Подать объявление

ЖК "Спутник-Гатное" ( "Спутник-Теремки" ), с. Гатное - "AVM Development Group"

ЗастройщикAVM Development Group
Сдача ЖК2017 - 2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
-37из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 131.
51/39%
16/12%
38/29%
16/12%
10/8%
1. . .6163. . .83
15 окт 2016 18:00
По поводу пятен...это что было? Видели тоже это... пятна мокрые на стене. Это после дождей такое в квартирах? О_О
И с газом...как то не понятно... читал на форуме, что некоторые купившие уже квартиру в данном ЖК говорили, что им обещали в агусте этого года, что газ будет через пару месяцев...а нам вот сказали, что в декабре будет...ВОПРОС - будет ли в этом году газ? :notsure: :notsure: :notsure:
15 окт 2016 18:44
И еще вопрос, начитался еще страстей по поводу канализации...страх, что происходило то...а как сейчас дела обстоят то? кто то может отписаться, есть ли вода и какого качества? Спасибо за ответы :thanks:
16 окт 2016 15:31
Цитата "Volyaa":
И с газом...как то не понятно... читал на форуме, что некоторые купившие уже квартиру в данном ЖК говорили, что им обещали в агусте этого года, что газ будет через пару месяцев...а нам вот сказали, что в декабре будет...ВОПРОС - будет ли в этом году газ? И еще вопрос, начитался еще страстей по поводу канализации...страх, что происходило-то...а как сейчас дела обстоят-то? кто-то может отписаться, есть ли вода и какого качества? Спасибо за ответы :thanks:



А вы спросите самих застройщиков об этом, откуда нам-то, инвесторам, знать... они уже года за нос нас водят! Все время обещанками кормят...! :(
20 окт 2016 10:26
Приїхав, подивитися квартиру, і не міг потрапити в неї - стоять двері на замку. Моя квартира в правій секції 2-ий під'їзд. Могли б зателефонувати і попередити, що штукатури розмістять свій матеріал.
21 окт 2016 18:43
Цитата "Volyaa":
И еще вопрос, начитался еще страстей по поводу канализации...страх, что происходило то...а как сейчас дела обстоят то? кто то может отписаться, есть ли вода и какого качества? Спасибо за ответы

//news.eizvestia.com/news_incidents/full /614-v-stolice-vyyavlena-krupnaya-afera- v-sfere-stroitelstva-zhilya
21 окт 2016 20:40
Цитата "Drkr":

//news.eizvestia.com/news_incidents/full /614-v-stolice-vyyavlena-krupnaya-afera- v-sfere-stroitelstva-zhilya


Мдаа уж, чуть не влетели, как чувствовали, что отвело, спасибо!
22 окт 2016 20:11
Щось давно не було гидот про наших забудовників. Місцеві жителі не можуть заспокоїтися і змиритися з законами єволюціі. Всі ті ж і все про те ж.
22 окт 2016 20:17
Коштує така стаття долларів 200. Почали як завжди і закінчили тим самим: нічого нового. Криза жанру спостерігається.
22 окт 2016 20:37
Статейка слабенька або ми вже звикли до такого роду хрени (вибачте мій французький). Я не зрозумів хто ж мій благодійник, що ратує за моє майно більше ніж я. Це як злодій голосніше за всіх кричить: тримай злодія!
22 окт 2016 20:45
Цитата "Dr.F":
Щось давно не було гидот про наших забудовників. Місцеві жителі не можуть заспокоїтися і змиритися з законами єволюціі. Всі ті ж і все про те ж.

До чого тут закони еволюції? Не той масштаб, не та галузь науки. Краще- урбанізація. Принципи урбанізації- процес збільшення(росту) міст, збільшення кількості місцевих жителів та поширення міського способу життя
22 окт 2016 21:05
Мене більше хвилююють мокрі стіни в моїй квартирі та коли їх будуть сушити? До, після чи разом з штукатуркою.
22 окт 2016 21:09
Дах вже накрили?
22 окт 2016 21:10
Криють.
22 окт 2016 21:24
Доки немає даху, процес сушіння йде через рух повітря знизу - вгору. Коли дах накрит і температура повітря на вулиці в середньому нижче або близько 0, то потрібні додаткові джерела тепла, наприклад тепловентилятори. Стіни сохнуть і потім їх штукатурять і сушать з використанням тих же тепловентиляторів.
22 окт 2016 21:32
Цитата "Dr.F":
Доки немає даху, процес сушіння йде через рух повітря знизу - вгору. Коли дах накрит і температура повітря на вулиці в середньому нижче або близько 0, то потрібні додаткові джерела тепла, наприклад тепловентилятори. Стіни сохнуть і потім їх штукатурять і сушать з використанням тих же тепловентиляторів.

Дякую за коментарій. З'явилася надія, що все буде добре.
23 окт 2016 07:59
Мене цікавить ціноутворення покупки котлів. Сам котел мене цілком влаштовує, на тверду 4.
І 450 євро потягну, тільки щоб потім не було ніяких непередбачених витрат - перевірка в котлонагляді, додатковий клапан, і т.д.
23 окт 2016 08:20
Цитата "Dr.F":
Доки немає даху, процес сушіння йде через рух повітря знизу - вгору. Коли дах накрит і температура повітря на вулиці в середньому нижче або близько 0, то потрібні додаткові джерела тепла, наприклад тепловентилятори. Стіни сохнуть і потім їх штукатурять і сушать з використанням тих же тепловентиляторів.

Судя по тем "законам физики", которые вы предоставили, крыши я так понимаю не будет?
23 окт 2016 10:56
Была на стройке обещали, что крышу на Кармелюка накроют до 30 октября. Иначе секир-башка. Как медленно.
Надо устроить тотализатор. Закончат строительство квартиры до этого года или нет? Надо получить инсайдерскую инфу. Информация к размышлению.
26 окт 2016 12:54
27 окт 2016 11:00
Спеціально вибрав цей комплекс, з будинками середньої поверховості. Дуже добре, що земля в приватній власності. Не сумніваюся, що добудують, підключать і т.д. Отримаю право власності-куплю ще одну квартиру.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .6163. . .83
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее