Подать объявление

ЖК Синергия 3 | Ирпень, ул. Григория Сковороды, 11

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2017 г.
Планировки
от 20 200 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 177.
9/5%
6/3%
45/25%
45/25%
72/41%
1. . .447449. . .593
12 дек 2017 19:07
Цитата "Nubiros":
Вопрос по переуступке остаётся открытым ? Согласно каких документов!


Дог к-п майнових прав...
12 дек 2017 19:15
Наверное то же пойду через натариуса!
12 дек 2017 19:20
Цитата "Nubiros":
Вопрос по переуступке остаётся открытым ? Согласно каких документов!

Звичайно він відкритий! Ссилку кидали - ви її відкрили???
Назву закону кидали - ви його відкрили???

//zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1127-2015 -%D0%BF/paran514#n514

ссилка на документи:
1) техпаспорт
2) декларація про готовність
3) довідка про присвоєння поштової адреси
4) довідка з реєстру про реєстрацію тов що продало вам майнові права
5) договір про покупку майнових прав
6) заява особи про реєстрацію
12 дек 2017 19:26
Цитата "mini_mary":

Звичайно він відкритий! Ссилку кидали - ви її відкрили???
Назву закону кидали - ви його відкрили???

//zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1127-2015 -%D0%BF/paran514#n514

ссилка на документи:
1) техпаспорт
2) декларація про готовність
3) довідка про присвоєння поштової адреси
4) довідка з реєстру про реєстрацію тов що продало вам майнові права
5) договір про покупку майнових прав
6) заява особи про реєстрацію


Вы будете по этой процедуре оформляться? Спасибо
12 дек 2017 19:31
Інфа для всіх
1) Синергія це ТОВ - і власник ТОВ не тільки Оверко
2) Договори попередні переважно укладені з фіз особою (за всіх сказати не можу). Тобто ви навіть не вважаєтесь інвесторами з юридичної точки зору.
3) Для того щоб робити по "переуступці" створили ТОВ "ГАРДІКОМ" якому Оверко відчужив свої майнові права (тобто, Оверко інвестував в синергію, а потім перепродав частину гардікому)
4) по результату переуступка і нотаріус однакові. як вже писали на форумі - в кабінетах до реєстратора стояти не прийдеться, все зроблять за вас
12 дек 2017 19:32
Цитата "Andry2016":


Вы будете по этой процедуре оформляться? Спасибо

Я б з радістю скористалась можливістю зекономити, але в мене вже оформлено право власності, а коли оформляли за переуступку ніхто навіть не заїкався
12 дек 2017 19:33
[quote="mini_mary"]Інфа для всіх
1) Синергія це ТОВ - і власник ТОВ не тільки Оверко
2) Договори попередні переважно укладені з фіз особою (за всіх сказати не можу). Тобто ви навіть не вважаєтесь інвесторами з юридичної точки зору.
3) Для того щоб робити по "переуступці" створили ТОВ "ГАРДІКОМ" якому Оверко відчужив свої майнові права (тобто, Оверко інвестував в синергію, а потім перепродав частину гардікому)
4) по результату переуступка і нотаріус однакові. як вже писали на форумі - в кабінетах до реєстратора стояти не прийдеться, все зроблять за вас[/quote


А откуда взялась цифра 250 грн?
12 дек 2017 19:34
Цитата "mini_mary":
Інфа для всіх
1) Синергія це ТОВ - і власник ТОВ не тільки Оверко
2) Договори попередні переважно укладені з фіз особою (за всіх сказати не можу). Тобто ви навіть не вважаєтесь інвесторами з юридичної точки зору.
3) Для того щоб робити по "переуступці" створили ТОВ "ГАРДІКОМ" якому Оверко відчужив свої майнові права (тобто, Оверко інвестував в синергію, а потім перепродав частину гардікому)
4) по результату переуступка і нотаріус однакові. як вже писали на форумі - в кабінетах до реєстратора стояти не прийдеться, все зроблять за вас


Спасибо за четкую и понятную инфу
12 дек 2017 19:35
І ще одне:
Я нікого не відмовляю від оформлення у нотаріуса - вирішувати кожен повинен сам. Але й писати про ризики і тд не варто, якщо не розбираєтесь.

Щодо проблем в майбутньому я думаю їх не буде - та й при оформленні купівлі-продажу правових підстав для таких проблем більше ніж при переуступці. Наприклад, купуючи у Оверка має бути нотаріально завірена згода його дружини, копію якої бажано мати (при можливості навіть нотаріально завіреної).
12 дек 2017 19:37
Цитата "Nubiros":


Таке враження що ви форум вибірково читаєте. Ця тема вже обговорювалась. Нізвідки, це послуги за оформлення таким способом. Скажем так, частково за створення ТОВ, а все інше, що замість вас зберуть всі доки, занесуть реєстратору і тд
12 дек 2017 19:39
Цитата "mini_mary":


Таке враження що ви форум вибірково читаєте. Ця тема вже обговорювалась. Нізвідки, це послуги за оформлення таким способом. Скажем так, частково за створення ТОВ, а все інше, що замість вас зберуть всі доки, занесуть реєстратору і тд

Я как раз форум читаю , и понимаю что завтра цифра в 250 может вырасти до 350! Как и с 3500 до 5000, правильно?
12 дек 2017 19:43
Цитата "Nubiros":

Я как раз форум читаю , и понимаю что завтра цифра в 250 может вырасти до 350! Как и с 3500 до 5000, правильно?

Сьогодні вже писали що 5000 як і 3500 встановлює не синергія. І на мою думку обєктивно коли у готовому будинку кв дорожче ніж на стадії будівництва. А взагалі оцінку мають міняти періодично - якщо не помиляюсь - раз в 3 міс.

А платити за оформлення податки замість продавця це ок?? І так і так ви платите те що не передбачено законом, так в бюджет, а так в карман
12 дек 2017 19:47
Я смотрю Вы разбираетесь не плохо, а вот если бы мы заключали договор инвестирования, то мы платили бы налоги? Сколько и куда?
12 дек 2017 19:49
Цитата "Nubiros":
Я смотрю Вы разбираетесь не плохо, а вот если бы мы заключали договор инвестирования, то мы платили бы налоги? Сколько и куда?

Залежить від того чи завіряли б нотаріально.
Якщо так як Оверко - платиться тільки реєстратору в рамках 250 грн.
12 дек 2017 19:51
Цитата "mini_mary":

Залежить від того чи завіряли б нотаріально.
Якщо так як Оверко - платиться тільки реєстратору в рамках 250 грн.

Спасибо , все стало понятно!))
12 дек 2017 20:11
Цитата "Helga_77":

63,43 кв.м Может чуток добавят


В мене в студії різниця трохи більша 8тис. між варінтами. А у вас ця різниця буде майже в 2 рази більше. Я за 8тис. краще більше в ремонт вкладу. Ну це справа особисто кожного...
13 дек 2017 02:08
Народ, хто підкаже?
1. Підписував основний договір, но печатки ТОВ гардіком не поставили (так як сказали, що вже вона не обов'язкова і її не має) но, чують пізніше побачив, що вона все таки є. Коли оверко продавав все ТОВ гардіком, то вона ставилась. Що робити, хто що скаже?
2. Також підписувався розірвання попереднього договору, де якоби оверко мені гроші назад повернув. Но в основному договорі з гардіком ні де не вказано, що я їх платив. Це має значення чи ні?
По підписував, тепер голову ломаю.. :faceoff: 🤔 6-)
13 дек 2017 06:54
Цитата "Helga_77":

63,43 кв.м Может чуток добавят


Посщитайте правильно разницу. У меня 60 кв.и разница почти в 15000 грн., а у Вас 63 кв. И 8000 грн.???
13 дек 2017 06:56
Цитата "KsuB":


Посщитайте правильно разницу. У меня 60 кв.и разница почти в 15000 грн., а у Вас 63 кв. И 8000 грн.???


на 80 м2 разница в 18 000 грн... 6-) 6-) 6-) :faceoff:
13 дек 2017 07:09
Это разница между 3500 и 5000 грн за квадрат, не между натариусом и переуступкой!!
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .447449. . .593
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx