Подать объявление

ЖК Совские пруды | ул. Кировоградская, 70

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 231.
155/67%
19/8%
27/12%
9/4%
21/9%
1. . .148150. . .153
10 авг 2018 06:25
Цитата "kievyurka":

Вобщем я так понимаю в эту недвижимость лучше не вкидываться? ? ? Скажи, есть вообще вероятность того, что не наипут?))

нет, ну что вы. берите сразу две :thanks:
15 авг 2018 21:58
Сегодня

17 авг 2018 08:56
А что это за парочка без касок на верхнем этаже гуляет?
17 авг 2018 11:33
Ооо, видно строителей :yes: :yes: :yes:
19 авг 2018 18:10
Цитата "andrewcrow":
А что это за парочка без касок на верхнем этаже гуляет?

Можливо нові інвестори обирають собі квартиру.
20 авг 2018 12:44
ну что там? стройка вроде не стоит :up: :up:
21 авг 2018 12:03
Цитата "Kvitka Pw":
ну что там? стройка вроде не стоит :up: :up:


Пока не упала :oh:
25 авг 2018 19:58
Виявляється будинок вже зданий і живуть люди.
А ціна...
10 сен 2018 08:12
Здравствуйте!

Подскажите, пожалуйста, есть ли какие-либо факты/случаи, подтверждающие проблемность данного ЖК за (важно) 2018 год?
Так как уже несколько месяцев подряд наблюдаю постоянное и довольно успешное строительство 1й секции, вчера был в офисе продаж, бегло просмотрел документы (на землю, разрешение на строительство, коммуникации и т.д.). Не нашел ничего подозрительного. Стоит ли проверить детальнее?

Заранее спасибо за любую подтвержденную информацию.
10 сен 2018 09:21
Никого не слушайте и покупайте сразу 2 или лучше 3 квартиры! Не упустите свой шанс!
10 сен 2018 09:30
Цитата "stolen_panda":
Здравствуйте!

Подскажите, пожалуйста, есть ли какие-либо факты/случаи, подтверждающие проблемность данного ЖК за (важно) 2018 год?
Так как уже несколько месяцев подряд наблюдаю постоянное и довольно успешное строительство 1й секции, вчера был в офисе продаж, бегло просмотрел документы (на землю, разрешение на строительство, коммуникации и т.д.). Не нашел ничего подозрительного. Стоит ли проверить детальнее?

Заранее спасибо за любую подтвержденную информацию.
Вы наверное из параллельной вселенной пишите. Я конечно документы не смотрел, но вот успешное строительство несколько месяцев, а в чем там успех то?
10 сен 2018 09:35
Цитата "Zaychik":
Вы наверное из параллельной вселенной пишите. Я конечно документы не смотрел, но вот успешное строительство несколько месяцев, а в чем там успех то?


В количестве построенных этажей и том, что сделано на этих этажах. Я говорю только о том, что видно снаружи, про внутреннюю готовность не знаю, но вот кирпичная кладка наружных стен на нескольких новых этажах точно появилась.
10 сен 2018 10:31
Цитата "stolen_panda":


В количестве построенных этажей и том, что сделано на этих этажах. Я говорю только о том, что видно снаружи, про внутреннюю готовность не знаю, но вот кирпичная кладка наружных стен на нескольких новых этажах точно появилась.
C января 2018 по август (фото с ЛУН) я насчитал +6-7 этажей монолита, и +4 этажа кладки(ракурс не очень удачный, могу ошибаться на этаж). По моему сомнительный успех за 8 месяцев, особенно для дома который должен был сдаться в 3 квартале 2014.
21 сен 2018 13:40
В Жовтні 2013 Солом’янським районним управління ГУ ДСНС України у м. Києві проведено перевірку ТОВ «Сіті – Девелопмент» та ТОВ «Бутовий Камінь» по будівництву житлового комплексу з житловими будинками терасного типу з підземним паркінгом, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Кіровоградська, 70.

Під час перевірки встановлено порушення норм. Вказаною перевіркою встановлено, що будівництво з житловими будинками терасного типу з підземним паркінгом, за адресою: м. Київ, вул. Кіровоградська, 70 проводиться з порушенням законодавства, що створює загрозу виникнення пожежі, перешкоджає її гасінню, евакуації людей.

10 грудня 2013 Постановою Окружного адміністративного суду м.Києва позов Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві задовольнили повністю. Застосували до Товариства з обмеженою відповідальністю «Сіті – Девелопмент» заходи реагування у вигляді повного зупинення роботи підприємств: Товариства з обмеженою відповідальністю «Сіті – Девелопмент» та Товариства з обмеженою відповідальністю «Бутовий Камінь» по будівництву житлового комплексу з житловими будинками терасного типу з підземним паркінгом розташованого за адресою: м. Київ, вул. Кіровоградська, 70. Визначено спосіб виконання судового рішення, шляхом відключення джерела електроживлення, накладення печаток на розподільчі електрощити та на двері будівель житлового комплексу з житловими будинками терасного типу з підземним паркінгом, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Кіровоградська, 70.

22 травня 2014 року Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду Апеляційну скаргу ТОВ «Сіті-Девелопмент» - залишено без задоволення, а постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 10 грудня 2013 року - без змін.
21 сен 2018 13:42
16 червня 2014 року Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у місті Києві проведено позапланову перевірку дотримання ТОВ «Сіті-Девелопмент» вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил на об'єкті будівництва: Будівництво житлового комплексу з житловими будинками терасного типу з підземним паркінгом на вул. Кіровоградській, буд. 70 у Голосіївському районі м. Києва, за результатами якої складено акт .

Встановлено: ТОВ «Сіті-Девелопмент» зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт з будівництва житлового комплексу з житловими будинками терасного типу з підземним паркінгом на вул. Кіровоградській, буд. 70 у Голосіївському районі м. Києва від 05 травня 2013 року № КВ 083141280258.

Спеціалізована державна експертна організація - центральна служба Української державної будівельної експертизи повідомила, що об'єкт будівництва на вул. Кіровоградській, буд. 70 у Солом'янському районі м. Києва має бути віднесений до V категорії складності, отже вбачаються ознаки порушення містобудівного законодавства в частині заниження категорії складності об'єкта будівництва та виконання будівельних робіт за вказаною вище адресою без дозволу на виконання будівельних робіт.

Інспекцією ДАБІ винесено припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт

В Листопаді 2014 ТОВ «Сіті-Девелопмент» звернулось до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом про визнання протиправними дій Інспекції ДАБІ щодо проведення перевірки 16 червня 2014 року, складання акту перевірки від 16 червня 2014 року та про визнання протиправним та скасування припису від 16 червня 2012 року про зупинення підготовчих та будівельних робіт

26 грудня 2014 року Постановою Окружного адміністративного суд м.Києва в задоволенні адміністративного Товариства з обмеженою відповідальністю «Сіті-Девелопмент» відмовлено повністю.

26 травня 2015 року Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду апеляційну скаргу ТОВ «Сіті-Девелопмент» залишено без задоволення.

19 квітня 2017 року Ухвалою Вищого адміністративного суду України касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Сіті-Девелопмент" залишено без задоволення
22 сен 2018 09:47
Січень 2016 ТОВ «Сіті-Девелопмент» звернулося з позовом до ДАБІ про визнання протиправною відмову Дабі у видачі дозволу на виконання будівельних робіт «Будівництво житлового будинку з підземним паркінгом та дитячим майданчиком» по вул. Кіровоградська, 70 у Солом’янському районі міста Києва від 08.10.2015 № ІУ 135152810328; зобов’язати Державну архітектурно-будівельну інспекцію України видати ТОВ «Сіті-Девелопмент» дозвіл на виконання будівельних робіт

Березень 2016 Позовну заяву повернуто з підстав не сплати судового збору
25 ноя 2018 16:12
Были в отделе продаж. Все не однозначно с одной стороны частный сектор с другой болото. Цена подозрительно мала, с документами не понятно.
30 ноя 2018 10:34
Цитата "Adelka ":
Доброго вечора всім небайдужим і тим, хто зіштовхнувся з даною проблемою.
Я у 2014!!!! році нотаріально оформила попередній договір купівлі-продажу квартири к даному ЖК, зробила першочерговий платіж у розмірі 50% від вартості квартири і розбила решту платежів на два роки. Більше року всі платежі регулярно робила зі своєї сторони. Проте зі сторони забудовника не було виконання зобов’язань згідно договору (об’єкт вони мали ще здати у 2015 році!). На мої запити про їхнє невиконання зобов’язань і припинення будівництва (будівельні роботи або не ведуться, або робиться часткова видимість робіт) відповіді не було, тому у 2016 році я особисто відправила їм листа з попередженням, що призупиню оплату зі своєї сторони (а її залишилося біля 10-15% від повної вартості квартири) до моменту виконання ними зобов’язання (або ж хоча б відновлення інтенсивності процесу будівництва).
2017 року мені зателефонувала працівниця по роботі з інвесторами ЖК (на той момент це була молода дівчина, інвестори точно мають її знати і пам’ятати, Анна) і повідомила, щоб решти платежів я не робила, бо у них зміна забудовника і переоформлення документів. Що мені також нададуть нові реквізити на оплату і доведеться переоформити попередній договір купівлі-продажу квартири з новим забудовником.
Ніхто більше після цього мені не телефонував і нові реквізити на надходсилали представники ЖК.
Протягом 2017-2018 я певний час була відсутня на території України. І влітку 2018 року зателефонувавши до спеціаліста по роботі з інвесторами (тепер це вже не Анна) мені повідомили, що мені ніби осінню 2017 року (коли я не перебувала на території України) надсилали листа, що зі мною договір купівлі -продажу розірваний.
Агов, що за беззаконня??? Який лист про розірвання? Хто надсилає листи про одностороннє розірвання договору при договорі купівлі-продажу квапити (!!!!) і потім односторонньо ( без моєї інформованості, присутності чи ще чогось) розриває договір. Це при тому, що зобов’язання по договору забудовником зовсім не виконані.
Прошу, хто зіштовхнувся з такою проблемою чи кого даний забудовник так само дурив, напишіть, повідомте. Я в розгубленості. Вони пропонують зі своєї сторони, що коли мою квартиру ніби хтось купить, то вони частинами будуть мені гроші повертати. Але я хочу ще зауважити, що з 2014 року неймовірна велика інфляція (на момент мого платежу у розмірі 50% долар був по 12 грн)
Дуже вдячна небайжужим

Как решился Ваш вопрос?
30 ноя 2018 10:51
Цитата "Бомж и бомж":
Были в отделе продаж. Все не однозначно с одной стороны частный сектор с другой болото. Цена подозрительно мала, с документами не понятно.

Это незаконная стройка, потому и цена маленькая
03 янв 2019 21:16
Цитата "Бомж и бомж":
Были в отделе продаж. Все не однозначно с одной стороны частный сектор с другой болото. Цена подозрительно мала, с документами не понятно.


Граждане, не доверяйте вранью мошенников из отдела продаж. Они продают вам воздух под видом квадратных метров. Сколько уже написано на страницах этого форума о проблемах этого самостроя, но все равно находятся люди спешившие отнести в отдел продаж СВ свои кровные. Эта стройка ведётся без документов и НИКОГДА не будет узаконена без выполнения многочисленных предписаний контролирующих органов, проверявших ее. Проблема в том, что чтобы устранить нарушения - проще снести и заново отстроить. Кроме этого, стройка до ввода в эксплуатацию считается набором стройматериалов и ничем больше. Так что по факту ничего и не сносят, просто вывозят уложенные стройматериалы с самовольно занятой площадки. Если не хотите за свои же деньги получить огромный геморрой и начать учить законы и строительные нормы натыкаясь на невозможность получить Прово собственности - бегите от этого САМОСТРОЯ.
Раньше для Войцеховского была лазейка, он свои самострои через суд узаканивал, но после 2014 эту лазейку прикрыли и без ввода в эксплуатацию никакой суд не поможет. Тогда то и начались и Войцеховского проблемы, но он решил не париться - денежка капает и ладно. Ему же не жить в своих самостроях. Напомню, без ввода в эксплуатацию невозможно подключиться к коммуникациям, так как это незаконный самострой. Как-то так.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .148150. . .153
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx