Подать объявление

ЖК Теремки | ИнтерГал-Буд | ул. Академика Заболотного, 15

ЗастройщикИнтергал-Буд
Сдача ЖК2019 - 2023 г.
Планировки
от 27 040 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
192из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 93.
14/15%
11/12%
26/28%
13/14%
29/31%
1. . .109111. . .115
14 сен 2020 09:18
Перепрошуємо за незручності та запевняємо, що зробимо все можливе, аби прискорити видачу ключів. Наразі рекомендуємо звернутися ще раз до представника обслуговуючої компанії, щоб пришвидшити вирішення питання. Повірте, ми на стороні наших інвесторів і розуміємо ваші бажання.
15 сен 2020 14:00
Цитата "Teremky-GK":
Перепрошуємо за незручності та запевняємо, що зробимо все можливе, аби прискорити видачу ключів. Наразі рекомендуємо звернутися ще раз до представника обслуговуючої компанії, щоб пришвидшити вирішення питання. Повірте, ми на стороні наших інвесторів і розуміємо ваші бажання.

Серьезно на стороне инвестора? Так почему же еще не могут( до сих пор) получить право собственности жители первого дома хотя крайняя дата получения по предварительному договору была на декабрь 2019 года? А это, на секундочку, практически год назад. Почему до сих пор не облагоустроена территория гостевого паркинга (асфальт как минумум) и улицы проектной? Почему вокруг дома открыты люки и вообще царит хаос - раскидан мусор со стройки вперемешку с песком и грязью? Как можно быть "на стороне инвенстора" и при этом не подумать что надо бы сделать сьезды для людей с ограниченными возможностями при том что вам ув. Интергал не раз об этом напоминали сами инвесторы. Почему до сих пор оплата за електроенергию идет по конским коммерческим тарифам и когда наконец-то можно будет подписать прямые договора? Это так вы думаете про инвестора? Нет, вы думаете только о том как побольше содрать денег а на качество и репутацию Вам наплевать.
15 сен 2020 22:19
Я, конечно, не на стороне Интергала, но давайте быть объективными. "Конские тарифы" за электроэнергию, это 78 копеек разницы за первые 100кВт? серьезно, 78 гривен в месяц сделают кому-то погоду при покупке квартиры за +-50 тысяч долларов? Первый дом получает документы, как минимум 2 месяца уже есть на руках. Насчет мусора и задержки полностью согласен, это недопустимо. И отношение ОП просто отвратительное, зато Зубик рассказывает, что все якобы строится в срок, но все-то знают о годовой задержке по многим объектам
16 сен 2020 13:33
Подскажите, пожалуйста, кто уже заселился и живет. Это законная стройка? С какими минусами столкнулись? Сильно ли слышен в квартиру шум трассы? Спасибо.
16 сен 2020 14:09
Господа, кто покупал квартиры в самом начале продажи и сейчас уже заселяется! Поделитесь, плз, информацией – сколько стоил квадрат в начале и сейчас? Цена наверняка выросла, интересно, на сколько?
17 сен 2020 10:45
Хоч ключі ми отримали, але поки не дають нам потішитись своїм житлом.
З понеділка не можуть організувати ремонт пасажирського ліфту у 4 секції.
Вантажний взагалі вимкнений.
На усі заявки, котрі ми залишаємо щодня, адміністрація та працівники УК тільки відповідають, що все в роботі.
Нам необхідно завозити матеріали, ніде їх зберігати, але не можемо це зробити.
28 сен 2020 06:26
Я інвестор 2 будинку 6 секції ЖК Теремки. Ключі отримали на початку вересня, так як квартира без ремонту, одразу ж його розпочали. Увесь цей час вантажний ліфт не працює, і всім мешканцям доводиться користуватись пасажирським. Це прихводить до того, що той також постійно ламається. Як вам ситуація, коли не працює ЖОДЕН ліфт, а у вас квартира на 21 поверсі, і туди потрібно підійматися робочим, потрібно доставляти плитку, будівельні матеріали, чавунну ванну треба підняти кінець кінців? Я не знаю, хто прийняв рішення встановити ліфти "Богдан" у нашій секції та підписати договір на їх обслуговування з "КиївЛіфтом", але я бажаю, щоб ці люди на власній шкурі відчули всі "радощі", які зараз відчуваю я і мої сусіди. Спеціалісти "КиївЛіфту" схоже що геть не компетентні, до того ж, за словами голови ЖЕКу Андрія їх 1-2 на весь Київ, то уявіть, як швидко вирішуються аварії в нашому будинку?!
Потенційні інвестори, раджу вам заздалегідь уточнити, які ліфти поставлять у вашому під'їзді, бо якщо вирішать зекономити на вас з "Богданами" там само, як і на нас, матимете постійні проблеми. А забудовник казатиме, що після передачі на баланс ЖЕКу це вже не їхні проблеми, а наші з вами.
28 сен 2020 09:43
Здравствуйте, интересует квартира в этом ЖК, присмотрел одну там планировку, но вот есть вопрос, может кто сталкивался или знает всю процедуру и возможность по переносу кухни в другую комнату, а именно в жилую комнату, в реалиях нашего закона, есть ли такая возможность провернуть такой перенос?
главное что бы в той комнате где будет кухня были венканалы для кухни, если нет, проживать будет не комфортно
28 сен 2020 18:48
Я, конечно, не на стороне Интергала, но давайте быть объективными. "Конские тарифы" за электроэнергию, это 78 копеек разницы за первые 100кВт? серьезно, 78 гривен в месяц сделают кому-то погоду при покупке квартиры за +-50 тысяч долларов? Первый дом получает документы, как минимум 2 месяца уже есть на руках. Насчет мусора и задержки полностью согласен, это недопустимо. И отношение ОП просто отвратительное, зато Зубик рассказывает, что все якобы строится в срок, но все-то знают о годовой задержке по многим объектам

якщо вважати, що взимку в мене електроспоживання доходило до 600 кВт*год/місяць, то якщо б мав можливість заключити "прямий договір" з ДТЕК, платив би за електроенергію на 440 грн/місяць менше, а якщо б підключився до "день/ніч"(лічильники це дозволяють), то при рівномірному споживанні протягом доби різниця б становила вже 600 грн/місяць. Це на рахунок ваших "78 грн/місяць. Серйозно?".
28 сен 2020 22:18
Не пойму, как вы считаете...Тарифы при прямых договорах сейчас следующие: 0.9 грн. за первые 100кВтч, 1.68 грн. за все остальное.
По какому тарифу берет ЖЭК?
29 сен 2020 10:00
Не пойму, как вы считаете...Тарифы при прямых договорах сейчас следующие: 0.9 грн. за первые 100кВтч, 1.68 грн. за все остальное.
По какому тарифу берет ЖЭК?

взимку був тариф 2,28754 грн/кВт*год, зараз 2,2228 грн/кВт*год

отже 600 кВт*год/місяць за тарифами обслуговуючої взимку коштували 1372 грн/місяць
за тарифами ДТЕК при прямому договорі 930 грн/місяць
за тарифами ДТЕК при двозонній тарифікації(лічильники встановленні забудовником це дозволяють) при рівномірному внутрішньодобовому споживанні 775 грн/місяць
29 сен 2020 11:05
Цитата "AZZZ » 28.09.2020 11:43":
главное что бы в той комнате где будет кухня были венканалы для кухни, если нет, проживать будет не комфортно

А як же мокрі зони, їх не можна переносити над житловими кімнатами
29 сен 2020 16:44
Здравствуйте, как в ЖК обстановка? Что из минусов и плюсов можно выделить?
Для нас очень важна хорошая звукоизоляция ну и тарифы, особенно зимой. Сейчас на квартире живем - тарифы просто грабеж!
02 окт 2020 07:53
Динаміка будівництва на 01.10.20

Більше на сайті ЖК
03 окт 2020 09:32
04 окт 2020 11:14
Добрый день!

Есть какая то информация по индексу надежности объекта - почему 183 из 220 ?
10 окт 2020 10:06
Подскажите, пожалуйста, кто уже заселился и живет. Это законная стройка? С какими минусами столкнулись? Сильно ли слышен в квартиру шум трассы? Спасибо.


Був там 14 міс назад. Перший будинок був побудований, інвестори чекали на видачу ключів.
Відділ продажів "годував" потенційних майбутніх інвесторів шо: у них там теж є квартира,шо все ок, і ключі будуть видані от-от...

на скільки мені відомо - усе заморожено!
НЕ РЕКОМЕНДУЮ вкладати свої потом зароблені кошти.
10 окт 2020 10:14
Доброго дня всім користувачам форума, а особливо https://intergal-bud.com.ua/.
Хочу розповісти і запитити на рахунок отримання ключів квартири у ЖК "Теремки".
Придбана квартира у нас знаходиться у 5 секції другого будинку. Запланована (орієнтовна) здача секції - 1 (максимум 2-й) квартал 2020 року. Сьогоднішня дата - 10 вересня 2020 року. Як ви розумієте, ключі від квартири досі не у нас.
Дзвінки до відділу продаж ми робимо кожних 2 тижні з (приблизно) червня місяця. Кожна відповідь це одна з:
- протягом 2-х тижнів до вас звернеться представник фірми підрядника;
- "хіба із вами не з'язувався ще Валерій? Тоді зачекайте, протягом тижня точно подзвонить";
- ми не можемо відповісти, так як зараз квартири передані до фірми підрядника, чекайте на їх дзвінок.

Чекаємо 4-й місяць...
Сьогодні вирішили ще раз зв'язатись із відділом продаж, так як 1 вересня на сайті пректа було написано, що розпочинається заселення 4, 5 та 6 секцій. У відповідь нам дали контакт Богдана (представника обслуговоючої компанії) для запису на отримання ключів.

Перша думка була "нарешті", але не все склалось так, як гадалось. В телефонному дзвінку пан Богдан сказав, що найближча вільна дата, коли можна отримати ключі - 4 ЛИСТОПАДА 2020 року. Серйозно? Тобто зараз, коли наша квартира вже фактично готова, ми повинні чекати ще 2 місяці для того, щоб лише отримати ключі і нарешті заселитись у квартиру, яка вже давним давно мала бути зданою.

Злу немає меж. Тому питання до компанії Ігтергал-Буд: чому, коли ми телефонували кожних 2 тижні, у відповідь ми ні разу не отримали контакта ні "Валерія" ні "Богдана" для того, щоб записатись на отримання ключів? Кожного разу, оператори розповідали, що вони не мають прямого контакта із обслуговоючою компанією, але зараз, чомусь, різко отримали, також розповідали, що із нами мають з'явазатись самі представники, а не клієнти мають дзвонити по 100 разів, щоб отримати хоча б якусь інформацію.

Халатність та неповага до клієнтів та інвесторів - ось характеристика компанії-забудовника нашого майбутнього житла.



доброго дня , маю надію шо вам таки видадуть омріяні ключі і ви будете насолоджуватись зимовими краєвидами на парк.
10 окт 2020 16:51

Був там 14 міс назад. Перший будинок був побудований, інвестори чекали на видачу ключів.
Відділ продажів "годував" потенційних майбутніх інвесторів шо: у них там теж є квартира,шо все ок, і ключі будуть видані от-от...

на скільки мені відомо - усе заморожено!
НЕ РЕКОМЕНДУЮ вкладати свої потом зароблені кошти.

Что за бред? Жители первого дом уже получают права собственности. Во втором доме тоже выдают ключи. изучайте тему, прежде чем что-то писать
10 окт 2020 21:05


Був там 14 міс назад. Перший будинок був побудований, інвестори чекали на видачу ключів.
Відділ продажів "годував" потенційних майбутніх інвесторів шо: у них там теж є квартира,шо все ок, і ключі будуть видані от-от...

на скільки мені відомо - усе заморожено!
НЕ РЕКОМЕНДУЮ вкладати свої потом зароблені кошти.

не знаю, що у вас там "заморожено", але я отримав право власності на квартиру в 1-му будинку(отримав ключі від квартири ще рік тому)
також наскільки я знаю, то інвестори 2-го будинку (всі секції) мають можливість отримати ключі від своїх квартир.

стосовно "чи законне будівництво": 1-ша черга (1-й будинок) отримав сертифікат введення в експлуатацію ще рік тому; 2-6-ті черги мають "дозволи на будівельні роботи".

з якими мінусами стикнулися: 1-й будинок в порушенні законодавства не має жодного з'їзду з тротуарів повз будинка для маломобільних груп населення; 1-й будинок досі під'єднаний по "тимчасових схемах" до електромереж, а відповідно власники не мають можливості заключити прямі договори з ДТЕК; тарифи на обслуговування будинку та прибудинкової території, імхо, безпідставно завищені; експлуатуюча організація не йде на контакт та майже всі звернення щодо покращення/усунення проблем(в тому числі усунення прямих порушень законодавства) від мешканців ігнорує, а намагається впровадити лише те, що може принести їй прибуток.

стосовно шуму від траси: особисто в моїй квартирі при закритих вікнах шуму від траси (вікна на трасу) практично не чутно, при відкритих - чутно, але особисто мені це не спричиняє дискомфорту. Побутовий шум чутно лише у ванні, якщо сусіди теж у ванні. Шум від ремонтів - чутно, іноді дуже напрягає. Претензій до "ремонту від забудовника" особисто від мене нема, але були прецеденти, коли деякі квартири в 1-му будинку затоплювало через неякісно виконані роботи забудовником; також були прецеденти щодо неякісно встановлених вікон забудовником у деяких мешканців, а через це "дуло від вікон", "погана термоізоляція вікон" і таке інше.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .109111. . .115
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx