Подать объявление

ЖК Сырецкие Сады | ИнтерГал-Буд | ул. Маршала Гречко, 10б

ЗастройщикИнтергал-Буд
Сдача ЖК2020 - 2023 г.
Планировки
от 29 295 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
168из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 132.
15/11%
20/15%
32/24%
37/28%
28/21%
1. . .6971. . .242
06 фев 2019 08:42
Цитата "Сусідка_1 ":

[/quote]

Вы как юрист должны понимать, что точность формулировок это основа практики.
Ещё раз вас процитирую:
"Це є офіційний юридичний правочин, який породжує взаємні права і обов'язки! Зокрема, у Вас - прийняти предмет куплі-продажу, а у продавця - добудувати і передати цей об'єкт в належному стані, відповідно до характерик, прописаних в договорі."

"я не писала, що за поперднім договором майно переходить у власність."

"Як можна не довіряти договору, по якому Ви вже віддали мільйон гривень (образно)???? План для договору є дуже важливим, оскільки він візуалізує об'єкт договору, який повинен бути переданий. З посиланням на це можете висувати претензії. Це Ваш єдиний юридичний захист."

Не нужно заниматься софистикой.
Предложите людям вернуть 1%, которые уплачены в пенсионный фонд.
У нас еще предстоит подписать договор с "Управляющей Компанией", там тоже могут быть сюрпризы.

ПС У меня нет юридического образования и не строитель, но это не мешает прочесть норму и участвовать в судебном процессе.
ППС На мои сообщения наложено ограничение модератором, они публикуются с задержкой.
06 фев 2019 08:50
Цитата "Leogets":

Тут карта перспективи розвитку з офіційного сайту метрополітену. Для орієнтування)
//www.metro.kiev.ua/node/108
06 фев 2019 09:22
Цитата "OrAnd":

Есть вариант который используют общества защиты прав потребителя (суть шантаж).
С торговыми организациями это выглядит так: приходят в магазин, директор их приглашает к себе в кабинет. Даётся взятка (можно назвать по другому но сути не меняет), находят мелкое нарушение. Проверка окончена все счастливы. Судится не хотят, потому что затры на суд (юристы,взятки) как правило выше цены вопроса.
Но зачем этот вариант, если проще сразу попытаться решить с застройщиком?


З 1 січня 2016 року в нас вже не існує такого органу як Державна інспекція захисту прав споживачів. Для того, щоб продовжувати такий діалог, потрібно трохи розібратись в питаннях захисту прав споживачів.
06 фев 2019 09:29
От первого дома к метро еще норм расстояние, а вот Кристер град и Варшавский прям на нем, и вроде оно в том месте будет не глубокого заложения.
06 фев 2019 09:34
Цитата "Sosed_m":



Вы как юрист должны понимать, что точность формулировок это основа практики.
Ещё раз вас процитирую:
"Це є офіційний юридичний правочин, який породжує взаємні права і обов'язки! Зокрема, у Вас - прийняти предмет куплі-продажу, а у продавця - добудувати і передати цей об'єкт в належному стані, відповідно до характерик, прописаних в договорі."

"я не писала, що за поперднім договором майно переходить у власність."

"Як можна не довіряти договору, по якому Ви вже віддали мільйон гривень (образно)???? План для договору є дуже важливим, оскільки він візуалізує об'єкт договору, який повинен бути переданий. З посиланням на це можете висувати претензії. Це Ваш єдиний юридичний захист."

Не нужно заниматься софистикой.
Предложите людям вернуть 1%, которые уплачены в пенсионный фонд.
У нас еще предстоит подписать договор с "Управляющей Компанией", там тоже могут быть сюрпризы.

ПС У меня нет юридического образования и не строитель, но это не мешает прочесть норму и участвовать в судебном процессе.
ППС На мои сообщения наложено ограничение модератором, они публикуются с задержкой.[/quote]

Не потрібно виривати фрази з контексту і займатися графоманством. Я теж можу зараз навидаляти Ваших словосполучень з нашого діалога, скласти зручний для мене текст і зробити зручні для мене висновки. Не розумію, для чого Ви тут намагаєтесь переконати всіх, що ніхто нінащо не має права, якщо це не так? Три правових позиції ще нічого не значить. На кожну правову позицію можна нати кардинально протилежну. Але ще раз звертаю Вашу увагу, що я не піднімаю ті питання, в яких Ви чомусь мене намагаєтесь переконати.
Вам не подобається моя позиція? Ваше право! Для чого продовжувати цей беззмістовний діалог! Якщо б Ви уважно прочитали всі повідомлення (а не шукали те, що хочете бачити), то побачили б, що мій перший посил був звернутися до забудовника за певною корисною компенсацією для всіх потенційних жильців 7-9 поверхів. Як це роблять деякі інші забудовники.
06 фев 2019 09:49
Цитата "Сусідка_1 ":


З 1 січня 2016 року в нас вже не існує такого органу як Державна інспекція захисту прав споживачів. Для того, щоб продовжувати такий діалог, потрібно трохи розібратись в питаннях захисту прав споживачів.

Вам бы не здесь спорить. Вас ущемили в правах? Наверно не на форуме.
06 фев 2019 10:12
Можно предложить, для тех кто "+1", встречу? Возможно было бы не плохо!
06 фев 2019 11:10
Цитата "Сусідка_1 ":

що мій перший посил був звернутися до забудовника за певною корисною компенсацією для всіх потенційних жильців 7-9 поверхів. Як це роблять деякі інші забудовники.

У меня 6-й этаж, но все так же по документам - одна высота подоконников и окон, а по факту другая.
06 фев 2019 11:25
Цитата "OrAnd":

Вам бы не здесь спорить. Вас ущемили в правах? Наверно не на форуме.


Та я взагалі не розумію, чому цей спір виник!!! Я звернулася до клієнтів Інтергала з 7 по 9 поверх. Чому двоє вирішили, що моє звернення - це претензія до них особисто, мені взагалі не зрозуміло:((((
06 фев 2019 11:30
[quote="Сусідка_1 "]

Ок, будет нужна помощь- обращайтесь.
Только прошу вас быть более снисходительной, не стоит указывать на неточность высказывания других. Мы здесь ведем диалог в меру своего образования и жизненного опыта.

Как вариант, застройщик может ссылаться на "коефіцієнт скління фасадів"
06 фев 2019 12:03
Цитата "Сусідка_1 ":


З 1 січня 2016 року в нас вже не існує такого органу як Державна інспекція захисту прав споживачів. Для того, щоб продовжувати такий діалог, потрібно трохи розібратись в питаннях захисту прав споживачів.

Та вы шо! Зато "Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві" успешно их заменило (в т.ч. и расхаживает даже по проверкам; в прошлом году, правда, учитывая мораторий, с разрешения ДРС) и вы как крутой юрист в сфере защиты прав потребителя должны это, как минимум, знать
06 фев 2019 14:42
Цитата "Serg_97":
Можно предложить, для тех кто "+1", встречу? Возможно было бы не плохо!


Я підтримую фотрмат зустрічі! можемо якраз подумати, щоб ми могли б запропонувати забудовнику в якості компенсації. Можливо, щось корисне для всіх жильців конкретного поверху.
Наприклад, Львівський квартал, як компенсацію (в них теж проблема з розміром вікон, строками і т.д.) пропонує як компенсацію якісь корисності для всіх жильців - відеоспостереження, пандус і щось інше, що не передбачене домовленостями.
06 фев 2019 14:44
Цитата "superinvestor":

Та вы шо! Зато "Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві" успешно их заменило (в т.ч. и расхаживает даже по проверкам; в прошлом году, правда, учитывая мораторий, с разрешения ДРС) и вы как крутой юрист в сфере защиты прав потребителя должны это, как минимум, знать


Я це знаю. Особисто ініціювала десятки перевірок. Але Дерспоживслужба не когось там замінила, а утворилась в результаті об'єднання декількох державних контролюючих органів. Але якщо Ви кидаєтесь термінами, то краще їх розуміти.
06 фев 2019 14:45
Цитата "Sosed_m":


Допомога потрібна всіх:) Тому пропоную організувати зустріч і обговорити спільно можливі варіанти звернення до забудовника:)
06 фев 2019 14:56
Цитата "Сусідка_1 ":

У нас квартира, на 10м этаже, со всем вытекающим. Назначайте.
06 фев 2019 14:58
всем привет!
кто-то узнавал сколько будет стоить сервис управляющей компании примерно? или может в других жк интергала живут знакомые?
а то как-то не хочется такую сумму как за комуналку еще сверху платить садовникам, охранникам и всем-всем этим.
06 фев 2019 15:07
За коммуналку узнавал, нет еще решения. Говорят о вилке 6,5-8,5 грн/м. Думаю, что дотянут до 10 грн/м
06 фев 2019 15:51
Народ! Новые фото на сайте!
06 фев 2019 16:21
Коммуналка 8,5 грн за квадрат + 155 консьержка + 15 грн шлакбаум. Такие расценки сейчас в других ЖК Интергала.
06 фев 2019 17:41
Сейчас живу в другом новострое (2 года),придомовая - 6,8грн. за квадрат, косерж 75 грн (нанимали сами без ЖЕК)
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .6971. . .242
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее