Подать объявление

ЖК Сонячна Оселя | Буча, вул, Кожедуба, 8-б

ЗастройщикМелиоратор
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
8из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 39.
3/8%
10/26%
13/33%
7/18%
6/15%
1. . .4042. . .69
27 март 2018 09:31
Доброго дня . :hi:
Фото-звіт з будівництва буде проводитись в четверг та надсилатись 30.03.18. (у п'ятницю) всім покупцям на пошту. Також фото будуть викладені на цьому форумі.
Дякуємо. :thanks:
27 март 2018 13:38
Добрий день інвесторам. Майже рік я читав цей форум і вдячний усім за дописи. У червні цього року закінчується процес виплат забудовнику. І вже немає сил не вставити своїх 5 копійок, оскільки темпів будівництва як таких немає. Я дзвонив у післяпродажний відділ. Там все дуже дивно. Працівник попросив забудовника написати лист, чому гальмується забудова. Потім будуть обдзвони зацікавлених осіб і на кінець квітня планується зустріч із інвесторами. У мене питання до всіх, хто в курсі: комусь пояснювали, а не мичали у телефон, про причини такої ситуації. Виплати скоро закінчуються і все після цього можна морозити і знаходити море причин, чому з нашими грошима так вчинили.
По-друге, мене не покоїть ситуація з рахунком за підсумками інфляції. Раніше у відділі мене переконували, що там не буде великої суми, але темпер розумію, що вірити абсолютно не можна. Темпів будівництва немає, а рахунки будуть виставляти. Хтось планує вимагати від забудовника виплат за затримку?
Всім дякую за відповідь.
27 март 2018 16:05
Цитата "d.and":
Добрий день інвесторам. Майже рік я читав цей форум і вдячний усім за дописи. У червні цього року закінчується процес виплат забудовнику. І вже немає сил не вставити своїх 5 копійок, оскільки темпів будівництва як таких немає. Я дзвонив у післяпродажний відділ. Там все дуже дивно. Працівник попросив забудовника написати лист, чому гальмується забудова. Потім будуть обдзвони зацікавлених осіб і на кінець квітня планується зустріч із інвесторами. У мене питання до всіх, хто в курсі: комусь пояснювали, а не мичали у телефон, про причини такої ситуації. Виплати скоро закінчуються і все після цього можна морозити і знаходити море причин, чому з нашими грошима так вчинили.
По-друге, мене не покоїть ситуація з рахунком за підсумками інфляції. Раніше у відділі мене переконували, що там не буде великої суми, але темпер розумію, що вірити абсолютно не можна. Темпів будівництва немає, а рахунки будуть виставляти. Хтось планує вимагати від забудовника виплат за затримку?
Всім дякую за відповідь.

Если не секрет много вам насчитали в процентном соотношении за удорожание стройматериалов ? По поводу выплат за задержку- я так же планирую требовать компенсацию.
Месяц назад обратился в послепродажный отдел (письмо на эл.почту с указанием всех своих паспортных данных) с просьбой предоставить сверку по взаиморасчетам за квартиру так до сих пор не ответа ни привета. Все не выберусь навестить их лично, с "низким поклоном" и потребовать отчет по оплатам.
27 март 2018 19:06
Я неодноразово зверталася до них з проханням прокинутися і брати приклад з інших забудовників, почати спілкуватися з нами, назвати реальні терміни, писала звернення з наданням роз'яснень щодо даної ситуації навколо будівництва. Розчарувалася...4й місяць відповіді немає, а післяпродажний лише, вибачте, мямлить в трубку про те, що вони все обов'язково передадуть керівництву, а коли починаєш обурюватися на їх роботу, то починається розмова про супермегаактивність відповідей на дзвінки та скільком вони людям надають всю необхідну інфу :blah:
Аж бісить вже. Подивіться, бляха, на своїх сусідів-ЖК!!! Є діалог між клієнтом та забудовником, а будинки вже оздоблені ззовні!!!
З приводу інфляції: ніхто не може спрогнозувати його, на жаль :faceoff: і чим більша щомісячна сума платежу, тим більша буде доплата по закінченню оплат, сума доплати кожен місяць росте, зменшитися (скоріше, припинити рости) вона може лише коли індекс тривалий час буде нижче 100% :(
По договору важелів впливу на всю цю "єресь" навколо будівництва у нас з вами немає, зустрічі ніяких результатів не приносять, хочуть працювати - працюють, пішов дощ - пішли додому, отака "пєчалька". В мене багато запитань і жодної відповіді.
27 март 2018 19:08
В Парковой Оселе 4-й оч. инфляция при своевременных выплатах на момент сдачи (которая так и не родилась) составила около 1200 грн в расчете еа 1 м2, сумма не маленькая. Пусть Вам посчитают основываясь на предыдущих периодах.
А пока Вы смотрите на дату сдачи объекта в календаре, три блондинки (по такому принципу отбор происходил?)из послепродажного отдела пытаются всеми силами съехать от ответа про окна. Так что, поставщик ФЛП Яцюк, профиль Лидер?
Извиняюсь, что влез из Парковой в Сонячну, но у нас на форуме тихо...все готовятся к 31.03.18.
27 март 2018 19:21
Цитата "ТехнадZORRO":
В Парковой Оселе 4-й оч. инфляция при своевременных выплатах на момент сдачи (которая так и не родилась) составила около 1200 грн в расчете еа 1 м2, сумма не маленькая. Пусть Вам посчитают основываясь на предыдущих периодах.
А пока Вы смотрите на дату сдачи объекта в календаре, три блондинки (по такому принципу отбор происходил?)из послепродажного отдела пытаются всеми силами съехать от ответа про окна. Так что, поставщик ФЛП Яцюк, профиль Лидер?
Извиняюсь, что влез из Парковой в Сонячну, но у нас на форуме тихо...все готовятся к 31.03.18.

Спасибо что поделились информацией
28 март 2018 06:21
Цитата "ТехнадZORRO":
В Парковой Оселе 4-й оч. инфляция при своевременных выплатах на момент сдачи (которая так и не родилась) составила около 1200 грн в расчете еа 1 м2, сумма не маленькая. Пусть Вам посчитают основываясь на предыдущих периодах.
А пока Вы смотрите на дату сдачи объекта в календаре, три блондинки (по такому принципу отбор происходил?)из послепродажного отдела пытаются всеми силами съехать от ответа про окна. Так что, поставщик ФЛП Яцюк, профиль Лидер?
Извиняюсь, что влез из Парковой в Сонячну, но у нас на форуме тихо...все готовятся к 31.03.18.

Вони не просто намагаються з’їхати, вони тупо ігнорують запитання про вікна, які почали вже ліпити на першій черзі.
ААААУУУУУ!!!!Проясніть - "Вікналенд" чи "Лідер"?!
28 март 2018 07:36
Цитата "Olegha":

Так розвійте наші сумніви, повідомте, будь ласка, марку встановлюваних вікон і фурнітури...
28 март 2018 07:40
Цитата "Меліоратор":

Дякую! :super:
Гостям з "Паркової Оселі" прохання не вносити розлад у сусідні спільноти :bye:
28 март 2018 08:48
Смуту не вносим, просто привыкайте вытягивать ответы клещами.
28 март 2018 11:25
Цитата "ТехнадZORRO":
Смуту не вносим, просто привыкайте вытягивать ответы клещами.

Відповідь вже один раз давалася, саме про Вікналенд (див. на попередній сторінці). Але "хтось" із "Паркової оселі" чомусь піддав цю відповідь сумніву. Але фотофакт їх розвіяв. І ніяких обценьків не знадобилося.
Тому й переконливо просимо не відводити увагу від дійсно важливих питань
28 март 2018 13:04
Цитата "ТехнадZORRO":
В Парковой Оселе 4-й оч. инфляция при своевременных выплатах на момент сдачи (которая так и не родилась) составила около 1200 грн в расчете еа 1 м2, сумма не маленькая. Пусть Вам посчитают основываясь на предыдущих периодах.
А пока Вы смотрите на дату сдачи объекта в календаре, три блондинки (по такому принципу отбор происходил?)из послепродажного отдела пытаются всеми силами съехать от ответа про окна. Так что, поставщик ФЛП Яцюк, профиль Лидер?
Извиняюсь, что влез из Парковой в Сонячну, но у нас на форуме тихо...все готовятся к 31.03.18.



Ви мене просто шокували. В минулого року розмовляв двічі з їхнім віддом. Дівчина мені пояснювала як і що. Тоді ми нарахували разом з нею у телефонному режимі не більше 2000 грн за всю квартиру. Як ми можемо підняти питання перед забудовником? Колективно чи кожний окремо.
28 март 2018 14:58
Могу вам для примера сбросить свой расчет по инфляцим, все поймете. Итог - более 75000 грн.
Olgha, все вопросы важны. Пока у вас их малость. Вы мне не можете запретить писать на этой ветке, а я вам не могу запретить читать мои сообщения. Может я хочу преобрести недвижимость в СО и являюсь потенциальным инвестором.
28 март 2018 15:03
Цитата "Olegha":

Відповідь вже один раз давалася, саме про Вікналенд (див. на попередній сторінці). Але "хтось" із "Паркової оселі" чомусь піддав цю відповідь сумніву. Але фотофакт їх розвіяв. І ніяких обценьків не знадобилося.
Тому й переконливо просимо не відводити увагу від дійсно важливих питань

Вы тоже любите по соседним форумам побродить ;)
"Наиболее активен в форуме:Ирпень, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинское"
29 март 2018 05:28
Цитата "ТехнадZORRO":
Могу вам для примера сбросить свой расчет по инфляцим, все поймете. Итог - более 75000 грн.
Olgha, все вопросы важны. Пока у вас их малость. Вы мне не можете запретить писать на этой ветке, а я вам не могу запретить читать мои сообщения. Может я хочу преобрести недвижимость в СО и являюсь потенциальным инвестором.



Буду вдячним. Тільки не знаю, як кинути анонімно Вам свій мейл: залишити тут чи Ви можете з лічки взяти.
29 март 2018 09:03
Цитата "Nemish":

Вы тоже любите по соседним форумам побродить ;)
"Наиболее активен в форуме:Ирпень, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинское"

ні в яких сусідніх форумах я не бродив D-/ не люблю гаяти час на те, що не стосується мене
ще політику "пришийте" мені, як вже бувало, шановний 8-)
а Ваша цитата - це дуже схоже на назву якраз нашого форуму, тільки об’єднаного рубрикою району
29 март 2018 15:33
Добрий вечір всім нашим покупцям! :hi:
Станом на 29 березня 2018 на будівництві виконані наступні роботи .
1. Будинок №1 по вул. І.Кожедуба – Продовжується будівництво 10 поверху. Розпочато скління будинку металопластиковими вікнами "Вікналенд". Вікна встановлені на 2 поверсі.
2. Будинок №2 по вул. І.Кожедуба – Завершено будівництво та перекриття 8 поверху. Розпочато будівництво 9 поверху.
3. Будинок №3 по вул. І.Кожедуба - Роботи по перекриттю плитами 5 поверху продовжаться після будівництва 10 поверху по будинку №1. Звільнений баштовий кран перейде для робіт по будинку №3.
4. Будинок по вул. А.Горської:
- 1 секція: Завершується цегляна кладка 6 поверху.
- 2 секція: Готовий армопояс для заливки бетоном на 6 поверсі.
5. Будинок по вул. М. Мозгового -
- 1 секція: Ведеться будівництво 5 поверху.
- 2 секція: Завершена цегляна кладка 5 поверху. Готовиться під перекриття 5 поверх.

Також керівництвом ПрАТ "Меліоратор" прийнято рішення провести загальні збори покупців по Ж.К. "Сонячна Оселя". Орієновний термін проведення зборів кінець квітня місяця.
Детальна інформація про дату , час,порядок денний, та місце проведення буде опублікована додатково. :thanks:
:bye:
29 март 2018 15:37
Фото-звіт Кожедуба . будинок №1.
29 март 2018 15:40
Кожедуба №2.
29 март 2018 15:44
Кожедуба №3.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .4042. . .69
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее