Подать объявление

ЖК Сонячна Оселя | Буча, вул, Кожедуба, 8-б

ЗастройщикМелиоратор
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
8из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 39.
3/8%
10/26%
13/33%
7/18%
6/15%
1. . .5153. . .69
12 окт 2018 05:11
Негативний імідж забудовник створює сам собі а не його інвестори. І до речі я щодня заходжу на форум щоб нічого не пропустити. Ви вже забули DmitroL що ви мій майбутній сусід через стінку а я ось ні....
12 окт 2018 07:06
Цитата "bo8":
Меліоратор!!!!
А розкажіть всім про зміни щодо утеплення будинків не мінеральною ватою, а пінопластом.

Шановні майбутні сусіди, ми так сфокусувались на "таємних" зборах, що оце запитання десь вже в потуторах загубилось... А я би дууууже хотіла почути відповідь на нього.
Щодо зборів - ми теж дізнались про них випадково напередодні ввечері і змогли туди приїхати.
Озвучила прямо там наше незадоволення, що від забудовника не було щодної інформації про ці збори і попросила повідомляти всіх інвесторів про будь-яку зістріч. Час покаже, чи почув нас забудовник.
Щодо нашої взаємодії - було б добре, якби ми тут писали, наприклад "Люди, ми зініціювали зустріч тоді-то, приходьте, хто хоче" не тому, що зобовязані це робити, а просто від доброго сусідського ставлення :)
Але в будь-якому разі, дякую, що Ви зініціювали :)
12 окт 2018 16:37
Цитата "Яна Козина ":
Негативний імідж забудовник створює сам собі а не його інвестори. І до речі я щодня заходжу на форум щоб нічого не пропустити. Ви вже забули DmitroL що ви мій майбутній сусід через стінку а я ось ні....

Дуже радий що ми сусіди (дякую, що нагадали) і що ви активно слідкуєте за подіями.) До речі був сьогодні на будівництві. Дуже активно утеплюють 1 будинок і облаштовують прилеглу територію біля відділу продаж. В цьому будиночку вже сидить 3 людини. На вокзальної замість нашого відділу продаж розмістилася Сінергія.
12 окт 2018 17:44
Я тоже сегодня был на стройке. Активно работали на Кожедуба- утепляли дом, к сожалению, пенопластои и лишь частично минватой. На Мозгового рабочих не встречал, но на верхние этажи и не поднимался. Трудились и возле дома на Горской. Очень порадовал отдел продаж (возле Сонячної Оселі). Там полностью обновился состав и новый руководитель- Оксана (к сожалению, не знаю фамилии). Очень профессионально общалась (как и новые девушки) и быстро помогла решить вопрос и, с их помощью, получил исчерпывающие ответы на интересовавшие вопросы.Надеюсь, ускорится и продажа жилья, а соответственно, ввод в эксплуатацию жилья.
17 окт 2018 13:39
Что то давненько "Мелиоратор" не радовал нас фотоотчетом)
23 окт 2018 11:25
Отдел продаж сбросьте отчёт о проделанной работе!!!!!
24 окт 2018 12:38
8-() 8-() Кто- то видел новые планировки 9-10 Этажей?
Я в ШОКЕ !!!
Вместо 1 комнатной квартиры 40 м2 теперь в два уровня 79 метров!! :wow: :wow:
У меня просто нет слов!
Это только мне одному не удосужились сообщить??
На собрании ведь говорили только о изменении крыш, а не планировок квартир на верхних этажах?!
Или я что-то не так понял?? :wow:
24 окт 2018 16:55
На выходных побывали на стройке у «другого застройщика» в Буче и были приятно удивлены, сравнив качество его строительства и Сонячной Осели. Не буду писать здесь его название, чтобы не подумали , что конкуренты. Скажу только, что со стороны смотрится красиво, то по факту оказалось обыкновннной халтурой. Очень порадовало, что качество строительства у Осели значительно лучше.
29 окт 2018 12:46
Звіт про проведення будівельних робіт за звітний період згідно графіку завершення будівельних робіт в ЖК "Сонячна Оселя" станом на 29.10.2018р
(Ступінь готовності у відсотках %)
Будинку по вул. Івана Кожедуба, 8-б

Блок-секція №1.

1.Улаштуванню утеплення та оздоблення стін цокольного поверху - 70%
2.Улаштуванню утеплення та оздоблення фасаду - 60%
3.Монтаж металопластикових вікон - 90%
4.Улаштування покрівлі на даху будинку - 10%
5.Штукатурка внутрішніх стін в квартирах та холах - 60%
6.Монтаж системи електропостачання в квартирах та холах - 50%

Блок-секція №2

1.Монтаж панелей перекриття 10 поверху - 100%
2.Мурування парапетів з керамічної цегли на даху - 95%

Блок-секція №3
1.Монтаж панелей перекриття 7 поверху – 100%
2.Мурування стін з керамічної цегли восьмого поверху - 20%

Будинок по вул. Миколи Мозгового , 7

1.Мурування стін з керамічної цегли сьомого поверху - 100%
2.Мурування міжкімнатних перегородок з керамічної цегли сьомого поверху - 95%
3.Монтаж панелей перекриття –10%

Будинок по вул. Алли Горської, 2

1.Мурування стін з керамічної цегли восьмого поверху – 50%
2.Мурування міжкімнатних перегородок з керамічної цегли восьмого поверху – 30%
31 окт 2018 11:51
Здравствуйте, ув.Застройщик!7-е фото в Вашем фотоотчете,это что?Кухня или комната?Если кухня, то сколько кв. м. там?
31 окт 2018 16:23
Цитата "Анна Александровна 1986":
Здравствуйте, ув.Застройщик!7-е фото в Вашем фотоотчете,это что?Кухня или комната?Если кухня, то сколько кв. м. там?

Аня, схоже, що це кухня однокімнатної квартири типу 1б*1, 9,8 кв.м. Подивись на сайті планування.)
01 ноя 2018 08:07
Цитата "DmitroL":

Аня, схоже, що це кухня однокімнатної квартири типу 1б*1, 9,8 кв.м. Подивись на сайті планування.)

Дякую,Діма!
02 ноя 2018 17:14
Цитата "OksanaGR":
На выходных побывали на стройке у «другого застройщика» в Буче и были приятно удивлены, сравнив качество его строительства и Сонячной Осели. Не буду писать здесь его название, чтобы не подумали , что конкуренты. Скажу только, что со стороны смотрится красиво, то по факту оказалось обыкновннной халтурой. Очень порадовало, что качество строительства у Осели значительно лучше.

Может скажите хотя бы, эта стройка в том же районе что и Оселя или подальше?
08 ноя 2018 14:18
Шановні інвестори!
Актуальні фото станом на 8.11.2018 року.
11 ноя 2018 06:10
Т.е. до начала зимы общестроительные работы не закончатся...
12 ноя 2018 10:49
Цитата "Lubov80":
Т.е. до начала зимы общестроительные работы не закончатся...


звичайно, ні. Але у травні Яцюк слізно обіцяв видати ключи до кінця цього року.
12 ноя 2018 17:43
Цитата "d.and":


звичайно, ні. Але у травні Яцюк слізно обіцяв видати ключи до кінця цього року.

Тепер обіцяють у травні наступного, можливо в липні )
13 ноя 2018 07:24
Щось останні фотки якось сором’язливо оминають ракурси, де б було видно 2-3 секції будинка по Кожедуба 8б. :wow:
Цікаво, чи вже накрили другу секцію дахом?
:ded: :umnik:
13 ноя 2018 11:57
Медленно, но строят, пусть , конечно, не так как хотелось бы...но все же...кричать что "всё пропало" делать только хуже! Если быть реалистом...то если сдадут конец 2019 года...будет супер!!! Мелиоратор из-за того, что привык тянуть стройки, с этим комплексом , конечно, попал, себестоимость на сегодняшний день кв.м уже ,наверное, больше 12 тыс. грн. А они на продавали квартир по 9500 , да еще и в рассрочку, + социальное жилье , поэтому нам остается только набраться терпения и дождаться пока достроят. Заезжаю каждые выходные на стройку, работы идут, не останавливаются, значит в планах все же сдать комплекс, лучше медленно...но с результатом, чем быстро и недостроем)))))
14 ноя 2018 13:32
Був в сб. на будівництві, зайшов у відділ продажу, які були на місці і зміг потрапити на територію і подивитись, як проходить робота, загалом був задоволений тим, що робота робиться, на Горської і Кожедуба робота повним ходом, але мій на Мозгового стоїть, пояснили це тим, що хочуть швидше догнати до 10 поверху, щоб зайнятись дахом, потім всі сили відправлять на мозгового.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .5153. . .69
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее