Подать объявление

ЖК Сонячна Оселя | Буча, вул, Кожедуба, 8-б

ЗастройщикМелиоратор
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
8из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 39.
3/8%
10/26%
13/33%
7/18%
6/15%
1. . .3638. . .69
19 фев 2018 15:54
На скільки я знаю, то в Альфа платять тільки 1-2 по Кожедуба. Інші в Райффайзен. Ну "Меліоратор-1" точно в Райффайзен платять. Чи я помиляюсь?)
19 фев 2018 18:33
Цитата "DmitroL":
На скільки я знаю, то в Альфа платять тільки 1-2 по Кожедуба. Інші в Райффайзен. Ну "Меліоратор-1" точно в Райффайзен платять. Чи я помиляюсь?)

Помиляєтесь. Я плачу в Альфу, квартира на Горської "Меліоратор-1".
20 фев 2018 09:13
Почнемо з того, що наш забудовник НЕ є власністю банку (під санкції ми не потрапимо :no: ), а отже, навіть якщо Альфі заблокують рахунки, то, я не думаю, що будівництво зупиниться. Не будуть вони всі кошти зберігати на одному рахунку, коли йде будівництво, гроші то поступають, то списуються. Дійсно, якби у нашого забудовника на рахунку Альфа були величезні гроші, то ми би вже бачили результат)) Тим паче, компанія завжди має декілька рахунків і декілька банків. Пропонувати забудовнику змінювати банк трохи дивно)) це не змінити шкарпетки, так як є комерційна складова (щомісячна комісія за обслуговування, можуть бути вигідні ставки по депозиту, а, пішовши від банку, компанія втрачає навіть виплати по депозиту, також може бути взятий кредит під %, ми багато чого можемо не знати). Постраждати можуть компанії, оборот яких в сотні разів більший, у нашого ж забудовника все скромно))
20 фев 2018 09:38
Цитата "Marusya1988":
Почнемо з того, що наш забудовник НЕ є власністю банку (під санкції ми не потрапимо :no: ), а отже, навіть якщо Альфі заблокують рахунки, то, я не думаю, що будівництво зупиниться. Не будуть вони всі кошти зберігати на одному рахунку, коли йде будівництво, гроші то поступають, то списуються. Дійсно, якби у нашого забудовника на рахунку Альфа були величезні гроші, то ми би вже бачили результат)) Тим паче, компанія завжди має декілька рахунків і декілька банків. Пропонувати забудовнику змінювати банк трохи дивно)) це не змінити шкарпетки, так як є комерційна складова (щомісячна комісія за обслуговування, можуть бути вигідні ставки по депозиту, а, пішовши від банку, компанія втрачає навіть виплати по депозиту, також може бути взятий кредит під %, ми багато чого можемо не знати). Постраждати можуть компанії, оборот яких в сотні разів більший, у нашого ж забудовника все скромно))

Рассуждения есть рассуждениями....
А обезопасить себя нужно!По этому вопрос этот необходимо поднимать на собрании.
20 фев 2018 09:40
Кстати когда у нас должно проводиться собрание,кто то знает?
20 фев 2018 10:25
Цитата "Marusya1988":
Почнемо з того, що наш забудовник НЕ є власністю банку (під санкції ми не потрапимо :no: ), а отже, навіть якщо Альфі заблокують рахунки, то, я не думаю, що будівництво зупиниться. Не будуть вони всі кошти зберігати на одному рахунку, коли йде будівництво, гроші то поступають, то списуються. Дійсно, якби у нашого забудовника на рахунку Альфа були величезні гроші, то ми би вже бачили результат)) Тим паче, компанія завжди має декілька рахунків і декілька банків. Пропонувати забудовнику змінювати банк трохи дивно)) це не змінити шкарпетки, так як є комерційна складова (щомісячна комісія за обслуговування, можуть бути вигідні ставки по депозиту, а, пішовши від банку, компанія втрачає навіть виплати по депозиту, також може бути взятий кредит під %, ми багато чого можемо не знати). Постраждати можуть компанії, оборот яких в сотні разів більший, у нашого ж забудовника все скромно))

Позиція захисників тези "нічого не міняти" відома, бо це ойойой як важко міняти. Відома також теза про "не слід змішувати бізнес і політику", бо типу гроші робляться у бізнесі, а політика то є політика. І чомусь вони збігаються з аргументами захисників російського бізнесу в Україні. Не вистачає тільки "мижебратья".
А насправді, якщо світова спільнота вживає конкретні заходи, щоб допомогти нам у війні проти агресора, дружні держави вводять санкції проти фінансових установ окупанта - з ціллю нанести їм відчутну шкоду, то якраз ЦЕ викликає подив, а не пропозиція забудовнику змінити банк. І потім. Я ж не кажу окремо про бізнес, окремо про політику, окремо про американські санкції чи про втрати компаніями депозитів від зміни банку. Я просто бачу, що все пов’язане створює реальну загрозу. Я просто хочу, щоб мої порівняно невеличкі гроші ще більш ніж два роки безперешкодно потрапляли на будівництво нашого чудесного будиночку, щоб ніякі бізнеси, політики, агресії, санкції або якісь шахрайські манси руками не завадили нашому чудовому Меліоратору втілити нашу спільну мрію.
Нічого особистого.
20 фев 2018 11:11
На жаль, ніхто наші з Вами гроші не захистить на 100% (навіть під матрацом вони знецінюються). Ніхто не впевнений, що завтра не знайдуть слід ворога в іншому банку або постачальнику буд.матеріалів...Але ми маємо бути впевнені в тому, що наші гроші йдуть на будівництво нашої домівки, а не залежуються))
На жаль, верхівка держави продовжує будувати економічні відносини з державами, які нам не подобаються, це факт <:(
Що я зробила би на місці людини, яка хоче уникнути фінансових ризиків через санкційні списки: приходжу до забудовника з пропозицією підписати доп. угоду на зміну реквізитів. Спровути можна :winky:
20 фев 2018 12:09
Гадаю найкращим варіантом для забудовника в подібній ситуації буде викласти фотозвіт (доречі вже прийшов час для нього) на якому будуть видимі результати роботи за пів місяця.
І істерики припиняться самі собою.
20 фев 2018 12:53
Це так. Хочеться звіту.
20 фев 2018 13:12
Доброго дня шановні покупці. :hi:
Фото-звіт буде проводитись завтра. Та зразу післяпродажним відділом всім надсилатись на пошту. :thanks:
20 фев 2018 17:45
Цитата "Яяяяя....":
Кстати когда у нас должно проводиться собрание,кто то знает?

Який сенс проводити збори саме зараз? Пройшов місяць. Зрушення є, але треба задавати і обговорювати конкретні питання. У вас є конкретні питання крім темпів будівництва? Так, за цей місяць темпи збільшилися значно, відповість керівництво Меліоратора. І це правда. Про що ще питати? На мою думку, збори треба проводити десь близько середини березня. Тоді вже будуть очевидні речі щодо темпів будівництва (прискорення, встановлення баштового крану, вікон тощо).
21 фев 2018 08:53
Цитата "DmitroL":

Який сенс проводити збори саме зараз? Пройшов місяць. Зрушення є, але треба задавати і обговорювати конкретні питання. У вас є конкретні питання крім темпів будівництва? Так, за цей місяць темпи збільшилися значно, відповість керівництво Меліоратора. І це правда. Про що ще питати? На мою думку, збори треба проводити десь близько середини березня. Тоді вже будуть очевидні речі щодо темпів будівництва (прискорення, встановлення баштового крану, вікон тощо).

А никто и не говорил что собрание нужно проводить именно сейчас.Да у меня есть конкретные вопросы к застройщику,думаю и у многих инвесторов есть вопросы кроме темпов строительства.
По поводу собрания в середине марта согласен,можно и в конце марта.
21 фев 2018 16:15
Всем пришел отчет?
21 фев 2018 16:45
Цитата "chasovoy":
Всем пришел отчет?

Да. Пришел.
22 фев 2018 04:30
И нам пришол фото отчёт😀
22 фев 2018 08:23
А что там с монтажем окон?
Обещали в феврале начать ставить,пока не видно ни одного
22 фев 2018 09:26
Цитата "chasovoy":
А что там с монтажем окон?
Обещали в феврале начать ставить,пока не видно ни одного


К сожалению, все что обещают они, как показывает практика, не выполняют...Имеет силу только то, что зафиксировано в нашем договоре.
Поэтому не ждите обещаного)) Перед НГ они били себя в грудь, что строго по графику закончат 2017, в противном случае - ящик шампанского для инвесторов. И где шампунь? :blah:
22 фев 2018 09:33
На полке в магазине)
22 фев 2018 09:34
Но все таки хотелось бы услышать от представителя застройщика коментарий по этому поводу
22 фев 2018 10:10
Цитата "chasovoy":
На полке в магазине)


:D вот точно так же можно сказать и про окна :leb:
А если по чесноку, то конструктивных диалогов на даном форуме мы никогда, наверное, не дождемся с нашим застройщиком :@-:
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .3638. . .69
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx