Подать объявление

ЖК Soho Residence | GEOS | ул. Демеевская, 13

ЗастройщикGEOS
Сдача ЖК2015 - 2017 г.
Планировки
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 115.
26/23%
19/17%
29/25%
31/27%
10/9%
1. . .123125. . .216
25 июль 2015 06:25
Цитата "pad343848":
Господа, минуточку.
Неделю назад я был в отделе продаж СОХО и там местый продавала рассказал следующую историю, что мол рядом стоящий дом будет снесен, а жителям этого дома выдадут в СОХО ЖК новые квартиры.
Мол на это согласились все жильцы дома, подписали контакты бла бла.

А на видео жильцы соседнего дома сносят забор.
У меня острое чуство, что кто-то кого-то обманывает.

Там два рядом стоящих дома :-)
25 июль 2015 07:32
Здравствуйте, Уважаемые Форумчане!
Отвечаю на некоторые накопившиеся поставленные вопросы:
1. Проблема с захватом пустых помещений на этажах существует. Я встречался и общался уже с двумя такими захватчиками. Причина указанная ими состояла в том, что они заметили, что строители на объекте просто начинают извините "гадить" в этих комнатушках". По результатм беседы было согласовано, что по необходимости и по мере знакомства с соседями, а также по их просьбам будут выдаваться соседям ключи для совместного пользования. Поскольку процесс подписания с нами договоров в начальной стадии и мы еще не знаем всех заезжающих, на некоторых из них мы просто пока не можем выйти. Подтвержу, из нашей компании никто ничего никому не выделяет на МОПах. С теми с кем не договоримся - будем срезать за их счет.
2. Перспективы заезда - думаю работы по благоустрой и доделкам закончатся в конце июля - начале августа. Этому времени строители обязались "уйти" в основной своей массе. Ориентируемся на 1-5 августа.
3. Адрес - обещания по поводу начала Августа пока подтверждаются, но опять таки документа пока нет - идет процесс согласования с несколькими городскими структурами - ГАИ, Район и т.д.
4. Управляющий, контактное лицо - на ближайшие несколько дней по вопросам подключения коммуникаций контактным лицом остается Прораб Иван. Управляющий по объекту назначенный нами был уволен несколько дней назад за некорректное поведение.
С уважением,
Шкурат Сергей
25 июль 2015 13:54
Цитата "Domik - Новострой":
Открыты продажи квартир во 2 очереди ЖК "Soho Residence" (5 секция)

В настоящее время уже проводятся строительные работы – идет подготовка участка под рытье котлована. Окончание строительных работ запланировано на первый квартал 2017 года.




Враховуючи, що ні 5 ні інші секції там не можуть бути збудовані в принципі - так як щільність забудови там і так перевищує всі обмеження встановлені ДБН 360-92** і що вони потенційним інвесторам показують дозвіл на будівництво 2005 року - хоча в січні цього року отримали нові Містобудівні умови та обмеження - згідно яких має бути коректування проекту і має бути отриманий новий позитивний висновок експертизи і новий дозвіл - яких у них немає, та враховуючи, що місцеві мешканці рішуче налаштовані недоустити ту забудову - я б на місті потенційних інвесторів не поспішав би викидати гроші на вітер.
25 июль 2015 14:11
Цитата "Evil_B":


Я не знаю, как там блокировали работу офиса, но у меня есть достоверная информация, что вчера подписывали квартиры. А по поводу этих всех митингов закрадывается мысль, что жители аварийного дома решили выехать за счёт новостройки и все свои проблемы переложить с больной головы на здоровую.

З.Ы. Пишите так, чтобы не приходилось ломать мозг для понимания написаного.



Шановний - у вас закралась зовсім неправильна мисль
Мешканці будинку 46/1 вважають, що дана забудова суттєво посилить ті руйнівні процеси їх будинку які вже иникли в результаті будівництва метро і що в результаті їх будинок завлиться.
І цілком справедливо вважають, що їх житлові права вратують більше чим безмежна жадоба наживи пана Негрича.
Тим паче що той мікрорайон - це не рукавичка із казки - в яку можна впихати нескінчену кількість нових мешканів. Є ж якісь ДБНи і санітарні правила планування та забудови
25 июль 2015 15:21

а это ничего что дома тут нет? //monitor.mkk.kga.gov.ua/ хотя рядомстоящие новостройки есть?

25 июль 2015 17:55
Цитата "Олександр Дядюк":

І цілком справедливо вважають, що їх житлові права вратують більше чим безмежна жадоба наживи пана Негрича.
Тим паче що той мікрорайон - це не рукавичка із казки - в яку можна впихати нескінчену кількість нових мешканів. Є ж якісь ДБНи і санітарні правила планування та забудови


Ну так до цього причасний не тільки ГЕОС. Так чому ж ви не пікетуєте ІнтергалБуд і СевенХилс? В них ще також по два величезних будинка буде!
25 июль 2015 18:13
Цитата "Zombie":


Ну так до цього причасний не тільки ГЕОС. Так чому ж ви не пікетуєте ІнтергалБуд і СевенХилс? В них ще також по два величезних будинка буде!



Причин дві:
По перше, я цього дійсно не знав і вперше від вас почув.
Тому якщо конкретизуєте ситуацію чи дасте ссилки - то я вам буду дуже вдячний
По друге: Народ у нас такий - поки гірм не грімне (поки не встановлять забор і не почнуть рити котлован) мужик (киянин) - не перехреститься.

Але дякую за інформацію - доведу до людей, будемо думати, що далі робити.
Буду вдячний за додаткову інформацію
25 июль 2015 19:01
Цитата "Zombie":


Ну так до цього причасний не тільки ГЕОС. Так чому ж ви не пікетуєте ІнтергалБуд і СевенХилс? В них ще також по два величезних будинка буде!

Давайте делится кто куда пикетировать пойдет. :faceoff: интересно посмотреть на пикеты Парк авеню :yes: . И погоды нынче способствуют. :winky:
25 июль 2015 19:15
Цитата "Олександр Дядюк":



Причин дві:
По перше, я цього дійсно не знав і вперше від вас почув.
Тому якщо конкретизуєте ситуацію чи дасте ссилки - то я вам буду дуже вдячний
По друге: Народ у нас такий - поки гірм не грімне (поки не встановлять забор і не почнуть рити котлован) мужик (киянин) - не перехреститься.

Але дякую за інформацію - доведу до людей, будемо думати, що далі робити.
Буду вдячний за додаткову інформацію


В Демеевке ИГБ изначально три дома планировались:
//www.demeevka.com

Только находятся они через дорогу от хрущевки и вряд ли оказывают какое либо влияние
25 июль 2015 19:17
Цитата "Sard":

Давайте делится кто куда пикетировать пойдет. :faceoff: интересно посмотреть на пикеты Парк авеню :yes: . И погоды нынче способствуют. :winky:




Ну якщо ті забудови порушуватимуть права мешканців вже існуючих будинків - то пікетувати слід і там.
Зараз буває, що стройку пікетують - мешканці вже перших збудованих секцій, тому що перенаселення їх кварталу (уже їх) - їх нерадує
25 июль 2015 19:28
Цитата "Ivan_Kiev":

В пятницу кошмарили офис говно Геоса, заблокировали на день работу.
Негрич рейданул землю под стройкой комплекса Лемонад.

P.S. картавый ооочень упоротый он догоняет Войцеховского и итп


ну и лексикончик у Вас

Лемонад "рейданул" не Геос, а Київміськбуд. Геос перекупил у него проект) точно так же, как и Сохо - тоже изначально чужой проект, видимо, замороженный Новоградом по причине недостатка финансирования

и проект Новограда изначально был рассчитан на 7 секций. Геос не выдумал велосипед, закладывая новую очередь. да, обманул нас, инвесторов, или, скорее, умолчал о важных для решения о покупке квартиры обстоятельствах. почитайте вот здесь, к примеру, прошлогодняя статья https://gdevkievezhithorosho.com/2014/07/%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%BC%D1%84%D0%BA-%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%B6%D0%BA-soho-residence/: "Если сравнивать два проекта — «Демеевский» от Новограда и Soho Residence от Geos — то становится понятно, что последний представляет собой несколько урезанный вариант первого. Новоград планировал строить комплекс в две очереди: в первой очереди планировалось 4 секции, а во второй — 3. В свою очередь, Geos, оставив две очереди строительства, реализует лишь строительство 4 секционного дома (первая очередь должна быть сдана в декабре 2014 года — в нее войдут 1 и 3 секции, вторую очередь должны сдать в конце 1 квартала 2015 года и в нее войдут 2 и 4 секции). На мой вопрос — будет ли продолжено строительство еще 3 секций, застройщик сказал что пока в планах такого нет".

и, если уж говорить о Вашей сталинке, то, судя по полному отсутствию окон на торце дома, она тоже не планировалась стоять в гордом одиночестве. к ней явно планировалось пристроить дом - отсюда и отсутствие окон

потому постоянные обвинения Негрича в рейдерстве все более и более напоминают банальное вымагательство. и, пардон, банальную зависть при виде щедрости Геоса в отношении жителей хрущевки и перспектив соседей улучшить свои жилищные условия

мне самой не нравится перенаселенность нашего микрорайона. но вопрос не в четырех построенных секциях и трех планируемых, они как бы законные. пятая и шестая секции - под вопросом, да. но они же вроде планируются как "переселенческие" для жителей хрущевки. равно как и Лемонад. его строительство оформлялось Київміськбудом уже очень давно. Негрич, его картавость, небольшой рост, национальность, лысина и рейдерство тут ни при чем. он, вернее, скорее его тесть Голица, просто перекупил оформленный проект строительства
25 июль 2015 19:48
Цитата "KarolinaNik":


В Демеевке ИГБ изначально три дома планировались:
//www.demeevka.com

Только находятся они через дорогу от хрущевки и вряд ли оказывают какое либо влияние



ВСЕ має значення. Якщо ці будинки знаходяться в кварталі (мікрорайоні) забдови Геоса, то вони мають бути враховані у містобудівному розрахунку - на нові будівництва - чи буде квартал після цього відповідати нормам по щільності мешканців, по наявності необхідної інфраструктури - відповідно нормативам забезпеченості.
У нас забудовники чомусь зайняли хитру позицію, що начебто значення має лише відповідність нормативам інсоляції.
А насправді таких нормативів, яким повинна відповідати стройка багато і інсоляція нічим не головніша інших.
Тут уже нікуди впихати людей - там перевищені в кілька раз всі межі встановлені ДБНми - жилий квартал - це небезмежна рукавичка із казки - в яку можна безмежно напихати нових мешканців як оселедці у бочку
25 июль 2015 20:04
Цитата "ново-стройка":


ну и лексикончик у Вас

Лемонад "рейданул" не Геос, а Київміськбуд. Геос перекупил у него проект) точно так же, как и Сохо - тоже изначально чужой проект, видимо, замороженный Новоградом по причине недостатка финансирования

и проект Новограда изначально был рассчитан на 7 секций. Геос не выдумал велосипед, закладывая новую очередь. да, обманул нас, инвесторов, или, скорее, умолчал о важных для решения о покупке квартиры обстоятельствах. почитайте вот здесь, к примеру, прошлогодняя статья https://google.com/2014/07/%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%BC%D1%84%D0%BA-%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%B6%D0%BA-soho-residence/: "Если сравнивать два проекта — «Демеевский» от Новограда и Soho Residence от Geos — то становится понятно, что последний представляет собой несколько урезанный вариант первого. Новоград планировал строить комплекс в две очереди: в первой очереди планировалось 4 секции, а во второй — 3. В свою очередь, Geos, оставив две очереди строительства, реализует лишь строительство 4 секционного дома (первая очередь должна быть сдана в декабре 2014 года — в нее войдут 1 и 3 секции, вторую очередь должны сдать в конце 1 квартала 2015 года и в нее войдут 2 и 4 секции). На мой вопрос — будет ли продолжено строительство еще 3 секций, застройщик сказал что пока в планах такого нет".

и, если уж говорить о Вашей сталинке, то, судя по полному отсутствию окон на торце дома, она тоже не планировалась стоять в гордом одиночестве. к ней явно планировалось пристроить дом - отсюда и отсутствие окон

потому постоянные обвинения Негрича в рейдерстве все более и более напоминают банальное вымагательство. и, пардон, банальную зависть при виде щедрости Геоса в отношении жителей хрущевки и перспектив соседей улучшить свои жилищные условия

мне самой не нравится перенаселенность нашего микрорайона. но вопрос не в четырех построенных секциях и трех планируемых, они как бы законные. пятая и шестая секции - под вопросом, да. но они же вроде планируются как "переселенческие" для жителей хрущевки. равно как и Лемонад. его строительство оформлялось Київміськбудом уже очень давно. Негрич, его картавость, небольшой рост, национальность, лысина и рейдерство тут ни при чем. он, вернее, скорее его тесть Голица, просто перекупил оформленный проект строительства



Геос вас обманув не трошки - а дуже багато.
Перша черга - вже практично завершена - 4 секції.
Друга черга згідно виданих їм нещодавно (у січні 2015 року) містобудівних умов та обмежень, копія яких є у мене на руках - 5 секцій. Ітого - 9.
А ще рядом "Деміївка" і ще кілька масштабних забудов.
У мурашнику і то просторгіше.
Нові 5 секцій - це:
- ще біля 500 нових квартир;
- а це понад тисячу нових мешканців.
- це біля 400 нових машин ( а куди їх ставити)?
- це до ста ДОДАТКОВИХ дітей дошкільного віку і понад 300 дітей шкільного віку
- додайте сюди майже таку ж потребу (нагрузку) тих 4 секцій, які вже збудовані і скоро почнуть заселятись.
А у мене є офіційні відповіді з Голосіївської РДА - що жодного вільного місця у прилеглих дитсадках і школа НЕМА і що вони уже на сьогодні переповнені на 30%.
І от уявіть скоро заселиться перша черга + новий будинок деміївки - разом понад 100 дітей дошкільного і 300-400 дітей шкільного віку - і якщо ви інвестор і молода сімья - куди ви всунете свою дитину. Якщо всі дитсадки і школи переповнені УЖЕ на 30 %.
І ви так (просто для інтересу) не дивились - де люди будуть ставити ще нових десь з 400 автомобілів.
А потім Геос збудує ще 5 секцій і наведені мною цифри - подвояться.

Звичайно все це порушує мислимі і немислимі ДБНи і санітарні парвила планування і забудови - але хіба забудовника цікавить - як потім будуть жити люди в їх будинку і як будуть бити одні одним морди в скандалах за парковку - бо машини ставити ніде - і як будуть хрен за очі їхати шукати дитсадок - бо в найближчі 10 км. вільних дитсадків нема.
Забудовника це не цікавить. Йому головне зняти бабки з лохів - а як їм потім буде житись - забудовника не цікавить
25 июль 2015 20:38
Цитата "Олександр Дядюк":

Звичайно все це порушує мислимі і немислимі ДБНи і санітарні парвила планування і забудови - але хіба забудовника цікавить - як потім будуть жити люди в їх будинку і як будуть бити одні одним морди в скандалах за парковку - бо машини ставити ніде - і як будуть хрен за очі їхати шукати дитсадок - бо в найближчі 10 км. вільних дитсадків нема.
Забудовника це не цікавить. Йому головне зняти бабки з лохів - а як їм потім буде житись - забудовника не цікавить


а які саме "мислимі і немислимі ДБНи і санітарні правила планування і забудови" порушено? назвіть хоча б одне. одні голослівні звинувачення

якщо Вас цікавить - то вільних місць в дитсадках немає ні в найближчих 10-ти кілометрах, ні в найближчих 20-ти. в Києві, особливо на Лівому березі і в пригородах, дитсадки переповнені. і навіть тут у нас, на Соломенці, де практично немає новобудов, вільних місць в дитсадках теж дивним чином немає

"морди бити" в скандалах за парковку мешканці Вашої сталінки мають більше шансів, аніж мешканці Сохо, бо в нашому будинку є паркінг. і я, приміром, вже маю там сімейне місце і не претендую на місце у вашому дворі

і да, мабуть, я лох. бо інвестувала в новобудову зароблені гроші, а не рейдерськими махінаціями хочу змусити забудовника поміняти мою малогабаритну квартиру в старому будинку, отриману в спадок від бабусі, на простору квартиру в новобудові

і повторюсь - я не проти протестів. точечну забудову критикують і недарма, і хабарництво наших чиновників відомо всім. просто вважаю, що в даному разі Геос забудував ВІЛЬНУ земельну ділянку і не порушив прав сусідів. щодо місць в дитячих садках, то це інша проблема, яка повинна вирішуватись забудовниками СПІЛЬНО з міською владою

у Вас є квартира в будинку, Ви "старожил", але Ви не маєте монопольних прав на забудову мікрорайону. тим більше, вимагати від забудовника і поміняти собі квартиру на кращу, і дитсадок добудувати, і паркомісце вам безкоштовно виділити

визначіться з метою свої протестів - бо скидається на те, що Ви проти нової забудови ВЗАГАЛІ. Ваш будинок, до речі, теж побудований в районі приватної забудови і Вашим сусідам 50 років тому теж не дуже подобалось таке втручання в їхнє спокійне життя на околиці міста
25 июль 2015 20:47
а куда там даже теоретически еще пять секций влезет?
25 июль 2015 21:10
Цитата "Rdrr":
а куда там даже теоретически еще пять секций влезет?


тут раньше выкладывали план перспективной застройки, сфотографированный на телефон с рук представителя Геоса. месяца два назад, посмотрите, где обсуждалась новость о строительстве новых очередей

насколько я помню, следующие секции меньше (но выше) уже построенных. пятая секция возле уже построенной, шестая на углу (она предназначена для переселения жителей хрущевки), седьмая-девятая на "загогулине" между сталинкой и хрущевкой, на арендованном земельном участке

меня, разумеется, огорчила перспектива "впихнуть невпихуемое". но - для протестов нужны основания. мы, инвесторы Сохо, не сумели организоваться и хоть минимально настоять на соблюдении Геосом наших интересов. Интергал через дорогу довел до ума свой дом, люди там уже живут, а следующий дом только на стадии котлована. а наш дом не готов, Геос кормит нас, ивесторов, обещаниями, переключившись на строительство следующей очереди (там уже и подпорная стенка, и свайное поле, в то время как у нас в час по чайной ложке делается. и качество работ и материалов все ухудшается и ухудшается :hm: )
26 июль 2015 10:25
Извините, Сергей, но то, что вы написали, больше похоже на "отмазку" от проблемы, чем реальное желание или реальную возможность решить её.

Цитата "Serhiy Shkurat":
Здравствуйте, Уважаемые Форумчане!
Отвечаю на некоторые накопившиеся поставленные вопросы:
1. Проблема с захватом пустых помещений на этажах существует. Я встречался и общался уже с двумя такими захватчиками. Причина указанная ими состояла в том, что они заметили, что строители на объекте просто начинают извините "гадить" в этих комнатушках".

И Вы верите в такое "объяснение"? Для целей защиты от неаккуратных строителей, человек не пожалел потратить несколько тысяч гривен на железную дверь, хотя можно было поставить временную фанерную заглушку, до момента, пока закончатся ремонты. Или будущие жильцы тоже будут гадить в мусоропровод?

Цитата "Serhiy Shkurat":

По результатам беседы было согласовано, что по необходимости и по мере знакомства с соседями, а также по их просьбам будут выдаваться соседям ключи для совместного пользования.

Может, надо было объяснить, что для совместного пользования совместной площади, следует дождаться заселения соседей и вместе с ними определить порядок пользования. А не создавать соседям "необходимость" просить ключи у самого наглого жлоба на этаже.

Цитата "Serhiy Shkurat":

Поскольку процесс подписания с нами договоров в начальной стадии и мы еще не знаем всех заезжающих, на некоторых из них мы просто пока не можем выйти.

Разве получение ключей, заезд и начало ремонтов происходит не после подписания договора с вами? И подписывающая сторона не должна разве оставлять свои паспортные и контактные данные?

Цитата "Serhiy Shkurat":

Подтвержу, из нашей компании никто ничего никому не выделяет на МОПах. С теми с кем не договоримся - будем срезать за их счет.
Шкурат Сергей

Интерестно, как можно договориться с человеком о срезе двери за его счёт, если до этого с ним не получилось договориться)))
27 июль 2015 11:29
Цитата "ново-стройка":


а які саме "мислимі і немислимі ДБНи і санітарні правила планування і забудови" порушено? назвіть хоча б одне. одні голослівні звинувачення



Шановний мій опоненте – поясню:
Але щоб Ви розуміли, що я намагаюсь говорити словами логіки, а не фобій і упередженостей, начну трощки з філософії підходу.
По перше – я не відношусь до тієї категорії активістів (наприклад відомий всім В. Черняховський), які вважають, що будь яке будівництво в м. Києві є апріорі зло – страшніше від державної зради.
Особисто я вважаю будівельну галузь однією із найважливіших в країні, тим паче зараз у кризовий час – яка створює в галузі (і суміжних галузях) робочі місця і дає податки бюджету.
Проте, при всій своїй архіважливості для суспільства – інвестиції. Будівництво – все одно залишаються лише інструментом – метою – завжди залишається людина! Правда, питання в іншому – що це за людина – одна конкретна (наприклад з фамілією – Негрич – чи всі громадяни, мешканці, в сукупності).
І цей інструмент (інвестиції, будівництво) треба завжди розглядати в розрізі – служать вони меті – людям – чим ні? Дають більше користі чи шкоди, причому, в соєму розумінні під поняттям «люди» треба розуміти всіх – а не лише одну людину з прізвищем Негрич.
Ст. 50 Конституції України встановлено, що - Кожен має право на безпечне для життя і здоров'я довкілля.
Звертаю Вашу увагу мій шановний опоненте – КОЖЕН – а не лише нувориші, що живуть у Кончі-заспі – в дійсно озелененій і комфортній території.
Ця конституційна норма – яка захищає право людей жити в безпечному і комфортному довкіллі – виражена у відповідних будівельних і санітарних державних нормах – які зобов’язують при плануванні і здійсненні забудови – не затрамбовувати людей – як сєльодку в бочку – вплоть до рівня – що можна завагітніти від сусіда з іншого будинку – через вікно – щоб не лише впарити людям квартири і зняти з ділянки побільше грошей (а після нас – хоч трава не рости), а дотриматись цих нормативів –– а щоб ці люди потім могли по людськи жити.
Наголошую – як люди – а не як худоба.
З відповіді Голосіївської РДА на інформаційні запити слідує, що в кварталі забудови уже проживає 3210 осіб - і це лише в будинках, які обслуговуються комунальними жеками - якщо сюди додати біля 1200 осіб, що населятимуть уже практично завершену І чергу (4 секції) даної забудови та уже збудований будинок Інтергалбуду - то тут мешкатиме 4.5 тис. осіб (насправді більше). Згідно п. 3.17 ДБН-360-92** (аналогічні нормативи містяться в п. 4.10. Санітарних правил планування та забудови населених пунктів, встановлені такі обов’язкові нормативи забезпечення об’єктами інфраструктури:
Майданчики для:
- ігор дітей дошкільного і молодшого шкільного віку – 0.7кв.м на одну людину
- для відпочинку дорослого населення – 0,1 кв.м. на людину
- для занять фізкультурою – 0,2 кв.м
- для господарських цілей - 0,3 кв.м.
- для вигулу собак – 0,3 кв. м.
- для стоянки автомашин – 0,8 кв. м.
А тепер робимо розрахунок, що мало б бути при додержанні нормативів і що є фактично, згідно даних наданих Голосійвською райдержадміністрацією:
Показник Норматив
Кв.м/на одну людину Потреба кварталу виходячи з очікуваного населення 4500ос. Фактична наявність Невідповідність
(забезпеченість у відсотках):
Майданчки для:
ігор дітей дошкільного і молодшого шкільного віку має бути 3150 кв.м.а є - 1167 кв.м. забезпечення - 37%
для відпочинку дорослого населення повинно бути 450 кв.м. - є 2400 кв.м. (але у відповіді Голосіївської РДА вказано, що цей майданчик знаходиться по вул.. Деміївській, 45 а – що за межами кварталу забудови)!!!
для занять фізкультурою має бути 900 кв.м. - є 60 - забезпечення 6,6%
для господарських цілей повинно бути - 1350 кв.м Відсутні взагалі
- для вигулу собак має бути - 1350 кв.м. відсутні для стоянки автомашин має бути - 3600 кв.м. Фактично - відсутні
Ще раз нагадаю – фактична кількість мешканців кварталу насправді ще більша, так як не враховані мешканці будинків, що перебувають на обслуговуванні приватних ЖЕКів.
У разі ж будівництва ще однієї – ІІ черги (5 секцій) – населення кварталу зросте ще на одну тисячу мешканців, що ще суттєво погіршить нормативну забезпеченість мешканців об’єктами соціальної інфраструктури.
Крім цього - якщо взяти кількість квартир двох черг (258 - перша і 363 друга) то це понад півтори тисячі нових мешканців, а це, в свою чергу (згідно нормативів) біля 100 дітей дошкільного віку і понад 300 шкільного. Це при тому, що як слідує з листа Голосіївської РДА – жодного вільного місця в дитсадках і школах нормативного радіусу доступності (ДБН 360-92**) немає! Школи і дитсадки і так переповнені на 30-40%. Куди далі впихати?
ТАМ БІЛЬШЕ НЕМАЄ СТІЛЬКИ ЗЕМЛІ, щоб туди впихнути ще біля тисячі мешканців другої черги (5-9 секції), так як немає площ для забезпечення належною інфраструктурою мешканців існуючих будинків та мешканців які поселяться до першої, уже збудованої черги і нового будинку Інтергалбуду.

Таким чином, мій шановний опоненте – порушено вимоги п. 3.17 ДБН-360-92** та п. 4.10 Санітарних правил планування і забудови населених пунктів.
І це ще я не закінчив обрахунки по озеленених територіях, тощо.
До речі – а скільки парко місць у вашому будинку і чи вони там дійсно є?
І ще до речі в п. 5 (аркуш 4 (абзац 1) Містобудівних умов та обмежено виданих забудовнику в січні цього року вказано:
- Передбачити умови щодо комплексної забудови територій, в тому числі, розміщення і будівництво ОДНОЧАСНО – зі спорудженням жилих будинків, об’єктів соціальної інфраструктури – дитячі дошкільні заклади, загальноосвітні школи, об’єкти охорони здоров’я – ЗГІДНО З МІСТОБУДІВНИМИ РОЗРАХУНКАМИ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ ОБЬЄКТАМИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ.
Але я щось не бачив щоб там будувався дитсадок чи школа – те й де там їх будувати?
А ви – не бачили?
27 июль 2015 11:48
Уважаемые протестующие. Все понятно. Но поймите, что все вышеперечисленные проблемы ( перенаселение района), это глобальная и всеобщая проблема города. В Киеве это особенно бросается в глаза, тк проживающих в разы больше чем той инфраструктуры которая была построена в основной массе в советское время. Это не только и не столько касается геоса, это касается практически всех строительных компаний. Нехватка мест в садиках и без новых новостроек была,есть и будет. Не там протестуете.
Почему те же претензии не высказываются интегралу? Где ни садика, и паркинга вообще нет.

Кстати про садики.... В районе где я живу, около 5 крутых новостроя и ещё один строится, 3 больших дома уже лет 5 как заселены, помимо них ещё и старые дома. Открыли вблизи частный детский сад на пол дня, в расчёте на то, что в нашем районе всего 3 садика и места там на два года вперёд заняты. И что вы думаете? Им пришлось закрываться, тк ожидаемого эффекта от плотного перенаселения не было. При лояльной цене у них было всего 5 учащихся и все не из ближних домов. Так что, не факт что больше садиков заметно уменьшит очереди ....просто наши люди в большей степени ориентированы на бесплатное.... И вот там очереди.

Кстати, а в парке авеню откроют садик.

Но проблема конечно же есть, и плотной застройки и наплевательство на инфраструктуру, никто не спорит. Мегаполис, он такой....
27 июль 2015 12:03
Цитата "VR-2004":
Уважаемые протестующие. Все понятно. Но поймите, что все вышеперечисленные проблемы ( перенаселение района), это глобальная и всеобщая проблема города. В Киеве это особенно бросается в глаза, тк проживающих в разы больше чем той инфраструктуры которая была построена в основной массе в советское время. Это не только и не столько касается геоса, это касается практически всех строительных компаний. Нехватка мест в садиках и без новых новостроек была,есть и будет. Не там протестуете.
Почему те же претензии не высказываются интегралу? Где ни садика, и паркинга вообще нет.

Кстати про садики.... В районе где я живу, около 5 крутых новостроя и ещё один строится, 3 больших дома уже лет 5 как заселены, помимо них ещё и старые дома. Открыли вблизи частный детский сад на пол дня, в расчёте на то, что в нашем районе всего 3 садика и места там на два года вперёд заняты. И что вы думаете? Им пришлось закрываться, тк ожидаемого эффекта от плотного перенаселения не было. При лояльной цене у них было всего 5 учащихся и все не из ближних домов. Так что, не факт что больше садиков заметно уменьшит очереди ....просто наши люди в большей степени ориентированы на бесплатное.... И вот там очереди.

Кстати, а в парке авеню откроют садик.

Но проблема конечно же есть, и плотной застройки и наплевательство на инфраструктуру, никто не спорит. Мегаполис, он такой....



Шановний опоненте - саме абсурдне виправдання порушення закони - тим - що і інші порушують.
Якщо хтось десь гвалтує і вбиває - це не означає, що і я маю на це право і це не виправдовуватиме мене. Це означає, що і з іншими треба боротись.
Ще раз пояснюю - жадоба наживи забудовників - перетворює Київ у клоаку.
А це ненормально.
Мегаполіс - не мегаполіс - київ не резіновий - вишукуйте пустуючи промзони - де вже давно росте бурьян - там будуйте - але не можна впихати людей як сільодку - безмежно - всупереч будівельним і санітарним нормпативам - яке життя буде у цих людей?
Я розумію, що такі як негрич - там жити не буде.
Можете навіть не сумніватись, що Негрич має затише житло - десь у зеленому мікрорайоні (чи скоріш всього за містом) - де дотримані всі нормативи.
Це він вам хоче впарити житло - адже як ви потім будете жити - його не колише.
Плював він на те - як ви потім будете жити
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .123125. . .216
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее