Подать объявление

ЖК "Теплий стан", Ирпень, ул. Мечникова, 106д, 106з

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 75.
5/7%
14/19%
32/43%
14/19%
10/13%
1. . .9193. . .132
11 дек 2016 12:29
Цитата "Lika_":


8-() :ne figa sebe: :wow:
Спасибо за столь лестное высказывание! Но не нужно нести ахинею и обвинять людей!!! :blah: :blah: :blah:
И я не знала что при сборке шкафа купе и дивана нужен профиль или еще какие то строительные материалы! :faceoff: :???:
При том что ремонтные работы у нас в квартире не проводятся!
Зачем такую грязь здесь лить я просто не понимаю!!

Сам то из какой квартиры???

Прошу поважніше звертатится на Ви. А зараз можете казати и видумувати що завгодно. І виправдовуватись. Що було, те було!!! Тому є свідки. И це кажу не лише я, а й сусіди з 4го та 5го поверхів (це те, що я знаю). Сам я з 4го поверху. Так більше не робіть!! Давайте повпжати один одного, раз вже нас звело життя
11 дек 2016 13:00
Цитата "Misha_":

Прошу поважніше звертатится на Ви. А зараз можете казати и видумувати що завгодно. І виправдовуватись. Що було, те було!!! Тому є свідки. И це кажу не лише я, а й сусіди з 4го та 5го поверхів (це те, що я знаю). Сам я з 4го поверху. Так більше не робіть!! Давайте повпжати один одного, раз вже нас звело життя


Заходите в любое время к нам в квартиру и посмотрите что к чему!!! И перестаньте лить эту грязь! Заходите прям сейчас и убедитесь что у нас происходит сборка шкафа!!!! И вообще перейдите и скажите о своих домыслах в лицо, а не прячьтесь за никами! Хотим лично подойти к тем вашим соседям и прояснить ситуацию, только вот не знаем к кому идти! Напишите пожалуйста конкретнее! Может кто то кого то с кем то перепутал, а теперь высказываете на нас!
И что у нас такое большое устанавливалось помимо шкафа и дивана(Вы же сами лично что то видели)?
11 дек 2016 13:33
Цитата "Lika_":


Заходите в любое время к нам в квартиру и посмотрите что к чему!!! И перестаньте лить эту грязь! Заходите прям сейчас и убедитесь что у нас происходит сборка шкафа!!!! И вообще перейдите и скажите о своих домыслах в лицо, а не прячьтесь за никами! Хотим лично подойти к тем вашим соседям и прояснить ситуацию, только вот не знаем к кому идти! Напишите пожалуйста конкретнее! Может кто то кого то с кем то перепутал, а теперь высказываете на нас!
И что у нас такое большое устанавливалось помимо шкафа и дивана(Вы же сами лично что то видели)?

Нащо ця вистава??!! Ми вже усі один одного знаємо, хто з якоі квартири. Вас (сім'ю з маленькою дитиною хлопчиком) з однокімнатноі 42 кв. мій сусід ні з ким не сплутав. Вам зауваження робили і інші сусіди і з інших приводів (за скандальність та матюки, які слухають чужі діти). Мені вам особисто говорити поки нічого, в мене ви поки що нічого не поцупили. А сусід вас попередив тоді "на гарячому". І не всі сидять тут на сайті. У дорослих людей є робота та інші турботи. Тому я вас прошу давайте зупинемо ці Ваші пусті вияснення того, що кожен з нас знає і так. Дорослі люди, а не гопота з району!!! Ми вам зробили зауваження, а ви прийміть до уваги. Дякую усім
11 дек 2016 13:52
Цитата "Misha_":

Нащо ця вистава??!! Ми вже усі один одного знаємо, хто з якоі квартири. Вас (сім'ю з маленькою дитиною хлопчиком) з однокімнатноі 42 кв. мій сусід ні з ким не сплутав. Вам зауваження робили і інші сусіди і з інших приводів (за скандальність та матюки, які слухають чужі діти). Тому я вас прошу давайте зупинемо ці Ваші пусті вияснення того, що кожен з нас знає і так. Дорослі люди, а не гопота з району!!! Ми вам зробили зауваження, а ви прийміть до уваги. Дякую усім


Напишите номер квартиры тайного соседа! И прекратите эти лже высказывания! И прежде чем обвинить кого то нужно сначала разобраться так ли это на самом деле! Я могу тоже писать здесь что Вы что то у меня украли!!! Пишите что сами видели, но не можете конкретно написать что видели и когда!!! Повторюсь: Что же мы такое устанавливали? (Сам видел но случалась амнезия и теперь забыл?)
11 дек 2016 16:45
OlexandrL

вы правы на счет "своего" ОСББ
только его 1 дом не потянет однозначно, маловато квартиир
если и организовывать то с четом 2го дома (я с него 52кв)

правда тут встаёт второй не маловажный вопрос, когда будут запускать сдачу по второму дому (((
11 дек 2016 17:02
Стосовно підвалу, я скоріш за все помиляюся. Там здається щебінь. От цікаво, що там під ним? Треба більше почитати як треба правильно робити підвали. Хто знає, :umnik: підкажіть
11 дек 2016 18:19
А ще у підвалі, де якщо під щебнем земля, можуть завестися різноманітні мурахи, жуки і миші з пацюками. На старій квартирі ми малих мурах, яких нічим вивести не могли :down: Лише коли періодично санстанція приїжджала трохи легше ставало :( Ну а так по стояках вони швидко бігати вмміють, тільки й лови і дави :maniac: :maniac: :maniac:

ОСББ ми мусимо у будь-якому разі робити згідно закону, бо ми співвласники свого будинку. І ніхто окрім нас нічого тут не робитиме, і нікому окрім нас він не треба!!!
11 дек 2016 18:55
Цитата "Lika_":


Напишите номер квартиры тайного соседа! И прекратите эти лже высказывания! И прежде чем обвинить кого то нужно сначала разобраться так ли это на самом деле! Я могу тоже писать здесь что Вы что то у меня украли!!! Пишите что сами видели, но не можете конкретно написать что видели и когда!!! Повторюсь: Что же мы такое устанавливали? (Сам видел но случалась амнезия и теперь забыл?)

Тепер я розумів чому сусіди такого про вас так кажуть і про крики у сім'і, і про скандальність і негарні слова.... І своєму сусіду я вірю. Тим паче чого йому брезаии, що в нього хотіли поцупити матеріал саме ви! Дякуйте, що сусід на вас не написав заяву до полиціі.
11 дек 2016 19:26
Сусіди, попереджаю вас про інциденти, які сталися. Підтримую ідею про встановлення відеоспостереження у під'ізді. І бережіть своє майно, бо бачите - потім нікому нічого не докажете.
11 дек 2016 19:30
Цитата "Lika_":


Напишите номер квартиры тайного соседа! И прекратите эти лже высказывания! И прежде чем обвинить кого то нужно сначала разобраться так ли это на самом деле! Я могу тоже писать здесь что Вы что то у меня украли!!! Пишите что сами видели, но не можете конкретно написать что видели и когда!!! Повторюсь: Что же мы такое устанавливали? (Сам видел но случалась амнезия и теперь забыл?)
сусід, який зловив вас на гарячому брехати не буде. Тим паче, що ситуація повторилася вже з іншим сусідом. У слід раз просто вивісимо ваше фото у пі'дізді щоб усі знали. Якщо по-нормальному не розумієте!!! І не треба виставляти тут на сайті себе безвинною вівцею перед тими, хто ще не знаю що відбулося!! Я попередив і не маю бажання з вами продовжувати бесіду.
11 дек 2016 21:14
Не ругайтесь пожалуйста, вам же вместе жить, и нам тоже :)
Склоняюсь что вероятней всего строители могут "пионерить", им же с нами не жить. Просто надо хозяевам их предупреждать про пресечение подобного.

Мусор тоже наверное строители спустили на 1-й для удобства (потом будет машина вынесем), но наверное когда была машина у них не получилось подойти.

Я бы утеплил 1-й этаж капитально (с гидроизоляцией). Сейчас снимаю 1-ку на 2-ом этаже. На 1-м никто не живет. Зимой пол холодный как будто живем на земле без подвалов и 1-го этажа (тапочки не помогают если долго на одном месте сидеть или стоять).
12 дек 2016 08:08
Сам бачив як клали під стяжку пінопласт і гідроізоляцію. Тут проблема полягає у холодному підвалі, бо близько ґрунтові води, та холодному коридорі. От думаю там де вода якось мінватою труби обкласти, але там лічильник :notsure:

Я можу помилятися, але навіть ті, хто не живуть, повинні тримати у квартирі температуру мінімум +16. У моєї куми, коли купувала квартиру на Суворова, забудовник спеціально прогрівав квартири, бо будинок не приймуть в експлуатацію.
12 дек 2016 12:22
Да кто ж будет прогревать :)

Стояк воды нужно утеплить, т.к. полипропелен боится замерзания.
Нужно кожух надет хотя бы.
А стену от подъезда нужно сейчас по наруже на пару с соседом 2-го утеплить по лестничному маршу (если только себе утеплишь до потолка - некрасиво будет).

Наверное нужно узаконить такую перепланировку.

Кстати, намекну чтобы не ..., - все "самозахваты на входе" тоже надо узаканивать. Можно сразу можно потом, если хотим чтобы все по закону было.
12 дек 2016 12:54
Напевно доведеться щось утеплювати. А вода наш стратегічний ресурс. З ним треба щось негайно усім робити!
Стосовно утеплення будинку вздовж сходів, я гадаю, що найкраще це робити усім і по усьому коридору також на усіх поверхах. Тоді буде найкращий ефект. Але не всі на це погодяться. Про які узаконювання і чого саме ви кажете, щоб це не було неприємним сюрпризом?
12 дек 2016 13:50
При встрече скажу, а то голословно кто-то сможет потом использовать это против вас.

Да люди сами должны понимать что метр кожуха (20 грн.) снижает вероятность получения неприятного сюрприза. Там по воде нужен еще обратный клапан (если я не ошибаюсь) для пломбирования счетчика. У нас только стоит фильтр грубой очистки. Нужно дорабатывать.
13 дек 2016 16:46
напишите какая сейчас ситуация по второму дому? На каком этапе строительство?
13 дек 2016 16:50
Цитата "katrusia 87":
В пятницу 9.12.16 года в 13:00 дня состоится очередной пуск котлов сервисной службой. Возьмут не более 5-ти квартир. Еще одну квартиру нужно включить в список. Желающие есть? Звоните.

Катю, коли будинку присвоять нарешті адресу?? А то живемо начебто у неіснуючому будинку!
14 дек 2016 16:35

ТОВ Євробуд

м.Ірпінь,

вул. Мечнікова 106-д, з

Порушено особливі умови містобудівних умов. Будівництво ведеться. Договір пайової участі укладено, але не виконується.

Катя, пожалуйста , разъясните данную информацию!?

https://imr.gov.ua/nezakonne-budivnitstvo

15 дек 2016 06:37
Цитата "kv15":
ТОВ Євробуд

м.Ірпінь,

вул. Мечнікова 106-д, з

Порушено особливі умови містобудівних умов. Будівництво ведеться. Договір пайової участі укладено, але не виконується.

Катя, пожалуйста , разъясните данную информацию!?

https://imr.gov.ua/nezakonne-budivnitstvo

Добрый день!
Данная информация устарела.На сегодняшний день Застройщик полностью закрыл вопрос с паевым участием.
15 дек 2016 06:40
Цитата "SVET_2":
напишите какая сейчас ситуация по второму дому? На каком этапе строительство?

По второму дому проводится завершающий этап монтажа внутренней газовой системы и установка газовых счетчиков. В ближайшем будущем Застройщик планирует приступать к установке котлов.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .9193. . .132
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx