Подать объявление

ЖК Сонячна Оселя | Буча, вул, Кожедуба, 8-б

ЗастройщикМелиоратор
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
8из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 39.
3/8%
10/26%
13/33%
7/18%
6/15%
1. . .2022. . .69
31 окт 2017 15:04
Цитата "Ж.К.Сонячна Оселя":
Доброго дня всім покупцям. :hi:
Завтра готуємо плановий фото-звіт з будмайданчика Ж.К. "Сонячна Оселя". 01-02 листопада буде проводитись розсилка нашим відділом післяпродажного обслуговування. :thanks:

Ну нарешті!!!!))
А то я вже подумав, що "відділ післяпродажного обслуговування" пішов у відпустку або його розформували ;))...
01 ноя 2017 10:05
Доброго дня! Фото ЖК "Сонячна Оселя" — 1 листопада 2017р
Монтаж баштового крану — будинок вул.Горської
01 ноя 2017 20:14
Дуже класний фотозвіт на пошту!! Дякуюємо!)
01 ноя 2017 20:51
Реально класний! Серйозно взялись за справу. Дякую!
02 ноя 2017 09:15
Доброго дня всім покупцям!
Станом на 01 листопада 2017. Зроблені та заплановані до виконання наступні роботи .
1. Будинок №1 по вул. І.Кожедуба – Завершується будівництво 8 поверху.
2. Будинок №2 по вул. І.Кожедуба – Завершено перекриття плитами 6 поверху.
3. Будинок №3 по вул. І.Кожедуба - Завершено перекриття плитами 3 поверху. Розпочато будівництво 4 поверху.
4. Будинок по вул. А.Горської:
- 1 секція: Завершено будівництво 4 поверху. Ведеться перекриття плитами.
- 2 секція: Завершено будівництво 4 поверху. Проводиться перекриття плитами.
5. Будинок по вул. М. Мозгового -
- 1 секція: Завершено будівництво 2 поверху.
- 2 секція: Завершено будівництво 2 поверху. Готується перекриття плитами

Дякуємо.
02 ноя 2017 09:19
Ще порція фото.
02 ноя 2017 09:24
І ще трохи інших ракурсів.
03 ноя 2017 12:52
здравствуйте, почему отдел постпр. так и не ответил на сообщение пользователя
с данным фото?

я являюсь инвестором и мне конечно жаль наблюдать за тем что написано что в ноябре должен быть хоть 1 дом но построен, то есть вы уже отстаете от сроков? или как это понимать?

и есть второй вопрос если вы не вкладываетесь в сроки какая компенсация или обьязатильства перед инвесторами ?
я являюсь так же инвестором и в другом жилом комплексе его будут сдавать в декабре! и вроде все идет по плану этого застройщика ( и когда с ними был подписан договор то там было прописано что в случае не своевременной сдачи дома (то есть если не будет ключей и полного пакета документов на руках до 31 декабря 2017) на застройщика накладывается штраф в размере 5 тыс доллоров)


в договоре с Сонячной Оселею ни слово о том что если дом не сдадут во время


хотелось бы получить ответ!
03 ноя 2017 15:07
Цитата "iliii":
здравствуйте, почему отдел постпр. так и не ответил на сообщение пользователя
с данным фото?

я являюсь инвестором и мне конечно жаль наблюдать за тем что написано что в ноябре должен быть хоть 1 дом но построен, то есть вы уже отстаете от сроков? или как это понимать?

и есть второй вопрос если вы не вкладываетесь в сроки какая компенсация или обьязатильства перед инвесторами ?
я являюсь так же инвестором и в другом жилом комплексе его будут сдавать в декабре! и вроде все идет по плану этого застройщика ( и когда с ними был подписан договор то там было прописано что в случае не своевременной сдачи дома (то есть если не будет ключей и полного пакета документов на руках до 31 декабря 2017) на застройщика накладывается штраф в размере 5 тыс доллоров)


в договоре с Сонячной Оселею ни слово о том что если дом не сдадут во время


хотелось бы получить ответ!


Доброго дня шановний дописувач. :hi:
Відповідаємо на питання, яке Вас турбує.
1. Якщо Ви є покупцем в проекті Сонячна Оселя то повинні володіти даними про дату введення будинків до експлуатації.
Ця дата є точною і прописаною дуже чітко у всіх Договорах : 30 травня 2018 року.При придбанні квартир покупець підписує Договір ( який є офіційним документом між сторонами) з цією датою.
2. Стосовно наведеного Вами фото. Це фото стенду про технічні характеристики будинку та квартир ( паспорту об'єкту ), з інформацією про будівництво. Стенд розроблявся дизайнером. Дата наведена на стенді є помилковою, та буде виправлена на офіційну. Дякуємо що проявили пильність, виявили деяку невідповідність в даних на стенді - офіційним документам.
3. Стосовно питанню про відповідальність сторін по Договору. В Договорі які підписують покупці з ПрАТ "Меліоратор" є передбачена чітка відповідальність забудовника за затримку термінів здачі будинку. І при настанні обставин передбачених Договором, покупець має можливість отримати передбачене відшкодування у повному обсязі.В Договорі ця інформація наведена.
А стосовно наведеного прикладу про виплату суми в доларах в інших ЖК.
То компанія "Меліоратор" діє в межах чинного законодавства України і веде свою господарську діяльність в національній валюті - гривні. Платежі та розстрочки від покупців приймаються в безготівковій формі через банківські установи.
З усієї діяльності забудовника вираховуються податки в тому числі і ПДВ, основна частина яких наповнює бюджет м.Буча та держави в цілому.
Все це надає додаткову гарантію покупцям які придбали житло в Ж.К. "Сонячна Оселя". :super:
Дякуємо за розуміння. :thanks:
04 ноя 2017 15:19
Ну не спішіть такподавати інформацію... Насправді 2 поверх 1 секції буд. по вул. Мозгового ще не закінчений, сьогодні 4 листопада, його ще не добудували, сам бачив. Отже, затримка з будівничтва згідно квартального графіку будинку вже наближається до одного місяця... До речі, коли Ви надішлете новий графік будівництва, в старому вже листопад не вказаний. Чекаю інформації...
06 ноя 2017 10:15
Доброго дня!Сонячна оселя,вже листопад,квартального графіка немає. :no-no:
06 ноя 2017 16:26
Цитата "volodymyr7777":
Ну не спішіть такподавати інформацію... Насправді 2 поверх 1 секції буд. по вул. Мозгового ще не закінчений, сьогодні 4 листопада, його ще не добудували, сам бачив. Отже, затримка з будівничтва згідно квартального графіку будинку вже наближається до одного місяця... До речі, коли Ви надішлете новий графік будівництва, в старому вже листопад не вказаний. Чекаю інформації...

Підтримую. Хотілось би побачити новий графік будівництва :)
07 ноя 2017 08:42
Доброго дня! Фото ЖК "Сонячна Оселя" — 6 листопада 2017р
07 ноя 2017 14:20
Цитата "Меліоратор":
Доброго дня! Фото ЖК "Сонячна Оселя" — 6 листопада 2017р

Доброго и Вам!) Дякую за фото! Адже краще один раз побачити, ніж 100 разів прочитати ;)
10 ноя 2017 08:43
Цитата "Ж.К.Сонячна Оселя":


Доброго дня шановний дописувач. :hi:
Відповідаємо на питання, яке Вас турбує.
1. Якщо Ви є покупцем в проекті Сонячна Оселя то повинні володіти даними про дату введення будинків до експлуатації.
Ця дата є точною і прописаною дуже чітко у всіх Договорах : 30 травня 2018 року.При придбанні квартир покупець підписує Договір ( який є офіційним документом між сторонами) з цією датою.
2. Стосовно наведеного Вами фото. Це фото стенду про технічні характеристики будинку та квартир ( паспорту об'єкту ), з інформацією про будівництво. Стенд розроблявся дизайнером. Дата наведена на стенді є помилковою, та буде виправлена на офіційну. Дякуємо що проявили пильність, виявили деяку невідповідність в даних на стенді - офіційним документам.
3. Стосовно питанню про відповідальність сторін по Договору. В Договорі які підписують покупці з ПрАТ "Меліоратор" є передбачена чітка відповідальність забудовника за затримку термінів здачі будинку. І при настанні обставин передбачених Договором, покупець має можливість отримати передбачене відшкодування у повному обсязі.В Договорі ця інформація наведена.
А стосовно наведеного прикладу про виплату суми в доларах в інших ЖК.
То компанія "Меліоратор" діє в межах чинного законодавства України і веде свою господарську діяльність в національній валюті - гривні. Платежі та розстрочки від покупців приймаються в безготівковій формі через банківські установи.
З усієї діяльності забудовника вираховуються податки в тому числі і ПДВ, основна частина яких наповнює бюджет м.Буча та держави в цілому.
Все це надає додаткову гарантію покупцям які придбали житло в Ж.К. "Сонячна Оселя". :super:
Дякуємо за розуміння. :thanks:


А ще фотка не дуже свіжа - здається, її зробили ще минулої зими, бо лежить пухнастий сніжок)))
10 ноя 2017 11:43
Доброго дня! Фото ЖК "Сонячна Оселя" — 9 листопада 2017р
10 ноя 2017 13:09
Цитата "Меліоратор":
Доброго дня! Фото ЖК "Сонячна Оселя" — 9 листопада 2017р

Дякую "Меліоратору" за швидкі фотозвіти. :) Отже, рух є і це не може не радувати!)
10 ноя 2017 13:33
А я не бачу руху :shuffle:
2й поверх по Мозгового, вибачте за суржик, "юлозять" майже місяць :faceoff:
10 ноя 2017 13:55
Цитата "Marusya1988":
А я не бачу руху :shuffle:
2й поверх по Мозгового, вибачте за суржик, "юлозять" майже місяць :faceoff:

Рух,- поняття відносне ;)... Дивлячись з чим порівнювати. До речі, щодо Мозгового. То як раз там відносно найбільший рух, порівняно з 1 і 4 домами. Вони рухаються згідно квартального графіку, хоч і затримуються на пару тижнів. А ось що насправді стоїть, так це по Горської (якщо не враховувати монтаж баштового крану). Так що на дім по Мозгового, як раз, гріх жалітися ))
10 ноя 2017 14:20
Я не хочу порівнювати з іншими будинками нашого ЖК, я порівнюю з будинками міста, де, до речі, теж цегла...Я хочу бачити результат, реальний, де можна тішитися побудованим поверхам, а не шукати очима на фото "чєловєчків в робах" :wow:, рахувати кількість покладених цеглин на стіні мого будинку і заспокоювати себе "ну, раз ходять живі люди, значить робота йде".
Якось так :yes:
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .2022. . .69
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее