Подать объявление

ЖК Сырецкие Сады | ИнтерГал-Буд | ул. Маршала Гречко, 10б

ЗастройщикИнтергал-Буд
Сдача ЖК2020 - 2023 г.
Планировки
от 29 295 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
168из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 132.
15/11%
20/15%
32/24%
37/28%
28/21%
1. . .6870. . .242
04 фев 2019 19:11
Цитата "_Jane_":

А в договоре у меня такой же план, как у Вас, но дело в том, что у меня второй дом, а на плане в договоре схема первого дома(всего две секции, а во втором доме - три), поэтому доверять ему безсмысленно...


Як можна не довіряти договору, по якому Ви вже віддали мільйон гривень (образно)???? План для договору є дуже важливим, оскільки він візуалізує об'єкт договору, який повинен бути переданий. З посиланням на це можете висувати претензії. Це Ваш єдиний юридичний захист. Вам потрібно перепідписати правильний додаток :ne figa sebe:
04 фев 2019 19:16
Цитата "Сусідка_1 ":


Як можна не довіряти договору, по якому Ви вже віддали мільйон гривень (образно)???? План для договору є дуже важливим, оскільки він візуалізує об'єкт договору, який повинен бути переданий. З посиланням на це можете висувати претензії. Це Ваш єдиний юридичний захист. Вам потрібно перепідписати правильний додаток :ne figa sebe:

В моем плане к договору указаны правильные размеры окон, т.к.у меня 10 этаж и окна и в самом деле панорамные, как и обещали. А то, что третьей секции по плану в моем договоре нет - для меня не страшно, моя то квартира в первой секции ;) Я просто говорила о том, что в плане в договоре накладка за накладкой и опираться на параметры окон в нем не стоит.
04 фев 2019 20:40
Це добре, що у Вас розміри вікон співпадають. Але якщо по факту виявилось би, що розміри кімнат чи стін не відповідають тому, що ви купували б, звернулися б до суду, а Вам суд відповів би: " Додаток недійсний, так як суперечить умовам договору. у позові відмовити". І все...
05 фев 2019 06:41
Цитата "Сусідка_1 ":

Як це немає сдєлки? У Вас же є нотаріально завірений попередній договір? Це є офіційний юридичний правочин, який породжує взаємні права і обов'язки! Зокрема, у Вас - прийняти предмет куплі-продажу, а у продавця - добудувати і передати цей об'єкт в належному стані, відповідно до характерик, прописаних в договорі.
Навпаки, якраз зараз потрібно піднімати питання про невідоповідність об'єкту. Коли Ви приймете по акту квартиру і підпишете - все! претензії по квартирі, які були відомими до підписання договору, вже не приймаються.
.

Согласно ст 635, ст 182, ч. 4 ст. 22 ГК Украины и ст 128 ХК Украины, по предварительному договору стороны обязуются в установленные сроки в будущем подписать основной договор (в нашем случае купли продаже), а не фактическую передачу объекта собственности. На что есть позиция ВСУ в ряде дел № 6-226цс14, № 6-78цс13, № 3-649гс15. Единственное обязательство возникающее по предварительному договору это подписание основного договора в течении 1 года.
Исходя из этого Сторону 1 мы не можем именовать продавцом.
05 фев 2019 09:22
Цитата "_Jane_":

Вот официальный план с размерами окон в зависимости от этажа https://drive.google.com/file/d/0B0QPowDH5PzAa21YaTIwZWhQdEx1c2M1QVhXRk82VmxoZHhB/view?usp=drivesdk

А это с сайта Сырецких Садов.
с сайта
05 фев 2019 11:33
Цитата "Sosed_m":
.

Согласно ст 635, ст 182, ч. 4 ст. 22 ГК Украины и ст 128 ХК Украины, по предварительному договору стороны обязуются в установленные сроки в будущем подписать основной договор (в нашем случае купли продаже), а не фактическую передачу объекта собственности. На что есть позиция ВСУ в ряде дел № 6-226цс14, № 6-78цс13, № 3-649гс15. Единственное обязательство возникающее по предварительному договору это подписание основного договора в течении 1 года.
Исходя из этого Сторону 1 мы не можем именовать продавцом.


я не писала, що за поперднім договором майно переходить у власність. я писала, що об'єкт повинен відповідати тим характеристикам, щодо яких був укладений правочин.
Перепрошую, якщо висловила свою думку надто простою мовою, без належних юридичних термінів.
05 фев 2019 12:39
Цитата "Сусідка_1 ":


Не знаю, який договір підписували Ви, але я підписувала попередній договір куплі-продажу, а не інвестиційний договір. Договір куплі-продажу кардинально відрізняється від інвестиційного як по своїх правовій суті, так і по відповідальності. Так що в моїх відносинах з Інтергалом немає такого поняття як "інвестор". Тим більше якихось міфічних 99% зобов'язань.
Щодо договору куплі продажу, то нічого спірного немає. Все написано чорним по білому в Цивільному кодексі України.
Але враховуючи, що Ви навіть не знаєте, я кий договір підписує Інтергал з покупцями, складається стійке враження, що Ви просто "засланий козачок":))))


Врядли вам позволили что-то менять в тексте, а значит договор такой же как и у меня, а значит цитирую основные моменты:
"1.2. Введення Будинку в експлуатацію по факту завершення його будівництва підтверджує належну якість виконання будівельних робіт та підтверджує якісний стан Об’єкту."
"1.3. Характеристика Об’єкта: Квартира загальною проектною площею ХХХХ кв. м. (в тому числі площа з понижуючим коефіцієнтом балкону — 0,8, лоджії  — 1), за номером ХХХ, на поверсі ХХ, кількість кімнат Х. План Об’єкту, технічні характеристики якого можуть змінюватися в процесі будівництва, є Додатком №1 до цього Попереднього договору та його невід’ємною частиною."
05 фев 2019 14:24
Цитата "Сусідка_1 ":
Ну, я теж юрист теж хороший. Особливо, в сфері захисту прав споживачів.... :))))
Я буду піднімати перед забудовником питання компенсації. Якщо хтось хоче приєднатись - ласкаво прошу:)

+1
05 фев 2019 18:00
Есть ли информация, как будет проходить метро от Сырецкой к Мостицкой? Не под жк случайно?
05 фев 2019 19:08
Цитата "Сусідка_1 ":

"у Вас - прийняти предмет куплі-продажу, а у продавця - добудувати і передати цей об'єкт в належному стані"

"План для договору є дуже важливим, оскільки він візуалізує об'єкт договору, який повинен бути переданий"

"Не знаю, який договір підписували Ви, але я підписувала попередній договір куплі-продажу, а не інвестиційний договір. Договір куплі-продажу кардинально відрізняється від інвестиційного як по своїх правовій суті"

"Це Ваш єдиний юридичний захист. Вам потрібно перепідписати правильний додаток"


Это и есть продажа, которой нет в условиях предварительного договора.
План важен для основного договора, который еще не подписан.
Про какой именно договор идет речь, предварительный или основной?
Дополнение не влияет на предварительный договор.

ПС Согласно предварительному договору вы даете деньги для будущей продажи вам объекта недвижимости, если в течении года или раньше вы не заключили основной договор, то можете требовать возврат аванса.
Посмотрите: земельный участок арендует ВК-Інвестбуд, строит Інтергал-Буд, а договор с Крістал Ессет Менеджмент. С кого спрос?
Как "потенциальный покупатель", я не могу влиять на застройщика, совсем. Даже после заключения основного договора, не смогу влиять, только в рамках ДБН. И вот поэтому застройщик может менять план застройки, менять поставщиков оборудования, да все что угодно менять. Очень много рисков. Остается только репутация.
Давно хотели утвердить закон, который должен был регулировать рынок недвижимости, однако профильный комитет ВР, и в который входит Зубик В.В. (Собственник Интергал-Буд) не утверждает проект.
05 фев 2019 19:54
Цитата "superinvestor":


Врядли вам позволили что-то менять в тексте, а значит договор такой же как и у меня, а значит цитирую основные моменты:
"1.2. Введення Будинку в експлуатацію по факту завершення його будівництва підтверджує належну якість виконання будівельних робіт та підтверджує якісний стан Об’єкту."
"1.3. Характеристика Об’єкта: Квартира загальною проектною площею ХХХХ кв. м. (в тому числі площа з понижуючим коефіцієнтом балкону — 0,8, лоджії  — 1), за номером ХХХ, на поверсі ХХ, кількість кімнат Х. План Об’єкту, технічні характеристики якого можуть змінюватися в процесі будівництва, є Додатком №1 до цього Попереднього договору та його невід’ємною частиною."


Шановний, Ви неуважно читаєте мої повідомлення, що трохи дивно для людини, яка так ретельно і з розумінням розбирається в юридичних договорах:))
я не піднімала питання про те мав право забудовник без відома клієнтів міняти розмір вікон чи ні. Я свій договір читала і не один раз, тому всі пункти знаю напам'ять.
Але проблема, про яку часто забувають компанії, що пропонують свої товари/послуги на ринку, в тому, що відносини між клінтом та продавцем регулюються ще великої кількістю інших нормативно-правових актів, яких кожна така компанія повинно неухильно дотримуватись.
Ось тут Інтергал і не допрацював...:((((
05 фев 2019 20:18
Это доказуемо?
05 фев 2019 20:56
Цитата "Serg_97":
Это доказуемо?

Нет.
Есть пред.договор в котором есть план.План не соответствует фактическому.
Тут есть два варианта:
1 обратится сразу в суд (изначально самый неверный вариант.
2 обратится к застройщику.
После обращения к застройщику, будет два варианта решения:
1 устраивающее обе стороны решение (изменение стоимости, кухня или ремонт в подарок, глубокие извинения.... Да, что угодно,что устроит обе стороны). Лучший вариант.
2 застройщик отказывается от удовлетворения претензии либо предлагает не подходящие варианты.
Тогда тоже два варианта:
1 утиреться и забыть (плохой и неправильный вариант)
2 подавать в суд (предварительно, не надеясь на свою память изучить внимательно договор.А именно пункты 1.3 ,6.4. Внимательно изучить рекламные материалы. Особенно сноски.). Оценить перспективы и возможные затраты (временные и денежные).
05 фев 2019 21:31
Цитата "Gugarman":
Есть ли информация, как будет проходить метро от Сырецкой к Мостицкой? Не под жк случайно?

Под землей, около 200м. от 1 дома.
06 фев 2019 04:05
Цитата "OrAnd":

Нет.
Есть пред.договор в котором есть план.План не соответствует фактическому.
Тут есть два варианта:
1 обратится сразу в суд (изначально самый неверный вариант.
2 обратится к застройщику.
После обращения к застройщику, будет два варианта решения:
1 устраивающее обе стороны решение (изменение стоимости, кухня или ремонт в подарок, глубокие извинения.... Да, что угодно,что устроит обе стороны). Лучший вариант.
2 застройщик отказывается от удовлетворения претензии либо предлагает не подходящие варианты.
Тогда тоже два варианта:
1 утиреться и забыть (плохой и неправильный вариант)
2 подавать в суд (предварительно, не надеясь на свою память изучить внимательно договор.А именно пункты 1.3 ,6.4. Внимательно изучить рекламные материалы. Особенно сноски.). Оценить перспективы и возможные затраты (временные и денежные).


+1

Никто не мешает спросить, что об этом думает отдел продаж. Если пойдут в отказ, тогда уже думать что делать.
06 фев 2019 07:19
Цитата "Gugarman":
Есть ли информация, как будет проходить метро от Сырецкой к Мостицкой? Не под жк случайно?

Тут карта перспективи розвитку з офіційного сайту метрополітену. Для орієнтування)
//www.metro.kiev.ua/node/108
06 фев 2019 07:41
Цитата "Sosed_m":


Это и есть продажа, которой нет в условиях предварительного договора.
План важен для основного договора, который еще не подписан.
Про какой именно договор идет речь, предварительный или основной?
Дополнение не влияет на предварительный договор.

ПС Согласно предварительному договору вы даете деньги для будущей продажи вам объекта недвижимости, если в течении года или раньше вы не заключили основной договор, то можете требовать возврат аванса.
Посмотрите: земельный участок арендует ВК-Інвестбуд, строит Інтергал-Буд, а договор с Крістал Ессет Менеджмент. С кого спрос?
Как "потенциальный покупатель", я не могу влиять на застройщика, совсем. Даже после заключения основного договора, не смогу влиять, только в рамках ДБН. И вот поэтому застройщик может менять план застройки, менять поставщиков оборудования, да все что угодно менять. Очень много рисков. Остается только репутация.
Давно хотели утвердить закон, который должен был регулировать рынок недвижимости, однако профильный комитет ВР, и в который входит Зубик В.В. (Собственник Интергал-Буд) не утверждает проект.


Ви, мабуть, юрист якоїсь будівельної компанії:) Як правило, саме такі вузькоспеціалізовані юристи відповідають по накатаних шаблонах, не вникаючи в суть претензій (на щастя, таким як я:)))
Як я і писала вище, я не ставлю питання в тому можна міняти план чи ні та правомірно Інтергал буд замінив розмір вікон чи ні. Я знаю, що він має таке право, тому мої претензії взагалі цього не торкаються:) Тому не потрібно мені давати посилання на ДМП і розповідати про Зубіка. я все, що мені потрібно було дізнатись, дізналась ще до підписання договору:)
06 фев 2019 07:43
Цитата "OrAnd":

Нет.
Есть пред.договор в котором есть план.План не соответствует фактическому.
Тут есть два варианта:
1 обратится сразу в суд (изначально самый неверный вариант.
2 обратится к застройщику.
После обращения к застройщику, будет два варианта решения:
1 устраивающее обе стороны решение (изменение стоимости, кухня или ремонт в подарок, глубокие извинения.... Да, что угодно,что устроит обе стороны). Лучший вариант.
2 застройщик отказывается от удовлетворения претензии либо предлагает не подходящие варианты.
Тогда тоже два варианта:
1 утиреться и забыть (плохой и неправильный вариант)
2 подавать в суд (предварительно, не надеясь на свою память изучить внимательно договор.А именно пункты 1.3 ,6.4. Внимательно изучить рекламные материалы. Особенно сноски.). Оценить перспективы и возможные затраты (временные и денежные).


Ох, як же Ви не праві, що є лише два варіанти!!!!:)))))
06 фев 2019 07:48
Цитата "Serg_97":
Это доказуемо?


Залежно від того, де.
На практиці, 70% компаній діють розумно і вирішують подібний конфлікт мирним способом - шляхом домовленостей. Для решти 30% є інші способи. Так, суди не люблять споживчі, рекламні спори та спори щодо недобросовісної конкуренції, тому що в подібних питаннях у нас ще всіх мало досвіду та практики, на відміну від Європи чи США. Так що судові рішення - 50/50.
Але в нас є прекрасні методи впливу і позасудовому порядку, яким лише підставу "покошмарити" дай....:)
06 фев 2019 08:31
Цитата "Сусідка_1 ":


Ох, як же Ви не праві, що є лише два варіанти!!!!:)))))

Есть вариант который используют общества защиты прав потребителя (суть шантаж).
С торговыми организациями это выглядит так: приходят в магазин, директор их приглашает к себе в кабинет. Даётся взятка (можно назвать по другому но сути не меняет), находят мелкое нарушение. Проверка окончена все счастливы. Судится не хотят, потому что затры на суд (юристы,взятки) как правило выше цены вопроса.
Но зачем этот вариант, если проще сразу попытаться решить с застройщиком?
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .6870. . .242
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее