ЖК "Tourbillon" (Турбийон), ул. Протасов Яр - "Daytona Development Company"

Обсуждения жилых комплексов на правом берегу Киева.
Отзывы о застройщиках, форумы жильцов.

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
1
50%
 
Telepinu
Плохо
0
Голосов нет
 
Нормально
1
50%
 
mnkami
Хорошо
0
Голосов нет
 
Отлично
0
Голосов нет
 
 
Всего голосов : 2
користувач форуму
Повідомлень: 29
Репутація: 0
конечно ! нечего такое строить ! нужно больше Эврик и Патриотик в Киеве
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 126
Репутація: 0
выходит совок процветает, нужно Зеленскому убрать с рынка горе активистов, иначе Киев еще долго будет селом
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 116
Репутація: 0
+++
пока в Киеве популярны схемы по отжиму денег у застройщиков с помощью так называемых «активистов», серьезных инвесторов и развития можно не ожидать. только это не к зеленскому, а к кличку скорее
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 2484
Репутація: 68
как они туда заезжать планируют?
по Амосова две машины не могут разминуться
и расширять там некуда
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 347
Репутація: 5
А когда это застройщиков волновало?
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 2430
Репутація: 10
Пошел протест со вчерашнего дня. На вопрос откуда протест - ведь в округе ни одного жилого дома, ответ - жалко деревьев. Но там же пустырь, где если в таких местх строить такие оригинальные проекты?!
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 347
Репутація: 5
Протест пошел еще почти год назад.
В Киеве в Протасовом Яру рубят деревья
https://focus.ua/politics/404540/
СТРЕЛЬБА В ПАРКЕ "ПРОТАСОВ ЯР"
https://prm.ua/ru/strelba-v-parke-protasov-yar-pervyie-podrobnosti/
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 42
Репутація: 0
phpBB [video]


Всё очевидно.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 347
Репутація: 5
У Протасовому Яру за підтримки тітушок почали будівництво багатоповерхового ЖК (фото)
https://hmarochos.kiev.ua/2019/05/02/u-protasovomu-yaru-za-pidtrymky-titushok-ponovyly-budivnytstvo-bagatopoverhovogo-zhk-foto/
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Интересный объект с необычной архитектурой. Правда, дороговато, как по мне, и заявленные сроки нереальные. Но разрешение на строительство есть, земля в аренде, целевое назначение соответствует. Чего активистам неймётся? Денег похоже этот застройщик не даст, и правильно сделает. Считаете строительство незаконным - боритесь юридическими методами в рамках правого поля. У меня вон в доме (Эхо парк) активисты тоже боролись, пока их гуртом за вымогательство не взяли. Сейчас кто сидит, кто в розыске...
Вернуться к началу
щойно зареєструвався
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Вот такие методы работы у «неподкупного» борца с незаконными стройками Сергей Мельниченко. Все банально, но от этого не менее противно = https://www.youtube.com/watch?v=TI0Q0961C5U&feature=youtu.be
Вернуться к началу
щойно зареєструвався
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Хочется почитать в коментах интересную информацию о ЖК. Втюхивают похождения заробитчан-активистов. Tempo вообще красавчик, расписал все как сотрудник отдела продаж конкурирующей новостройки, даже лифты OTIS опустил.
Вернуться к началу
Представник проекту
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Офіційна позиція «Дайтона Груп» на ситуацію щодо будівництва на Протасовому Яру.

Отримання дозвільних документів на ведення будівельних робіт і початок робіт з огородження ділянки спровокувало новий етап негативу і активної pr-кампанії проти забудовника ТОВ «Дайтона Груп». Основним аргументом «противників» будівництва є нібито «знищення 4 га зелених насаджень міського парку».

У першу чергу хочемо підкреслити, що всі дії ТОВ «Дайтона Груп» у якості забудовника і девелопера, відповідають нормам українського законодавства. Цивілізованим і єдино можливим для себе варіантом реагування на подібні заяви ми вважаємо роботу у правовому полі. Ми готові захищати і відстоювати інтереси компанії і наших інвесторів в судовому порядку.

Необхідна дозвільна документація розміщена у відкритому доступі на корпоративному сайті Tourbillon https://tourbillon.kiev.ua/ru/documents, з повним пакетом містобудівної документації всі бажаючі можуть ознайомитися у відділі продажів.

У відповідь на звинувачення в незаконній вирубці дерев повідомляємо, що розчищення території частково вже проводилася в рамках підготовчих робіт відповідно до Повідомленя про початок проведення підготовчих робіт ІУ 010182431794. Відповідний документ був зареєстрований Державною архітектурно-будівельною інспекцією України в серпні 2018 року.

Відповідно до Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Про благоустрій населених пунктів», видалення зелених насаджень здійснюється на підставі зареєстрованого повідомлення про початок виконання підготовчих робіт та Акту обстеження зелених насаджень.

Комісія з питань визначення стану зелених насаджень провела експертну оцінку і склала Акт обстеження №159 від 23.07.2018 року. На ділянці досить велика кількість потенційних алергенів - тополі, в'язи, зарості амброзії. Також багато дерев знаходяться в аварійному стані. Девелопер зобов'язується у встановленому законом порядку сплатити до бюджету відновну вартість цих зелених насаджень, що складає більше 15 млн.грн.

Звертаємо увагу, що проектом передбачено не тільки будівництво житлового комплексу, але й облаштування прилеглої території. Площа ділянки становить 2 7873 м2, при цьому під забудову відведено всього 9000 м2, на решті території планується зберегти існуючі зелені насадження, а також висадити нові. Значна її частина залишиться загальнодоступною. Згідно з проектом, у стилобаті передбачено 4-рівневий паркінг та «двір без машин». Цілодобове відеоспостереження дозволить підтримувати порядок і зробить оновлену зелену зону максимально безпечною.

На Протасовому Яру вже були зафіксовані зсувні процеси. Міська адміністрація встановлювала бетонні підпірні стіни кілька років тому на ділянках по вул. Протасов Яр, 13-а, 15, 17 https://adamant-bc.com.ua/ob%D1%94kti/ustrojstvo-podpornoj-stenyi-protasov-yar.html
Зелені насадження «утримують» тільки верхні і прикореневі шари грунту, проте на такому крутому схилі гарантувати безпеку можуть лише інженерні підпірні споруди та водовідведення.
Саме тому, при розробці ділянки «Дайтона Груп» залучала фахівців різних профільних організацій, в т.ч. Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій, і ретельно вивчала особливості і стан ґрунтів. В процесі будівництва буде використана технологія буроін’єкційних паль, яка виключає додаткові динамічні навантаження (вібрації). Ми прагнемо вирішити питання комплексно: зміцнити схил підпірною стіною і облаштувати прилеглу територію.

Так звана «паркова зона» насправді є невпорядкованим стрімких схилом, порослим у хаотичному порядку деревами, кущами і бур'янами. Стараннями людей зелена зона перетворюється на звалище – скрізь розкидане сміття, побутові відходи, зустрічаються залишки багаття, без належних заходів безпеки. Гуляти з дітьми та відпочивати тут не тільки неможливо, але навіть небезпечно.

На площі в 2,78 га з'явиться багатофункціональний комплекс - «місто у місті». Близько 2 га території за генпланом відведено під благоустрій нової паркової зони з ландшафтним дизайном. Таким чином зелена зона буде відновлена в кількісному плані, а професійний підбір неаллергенних порід дерев і кущів, адаптованих до кліматичних умов, значно поліпшить її якість.

У складі Tourbillon заплановано облаштування дитячого ігрового і спортивного майданчиків з багатофункціональним покриттям, а також власний дитячий садок, що є нечастим явищем для центру міста. На сьогодні це дуже актуальне питання для молодих сімей - куди влаштувати свою дитину, і ми прагнемо допомогти у його вирішенні.

Технічними умовами також передбачена рекконструкція аварійних мереж каналізаційного колектора, переоснащення ПС Протасівська - в частині повної реконструкції кабельних каналів і спорудження РП і додаткових ТП, заміна дорожнього покриття, облаштування додаткових пішохідних переходів і зупинок транспорту.

Крім того, в районі з'являться додаткові об'єкти торгово-сервісної інфраструктури загального користування - супермаркет, оздоровчий центр.
Одна з веж комплексу відведена під бізнес-центр класу А, що збільшить обсяг якісних офісних площ та робочих місць.

Компанія має намір виконати всі взяті на себе зобов'язання. Ми відкриті до спілкування і готові вислухати всі побажання і пропозиції як від наших інвесторів, так і представників мешканців району, які дійсно зацікавлені в поліпшенні якості проживання.

На сьогоднішній день псевдоактівістами ініційовано ряд перевірок дозвільної документації. При цьому ніяких обгрунтувань та аргументів, які підтверджують порушення, не було озвучено. Тому ми абсолютно впевнені, що контролюючі органи також додатково підтвердять законність будівництва ЖК Tourbilllon.
Вернуться к началу
новий користувач
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Застройщик не разобрался и купил украденный у киевлян участок с зелеными насаждениями, поэтому все разговоры о законности не имеют смысла.
А тот кто думает купить здесь что-то, пусть 100 раз задумается и потом не жалуется.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 27
Репутація: 0
ЖК Tourbillon писал(а):Так звана «паркова зона» насправді є невпорядкованим стрімких схилом, порослим у хаотичному порядку деревами, кущами і бур'янами. Стараннями людей зелена зона перетворюється на звалище – скрізь розкидане сміття, побутові відходи, зустрічаються залишки багаття, без належних заходів безпеки. Гуляти з дітьми та відпочивати тут не тільки неможливо, але навіть небезпечно.

в упор не вижу ни разбросанного мусора, ни бытовых отходов, ни тем более остатков костров. а вижу красивейший зеленый спуск в Протасов Яр! можете и сами полюбоваться:
https://goo.gl/maps/3CNgEsN4DLFqgC9k8
Вернуться к началу
Представник проекту
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Добрый день. Земельный участок остается в собственности города. Решением Киевсовета он был передан в аренду компании “Бора” для строительства, эксплуатации и обслуживания жилищно-торгового комплекса с паркингом. Также данным решением было изменено функционального назначения участка: из озелененных территорий общего пользования он переведен в территорию жилой и общественной застройки.
«Дайтона Групп» ведет работы на участке согласно договору субаренды.

В интервью генерального директора «Дайтона Групп» Дмитрия Паланчука очень подробно описана ситуация вокруг строительства на Протасовом Яру, в том числе даны разъяснения по вопросам с документацией http://kievvlast.com.ua/text/my-garantiruem-park-na-protasovom-yaru-budetzastrojshhik
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 2430
Репутація: 10
Почти на половине киевских строек, возникают протесты и прибегают активисты. В некоторых случаях, это оправдано, когда нпример в центре Киева рушат исторический дом. Но, когда в спальных районах или в оталенных от жилиых домов районах строят, то обычно эти протесты ни к чему не приводят. Так же и здесь, думаю, что все будет ок. :smoke:
Вернуться к началу
Представник проекту
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Cossak писал(а):в упор не вижу ни разбросанного мусора, ни бытовых отходов, ни тем более остатков костров. а вижу красивейший зеленый спуск в Протасов Яр! можете и сами полюбоваться:
https://goo.gl/maps/3CNgEsN4DLFqgC9k8


Указанная вами ссылка дает видеообзор по состоянию на май 2015 года. Ниже представлены фото, передающие сегодняшнее состояние участка
Screenshot_7.jpg
Screenshot_6.jpg
Screenshot_5.jpg
Screenshot_4.jpg
Screenshot_3.jpg
Screenshot_2.jpg
Вернуться к началу
новий користувач
Повідомлень: 7
Репутація: 0
На фото забор, который вы поставили и поваленные вами деревья.
Проведите субботник, Дайтона, уберите мусор за собой и забор и домой, в Днепр.
Вернуться к началу
Представник проекту
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Генеральный директор "Дайтона Групп" Дмитрий Паланчук в эфире "Школа коррупции" аргументировано доказал необоснованность всех обвинений, предъявляемых застройщику:
https://www.youtube.com/watch?v=IWEOJBTE5vE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3AKB2XTjgRlg6cqB0tCZf0FV8fh72jF5upbjuIzYkKp-g3uA0nJW-YmKg
Вернуться к началу
Пред.След.

Вернуться в Отзывы о новостройках Киева на правом берегуdsf

 
цена: от застройщика
тел: (044) 364 48 49
 
цена: от 21 133 грн./м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 23 276 грн./м2
тел: (044) 364 48 49
 
цена: от застройщика
тел: (044) 495 44 44
 
цена: от 17 633 грн./м2
тел: (044) 499 13 20
 
цена: от 34 705 грн./м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 34 950 грн./м2
тел: (044) 333 60 77
 
цена: от 15 720 грн./м2
тел: (044) 392 22 14