Подать объявление

ЖК V - Квартал | Пятый Квартал | Perfect Group | ул. Межевая

ЗастройщикPerfect Group
Сдача ЖК2018 - 2019 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 124.
10/8%
5/4%
15/12%
43/35%
51/41%
1. . .4850. . .246
19 июль 2017 08:23
Цитата "Арт85":
Что-то на 1 доме, 2-ая секция не видно тех. этажа. Или его не должно быть?

Да, судя по визуализации его нет.
Вопрос снят)
19 июль 2017 10:12
Цитата "Арт85":
Что-то на 1 доме, 2-ая секция не видно тех. этажа. Или его не должно быть?

Добрый день! В наших домах (V квартала) тех. этажей нет.
19 июль 2017 10:33
Цитата "Сосед дом 3":

Добрый день! В наших домах (V квартала) тех. этажей нет.

Мне в ОП говорили, что в 3-ем доме тех.этаж есть.
19 июль 2017 10:59
Цитата "Арт85":

Мне в ОП говорили, что в 3-ем доме тех.этаж есть.

А мне сказали, что нет. Предусмотрена мягкая многослойная крыша, и все. Достроят - увидим.
19 июль 2017 12:23
Цитата "cerega_b":
https://www.ivideon.com/tv/camera/100-HQrunT5KaVo0qMcpKTK3h2/0/?lang=ru



хорошо камеру установили.
19 июль 2017 13:35
Приветствую, соседи, дом 3, 172я квартира...
21 июль 2017 15:26
По 1-му дому:
Первая секция - происходит залитие пилонов 13-го этажа, кладка внешних и межквартирных стен на 2-м и 3-м этажах, установлены лестничные марши до 10-го этажа.
Вторая секция - заливается пол и пилоны 14-го этажа, кладутся внешние и межквартирные стены на 2-10 этажах, стекление 2-7 этажей и уже установлены лестничные марши до 10-го этажа.

По 2-му дому:
Вторая секция - идет залитие пилонов 12-го этажа, кладка наружных и внутренних стен 2-4 этажей и установлены лестничные марши до 9-го этажа.
Первая секция - ведутся работы по залитию пола 13-го этажа, кладке наружных и внутренних стен 2-4 этажей, установлены лестничные марши до 9-го этажа, идет стекление 2 и 3 этажей.

По 3-му дому:
Происходит залитие пилонов 12-го этажа, установлены лестничные марши до 10-го этажа, кладутся внешние стены 2-5 этажей.
22 июль 2017 11:52
Цитата "Domik - Новострой":
По 1-му дому:
Первая секция - происходит залитие пилонов 13-го этажа, кладка внешних и межквартирных стен на 2-м и 3-м этажах, установлены лестничные марши до 10-го этажа.
Вторая секция - заливается пол и пилоны 14-го этажа, кладутся внешние и межквартирные стены на 2-10 этажах, стекление 2-7 этажей и уже установлены лестничные марши до 10-го этажа.

Или менеджеры тупят или 1й дом 2я секция будет всё-таки выше запланированного. Пол и пионы 14го этажа.
22 июль 2017 12:03
На видео четко видно 13 этажей,а там либо крышу,либо тех этаж делают
22 июль 2017 15:01
Та что вы переживаете за этот 14 этаж?!?! На камере видно же, что дальше 13 никто жить не будет
23 июль 2017 00:11
Тільки заре дойшло який буде бардак в дворах через те що 1ші поверхи всіх домів 5го йдуть під комерцію... да і парковок пару штук і ті будуть забиті машинами працівників, якщо навіть і закрити їм доступ, то під будинками не буде де пройти по межевій.
Були б квартири на 1х поверхах то залюбки там поселився, із за лужайки яку як бонус дають в варшавськом. Ходив біля ліпінки бачив як там по мажорном живуть на 1х поверхах, крісла, столики, кава...
Хоч і в відділі продажу говорили мол будуть ходити по магнітікам, но це ні на каплю не заспокоїло
23 июль 2017 09:09
все правильно! срочно избавляемся от своих квартир и уезжаем жить в лес, тем более он там рядом.
Класс ЖК 5й - эконом, думаю это нужно учитывать, а не надеяться на пентхаус по цене 13000грн/м2
23 июль 2017 11:38
Цитата "Rodman99":
все правильно! срочно избавляемся от своих квартир и уезжаем жить в лес, тем более он там рядом.
Класс ЖК 5й - эконом, думаю это нужно учитывать, а не надеяться на пентхаус по цене 13000грн/м2

До чого Ваш сарказм? Варшавський зроблений по тому ж принципу, вірніш 5й построєний по принципу варшавсько, тільки вони 1й поверх не здають під комерцію. І також економ класу. Тільки 5й захотів чим по більш наваритись на жк і змінив планування + комерція.
А на рахунок 13 000грн Ви перегнули, таких цін давним давно нема, вони були на старті тільки, правда є пару квартир з порушеними нормами і вони їх від 13 100 продають, а всі інші квартири вже майже на рівні варшавського по ціні.
Но питання було не в цьому.
Я писав про безпеку і порядок.
Буде куча офісів і магазинів, в яких буде куча клієнтів і все це буде шастати по дворі, а отже буде хто хоч ходити по території + невідомо куди вони напихають свої ТЗ. В відділі продажу сказали тільки за фору(буде в 2й секції) що буде вихід на вулицю а не в двори, про все інше пожали плечима, що вони цим не будуть займатись, мол жек потім щось рішить, і сказали про магніти, но я думаю їх не буде, так як клієнти не матимуть вільний доступ до території, а як і будуть то толку 0, а це близько 100 чужих людей на території самих робітників і сотні їх клієнтів на потоку.
Ще на сайті продажу комерції вказано що жителі інших кварталів та районів залюбки будуть відвідувати ваші магазини і т.д. Там же й прочитав про високу плотність заселення 800 чоловік проти 500 дозволених, вони цим хваляться)
Цікавить як це все буде врегульовуватись, так як в відділі продажу не відхрестились від цього. Що мене здивувало, так як в загорожених кварталах роблять вхід з вулиці для комерції.

Можливо є якісь документи в яких це все описано? Якщо так підкажіть де їх можна почитати.
23 июль 2017 14:08
В "Парковом городе" тоже есть коммерция во дворе, а это далеко не эконом класс.
23 июль 2017 19:58
Не турбуйтесь, комерція це теж не погано. Тим паче що люди там матимуть власність і ми не маємо права втручатись. А з практики скажу що срати в дворі в основному будуть мешканці. Тож від нашої культури буде залежати всемінше. Можу організувати охорону.
23 июль 2017 20:51
Так а як в таком випадку працюватиме охорона, якщо будуть ходити звичайні люди в магазини, охорона їм не матиме права забороняти щось. Хоча й впринципі було б не погано мати свою "поліцію" швидкого реагування, на випадок дебоширів ночних чи небажаних гостів, в тому числі крадіїв. Но заре не на час охорону обговорювати, так як це всерівно на зібраннях, а не в чаті вирішується. Але матимем на увазі, а якщо забудем то нагадаєте коли настане час)
Но погодьтеся що постороннім людям закритий доступ це в наш час величезний плюс, я через це звернув увагу на 5й, варшавський. На момент інвестування та відвідування 5ти разів відділу продажу не знав цих нюансів, ну й вони не ділились цим.
А після вже як кажуть руками не махають)
На рахунок їх відповіді що жек з цим розбиратиметься. Це як розуміти? Тобто жек рішив і так буде, чи це буде обговорюватись з жителями. Ну і відразу питання про жек, це від забудовника якась обслуговуюча компанія? Якщо так то хтось чув чи знає що це за компанії і наскільки дорого обійдуться їхні послуги? На скільки мінімум часу будем зобов'язані заключати договір з ними?
23 июль 2017 21:22
Все вирішцеться просто. Організовується консьержна служба при осбб. І договір на тривожну групу з охоронною фірмою такі як сіріус, венбест чи мвс. Вирішимо на зборах. Ну і нарахунок комерції думаю зроблять як завжди аптеку, банк чи ще щось. На рахунок парковки, так вибачайте, тут повна попа. Я скажу що свого часу організовувах охорону в Временах Года і коштувало це на тей час біля 10баксів з квартири
23 июль 2017 21:39
Досвід є. Детально опишу коли буду в Києві. Десь через три тиждні, ато зараз інет пропаде.
24 июль 2017 06:35
Так там коммерция только в первом доме или во всех?
24 июль 2017 07:19
Я смотрю что тут только одному инвестору "все не то и все не так".
То крыша, то коммерция в ЖК, теперь охрана . С такими настроями нужно было покупать частный дом и окружить колючей проволокой, что б никто и ничто не просочилось.

Сейчас, наверно, Вы то проживаете в доме, в двор которого любой человек попадает без препятствий и ничего живы и здоровы :winky:
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .4850. . .246
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее