Подать объявление

ЖК V - Квартал | Пятый Квартал | Perfect Group | ул. Межевая

ЗастройщикPerfect Group
Сдача ЖК2018 - 2019 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 124.
10/8%
5/4%
15/12%
43/35%
51/41%
1. . .5456. . .246
02 авг 2017 20:42
Цитата "Gleber":


Какие сотни людей :faceoff: Откуда Вы знаете что вход в предполагаемые офисы-магазины будет со двора, а не с обратной стороны здания? или Вы думаете что люди будут с одной стороны заходить в фору и выходить из неё через двор? Для того чтоб Вы поняли я сам хочу чтоб территория была закрытой и посторонние не шарились по двору, но просто сначала надо узнать как минимум в отделе продаж что и как они планируют! а сейчас на собственных догадках говорить что всё пропало не серьёзно!

Перечитуйте попередні повідомлення, був в оп і там чітко сказали що входи будуть з двора, також ви можете це побачити на плануваннях на сайті комерції де чітко видно що в більшості вхід тільки з двору. Це не догадки це вже факт тому і підняв це питання, так як я офігів з такого розкладу(
02 авг 2017 21:11
Я думаю всі тільки за закриту територію, так як нам це обіцяли.
Нагадую інформацію яку вдалось отримати на даний момент:
Комерція буде в усіх будинках жк, фори вхід з зовні, в двір не буде доступу, рампа з торця де йтиме дорога, питання як це буде так як там постійно машини з товаром стоятимуть не відомо, також не ясно зі стоянкою яка буде на тому торці, чи не буде забита машинами клієнтів і робітників, а я схиляюсь до того що так і буде, судячи по іншим об'єктам з такою ж проблемою. Більшість всієї іншої комерції буде з входом з двору, будуть магазини там пару штук вже точно. На питання а як же тоді обіцяне загородження, кивки плечима, буде в вас жек то щось придумає, коли сказав що тут думати як їм нада клієнти і вони всі матимуть доступ до двора, відповіли що ми незнаєм що і як.
Є сайт комерції 5го квартала, схожий з квартирним тільки там ціна від 20тис, щоб не путались. По моїм приблизним підрахунками це 0.5млн $ зверху(відмінусувавши ціну кв.м квартири, якби їх продавали як квартири), лишнього прибутку. Я думаю за такі гроші, порушивши обіцяне можна вимурувати дирку в стіні і не портячи настрою інвесторам, при тому що план жк це позволяє без проблем.
На питання про паніку сміюсь, бо це вже є проблемою і потрібно щось з цим робити. Я знаю також від оп що вони тут же сидять, тобто вони вже в курсі мабуть про наші питання і будуть поодиноким нападам інвесторів щось тай прибрехувати. Тому потрібно якось це разом рішити, нам тут жити і крім нас це ніхто не вирішуватиме.
Не обо'язково требувати з них документальне затвердження, так як це можна побачити на етапі подудови перестінок. Тобто когось пускають впевнитись що дійсно зроблені входи з зовнішньої сторони, він робить фото і ми просто далі сидимо та насолоджуємся відео з онлайн камери)
На рахунок ініціативної групи, я не сильно юридично підкований для таких питань, но якщо за два тижні (поки я на арабатській стрілці) таких не знайдеться то будем пробувати організувати)
Одне діло коли йти сваритись і безтолку, а друге коли нам щось скажуть чимось(законом, чи правилом з договору) керуючись і може людина таким же відповісти і добитись рішення, а там люблять письмові звернення, та згадування про пункти договору.
04 авг 2017 07:01
Добрый день. Может быть кто-нибудь подскажет, почему в дома ставят окна прямо под потолок? Это такая новая технология или на нас экономят? Может быть это не страшно, но для меня очень не понятно. А как же потом быть с отделкой потолков и карнизами?
04 авг 2017 08:12
Цитата "Natali_145":
Добрый день. Может быть кто-нибудь подскажет, почему в дома ставят окна прямо под потолок? Это такая новая технология или на нас экономят? Может быть это не страшно, но для меня очень не понятно. А как же потом быть с отделкой потолков и карнизами?

Такой дизайн и проект по ходу
04 авг 2017 08:37
Цитата "AlexPetro":

Такой дизайн и проект по ходу


Да, такой проект - мне в ОП говорили. Они ещё и чуть ниже, чем стандартные окна. Карниз можно прикрепить к потолку, если что...
04 авг 2017 12:00
Мне лично нравятся большие окна
04 авг 2017 12:12
Цитата "Natali_145":
Добрый день. Может быть кто-нибудь подскажет, почему в дома ставят окна прямо под потолок? Это такая новая технология или на нас экономят? Может быть это не страшно, но для меня очень не понятно. А как же потом быть с отделкой потолков и карнизами?


Там будет небольшое расстояние между окном и потолком.
Для повесить карниз к потолку и при этом чтоб окно внутрь открывалось, расстояния хватит, и на подвесные тоже хватит.
А для натяжных потолков- маленькое расстояние, тут уже надо будет мудрить с дизайном и формой потолков.
04 авг 2017 12:13
Натяжной потолок не получается сделать выходит или я ошибаюсь?
04 авг 2017 14:12
Я согласна, что большие окна это хорошо :up: . Вот только нам хотелось сделать натяжные потолки, а с окном в потолок сделать их наверное будет проблематично :( . Поделитесь опытом :ded:
04 авг 2017 15:05
Цитата "Natali_145":
Добрый день. Может быть кто-нибудь подскажет, почему в дома ставят окна прямо под потолок? Это такая новая технология или на нас экономят? Может быть это не страшно, но для меня очень не понятно. А как же потом быть с отделкой потолков и карнизами?


Только обратил внимание что окна так высоко))) :wow:
04 авг 2017 15:21
Цитата "Natali_145":
Я согласна, что большие окна это хорошо :up: . Вот только нам хотелось сделать натяжные потолки, а с окном в потолок сделать их наверное будет проблематично :( . Поделитесь опытом :ded:


Сейчас не успеваю, но обещаю сегодня-завтра вам выложу фотки с примерами.
Не переживайте, потолки и дизайн возможны.
05 авг 2017 21:29
Цитата "Natali_145":
Я согласна, что большие окна это хорошо :up: . Вот только нам хотелось сделать натяжные потолки, а с окном в потолок сделать их наверное будет проблематично :( . Поделитесь опытом :ded:

Були й вікна побільше) Так що не хвилюйтесь, висоти вистачить, хібащо ви плануєте зробити общу вентиляцію, то там мабуть буде місія не здійсненна)
Ви не одні хвилюєтесь за це😊
06 авг 2017 09:14
Снова проблемы с камерой?или у меня что то?
07 авг 2017 06:20
Цитата "Pyfuctui":
Снова проблемы с камерой?или у меня что то?


у меня тоже на работает.
07 авг 2017 12:00
Цитата "sleekline":


у меня тоже на работает.

не работает камера
07 авг 2017 12:25
Приветствую всех!Являюсь покупателем квартиры в 1 доме 1 секции.Подскажите кто в курсе - будут ли заделывать швы между стыками бетонных блоков?Камера тоже не работает(
08 авг 2017 10:01
Не выдержала бедная камера перемену погоды по ходу)))
10 авг 2017 11:05
Камера заработала!!! :)
10 авг 2017 18:30
Цитата "Natali_145":
Я согласна, что большие окна это хорошо :up: . Вот только нам хотелось сделать натяжные потолки, а с окном в потолок сделать их наверное будет проблематично :( . Поделитесь опытом :ded:


Один из вариантов:) делали в кв от столицы.
11 авг 2017 08:26
Цитата "Арт85":
Камера заработала!!! :)

УРА!!! :wow:
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .5456. . .246
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее