового порталу (www.court.gov.ua) та перевірити вказану інформацію.
Твердження друге: «Бо мій юрист каже, що забудовник не зможе поміняти ці землі на інше цільове призначення, якщо міг би, то вже зробив це, а зараз це самочинне будівництво і лише питання часу, коли їм скасують декларацію, бо забудовник програв суд». У відповідності до чинних Законів України право кожної особи в нашій країні є непорушним. При цьому, судом у вказаній вище справі навіть не було залучено до справи представників забудовника, що відповідно не дало можливості останнім подати будь-які пояснення чи заперечення, хоча було незаконно вирішено питання щодо їх прав та обов’язків, що є відвертим порушенням конституційного права на захист інтересів в суді та є підставою для скасування вказаного судового рішення. Крім того, предметом вказаного судового спору було ВИКЛЮЧНО оскарження головним архітектором Вишгородського району Ликовим Д.І. дій інспекторів Департаменту ДАБІ з приводу проведення перевірки діяльності останнього на посаді головного архітектору району, а не стосовно законності видачі документів дозвільного характеру. Крім того, у відповідності до вказаної постанови суду, суд прийшов до висновку щодо незаконності дій інспекторів ДАБІ та відповідно відмовив у задоволенні позову.
Твердження третє: щодо віднесення ЖК Велесгард до самочинного будівництва, не є коректним оскільки, вказане будівництво проводиться у відповідності до необхідних "на мою думку" документів визначеним чинним законодавством України (право власності на землю, МБО, декларації щодо початку будівельних робіт, ТУ) в сфері містобудівної діяльності, а тому згідно зі ст.367 Цивільного кодексу України не може бути самочинним.
Твердження четверте: щодо неможливості забудовником зміни цільового призначення. Згідно зі статтею 16 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» визначено, що планування територій на місцевому рівні здійснюється шляхом розроблення та затвердження генеральних планів населених пунктів, планів зонування територій і детальних планів території, їх оновлення та внесення змін до них. Таким чином, до містобудівної документації на місцевому рівні, на підставі якої повинні розроблятися і видаватися містобудівні умови та обмеження, відноситься: генеральний план населених пунктів, план зонування і детальний план території. План зонування територій (зонінг) міста Вишгород, був розроблений в 2015 році Науково-дослідним і проектним інститутом містобудування НДПІ містобудування. Згідно графічних матеріалів на території забудови ЖК Велесгард передбачена зона змішаної багатоквартирної житлової забудови та громадської забудови Ж-4 (посилання на схему зонування міста Вишгорода //vyshgorod-rada.gov.ua/vyshhorodtsiu/mi stobudivna_dokumentatsiia/plan_zonuvanni a_terytorii_zoninh__mista_vyshhorod.html ). При цьому, вказана зона (Ж-4) передбачена для розташування багатоповерхових житлових будинків (від 9 поверхів до 16 поверхів), супутніх об'єктів повсякденного обслуговування населення, комунальних об'єктів, а також окремих об'єктів загальноміського значення Вказана схема зонування отримала позитивні висновки громадського обговорення та була підтримана позитивно постійною комісією Вишгородської міської ради з питань стратегії розвитку міста, будівництва, транспорту та зв’язку.
Таким чином, вказаний План зонування є саме тією містобудівною документацією місцевого рівня, яка і надає право замовнику будівництва ЖК Велесгард замовити відповідні проекти та вчинити необхідні дії щодо зміни цільового призначення (а в даному випадку функціонального використання, так як вказані земельні ділянки за своїм цільовим призначенням відносяться до земель житлової забудови, які у відповідності до Класифікатора видів цільового призначення земель (//zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1011-10) можуть використовуватись для розміщення житлової забудови (житлові будинки, гуртожитки, господарські будівлі та інше).
Крім того, як зазначає суд в своїй постанові та Шановний дописувач у відповідності до частини третьої ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» у разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог цього Закону, передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється. При цьому, положення вказаної статті були внесені до відповідного Закону лише з 01.01.2013 року, що можна перевірити за наступним посиланням (//zakon5.rada.gov.ua/laws/show/3038-17). В свою чергу, земельні ділянки на яких будується ЖК Велесгард бути передані в приватну власність громадянам за рішенням Вишгородської міської ради в 2012 році (інформацію можливо отримати за посиланням (https://kap.minjust.gov.ua/services?keywords) та в подальшому придбані Забудовником. Таким чином, земельні ділянки на яких ведеться будівництво ЖК були передані у власність у відповідності до вимог чинного законодавства та станом на сьогоднішній день відсутні будь-які рішення компетентних органів, які б свідчили про зворотнє.

P.S.Наперед передбачаючи шквал коментарів щодо того, що я є начебто представником відділу продажу повідомляю всім "доброзичливцям" що всі факти, які наведені вище, отримані мною із загальнодоступних джерел інформації та офіційних відкритих реєстрів, які доступні кожному та посилання на які я навів у даному пості.
Дякую за увагу!!!

30 ноя 2016 19:13
я бы хотел с Вами связаться по этому вопросу, как это можно сделать?
30 ноя 2016 19:21
30 ноя 2016 22:27
Мы также рассматриваем покупку жилья, но то, о чем Вы пишите меня заставляет задуматься... В ОП кто-то звонил? Там дают комментарии?
01 дек 2016 07:07
Цитата "Lady in black":
Мы также рассматриваем покупку жилья, но то, о чем Вы пишите меня заставляет задуматься... В ОП кто-то звонил? Там дают комментарии?


ВВ ОП мне вчера сказали, что они не имеют никакого отношения к суду и не являются какой-либо стороной. На сколько я понял, в суд подали жалобу на действия инспекторов. Также в решении суда я не увидел запрета на стройку или отмену лицензии. На сколько это серьезно - посмотрим, когда выдадут документы инвесторам первого дома.
01 дек 2016 07:58
Цитата "Lady in black":
Мы также рассматриваем покупку жилья, но то, о чем Вы пишите меня заставляет задуматься... В ОП кто-то звонил? Там дают комментарии?


Вам и карты в руки. Вы как потенциальный покупатель имеете полное право на "допрос с пристрастием". Вот и посмотрите воочию реакцию ОП на эту ситуацию.
01 дек 2016 10:17
Да все верно:
1)застройщик не является стороной в судебном деле, хотя их и обязаны были привлечь как третье лицо (если уж в постановлении есть упоминания о юр лице).
2) в суд подали жалобу на действия застройщика, а на действия инспекторов гаска.
3) В решении суда нет ни отмены декларации ни тем более лицензии застройщика.
4) Дело в апелляции, и я как инвестор строительства и юрист, держу руку на пульсе.
В ОП меня также заверили, что застройщик находится в завершающей фазе процесса смены целевого назначения земли, и повода для волнения нет.
01 дек 2016 12:06
Alex2121, дякую за коментар.
Зрозумів наступне:
1. Постанова суду відносно ж/к Велесгард все-таки є. Забудовник її оскаржує, бо з рішенням суду не згоден. Логічно, адже встановлені рішенням факти - невтішні.
2. Цільове призначення землі - індивідуальна житлова забудова, яка забороняє багатоповерхове житлове будівництво. В цьому випадку апеляційний суд буде важко переконати в зворотньому...
3. Ще раз переглянув старі посилання на діючий зонінг. На місці, де будується ж/к - все та ж згадувана у рішенні суду територія лісів, лісопарків та регіонального ландшафтного парку. Зона Ж4, вказана в проекті нового зонінгу - міською радою не затверджена.
4. В згадуваній постанові суд частково задовольнив позов, але в частині законності видачі МБУіО відмовив... іншими словами підтвердив незаконність їх отримання.
Буду відвертий, виявлена інформація мене насторожує.
Чому мовчить забудовник? Розумію, що відповідь Alex2121 невдала спроба виправдання...
навідаюсь у відділ продажів, спробую все з'ясувати
01 дек 2016 12:37
Дмитро, дякую!
будемо вдячні за інформацію.
Тому що з вище написаної інформації, не можу все таки зрозуміти як насправді?
Одні люди пишуть що все гаразд і наводять факти, інші - що не все гаразд і теж наводять факти.
Все таки багато людей вже придбали житло і хвилюються.
Хоча у всіх юристи вивчали документацію перед покупкою.
Хочеться, щоб все було добре і не було чогось м'ягко кажучи неприємного потім.
01 дек 2016 12:45
Цитата "Igor-1987":
Дмитро, дякую!
будемо вдячні за інформацію.
Тому що з вище написаної інформації, не можу все таки зрозуміти як насправді?
Одні люди пишуть що все гаразд і наводять факти, інші - що не все гаразд і теж наводять факти.
Все таки багато людей вже придбали житло і хвилюються.
Хоча у всіх юристи вивчали документацію перед покупкою.
Хочеться, щоб все було добре і не було чогось м'ягко кажучи неприємного потім.


повністю з вами згодна!!! :swet:
01 дек 2016 12:53
Также интересуюсь квартирой в доме, приезжал с юристом, он меня заверял, что у этого застройщика еще все очень даже неплохо с документами, на фоне остальных...
Качество работ и темп стройки также наталкивает на мысль, что это не одна из афер, типа УКО и прочих.
Будем ждать-с новостей от отдела продаж и от юристов застройщика. Проект оч симпатишный.
01 дек 2016 13:30
Цитата "klishta":


повністю з вами згодна!!! :swet:


Я також!!!
01 дек 2016 15:57
Добрый вечер всем кто приобрел квартиру в Жк Велесгард....
Честно говоря я в шоке,и не знаю кому верить.....
Я звонил в ОП,мне сказали что эти суды их не касаются,и я смотрел на сайте опеляция была 02.11.16.
Меня заверили что уже дом получил тех паспорт и все у них хорошо,и готовяться ключи....
Сам хочу поехать с юристом,но с этой работой некогда....
Я так понял что застройщиков на этом сайте нет,или они просто молчат?????
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .1719. . .54
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее