Подать объявление

ЖК V - Квартал | Пятый Квартал | Perfect Group | ул. Межевая

ЗастройщикPerfect Group
Сдача ЖК2018 - 2019 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 124.
10/8%
5/4%
15/12%
43/35%
51/41%
1. . .208210. . .246
26 март 2019 10:55
Цитата "SVM31 ":
Скажіть, чи по третьому будинку є якісь рухи?

Оплатив різницю площі в перших числах березня - з тих пір руху ніякого, але ще раніше Відділ Продажу казав що прийомка буде не раніше середини квітня
26 март 2019 11:05
У меня первый дом, но тоже нет движения.

"Дополнительные" метры оплачены еще в феврале, в течение 10 дней, все как Застройщик указал в своих требованиях


Вообще вопрос к представителям застройщика, которые нас читают совершенно точно -
уже пора внести ясность и написать четкие сроки по просмотрам и выдаче документов на приобретённую нами недвижимость

Какие у вас сроки и требования к себе?
26 март 2019 11:18
Со сроками вообще ничего не понятно. Обещали в феврале уже право собственности оформления, по факту - март месяц, движения вообще нет. В соседней Липинке после сдачи в эксплуатацию были предварительные просмотры, составляли акты недоделов, на ликвидацию которых нужно еще время. А тут даже предварительного просмотра не было, хотя разницы по площади у меня по первому дому нет, ОП ничего вразумительного не говорят.
26 март 2019 11:42
Цитата "TarGryt":

Оплатив різницю площі в перших числах березня - з тих пір руху ніякого, але ще раніше Відділ Продажу казав що прийомка буде не раніше середини квітня


Абсолютно те саме, єдине, що час прийомки мені не вказали. Сподіваюсь, що вам повідомили реальні строки.
26 март 2019 13:26
По поводу темпов приемки квартир и темпов оформления справок про оплату и подготовки документов на право собственности инициативная группа договорилась с центральным офисом на встречу 3 апреля этого года. Так что, процесс движется и мы стараемся его активизировать. Думаю, что в ОП могут дать более подробную информацию, а то тут нельзя писать из-за правил форума
26 март 2019 13:34
Инициативная группа - это круто. Подскажите когда и кем она была организована? Где можно посмотреть, кто входит в эту группу, какие вопросы решает, от имени кого решает? Спасибо.
26 март 2019 13:59
подскажите, пожалуйста, где и во сколько эта встреча будет проходить?
26 март 2019 16:17
Судя по тому что на подписание актов на один дом уходит два месяца. Думаю реалистичный прогноз по третьему дому - середина лета. А еще ключи дадут после того как 51% подпишет договора с управляющей компанией. А летом отпуска. Боюсь как бы дело вообще не заглохло. Ждем новостей от инициативной группы или могут они пошустрее.
26 март 2019 19:50
В пятницю були на перегляді, 134 квартира.
Все окей, проте лічильників звісно немає.
Права власності обіцяли за декілька тижнів, за словами менеджера в відділі продажів, намагаються якомога швидше показувати квартири і підписувати акти, щоб підписати договора з обслуговуючою компанією. В відділі продаж була черга з інвесторів. Здається, що все активно рухається.
26 март 2019 22:45
Просьба к инициативной группе - поднимите вопрос чтобы была возможность оперативно попасть в квартиру (через ключниц или каким-то другим способом) - для того чтобы привести с собой дизайнера, чтобы начали делать проект ремонта.
26 март 2019 23:35
Цитата "Залізняк":
В пятницю були на перегляді, 134 квартира.
Все окей, проте лічильників звісно немає.
Права власності обіцяли за декілька тижнів, за словами менеджера в відділі продажів, намагаються якомога швидше показувати квартири і підписувати акти, щоб підписати договора з обслуговуючою компанією. В відділі продаж була черга з інвесторів. Здається, що все активно рухається.

Скажіть, який у вас будинок!
27 март 2019 01:42
Що за ініціативна група? Ви рішили сами себе обрати і придставляти всіх інвесторів? Чи ви просто зв'язані з забудовником і вирішили бути прокладкой щоб було легше забудовнику? Знаю такі випадки і вони не рідкі. Я і інші форумчани поки не делегували право їх представляти.
27 март 2019 05:17
Цитата "Rarara":

Що за ініціативна група? Ви рішили сами себе обрати і придставляти всіх інвесторів? Чи ви просто зв'язані з забудовником і вирішили бути прокладкой щоб було легше забудовнику? Знаю такі випадки і вони не рідкі. Я і інші форумчани поки не делегували право їх представляти.

А что вы можете делегировать сидя на форуме? Что вы сидя здесь сделали для того что бы узнать почему так медленно идет приемка квартир, почему не обустраивают дальше территорию, подключены ли дома к комуникациям и еще куча вопросов. У вас есть ответы?
Всех волнуют разного рода вопросы. Вот часть инаесторов и решили не сидеть на жопе и ждать в наблюдательной позе, а что-то делать.
Лично вас на встрече никто представлять не будет, и не будет общаться от вашего лица.
А если вас что-то в этом пугает, приезжайте на встречу, дату вам уже озвучили.
27 март 2019 06:00
Цитата "SergioXL":
Просьба к инициативной группе - поднимите вопрос чтобы была возможность оперативно попасть в квартиру (через ключниц или каким-то другим способом) - для того чтобы привести с собой дизайнера, чтобы начали делать проект ремонта.

Тут все легко, правда через треті руки:
Треба подзвонити в сервісний центр і дізнатися телефон когост з відділу продажів (на момент мого перегляду телефони або змінились, або обід був..., тож через основний телефон на сайті попросив, щоб зі мною зв'язались з відділу продажів)
У відділу продажів попросив актуальний телефон ключниці.
Зателефонував їй, домовився і через півтори години вже був на перегляді.
Мене залишили самого в квартирі - міряй що і скільки хочеться.
І це вже було після отримання прав власності (хоча до цього точно так само робив).

От тільки вона може бути зараз дуже забігана. Мабуть, краще на наступний день домовлятися, а не день в день.
27 март 2019 06:10
Цитата "АндрушА":

А что вы можете делегировать сидя на форуме? Что вы сидя здесь сделали для того что бы узнать почему так медленно идет приемка квартир, почему не обустраивают дальше территорию, подключены ли дома к комуникациям и еще куча вопросов. У вас есть ответы?
Всех волнуют разного рода вопросы. Вот часть инаесторов и решили не сидеть на жопе и ждать в наблюдательной позе, а что-то делать.
Лично вас на встрече никто представлять не будет, и не будет общаться от вашего лица.
А если вас что-то в этом пугает, приезжайте на встречу, дату вам уже озвучили.

Ну от це вже не перше питання:
Яких інвесторів? Як ви зібралися? Скільки людей в ініціативній групі? Як записатися в цю групу?

Просто, якщо група складається з декількох людей я яких квартира двокімнатна без стіни - основною темою такої групи буде проблема власних квартир.
А якщо це взагалі фейкова ініциативна група (хоча я не бачу передумов, щоб тут забудовник таке робив, і я сумніваюсь, що це так) то забудовник все"типу вирішує" з такою групоюлегко всі проблеми.

Просто по форумі не було об'яви, хто хоче приєднатися і допомогти.

Про дату збору було написано, який час збору, які питання будуть підніматися?
27 март 2019 06:50
Цитата "Snark":
Ну от це вже не перше питання:
Яких інвесторів? Як ви зібралися? Скільки людей в ініціативній групі? Як записатися в цю групу?

Просто, якщо група складається з декількох людей я яких квартира двокімнатна без стіни - основною темою такої групи буде проблема власних квартир.
А якщо це взагалі фейкова ініциативна група (хоча я не бачу передумов, щоб тут забудовник таке робив, і я сумніваюсь, що це так) то забудовник все"типу вирішує" з такою групоюлегко всі проблеми.

Просто по форумі не було об'яви, хто хоче приєднатися і допомогти.

Про дату збору було написано, який час збору, які питання будуть підніматися?

1) Інвесторів 5 кварталу
2) Зібралися майже рік тому (нажаль правила форуму не дозволяють вказати як саме), по кількості трішки більше 100 чоловік (самі вирішуйте багато це чи мало, зважаючи на те що зібратися використовуючи цей ресурс дуже складно)
3) Скільки чоловік в группі - якщо не помиляюсь 5.(можливо ще хто приєднаеться)
4) як записатись? (використовуючи цей рессурс ні як, тільки мабуть при зустрічі з іншими інвесторами.

Группа як вже зазначив вище, складається не з двох чоловік.
Перераховувати питання що будуть підійматись доволі накладно, але їх буде не меньше 30+
Час зустрічі якщо не помиляюсь ще узгоджується.
Зачикайте трішки, і впевнений що перелік питань, та відповідей піднятих на зустрічі будуть викладені на форумі.
27 март 2019 08:21
Цитата "SergioXL":
Просьба к инициативной группе - поднимите вопрос чтобы была возможность оперативно попасть в квартиру (через ключниц или каким-то другим способом) - для того чтобы привести с собой дизайнера, чтобы начали делать проект ремонта.


Вы сами можете решить этот вопрос уже очень давно как. Звоните ключнице и договаривайтесь без проблем на просмотр. У нас уже давно дизайн квартиры есть.
Номер телефона ключницы Вашего дома можете взять в ОП.
27 март 2019 08:25
Дуже дякую за ґрунтовну відповідь.
Як буде визначений час - напишіть, будь ласка, сюди - є бажання приєднатися, от з часом проблеми.

Може є можливості викласти питання на гуглдокс, без прав редагування, та сюди посилання кинути (бачив такі посилання і на нашому форумі і в варшавському, не видаляли), можливо, щось додати зможу. Та і люди, якщо побачать важливі для себе питання - більш активними, може, стануть.
27 март 2019 08:25
Были в понедельник на приеме квартиры, остались очень довольны. Дом 1, низкая секция, 5 этаж.
Подписали акт и теперь ждем права собственности.
Тоже кипишевали, что очередь никак не доходит - но все движется активно. Терпения всем :yes:
27 март 2019 09:09
Є питання, може хто звернув увагу, який діаметр труб водопостачання заведено в квартиру?
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .208210. . .246
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее