Подать объявление

ЖК Синергия 3 | Ирпень, ул. Григория Сковороды, 11

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2017 г.
Планировки
от 20 200 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 177.
9/5%
6/3%
45/25%
45/25%
72/41%
1. . .417419. . .593
20 ноя 2017 13:09
Я так понимаю 5 й дом вообще в этом году не ждать звонка?
20 ноя 2017 13:37
Цитата "ДобрОе уТро":
Хоча про сплатити податки, можливо там за них хтось теж купе айфон але є надія, що вони підуть з бюджету на добрі справи пенсії, стипендії та ін.


Податки платите не Ви, а Оверко. З придбання житла немає податків) А нотаріальний договір купли-продажи має таку саму юридичну силу, як і придбання майнових прав. Останній при бажанні і наявності зайвих грошових коштів, Ви також можете оформити нотариально. Зазвичай це важко зрозуміти похилим людям)
20 ноя 2017 14:05
Цитата "Billi1986":


Податки платите не Ви, а Оверко. З придбання житла немає податків) А нотаріальний договір купли-продажи має таку саму юридичну силу, як і придбання майнових прав. Останній при бажанні і наявності зайвих грошових коштів, Ви також можете оформити нотариально. Зазвичай це важко зрозуміти похилим людям)

Як це не ми, згідно попереднього договору п 3.3 Витрати пов'язані з нотаріальним посвідченням Основного договору ( в тому числі послуги нотаріуса, державні мита, банківські послуги, Податки, збори) від вартості своєї квартири сплачує Покупець. \
20 ноя 2017 14:58
Цитата "Nubiros":
Я так понимаю 5 й дом вообще в этом году не ждать звонка?

Я надеюсь дождемся :notsure:
20 ноя 2017 15:09
Цитата "Nubiros":
Я так понимаю 5 й дом вообще в этом году не ждать звонка?


Я очень хочу верить, что вы ошибаетесь.
20 ноя 2017 15:58
Цитата "Billi1986":
Ребята подскажите с 3-го дома ещё не вызывают на осмотр квартиры?


3-й дом :hi: .
Никто не звонил. Ждем.
20 ноя 2017 16:14
Цитата "ДобрОе уТро":

Як це не ми, згідно попереднього договору п 3.3 Витрати пов'язані з нотаріальним посвідченням Основного договору ( в тому числі послуги нотаріуса, державні мита, банківські послуги, Податки, збори) від вартості своєї квартири сплачує Покупець. \


))) Побачите від іменні кого будуть сплачені податки!
20 ноя 2017 16:17
Є Податковий кодекс, який визначає податки. Забудовник всі свої витрати поклав на нас і юридично податки буду сплачувати він, а не Ви.
20 ноя 2017 16:27
При мне был человек который покупал квартиру в нашем ЖК и спрашивал у менеджера что у него есть льготы на держмито и еще какие то ему ответили что вы покупаете квартиру от застройщика и здесь нет скидок на налоги и оформление. как то так.
20 ноя 2017 16:38
ребята, те кто получил техпаспорт, как у вас на плане показана кухня? часть ее показано лоджией?
20 ноя 2017 17:24
Цитата "Denson":
При мне был человек который покупал квартиру в нашем ЖК и спрашивал у менеджера что у него есть льготы на держмито и еще какие то ему ответили что вы покупаете квартиру от застройщика и здесь нет скидок на налоги и оформление. как то так.


Правильно, потому что все налоги мы платим от имени Оверка. А у него походу льгот нет))
20 ноя 2017 18:20
Цитата "Billi1986":


))) Побачите від іменні кого будуть сплачені податки!

Так я згоден, за наші кошти оплатить податки. Ми сплачуємо податки і за продавця і за покупця це було зрозуміло з попереднього договору. Думаю, що практично ніхто не побаче хто заплатить податки, маю на увазі платника, так як з практики, розрахування проходить в нотаріальні конторі в руки нотаріусу або помічнику. Якщо мені не зраджує пам'ять в основному договорі повинно бути зазначено, що всі збори по оформленню та складанню покладено в нашому випадку на Покупця.
20 ноя 2017 18:25
Кстати сегодня заежал на страйку, был в 4доме , в том подъезде где сквозной проход, очень даже уютненько получилось, яркая расцветка подезда радует глаз) двери на удивление не так уж и плохи) наподобие таких в Леруа мерлан видел по 4800грн. Вообщем все понравилось!))))) :yes:
20 ноя 2017 18:45
Цитата "ДобрОе уТро":

Так я згоден, за наші кошти оплатить податки. Ми сплачуємо податки і за продавця і за покупця це було зрозуміло з попереднього договору. Думаю, що практично ніхто не побаче хто заплатить податки, маю на увазі платника, так як з практики, розрахування проходить в нотаріальні конторі в руки нотаріусу або помічнику. Якщо мені не зраджує пам'ять в основному договорі повинно бути зазначено, що всі збори по оформленню та складанню покладено в нашому випадку на Покупця.


Про податки там точно нічого не буде написано. Робіть так як Вам буде спокійніше. Гроші не замінять крепкий сон.
PS. Комплекс в загалі повинен бути ютненький) Тільки якось так повільно огляд квартир.
20 ноя 2017 19:08
Цитата "ДобрОе уТро":
Кстати сегодня заежал на страйку, был в 4доме , в том подъезде где сквозной проход, очень даже уютненько получилось, яркая расцветка подезда радует глаз) двери на удивление не так уж и плохи) наподобие таких в Леруа мерлан видел по 4800грн. Вообщем все понравилось!))))) :yes:


сквозной это получается 3 подъезд?
20 ноя 2017 20:55
Цитата "Denson":


сквозной это получается 3 подъезд?


Может быть , он посеридинки находится вроде)))) Там где отдел сервиса
21 ноя 2017 08:00
Цитата "Denson":


сквозной это получается 3 подъезд?

2-й подъезд)
21 ноя 2017 11:48
Добрый день, соседи! Мы сегодня подписали смотровой ордер (4й дом, 2 подъезд), были и в клиент-сервисе, и в отделе продаж! Поговорили о оформлении в собственность.
Что можем сказать - по 1му подъезду уже более половины квартир подписано. В нашем, втором, еще мало.
Оформили договор с ЖЭКом, оплатили 800 грн на вывоз мусора.
Теперь ждем отзвона с отдела продаж)
21 ноя 2017 12:01
Цитата "_Nusha_":
Добрый день, соседи! Мы сегодня подписали смотровой ордер (4й дом, 2 подъезд), были и в клиент-сервисе, и в отделе продаж! Поговорили о оформлении в собственность.
Что можем сказать - по 1му подъезду уже более половины квартир подписано. В нашем, втором, еще мало.
Оформили договор с ЖЭКом, оплатили 800 грн на вывоз мусора.
Теперь ждем отзвона с отдела продаж)

Класс, рады за Вас 😊
21 ноя 2017 12:06
Цитата "Yurelka1981":

Класс, рады за Вас 😊



Благодарим🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .417419. . .593
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx