Подать объявление

ЖК Дом на Волошина | ул. Ярослава Галана, 32

ЗастройщикИнстрой Девелопмент
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 27 400 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
н/а
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 18.
10/56%
3/17%
3/17%
1/6%
1/6%
1. . .35. . .7
04 авг 2017 14:26
Заинтересовало название ЖК, решил глянуть в интернете - что собой представляет, ознакомится с планировками и документами. В итоге ничего кроме логотипа и кнопки "обратного звонка" не обнаружил. Это такой маркетинговый ход, чтобы набить базу номеров для рассылок?
14 ноя 2017 16:16
Цитата "Княгиня":
А у меня положительная инфо по этой стройке,приходила с юристом(подруга ещё с детских времён,профиссионал)-доверяю ей на все 100%.Документы все просмотрели-притензий небыло,декларацию читала сама лично!Так что советуйтесь с юристами,а не довольствуйтесь слухами

Княгиня, что положительного сегодня на стройке ?. Пишите, что по документам притензий нет, значит стройка "строится")))?
Детский сад ребенку уже подобрали? :ma:
17 ноя 2017 14:54
Новости по стройке



КИЇВСЬКИЙ "СОКІЛ" - ПРОТИ НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ!

16 листопада Київський "Сокіл" спільно з ВО "Свобода" і "Національним Корпусом" був присутній на громадських слуханнях щодо незаконної забудови за адресою: вулиця Ярослава Галана, 32а. Мешканці Солом'янського району висловились категорично проти незаконної забудови.

Даний забудовник будує багатоповерхове житло в приватному секторі без жодних дозвільних документів, також відсутні контрольна картка на порушення благоустрою і дозвіл на будівництво. Шахраї повірили в свою безкарність, відверто залякували мешканців і продовжували будувати. Сьогодні націоналісти виступили на боці громади і стали свідками того, як пориви сильного вітру демонтували паркан, а також через порушення норм пожежної безпеки спалахнули дерев'яна опалубка і дерев'яні матеріали.

Київський "Сокіл" не дозволить незаконну забудову Києва!
17 ноя 2017 15:19
Если государство не может навести порядок, то инициативу берут в руки сами люди. Все верно сделали. Фашисты мы или кудой?
17 ноя 2017 16:17
Это варварство средневековое.
17 ноя 2017 17:13
Цитата "Крысобой":
Если государство не может навести порядок, то инициативу берут в руки сами люди. Все верно сделали. Фашисты мы или кудой?

як правило такі наїзди робляться для того, щоб потрусити у власника бізнесу трохи грошей. А навіть якщо це місцеві скинулись на радикалів, то результат буде той самий - бізнесмен відкупиться і продовжить далі...
18 ноя 2017 07:24
Цитата "Ramms_eta0":
А навіть якщо це місцеві скинулись на радикалів, то результат буде той самий - бізнесмен відкупиться і продовжить далі...

Від місцевих відкупиться?
18 ноя 2017 09:00
Цитата "Крысобой":

Від місцевих відкупиться?

від тих, хто координує радикалів.
18 ноя 2017 15:17
А що ж там з власників трусити, якщо вже мабуть близько 2х місяців будівництво стоїть.
18 ноя 2017 18:52
Цитата "Ramms_eta0":

від тих, хто координує радикалів.


Це при умові, що там справді рекет. Але ж я думаю там місцеві дуууже невдоволені. Уявіть - 3а 10 метрів від приватного будинrа зводять свічку. Яб на місті місцеих з старим Ніком навіть справу мав биаби лишень зупинити будівництво.
19 ноя 2017 12:36
Цитата "sirko":
А що ж там з власників трусити, якщо вже мабуть близько 2х місяців будівництво стоїть.

це ж не означає, що квартири не продаються чи не будуть продаватись.

Цитата "Крысобой":
Це при умові, що там справді рекет. Але ж я думаю там місцеві дуууже невдоволені. Уявіть - 3а 10 метрів від приватного будинrа зводять свічку. Яб на місті місцеих з старим Ніком навіть справу мав биаби лишень зупинити будівництво.

це не зовсім рекет, рекет це коли трусять чесний бізнес, а тут незаконне будівництво (за цей дебош навіть справу не відкриють на виконавців, бо сам цей ЖК поза правовим полем), плюс допомога (платна) місцевим жителям. Куратори цих типу нац.організацій зібрали гроші і пішли дальше творити "добро і справедливість". Доречі там уже паркан новий поставили ))
19 ноя 2017 19:27
Цитата "Ramms_eta0":
Доречі там уже паркан новий поставили ))

хочеться вірити що не на довго
20 ноя 2017 21:03
Тепер зрозуміло, чому на будівництві декілька місяців тиша. На початку вересня Солом'янський суд наклав арешт на земельну ділянку і на всі приміщення на ній
20 март 2018 13:18
Кадастровый номер земельного участка
8000000000:69:154:0014 - не соответствует целевому назначению согласно ПКК Украины

Не позавидую я лопухам, купившим квартиру в этом доме.
25 март 2018 11:02
Цитата "Крысобой":
Кадастровый номер земельного участка
8000000000:69:154:0014 - не соответствует целевому назначению согласно ПКК Украины

Не позавидую я лопухам, купившим квартиру в этом доме.

Вы думаете кто-то купил здесь квартиру? Мне кажется, что в обсуждениях по этому дому участвовал только ОП, впаривая не продаваемое.
25 март 2018 11:10
Цитата "marmor":
Вы думаете кто-то купил здесь квартиру?


Надеюсь, нет. А буде такие найдутся, то карму он и себе оч попортят, так как бедные соседи из частного сектора будут желать им отнюдь не добра
23 апр 2018 08:58
Проезжаю каждый день, опять запустили стройку, видимо нашли кому дать денег
23 апр 2018 10:12
Цитата "Gnat88":
Проезжаю каждый день, опять запустили стройку, видимо нашли кому дать денег

А когда запустили, сегодня? В субботу ехали мимо ни души....
14 май 2018 10:07
Дней 9 назад на стройке случилась конвульсия))) Приехала даже бетономешалка. Местные собрались, вызвали полицию и на том все работы закончились :call:
31 авг 2018 14:08
Меня Бог уберег от покупки в этом доме. Я его рассматривала еще летом 2017 года. Закончить они должны были в 4 квартале 2017 года. Заявляли - "клубный дом на 5 этажей".
Но я переключилась тогда на другой ЖК, Слава Богу... А вот недавно проезжала мимо: и смотрю, что он еще недостроен. Ужас!!! Надеюсь, никто не купил там ничего.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .35. . .7
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее