Подать объявление

ЖК Синергия 3+ | Ирпень, ул, Новооскольская

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2019 - 2021 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 42.
6/14%
2/5%
8/19%
10/24%
16/38%
1. . .7072. . .76
16 сен 2020 06:34
Уважаемая Синергия, а есть какая-то четкая дата оформления права собственности по 6 дому?



Доброго дня.
З 15.09.2020 р ми починаємо оформляти право власності по 3-ому та 4-ому будинку, а згодом вже 5 та 6 будинок.
Дякуємо за Ваше звернення!
16 сен 2020 11:55
Фотоотчет есть выше,
сейчас же ш все офорляються, я уже записался, потом пуск раза и ключи, до этого времени всю наружу допилят, уже начали делать фасады 7 дома!
17 сен 2020 10:23
а никто не интересовался в отделе сервиса, сколько стоит штукатурка квадратного метра? (не могу дозвониться в отдел сервиса)
17 сен 2020 16:07


Карантин был, официально нельзя было работать, отсюда и перенос сроков, но я оптимистично настроен, уже записались на оформление, в след месяце ключи после 9 пуска газа! По этому смысла нервничать вобще не вижу

Які ж Ви наївні)
18 сен 2020 08:43
Цитата "i_am » 17.09.2020 12:23":
а никто не интересовался в отделе сервиса, сколько стоит штукатурка квадратного метра? (не могу дозвониться в отдел сервиса)

Мені раніше говорили, що не будуть робити платну штукатурку від забудовника. Може щось змінилося
18 сен 2020 14:35
Цитата "i_am » 17.09.2020 12:23":
а никто не интересовался в отделе сервиса, сколько стоит штукатурка квадратного метра? (не могу дозвониться в отдел сервиса)


Чоловік займався цим питанням, здається 2200 гривень приблизно але там у нас не тільки штукатурка входить, по якості робіт рекомндували взяти
18 сен 2020 14:35
Чула від інвесторів, що планують робити штукатурку, оплату приймають...але швидко не роблять...
18 сен 2020 17:08

Які ж Ви наївні)



сейчас все на оформлении, я записался на вторник. Там сейчас всех оформлют, ставят котлы и пускают газ и все. Только после пуска газа можно заходить на ремонт. А вы что ещё не звонили в Сервис?
19 сен 2020 18:36
моя квартира давно оформлена, я вже збилась з підрахунку скільки разів переносили пуск газу та видачу ключів...
21 сен 2020 15:07
Ну поки всі не оформлять документи та не заплятять за котли газу не буде, це вже наша з вами відповідальність….тому що перша газ,а потім вже ремонт
22 сен 2020 10:08
Добрый день. Когда будет выдача ключей инвесторам 1 и 2 дома которые уже оформили документы? Почему не делается придомовая территория или она тоже зависит от пуска газа?
23 сен 2020 05:17
Ну поки всі не оформлять документи та не заплятять за котли газу не буде, це вже наша з вами відповідальність….тому що перша газ,а потім вже ремонт

я вже теж думаю, що всі біда в не оплачених котлах(... тепер чекаємо довго
28 сен 2020 16:45
Добрый день!
Подскажите, пожалуйста, кто живет в домах Синергии на последнем этаже, как впечатления? не протекает ли крыша и нет ли других подводных камней?
01 окт 2020 16:04
Одразу дві чудові новини для мешканців ЖК Синергія 3+ 🚀
Сьогодні в першому та другому будинках відбувся успішний пуск газу.
Ми разом з вами радіємо цій новині та запрошуємо записуватися на видачу ключів від ваших квартир у відділі сервісу. 5 жовтня розпочнемо запис для мешканців 1-го будинку, а 12-го — для 2-го будинку.
Вітаємо майбутніх новоселів та бажаємо легкого та радісного переїзду у власну квартиру!
02 окт 2020 10:47
Супер!Дякую за чудові новини!
06 окт 2020 01:53
Доброго дня Синергія ,у мене питання ,чому я заплатив за котел на номер картки вказаної відділом сервісу ,а мої гроші пропали ?
Ви шахраї ,чи як ? Мені брешуть, що чекають якісь виписки з банку ,хоча банк каже що достатньо чека для підтвердження платежу ! Мені кажуть забрати гроші ,хоча одержувач не дає згоди ! Хто з цим питанням може нормально розібратись ?
06 окт 2020 08:34
Доброго дня.
Ми надійна компанія, яка працює на ринку нерухомості вже 10 років, тому турбуватись непотрібно.
Ваше питання вже вирішується.
З вами зв'яжеться наш представник.
Також більш детальну інформацію Ви можете дізнатись у нашому Відділі сервісу.
06 окт 2020 11:15
Всіх попереджали про Зміну картки для платежу, ви в очевидь, не звернули на це увагу, ось і таке сталось( тож напевно телефонуйте їм, я думаю ніхто ваші кошти точно не привласнить, особливо Синергія
07 окт 2020 12:11
Доброго дня. Чи є вже власники хто отримав ключі чи записався на видачу? А то було анонсовано, що 5го починається запис для першого будинку, всі чекали і зараз настала тиша. Якщо хтось записався, відпишіться будь-ласка чи тронувся процес.
07 окт 2020 13:22
Всіх попереджали про Зміну картки для платежу, ви в очевидь, не звернули на це увагу, ось і таке сталось( тож напевно телефонуйте їм, я думаю ніхто ваші кошти точно не привласнить, особливо Синергія

Де попереджали ?
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .7072. . .76
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее