Подать объявление

ЖК Sofia Nova | София Нова | Мартынов | Новоселки, ул. Мира

ЗастройщикМартынов
Сдача ЖК2020 - 2023 г.
Планировки
от 25 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
146из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 32.
4/13%
5/16%
7/22%
6/19%
10/31%
1. . .3941. . .52
27 фев 2020 07:07
шановні інвестори першої черги, коли у вас сдача? хто планує здавати квартиру в оренду? Дякую
27 фев 2020 07:27
Приехали газовщики, активно трудятся на объекте.
Фото от 26.02.2020
27 фев 2020 08:50
Т.е. вариантов не очень много: или в Чабаны в школу, которую еще не достроили, или в гос. школу в Новоселках, где очередь на поступление. Как-то так получается...
Спасибо всем за ответы.
27 фев 2020 10:56
На Теремках (приблизно за 2 км від ЖК) є дві школи. Там немає черги на вступ.
03 март 2020 08:35
Добрый день, инвесторы І очереди! Кто планирует сдавать свою однокомнатную квартиру? Кто будет ездить в город на работу? Давайте сотрудничать
03 март 2020 17:49
Буде курсувати маршрутка "Sofia Nova" - станція метро Іподром
+ наразі теж є достатня кількість маршруток до метро від Новосілок
04 март 2020 15:28
Свіжі фото: у першому каре кладуть плитку на бордюрах.
Загалом дуже активно роблять фасади, у будинках І черги дороблюють косметику у під'їздах (вже встановили перила)
07 март 2020 08:57
Добрий день! Даний комплекс розглядався мною для інвестицій. Проте стало відомо що довкола нього велись судові справи, в тому числі стосовно ділянки плодових дерев, на якими ви не будете милуватися з ваших вікон, а які будуть вирубані під чергову забудову з парковками. Для мене це повний деградаційний тупізм людства, знищувати все навколо як ракові клітини. Чи ми вже навчилися дихати вуглекислим газом?
Я знаю що страйки, позови, мітинги можуть відтягнути але не зупинити процес. Але я з поваги до самого себе не буду вносити свої ж кошти на корить варварста бо забудовники не ставлять, разом з котлами, балони кисню. Тип паще що є забудовники з негіршою репутацією, здають будинки, навіть дешевші, і навіть з кращим плануванням а не ці еркера в які нічого окрім меблів на замовлення не поміщається. Немає попиту - немає пропозиції!
08 март 2020 07:02
Цитата "LP203":
Добрий день! Даний комплекс розглядався мною для інвестицій. Проте стало відомо що довкола нього велись судові справи, в тому числі стосовно ділянки плодових дерев, на якими ви не будете милуватися з ваших вікон, а які будуть вирубані під чергову забудову з парковками. Для мене це повний деградаційний тупізм людства, знищувати все навколо як ракові клітини. Чи ми вже навчилися дихати вуглекислим газом?
Я знаю що страйки, позови, мітинги можуть відтягнути але не зупинити процес. Але я з поваги до самого себе не буду вносити свої ж кошти на корить варварста бо забудовники не ставлять, разом з котлами, балони кисню. Тип паще що є забудовники з негіршою репутацією, здають будинки, навіть дешевші, і навіть з кращим плануванням а не ці еркера в які нічого окрім меблів на замовлення не поміщається. Немає попиту - немає пропозиції!

Вы можете наверное с Новых Теремков ЖК, такой бред писать... Нету спроса.... Однушки разлетаются как горячие пирожки, девушки 49 и 54 м2 так же... А вы тут пургу гоните...
10 март 2020 07:26
Були на вихідних у нашому ЖК. Мушу розчарувати: ключі ми у цьому місяці не отримаємо, як ще нещодавно обіцяли у центральному офісі 🙁
Реальні перспективи отримання ключів - це середина квітня.

✔ І черга - вже закінчили під'їзди (окрім електролічильників у щитових), встановили всюди перила, пофарбували сходи, у електрощитових вже виведені всі кабелі для підключення квартир
✔ при цьому в квартирах теж немає жодних лічильників, немає батарей
✔ ❗але закінчили роботи з підключенням котлів

Прибудинкову територію активно дороблюють (зробили клумби у І черзі і вимостили бордюри плиткою - на фото видно)

Як я зрозуміла по тому, що побачила - всі сили кинуті на внутрішні фасади нашого каре, щоб відгородити першу чергу від другої і пустити пожильців І черги на ремонт.
11 март 2020 11:52
Здравствуйте! Подскажите, это действительно такие кривые стены, как на фото где котёл с трубами? Или искажение на фото?
11 март 2020 16:59
Доьрого дня!Наразі відсутній один документ(дозвіл на будівництао).Як зараз просуваються справи з ним, коли він з'явиться, і чи з'явиться взагалі?
12 март 2020 08:13
Цитата "K2222":
Здравствуйте! Подскажите, это действительно такие кривые стены, как на фото где котёл с трубами? Или искажение на фото?

Кстати, мне тоже это в глаза бросилось, хотелось бы услышать ответ тоже)
12 март 2020 10:06
Цитата "K2222":
Здравствуйте! Подскажите, это действительно такие кривые стены, как на фото где котёл с трубами? Или искажение на фото?


Та ні, то у мене камера з ширококутним ефектом на телефоні 😅
Стіни у всіх кімнатах майже ідеально рівні.
Принаймні у нашій квартирі фінішною штукатуркою все можна випраити.
12 март 2020 10:07
Цитата "Vlad official ":
Доьрого дня!Наразі відсутній один документ(дозвіл на будівництао).Як зараз просуваються справи з ним, коли він з'явиться, і чи з'явиться взагалі?


Немає дозволу тільки на третю чергу. На І та ІІ черги дозвіл і вся документація є.
Але знаючи порядність забудовника, мені здається що дозвіл на ІІІ чергу - це питання часу.
12 март 2020 11:30
А на 4 чергу є всі документи? Коли планується старт продажу 4-ї черги?
12 март 2020 19:02
Дозволів ДАБІ на будівництво ані 3, ані 4 черги поки що немає. Можливо це пов"язано з незакінченим судовим процесом за землю.
13 март 2020 10:29
Это никак не связано с судами, сегодня запускают реформу в сфере строительства, отменяют работу ДАБИ и так далее. Поэтому скоро документы появятся.
13 март 2020 16:22
Реформа ДАБІ розпочалась тільки в березнї 2020р., та й то спонтанно. А про те, що Дозвіл на будівництво 3 черги "буде отримано не більш як за два – три тижні" мені (та й не тільки мені) наспівували у відділі продажу ще в далекому липні 2019р. Тому, очевидно, що забудовник за весь цей час так і не спромігся отримати весь пакет документів на будівництво зовсім не з-за реформи ДАБІ. Мабуть є більш вагомі перепони, що не дозволяють йому зробити це аж до сьогодення, і таким чином остаточно зняти сумніви інвесторів. Хтілось би знати які це перепони….
І щось мені підказує, що інвесторам 4 черги відділ продажу також буде співати про ті ж самі "два – три тижні"……….
14 март 2020 20:06
Я думаю, що на цьому форумі є представники жк.
Дайте, будь ласка, розгорнуту відповідь з приводу відсутності документа!
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .3941. . .52
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx