Подать объявление

ЖК Сырецкие Сады | ИнтерГал-Буд | ул. Маршала Гречко, 10б

ЗастройщикИнтергал-Буд
Сдача ЖК2020 - 2023 г.
Планировки
от 29 295 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
168из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 132.
15/11%
20/15%
32/24%
37/28%
28/21%
1. . .79. . .241
03 ноя 2017 11:52
Кстати пару дней назад стартовали продажи по второму дому. Акционных квартир по второму дому уже не было, как в первом доме. Предлагали только сделать хорошую скидку при внесении 100% оплаты.
03 ноя 2017 12:01
А планування є вкогось по другому будинку?
03 ноя 2017 12:09
Цитата "Matiyash":
А планування є вкогось по другому будинку?

Спросила у Оператора в чате (самой интересно :))
Ответили, что они такие же как и в первом доме.
03 ноя 2017 12:19
Цитата "ex-cent-rik":
Для меня преимуществами которые перекрыли возможно завышенную стоимость стали:
- обилие парков рядом
- закрытая територия
- транспортная развязка
- отличные условия рассрочки (5 процентов первый взнос не дает ни одни застройщик)

Последний пункт по сути был определяющим


А я, чесно кажучи, не розумію який сенс зараз брати квартиру у кредит, адже вартість тоді зростає в рази і ризики колосальні. Якщо так оцінювати, що будує ІнтергралБуд, то на етапі здачі квартир ціна не сильно відрізняється від тої, яку пропонують за неї в кредит на початку будівництва.
Якщо економіка не буде стабілзуватись, чому в принципі нема передумов, то ціни на квартири не можуть рости.
Та ще й збудовано в багато разів більше, ніж продано
https://tsn.ua/groshi/u-kiyevi-ne-mozhut-prodati-ponad-76-tisyach-kvartir-u-novobudovah-977543.html
03 ноя 2017 12:41
Цитата:
А я, чесно кажучи, не розумію який сенс зараз брати квартиру у кредит адже вартість тоді зростає в рази

Ціна збільшилася на 15 відсотків (740 за квадрат замість 640). Це явно не в рази. Перевага кредитування в тому, що без розстрочки, просто відкладаючи гроші у мене буде необхідна сума лише через років 2-3, потім я зможу купити квартиру і чекатиму ще десь років 2 поки вона буде збудована. А так я одразу зможу почати жити в своїй квартирі.

Цитата:
ризики колосальні

Ризики при розстрочці насправді менші ніж при повній оплаті. Так я поступово трачу кошти і бачу прогрес у будівництві. Якщо воно зупинеться, я перестану платити і втрачу менше ніж при повній оплаті. Якби я оплатив зараз 100% я б мабуть спав не так спокійно бо щодня боявся б чи добудують будинок.

В обох прикладах я розглядаю варіант купівлі на стадії будівництва бо це найбільш доступний варіант. Ціна на готове житло більша в півтора рази
04 ноя 2017 18:33
А есть какая нибудь информация по паркоместам? На сайте написано "Кожен власник не витрачатиме кошти на платну стоянку, адже паркінг буде під пильним наглядом охоронців ЖК." но по генплану то и паркинга особо не видно, только 2 кармана машин на 10-20
04 ноя 2017 19:47
Насколько я знаю, очень большой паркинг планируется под ЛЭП.
06 ноя 2017 07:31
Ціна збільшилася на 15 відсотків (740 за квадрат замість 640). Це явно не в рази. Перевага кредитування в тому, що без розстрочки, просто відкладаючи гроші у мене буде необхідна сума лише через років 2-3, потім я зможу купити квартиру і чекатиму ще десь років 2 поки вона буде збудована. А так я одразу зможу почати жити в своїй квартирі

Цитата:
ризики колосальні

Ризики при розстрочці насправді менші ніж при повній оплаті. Так я поступово трачу кошти і бачу прогрес у будівництві. Якщо воно зупинеться, я перестану платити і втрачу менше ніж при повній оплаті. Якби я оплатив зараз 100% я б мабуть спав не так спокійно бо щодня боявся б чи добудують будинок.

В обох прикладах я розглядаю варіант купівлі на стадії будівництва бо це найбільш доступний варіант. Ціна на готове житло більша в півтора рази[/quote]

В ІнтерГалбуду ціна за кв.м на готове житло становить таку саму варітсть як брати на виплату зараз, коли тільки котлован тільки вирито (у випадку 5 років "розстрочки"). Я аналізували їх попередні проекти від початку продажів - до введення в експлуатіцію будинку.
Я мала на увазі 100% оплату не на етапі будівництва, а за готову квартиру - якщо відкладавати ту саму суму, що будете платити за "розстрочку", то коли вже будинок буде готовий до заселення, ви заплатите ті ж самі кошти, а ризиків, що будинок недобудуть - мінімальні.
Ну це мої розрахунки і моє відчуття безпеки, всім звісно своє ) :yes: Бажаю успіхів і хай отримаають всі докумети на цей ЖК і будинки таки добудують. )
06 ноя 2017 08:31
Цитата:
В ІнтерГалбуду ціна за кв.м на готове житло становить таку саму варітсть як брати на виплату зараз, коли тільки котлован тільки вирито (у випадку 5 років "розстрочки"). Я аналізували їх попередні проекти від початку продажів - до введення в експлуатіцію будинку.


Я не є спеціалістом, але це звучить дуже не логічно. Я спробував перевірити вашу теорію на реальних прикладах і вона не підтверджується. Взяв один и той же ЖК. Різниця лише в терміні сдачі. Беремо наприклад Паркові озера будинок №11 і №13. На офіційному сайті Інтергалу написано наступне:
Цитата:
Дом №11: завершение строительства – III квартал 2017 года
Дом №13: завершение строительства – IV квартал 2018 года


Тепер перевіримо ціни на ідентичні квартири в цих двох будинках на lun
[list]Будинок №11 48.8 м² от 1.21 млн грн ціна за квадрат 24 870 грн
Будинок №13 48.2 м² от 1.1 млн грн ціна за квадрат 22 890 грн [/list:u]

Різниця складає 2000 грн, при тому що я порівнював ціни не на етапі фундаменту і готового будинку. Обидва ці будинки ще не здані. Інакше різниця була б іше більша. Так що ваша теорія не відповідає дійсности
06 ноя 2017 08:56
Цитата "ex-cent-rik":


Я не є спеціалістом, але це звучить дуже не логічно. Я спробував перевірити вашу теорію на реальних прикладах і вона не підтверджується. Взяв один и той же ЖК. Різниця лише в терміні сдачі. Беремо наприклад Паркові озера будинок №11 і №13. На офіційному сайті Інтергалу написано наступне:


Тепер перевіримо ціни на ідентичні квартири в цих двох будинках на google
[list]Будинок №11 48.8 м² от 1.21 млн грн ціна за квадрат 24 870 грн
Будинок №13 48.2 м² от 1.1 млн грн ціна за квадрат 22 890 грн [/list:u]

Різниця складає 2000 грн, при тому що я порівнював ціни не на етапі фундаменту і готового будинку. Обидва ці будинки ще не здані. Інакше різниця була б іше більша. Так що ваша теорія не відповідає дійсности



Ви змішали вареники з пільменями) Але я Вам не буду цього вже поснювати, залишайтесь при своїй ідей. Бо що вже залишається робити, коли гроші вкладено!
Бажаю успіху)
15 ноя 2017 08:25
Добрый день. Я тут зашла на сайт к застройщику посмотреть, ход строительства, сколько и что они уже построили и на фото увидела, что вблизи от домов стоят то ли склады то ли ангары какие-то. Может кто-то в курсе они останутся или их уберут? Мы правда давно были в отделе продаж и нам ничего об их не говорили, а туда на стройку мы не ездили :) нам на генплане показывали, что там должна идти дорога 8-)
15 ноя 2017 09:26
Это помещения завода Квазар-Микро. И их не будут убирать, т.к. это не является территорией Сырецких садов. Надо учитывать это при выборе этажа.
15 ноя 2017 15:26
Но по фото, я так понимаю, очень близко к домам будет дорога :) мда, и если не будет закрыта территория, хоть они обещают, но в Парковых тоже обещали с самого начала закрыть территорию и по сей день :) ето будет печально :faceoff:
16 ноя 2017 12:37
Цитата "ex-cent-rik":


Я не є спеціалістом, але це звучить дуже не логічно. Я спробував перевірити вашу теорію на реальних прикладах і вона не підтверджується. Взяв один и той же ЖК. Різниця лише в терміні сдачі. Беремо наприклад Паркові озера будинок №11 і №13. На офіційному сайті Інтергалу написано наступне:


Тепер перевіримо ціни на ідентичні квартири в цих двох будинках на lun
[list]Будинок №11 48.8 м² от 1.21 млн грн ціна за квадрат 24 870 грн
Будинок №13 48.2 м² от 1.1 млн грн ціна за квадрат 22 890 грн [/list:u]

Різниця складає 2000 грн, при тому що я порівнював ціни не на етапі фундаменту і готового будинку. Обидва ці будинки ще не здані. Інакше різниця була б іше більша. Так що ваша теорія не відповідає дійсности

Человек о совсем другом говорил,о том что у ИнтрегалБуда цена не сильно меняется на этапе от котлована до сдачи,это сейчас легко смотреть на сайте Лун,там есть история изменения цены.
17 ноя 2017 13:58
Цитата:
Человек о совсем другом говорил,о том что у ИнтрегалБуда цена не сильно меняется на этапе от котлована до сдачи.


Не сильно это очень условное понятие. Можете привести конкретные цифры? Я не нашел на сайте ЛУН возможности посмотреть историю цен
17 ноя 2017 14:26
Цитата "ex-cent-rik":


Не сильно это очень условное понятие. Можете привести конкретные цифры? Я не нашел на сайте ЛУН возможности посмотреть историю цен

Два примера.
Парковые Озера
Традиция
17 ноя 2017 15:31
Ок. Признаю. Разница не очень большая
19 ноя 2017 12:14
Отзовитесь кто уже купил квартиру во втором доме???
19 ноя 2017 13:06
Тоже интересует второй дом!
У меня товарищ купил квартиру по 100% оплате.
Есть еще кто инвестировал в данный проект!?
Сегодня хочу посмотреть на помещения которые рядом с дорогой квазара...
19 ноя 2017 14:31
Приобрёл квартиру во втором доме.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .79. . .241
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее