Подать объявление

ЖК Сяйво 2 | Ін-Білд | Ирпень, ул. Университетская, 1б

ЗастройщикИн-Билд
Сдача ЖК2020 г.
Планировки
от 19 000 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 67.
6/9%
6/9%
16/24%
15/22%
24/36%
1. . .4850. . .126
11 авг 2017 08:50
Ахаха... ржунимагу...
Мені подобаються люди, особливо з таким почуттям гумору як у Вас, шановний Prmto ;-)
Просто радіти життю можна тихо, так само як і хвилюватися... не одному Вам небайдужа доля будівництва, однак цим "кіпішем" на форумі ми самі собі робимо ведмежу послугу і в жодному випадку не впливаємо на прискорення темпів будівництва... І ще, жартувати по відношенню до Вас особисто - я не збирався... Напевно, як найактивніший учасник нашого форуму, Ви вирішили, що все написане було у Ваш город ))) сорян...
А щодо "пліток про половину 8го поверху" - спасибі... я сам там вчора був і все бачив...
Всім гарного завершення робочого тижня ;-)
11 авг 2017 14:13
Добрый день, Уважаемые Инвестора ЖК"Сяйво 2"!!!
Поздравляем Всех с Днём Строителя!!!
Всем желаем достижения тех целей, которые Вы ставите перед собой!!!
Мира,любви,добра и чистого неба!!!
Свежие фото со стройки!!!
Всем хороших выходных!!!
Ваш Отдел Продаж!!! :hi:

P.S. Все ответы и вопросы отложим до понедельника. Спасибо за понимание :) :hi:
11 авг 2017 15:38
С праздником!
11 авг 2017 15:52
Спасибо, с праздником!
11 авг 2017 17:24
Спасибо! С праздником!Всем хорошего настроения! Хороших выходных! :super:
11 авг 2017 20:44
Вііітаааєєємооо всіх, хто має відношення до будівельної галузі з наступаючим професійним святом!!!
Дякуємо за Вашу роботу і за здійснення наших мрій!!!
12 авг 2017 05:39
Спасибо за фото! Мы вчера тоже были в "гостях" у нашего застройщика, платили по" доп.угоде")) а так же заехали на стройку! Фото загружу чуть позже, пока есть что посмотреть от застройщика))а вот кое какую информацию мы разузнали! Во первых что касается питомника, никакой договоренности о переезде в Ворзель на сегодняшний день нет! По прежнему ведутся переговоры, но официально ещё ничего нет,питомник выставил какие то условия, поэтому пока не договорились! Во вторых,на счёт перепланировок, когда мы заключали договор, нам сказали что потом напишите заявление и вам где нужно перегородки ставить не будут, теперь получается, что заявление то написать можно, но врят ли его учтут, особенно это касается санузла ( мы хотим его объединить с ванной изацепить часть коридора которая "пропадает") короче это уже после задачи самим валять прийдётся ((
12 авг 2017 05:52
Кстати, на счёт сроков сдачи....они к сожалению тоже сдвинулись. По второму дому это второй квартал 2019, по первому тоже + квартал((
12 авг 2017 07:03
Всім доброго ранку!
Чи є інвестори, сусіди з будинку 1В?)))
12 авг 2017 07:36
Спасибо за информацию) 2-й дом подростает потихоньку:)
Одним говорят договорились с питомником, другим что не договорились...ладно время покажет
12 авг 2017 08:13
Дуже сумно, що терміни здачі збільшилися на півроку. Але приємно бачити восьмий поверх і підготовлену цеглу на першому поверсі
12 авг 2017 09:27
Цитата "Prmto":
Спасибо за информацию) 2-й дом подростает потихоньку:)
Одним говорят договорились с питомником, другим что не договорились...ладно время покажет

Саме про це я вчора і писав :ded: :super:
Нічого, все буде добре, здали перше Сяйво - здадуть і друге. Доречі, я був там нещодавно на першій черзі - в цілому якість робіт досить таки непогана. Люди повним ходом роблять ремонти, вода і світло вже підведені, газовики цими днями починають встановлювати котли. Ліфт вантажний - їздить, тихий і досить швидкий. Почали прибудинкову територію облаштовувати. Дозавершують підземний паркінг... Страсті на форумі поутихли - люди роботою зайняті )))))
Звичайно, сумно щодо перенесення термінів та ще й натакий значний термін, однак динаміка спостерігається як на першому, так і на другому будинках, тому пропоную залишатися оптимістами, можливо завтра нас обрадують про випередження термінів робіт :winky:
Всім гарних вихідних 8-)
12 авг 2017 09:51
Чесно кажучи, підписуючи договір на квартиру у 2 домі, я прекрасно розумів, що усі забудовники затягують здачу домів на 2-4 місяці. Зимою ніхто вводити в експлуатацію не буде (вода, газ тощо). Тому орієнтуюся на весну 2019, щоб заходити робити ремонт. Дасть Бог - восени можна буде заселятися.
12 авг 2017 11:30
Цитата "DVM_1":
Чесно кажучи, підписуючи договір на квартиру у 2 домі, я прекрасно розумів, що усі забудовники затягують здачу домів на 2-4 місяці. Зимою ніхто вводити в експлуатацію не буде (вода, газ тощо). Тому орієнтуюся на весну 2019, щоб заходити робити ремонт. Дасть Бог - восени можна буде заселятися.

2 -й дом изначально понятно было что сдаваться будет весной 2019, так как никто не сдает дома зимой..
12 авг 2017 12:27
Я так розумію, що все ж таки риють місце під паркінг???
12 авг 2017 15:05
Цитата "Alex1077":
Мы тоже с 10 этажа второго дома! А Ваш подьезд ближе к лесу, или к застройкам?

Доброго дня!
Скажіть, будь ласка, ви з будинку 1В??? Хотілось би познайомитися зі своїми потенційними сусідами).
12 авг 2017 15:15
Добрый день! Мы инвестировали месяц назад в дом 1-в. Срок сдачи в договоре указан: 3-й кв. 2018г.
12 авг 2017 16:44
Цитата "investor_vitos":

Доброго дня!
Скажіть, будь ласка, ви з будинку 1В??? Хотілось би познайомитися зі своїми потенційними сусідами).

Здравствуйте!) а вы с какого этажа?:)
12 авг 2017 18:40
Цитата "investor_vitos":

Доброго дня!
Скажіть, будь ласка, ви з будинку 1В??? Хотілось би познайомитися зі своїми потенційними сусідами).
Я с певрогодома 1В 2 подъезд. 8 эт
13 авг 2017 07:58
Цитата "Daen":
Добрый день! Мы инвестировали месяц назад в дом 1-в. Срок сдачи в договоре указан: 3-й кв. 2018г.

А на каком этаже квартира?:)
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .4850. . .126
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее