Подать объявление

ЖК Славутич | bUd development | ул. Заречная, 16

ЗастройщикbUd development
Сдача ЖК2018 - 2021 г.
Планировки
от 27 150 Грн/м²
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 218.
7/3%
9/4%
47/22%
61/28%
94/43%
1. . .264266. . .631
30 апр 2017 09:51
Цитата "Павло Третяк":


Так, ролик був мій) Планування 2B з першого будинку. Щоправда трохи модифіковане. Планую знести ненесучу стіну-перегородку між кухнею та кімнатою, а також прибрати скло з лоджії в цій же кімнаті. Щоб була одна суціальна. Мені так більше подобається :-) Трохи нагадуватиме ваше планування, але менше кімнат. ))


"Снести несущую стену" - за такое по рукам нужно бить. Вы ещё попробивайте стены, чтобы вытяжек у людей не было, и чтобы все нухали то, что ты готовишь
30 апр 2017 10:37
Цитата "MaxG":
"Снести несущую стену" - за такое по рукам нужно бить. Вы ещё попробивайте стены, чтобы вытяжек у людей не было, и чтобы все нухали то, что ты готовишь
Там написано НЕ несущую.
30 апр 2017 14:46
Макс без очков сообщение читал)))

Главное вынести свой гнев на форуме,а вчитаться в сообщение это уже потом :drink:
30 апр 2017 15:44
Боюсь сглазить, но работают сегодня весь день. Сейчас льют колонны.
30 апр 2017 16:22
Цитата "nkolesni245":
Макс без очков сообщение читал)))

Главное вынести свой гнев на форуме,а вчитаться в сообщение это уже потом :drink:


Та какой гнев :))) ? всё норм.
Сорри, не досмотрел
30 апр 2017 17:43
Цитата "ALEKS DAVIDOFF":
Боюсь сглазить, но работают сегодня весь день. Сейчас льют колонны.

Не покидает ощущение того, что не работают, а подрабатывают🤣. В половине девятого вечера на 1-м доме работа идет, а у нас опять тишина... Может это с первого дома у нас "халтурят" во время перекуров?))) :ne figa sebe:
30 апр 2017 19:34
Був на будівництві. Не скажу що робота кипить але щось ворушаться. В ОП всі такі живенькі з лазарною указочкою проводять екскурсію по макету . Погуляв навкруги , враження двоякі наче і Дніпро і природа але зас...но все .
Одним суботніком не обійдеться. Ну і територію треба закривать 100%
01 май 2017 14:16
Цитата "Just Alex":

Актеры вошли в образ. Начинают заливку вертикальных элементов конструкции на 10-м. и кладку кирпича на 4-м этаже :winky:
А скоро кладка кирпича будет сразу на 3-4-ёх этажах! :super: С праздником труда и международной солидарности трудящихся, уважаемые соседи! :buben:
01 май 2017 14:44
Цитата "Павло Третяк":

Прикольно :-) Я вже зі своїм плануванням вже теж трохи почав гратися в скетчапі. Ця програмка простенька, в ній легко розібратися. Плюс якщо поставити плагін v-ray, то можна рендерити майже фотореалістичні зображення. Плюс можна прямо через скетчап накачати купу всяких меблів, елементів інтер'єру і т.п. А можна і самому замоделити, якщо є бажання.


У меня такая же квартира. Очень интересно насчет стенки между кухней и комнатой. Пока не ясно с зоной отдыха. Куда ставить телевизор? Рабочее место (мне актуально)?
Не поделитесь ли файликом? Тоже думаю поиграться. Хотя все же планирую доверить эту задачу профильным дизайнерам.
01 май 2017 17:46
Цитата "Наталиии":
А скоро кладка кирпича будет сразу на 3-4-ёх этажах! :super: С праздником труда и международной солидарности трудящихся, уважаемые соседи! :buben:

С ПРАЗДНИКОМ! Хотя труд тяжело сочетается с маем))) Время, когда хочется отдыхать. Наши строители не дадут соврать. Хотя...медленно, но работают. А что за информация про кладку?
01 май 2017 17:50
Тишина на форуме. Все на демонстрации? С праздником!
01 май 2017 20:19
Цитата "ALEKS DAVIDOFF":

С ПРАЗДНИКОМ! А что за информация про кладку?
Пока внедряюсь!Потом в личку! :smoke:
02 май 2017 05:38
Цитата "ALEKS DAVIDOFF":
Тишина на форуме. Все на демонстрации? С праздником!


Стройка зашевелилась - на форуме стало поспокойней)
02 май 2017 14:21
Прокатился на велосипеде на стройку. Работают активно на всех домах. Славутич 2 тоже шевелится.
02 май 2017 16:16
Добрый день. Всем инвесторам. Мы с семьей в этом году тоже инвестировали деньги в покупку квартиры в ЖК Славутич. Много обсуждается мнений и предложений, но насколько я немного понимаю в законодательстве - законные права на изменения в нашем ЖК мы сможем иметь, только в том случае, если у нас будет ОСББ, в противном случае все обслуживание на нашем ЖКХ, который уже сам будет решать, что и где сажать и кого допускать.... При этом вряд ли нам дадут создать ОСББ, да и заниматься этим - нелегкая задача, а тяжелая работа. Может кто то знает, как поступали в других ЖК.
02 май 2017 16:36
Цитата "serge_nr":

У меня такая же квартира. Очень интересно насчет стенки между кухней и комнатой. Пока не ясно с зоной отдыха. Куда ставить телевизор? Рабочее место (мне актуально)?
Не поделитесь ли файликом? Тоже думаю поиграться. Хотя все же планирую доверить эту задачу профильным дизайнерам.


Та я так вирішив, що мені телевізор взагалі не потрібен. Більшість того, що мене цікавить, дивлюся на комп'ютері. А для кіношки хочу поставити проектор і екран. Проектор - на стелажі між кухнею і кімнатою, а екран - перед вікном, котре виходить на південний схід (такий екран щоб згортався в рулон під стелею, і розгортався коли треба). А робоче місце, думаю що влізе в маленьку кімнату, мені багато місця не треба.

Плюс я шафи планую винести в коридор. Щоб не відбирали простір у основних кімнатах. І навіть одну шафу в "санвузол" Хочу зробити міні-гардеробну замість санвузла в тій кімнатці. Бо, як на мене, дві окремі кімнати (ванна і санвузол) для двокімнатної квартири - це дофіга. Питав у відділі продажів, чи можна буде взагалі так зробити - сказали, що без проблем.

Але це все покищо дуже-дуже приблизно До того ж розміри кімнат у файлі я брав такі як на плані квартири, без урахування товщини штукатурки на стінах і т.п. Думаю, що нормально спроектувати це можна буде вже після того, як будуть оздоблені стіни. Щоб знати точні розміри. Сам я теж думаю, що звертатимуся до дизайнерів.

Але ніщо не заважає погратися і пофантазувати вже зараз самому, щоб хоча б приблизно уявити. А вже потім підійти серйозніше.

Ось посилання на файл //fex.net/110777806601
02 май 2017 17:45
Цитата "ALEKS DAVIDOFF":
Прокатился на велосипеде на стройку. Работают активно на всех домах. Славутич 2 тоже шевелится.


Все нормально, никто не паникует)
02 май 2017 20:31
Цитата "Павло Третяк":

Ось посилання на файл //fex.net/110777806601


Дуже дякую, Павло!

Абсолютно так же думаю насчет санузла, я имею ввиду сделать там гардеробную.
Насчет телевизоров. Тоже думал проекторы и все такое, но купив 60" понял, что такой картинки никакой проектор мне не обеспечит.
Спасибо, еще раз за файлик.
04 май 2017 08:38
Все успокоились, так даже скучно.
Какие новости? Кладку на 5ом этаже начали?
Вертикальные опоры медленно продвигаются, 2 этажа в месяц с виду не успевают :notsure:
04 май 2017 09:48
Видимо все укатили на майские)
:@-: хорошего отдыха, форумчане!
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .264266. . .631
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx