Подать объявление

ЖК Twin House | Твин Хаус | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Крайняя, 1

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 24 050 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
106из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 63.
13/21%
4/6%
15/24%
10/16%
21/33%
1. . .1315. . .64
01 окт 2017 11:28
Шо й то значить їздити на курорти і бухати разом з Кличком.
Недаремно Україна по всіх міжнародних рейтингах - сама корумпована країна Європи.
За гроші тут можна все - буквально ВСЕ.
Дійсно - забудовнику в грудні 2016 видано дозвіл ІУ 115163552986 на будівництво - житлового комплексу з об'єктами соціальної інфраструктури (соціальне житло) на вул. Крайня, 1 у Деснянському районі м. Києва; м.Київ, Деснянський, вул. Крайня, 1
І пофіг, що згідно Генерального плану міста Києва і містобудівного кадастру - це промзона (складського використання).
І пофіг, що згідно земельного кадастру ця ділянка (кадастровий 8000000000:62:022:0021) - Для розміщення та постійної діяльності внутрішніх військ МВС.
А потім інвестори будуть в істериці бігати і намагатись узаконити цей самострой
01 окт 2017 11:29
До речі, на сайті забудовника написано - що це буде будівля комфорт класу, а дозвіл видано на будівництво СОЦІАЛЬНОГО ЖИТЛА
03 окт 2017 17:41
Цитата "Александр Дядюк":
Шо й то значить їздити на курорти і бухати разом з Кличком.
Недаремно Україна по всіх міжнародних рейтингах - сама корумпована країна Європи.
За гроші тут можна все - буквально ВСЕ.
Дійсно - забудовнику в грудні 2016 видано дозвіл ІУ 115163552986 на будівництво - житлового комплексу з об'єктами соціальної інфраструктури (соціальне житло) на вул. Крайня, 1 у Деснянському районі м. Києва; м.Київ, Деснянський, вул. Крайня, 1
І пофіг, що згідно Генерального плану міста Києва і містобудівного кадастру - це промзона (складського використання).
І пофіг, що згідно земельного кадастру ця ділянка (кадастровий 8000000000:62:022:0021) - Для розміщення та постійної діяльності внутрішніх військ МВС.
А потім інвестори будуть в істериці бігати і намагатись узаконити цей самострой

Я думаю это проблема инвесторов!
Ненадо за нас переживать :yes:
Лично меня такие люди немного злят :no-no:
04 окт 2017 12:57
Цитата "pearlxxx":

Я думаю это проблема инвесторов!
Ненадо за нас переживать :yes:
Лично меня такие люди немного злят :no-no:



А чого я маю переживати за тих хто, як писав класик - "сам обманываться рад". Мене як киянина турбує розбазарування земель громади міста Києва (а значить і моїх). Бо їх власником є не Київрада - а ми кияни, а київрада лише представницький орган.
І я особисто не проти забудови. Мене цікавить виключно державний інтерес, моєї держави - України - а під який відсоток будується.
Поясню:
В часи Черновецького понабирали багато ділянок, а потім криза в нерухомості 2008 року (і лише в останні кілька років в Києві ринок забудов оживився) і саме ці "старі" ділянки зараз переважно і забудовуються. Схема така:
- уявімо я маю приватну ділянку площею умовно гектар, але я не маю ресурсу її забудувати.
- знаходиться забудовник, який має можливість будувати, але немає землі.
- ми укладаємо інвестиційний договір, згідно якого я даю йому ділянку, а він розраховується відсотками від збудованого.
В середньому по Києву цей відсоток варіює від 10 до 20 % в залежності від того де знаходиться земля. В центрі до 20%, на околицях 12-15 (мінімум 10%).
Але це - якщо приватна земля.
Коли ж укладаються угоди на забудову земель державних чи комунальних підприємств і установ, особливо оборони, то тут відсотки в два - три рази нижчі - 6 - 8%, а то й того нижче.
Ні ви не подумайте, наші чиновники і генерали люди насправді дуже розумні і продвинуті і вони знають справжні ринкові умови і реально віддають землю на ринкових умовах, просто різниця між, наприклад реальними 15% і вказаними у договорі 6 % - виплачується нашим хероїчним єнєралам налом у зелених папірцях, або тими ж квартирами, які оформляють на того, на кого вкажуть.
Якщо комусь цікаво то сільки зароблять наші доблесні єнєрали лише на цьому ЖК - можна порахувати, знаючи площу житлових і нежитлових приміщень майбутнього ЖК.
І мені це не подобається.
Я хотів би, щоб побільше квартир отримали ті хлопці що зараз гинуть на Донбасі - а не бездонні єнєральські кишені.
А для цього треба лише щоб відсоток, квартир, який буде відданий для офіцерів внутрішній військ - був ринковий
І тоді я особисто не проти - нехай будується
05 окт 2017 09:24
Цитата "Александр Дядюк":
До речі, на сайті забудовника написано - що це буде будівля комфорт класу, а дозвіл видано на будівництво СОЦІАЛЬНОГО ЖИТЛА

і що буде в результаті цього?
05 окт 2017 09:38
Цитата "ЯнКа10":

і що буде в результаті цього?



Одне з двох - забудовник обманює або державу або інвесторів
05 окт 2017 11:36
ч. 2, т. 4 Закону України "Про землі оборони": - "Землі оборони можуть використовуватися для будівництва
об'єктів соціально-культурного призначення, житла для військовослужбовців та членів їхніх сімей, а також соціального та доступного житла без зміни їх цільового призначення.

Проте є великі "але", розберемо їх.
1. Щодо відсутності потреби міняти цільове призначення.

Дійсно, закон у цьому випадку не вимагає окремого рішення про зміну цільового призначення.
Проте, одні і тіж правовідносини можуть одночасно регулюбватись різними нормативно правовими актами і законними їх слід визнати лише, якщо законодавство дотримано у всьому, а не вибірково.
В цьому розумінні, якби будівництво здійснювалось за межами населеного пункту (а ми знаємо, що багато військових містечок розміщувалось в лісах чи інших місцях за межами населеного пункту - то тут було б простіше, але місто - цілісний комплекс, який з метою системної забудови, забезпечення інфраструктурних планів розвитку і інтересів міста в цілому - має забудовуватись згідно Генерального плану (інкше буде хаос і бардак).
А згідно Генерального плану міста Києва, ця територія промзона і, відповідно ніякого житлового будівництва тут бути не може апріорі.

2. Що може будуватись?

Як уже було зазначено у вищецитованій ст. 4 Закону України "Про землі оборони" - Землі оборони можуть використовуватися для будівництва, в тому числі - житла для військовослужбовців та членів їхніх сімей, а також соціального та доступного житла без зміни їх цільового призначення.
Житло для військовслужбовців - не може продаватись будь кому - у кого є гроші, хто не є військовслужбовцем.
Як правило це те житло, що будується за бюджетні кошти і має цільове призначення.
Тепер давайте розберемось, що таке соціальне і що таке доступне житло?
Ст. 1 ЗУ Про житловий фонд соціального призначення вiд 12.01.2006 № 3334-IV - "соціальне житло - житло всіх форм власності із житлового фонду соціального призначення, що безоплатно надається громадянам України, які потребують соціального захисту, на підставі договору найму на певний строк".
Наголошую, як вказано у Законі - це житло, яке БЕЗОПЛАТНО надається, тим хто потребує соціального захисту (бездомним ніщим) на підставі договору найму і лигше на певний строк, а відповідно продаватись не може.
.
Що таке "доступне житло"
Відповідно до ч.1-2, ст. 4 Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва", Доступне житло - це збудовані і ті, що будуються за державної підтримки, житлові будинки (комплекси) та квартири.
2. Державна підтримка будівництва доступного житла полягає у сплаті державою 30 або 50 відсотків вартості будівництва (придбання) доступного житла та/або наданні пільгового іпотечного житлового кредиту.
Право на отримання державної підтримки надається громадянам, які потребують поліпшення житлових умов відповідно до законодавства.

тобто - доступне житло - це те, що будується за спеціальною процедурою - з державною підтримкою.
Таким чином, житлове будівництво на землях оборони можливе ВИКЛЮЧНО за умови, якщо будується
- житло для військових;
- соціальне (безоплатне) житло;
- доступне житло (процедура державної підтримки).
Враховуючи, що в даному обьєкті здійснюється просте залучення інвесторів, які не підпадають під жоден із вищевказаних критерії, дана земельна ділянка використовується (забудовується) незаконно
05 окт 2017 11:44
Когда Вы лично станете инвестором !тогда и пишите!А сейчас прошу не подымайте людей!
05 окт 2017 14:35
Цитата "ЮрийК1":
Когда Вы лично станете инвестором !тогда и пишите!А сейчас прошу не подымайте людей!



А у вас є якісь повноваження обмежувтаи інших форумчан у праві робити дописи?
Це вільний форум і призначений не тільки для інвесторів, а на мою думку в першу чергу для потенційних інвесторів, які мають право знати різносторонню інформацію, а не лише дозовона, ту яка вигідна відділу продажів забудовника?
Чому ви вирішили, що маєте право обмежувати потенційних інвесторів у можливості отримувати різнобічну інформацію, яка б дала їм можливість зробити більш обгрунтоване і обьєктивне рішення щодо інвестування?
Я ж нікому не забороняю інвестувати у ваш обьєкт, я лише надаю додаткову інформацію яку ви не надаєте
07 окт 2017 16:16
Обзор от Domik.ua в котором упоминается ЖК "Twin House":
Квартиры до $20000 в законных новостройках левобережья в Киеве
09 окт 2017 21:14
Цитата "ЮрийК1":
Когда Вы лично станете инвестором !тогда и пишите!А сейчас прошу не подымайте людей!

По моему репутация пользователя Александр Дядюк красноречиво говорит сама за себя. Насколько стоят внимания его слова - решайте сами, но 38 человек уже проголосовали против.
10 окт 2017 04:28
Цитата "Bilklinon":

По моему репутация пользователя Александр Дядюк красноречиво говорит сама за себя. Насколько стоят внимания его слова - решайте сами, но 38 человек уже проголосовали против.


Ну єстєсна -бригади ботів забудовник не дрємлют і відробляють свій хліб.
Цю технологію утримування бригади ботів, у завдання яких входило розхвалювати свого забудовника і затюкувати будь якого його критика розробив у свій час Войцеховський, а тепер перейняли цілий ряд забудовників.
І нагнати мінусовий рейтинг критику їх господаря - це самий простий і найперший крок.
Це як боти політиків у фейсбуці - масово пишуть скарги адміністрації фейсбука щоб заблокувати акаунт неугодного їм критика влади.
Технології прості і примітивні, але спрацьовують
11 окт 2017 03:29
Цитата "Александр Дядюк":



Одне з двох - забудовник обманює або державу або інвесторів

Як на мене, то обманює обидві сторони
11 окт 2017 19:30
На сайте новые фото. Наш красавец растет.
12 окт 2017 13:03

Реконструкция троещинского рынка.//vseprokiev.com.ua/na-rynke-kieva-postr oyat-otel/

18 окт 2017 07:56
Цитата "sni3":
Что-то стройка совсем вяло движется. С мужем поспорила что к новому году выгонят 10 этажей. Чувствую что проиграю.

Уже можно поздравлять? 9-ый этаж начали, а ещё только середина октября!
18 окт 2017 09:22
Цитата "mmc":

Уже можно поздравлять? 9-ый этаж начали, а ещё только середина октября!

Поздравлять пока рано. Чтобы не сглазить. К тому же в 3й секции только 6 этаж делают
22 окт 2017 12:22
День добрый. Задумались о приобретении паркинга. Кто-то мониторил цены по району? 350 тыс. (22 тыс.за квадрат) как-то дороговато для нашего дома. За такие деньги можно 2 гаража на Крайней купить. Есть мысли по этому поводу? Делитесь. Буду рада любому мнению.
22 окт 2017 17:10
Мы рассматриваем вариант с гаражом😉
Паркинг дорого🤔
23 окт 2017 13:16
Если допустить, что будем пользоваться паркингом 10 лет, то получается платёж 35к в год или около 3к в месяц, или 100 грн за ночь. Плюс наверняка будут доп. платы "на содержание". Прогнозировать на 30 лет вперёд, как-то слишком...

В случае продажи, если продавать квартиру и паркинг прицепом, то квартиру с такой наценкой будем продавать вечность, а продавать без паркоместа, то что потом с этим местом делать?

ИМХО, цена неадекватная, да и гаражи рядом.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .1315. . .64
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее