Подать объявление

ЖК "Skycity", Борисполь, ул. Европейская, 16

ЗастройщикASTRUM BC
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
110из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 10.
5/50%
0/0%
2/20%
1/10%
2/20%
1. . .568
06 июнь 2019 15:50
відверто кажучи, після надання такої інформації, у мене особисто немає ніякого бажання зустрічатись та спілкуватись з представниками Забудовника. Ну як мені говорити з людьми, які вважають мене за дурника? Коли Ви надасте інформацію з конкретними датами, тоді будемо назначати збори з Вами...надоїло товкти воду в ступі.
07 июнь 2019 14:34
:hi: Сьогодні відбулась зустріч з керівництвом Забудовника ЖК "Skycity". На жаль від інвесторів на зустріч прибуло аж 7 чоловік! Керівництво Забудовника проінформувало про стан справ на будівництві, відповіло на чисельні питання присутніх і,- саме головне, - пообіцяло закінчити усі роботи по першому будинку до 31 липня. Також було обіцяно вирішення питання з видачею документів на власність через 10 днів. Ну що ж, чекали більше, почекаємо ще трохи. :yes:
07 июнь 2019 16:14
Vasco, дякуємо за інформацію. Так а коли ж все таки планують введення в експлуатацію?
11 июнь 2019 17:36
Взагалі дуууже слабо віриться що будинок здадуть до 31 липня... просто ми були не вкурсі що будуть збори.
12 июнь 2019 04:29
Я знаю багато інвесторів цього будинку, якщо ще плануватимуться збори, дам ім знати
12 июнь 2019 09:00
:hi: передавайте усім кого знаєте щоб переглядали цей форум. Всі новини будуть тут з'являтися. Якщо нас знову обмануть, то будемо збиратися в перших числах серпня для подальшої нашої діяльності. :call:
14 июнь 2019 08:55
:hi: Привіт усім! Сьогодні звіт по роботі згідно з п."5) засклення комерційної частини – 10 днів;" - так було нам обіцяно 4 червня, термін визначений представниками Забудовника Skycity. В повному обсязі роботи не виконані! Нічого не робиться також з закінченням фасадних робіт. Що скажете на це панове відповідальні особи? :notsure: :protest:
16 июнь 2019 16:59
:hi: В котре хочу запропонувати Забудовнику змінити організацію праці (звісно якщо є за що це робити)) для будівельників на будмайданчику. Так би мовити у вас там панує "паньська праця")), у всі вихідні та свята на майданчику все замерає, а буває ще й метеоперешкоди для будівельників (то сонце пече, то мороз бере, то дощі, то вітер)) взаголом як все врахувати то немає днів коли працювати!!! Ясна річ, якоюсь мірою це жарти, - але нам не до жартів! Бо давно вже хочеться плакати...Беріть приклад з інших будівельних компаній в Борисполі і в Києві - яскравий приклад Інтегралбуд, це просто казка як працють будівельники! Мабуть там розуміють, що час це гроші! А наш час, та й і ваш, вже скінчився. Тепер потрібно щодуху наздоганяти, а не гуляти! :no-no:
17 июнь 2019 10:25
Так це правда нічого ці дні не робиться теж на днях була змога туди зазирнути, ніде нікого ні душі просто серед робочого дня!!! Проте я вам і казав коли ви на збори туди збирались , що підете брехливу казочку розкажуть і все на цьому, ніхто тут нічого як це не прикро і як не стоїть гостро питання житла для моєї родини і впевнений і для багатьох у будинку сусідів , нічого найближчим часом навіть не збирається здавати😡😡😡
17 июнь 2019 10:40
Не зрозуміло взагалі , що там і якого масштабу за проблеми у забудовника , що людям не дають документи, при в принципі побудованому будинку і якщо вірить забудовнику і це знову не їхня брехня, що всі комунікації підключені до будинкуі з цим все нормально ,а ще гірше не кажуть ПРАВДУ !!!!! Я ще з сусідкою спілкувався то так розумію у багатьох з такою брехнею сумніви про те чи здадуть його взагалі і про найближчий час всі дуже сумніваються. Тому що коли дійсно хотять здати будинок , то реально є якісь дії і на будмайданчику і правдивий нормальний діалог з людьми , а тут нажаль нічого того немає .
17 июнь 2019 19:59
Може не варто чекати до кінця місяця? Може варто ще раз, тільки в більшій кількості, зібратись і навідатись до них!!! За 10 днів обітцяли почати видавати документи, хтось отримав? Думаю навряд чи... Потрібно піднімати кіпіш на більшому рівні, тому що так нас будуть довго ще динамити...
18 июнь 2019 04:56
:hi: Цілком вірно, 17 червня минув ще один термін, після якого,- так нам було обіцяно 7 червня на зустрічі з керівництвом Забудовника, - розпочнеться отримання дукументів на властність і можливість розпочинати ремонти в помешканях. Чекаємо на вашу відповідь панове відповідальні представники Забудовника! :ded:
18 июнь 2019 16:59
:winky: Стали з'являтися панічні слухи та настрої щодо "кидалова", будівельної афери та інше, хочу заспокоїти усіх, що підстав так вважати немає. Аферести себе так не поводять. На мій погляд, це прорахунки керівництва в питаннях організації будівництва та планування. Можливо є ще якісь "підводні камені", які завадили і заважають закінчити будівництво першого будинку в строк. Ми пропонували на зустрічі представникам Забудовника застосовувати більше гласності та прозорості в проблемах, які з'являються на їх шляху. Ми пропонували свої послуги (як громадськості) для вирішення проблем в будівництві але... Тож заспокойтеся, без паніки, чекаємо 31 липня. Але і не дрімати в холодочку! При кожній можливості контролюйте хід будівництва, заходьте до менеджерів в Центр продажу і вимагайте пояснень на ваші питання. :bye:
19 июнь 2019 10:37
:hi: Шановні інвестори, якщо у когось є якась інформація щодо проблем з будівництвом ЖК "Skycity", прошу викладати її на цьому форумі. :smoke:
19 июнь 2019 16:32
Vasco, у вас чи у ваших знайомих є якась інформація?
19 июнь 2019 16:37
Якщо є інформація, вважаю необхідним не чекати наступної дати планової зустрічі, а вимагати зустрічі найближчим часом.
20 июнь 2019 05:33
У мене немає інформації щодо проблем з завершенням будівництва окрім тої, що пишуть на форумі люди. Остання інформація була від одного інвестора, якому стало відомо від робітника, який встановлював газові котли, що з тим не розрахувались за роботу. Судячи з того як працюють на будівництві будівельники складається впевненість у фінансових проблемах у Забудовника. Але вони не перші, хто стикається з такою проблемою, все це вирішується, потрібно тільки мати бажання. Врешті врешт, могли б звернутися до інвесторів з проханням достроково внести кошти за розстрочку або взяти той же кредит в Укргазбанку, тощо.
20 июнь 2019 07:44
Так, вважаю, що якщо є фінансофі складнощі то це можливо вирішити з інвесторами, потрібен тільки діалог. Нажаль такого немає.
01 июль 2019 21:06
Всім привіт! Є бажання придбати тут квартиру!
Дещо прочитав,але всеодно підскажіть чи варто???
Заздалегідь дякую!
15 июль 2019 05:43
Мабуть ви не дуже уважно читали цей форум
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .568
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее