Подать объявление

ЖК Синергия 3 | Ирпень, ул. Григория Сковороды, 11

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2017 г.
Планировки
от 20 200 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 177.
9/5%
6/3%
45/25%
45/25%
72/41%
1. . .414416. . .593
18 ноя 2017 18:58
Цитата "Andry2016":


Наверное при том, что по запросу военкомат не работает, и придется ехать на родину, сниматься с учета, а здесь вставать на учет, перед пропиской...
ОЧЕНЬ НАДЕЮСЬ, что я не прав... ((((

Я в своём военкомате узнавал. Сказали что можно жить в Ирпене а на учёте стоять в Киеве, в старом Военкомате.
18 ноя 2017 19:24
Цитата "Евгений-2":

Я в своём военкомате узнавал. Сказали что можно жить в Ирпене а на учёте стоять в Киеве, в старом Военкомате.


Ну может быть, если в пределах области..
а вот если стоять на учете например на Юге Украины, а прописку делать в Ирпене, то наверное не прокатит такой вариант.. (((
18 ноя 2017 20:03
Цитата "ДобрОе уТро":

Доброе утро) Тоесть за вас все заделал менеджер и вернул вам уже готовые документы и вы сами не куда не ходили ?

Да)
18 ноя 2017 20:50
По военкомату так сделать нельзя, муж ездил в Днепропетровскую область (там ранее на учете состоял в военкомате)снимался, потом поставили только в Ирпене , после прописка.
19 ноя 2017 07:16
Цитата "Yurelka1981":
По военкомату так сделать нельзя, муж ездил в Днепропетровскую область (там ранее на учете состоял в военкомате)снимался, потом поставили только в Ирпене , после прописка.


Да уж - наша страна неисправима... (((((
19 ноя 2017 08:01
Доброго ранку, сусіди) Була вчора на огляді квартири, 2 під‘їзд...все пройшло нормально, швидко) :yes:
Питала з приводу все-таки оформлення права власності....все буде робитися за переуступкою...щоб вирахувати вартість необхідно свою квадрату у помножити на 250,00 грн...(мені так озвучили), я би сказала шо це просто чудово, так як нотаріус обійдеться значно дорожче...
19 ноя 2017 08:07
Цитата "ТА ЧТО ИВАНОВА":
Доброго ранку, сусіди) Була вчора на огляді квартири, 2 під‘їзд...все пройшло нормально, швидко) :yes:
Питала з приводу все-таки оформлення права власності....все буде робитися за переуступкою...щоб вирахувати вартість необхідно свою квадрату у помножити на 250,00 грн...(мені так озвучили), я би сказала шо це просто чудово, так як нотаріус обійдеться значно дорожче...

А я скажу що вас реально дурять! При оформленні у держ реєстратора платять 0,1 від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що дорівнює 168,40грн, округлюємо і буде 170грн. + оплата за надрукований витяг 0,025 від прожиткового мінімуму що дорівнює 50грн (якщо округлити). Тобто разом 220грн за все. Зверху вже писала назву закону - ст. 34
19 ноя 2017 08:07
Цитата "ТА ЧТО ИВАНОВА":
Доброго ранку, сусіди) Була вчора на огляді квартири, 2 під‘їзд...все пройшло нормально, швидко) :yes:
Питала з приводу все-таки оформлення права власності....все буде робитися за переуступкою...щоб вирахувати вартість необхідно свою квадрату у помножити на 250,00 грн...(мені так озвучили), я би сказала шо це просто чудово, так як нотаріус обійдеться значно дорожче...


Доброе утро
Спасибо за инфо
И что, вот так сразу все подписали? Ничего переделывать застройщику не нужно?
Никаких боков с их стороны в качестве?
19 ноя 2017 08:45
Цитата "mini_mary":

А я скажу що вас реально дурять! При оформленні у держ реєстратора платять 0,1 від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що дорівнює 168,40грн, округлюємо і буде 170грн. + оплата за надрукований витяг 0,025 від прожиткового мінімуму що дорівнює 50грн (якщо округлити). Тобто разом 220грн за все. Зверху вже писала назву закону - ст. 34


В попередньому договорі прописано, що Оверко зобов‘язується укласти з нами нотаріальний договір купівлі-продажу (не знаю що Ви підписували, а я саме це) і ми беремо на себе оплату всіх податків....навіть якщо брати таку ціну за переуступку, то все рівно дешевше виходить ніж нотаріальний договір...Шановна, Вас ніхто не примушує все робити, як говорить забудовник...оформлюйте все так як Вам зручно...
19 ноя 2017 08:50
Цитата "Andry2016":




Доброе утро
Спасибо за инфо
И что, вот так сразу все подписали? Ничего переделывать застройщику не нужно?
Никаких боков с их стороны в качестве?


Якщо чесно, то ми в цьому не великі спеціалісти...але ніби все нормально...єдине що не сподобалось що здвинулась нумерація на 4 номери...
19 ноя 2017 08:52
Цитата "ТА ЧТО ИВАНОВА":


В попередньому договорі прописано, що Оверко зобов‘язується укласти з нами нотаріальний договір купівлі-продажу (не знаю що Ви підписували, а я саме це) і ми беремо на себе оплату всіх податків....навіть якщо брати таку ціну за переуступку, то все рівно дешевше виходить ніж нотаріальний договір...Шановна, Вас ніхто не примушує все робити, як говорить забудовник...оформлюйте все так як Вам зручно...

Це була інформація для загального відома інвесторів (в тому числі і вас). Без жодного натяку на те, щоб ви не оформлювали в такий спосіб. Кожен сам вирішує як діяти. Дійсно такий спосіб дешевший - і я не бачу нічого поганого в тому, щоб інвестор знав правду за що, кому і скільки він платить.
19 ноя 2017 08:53
Цитата "ТА ЧТО ИВАНОВА":


Якщо чесно, то ми в цьому не великі спеціалісти...але ніби все нормально...єдине що не сподобалось що здвинулась нумерація на 4 номери...


Не понял
Номера квартир поменялись?????....
19 ноя 2017 08:56
Цитата "ТА ЧТО ИВАНОВА":


В попередньому договорі прописано, що Оверко зобов‘язується укласти з нами нотаріальний договір купівлі-продажу (не знаю що Ви підписували, а я саме це) і ми беремо на себе оплату всіх податків....навіть якщо брати таку ціну за переуступку, то все рівно дешевше виходить ніж нотаріальний договір...Шановна, Вас ніхто не примушує все робити, як говорить забудовник...оформлюйте все так як Вам зручно...



Я вот так до конца и не понял, в чем разница, кроме цены... может быть дело еще и в рисках?
Может быть через Договор купли-продажи, с нотариусом, самый безопасный и быстрый вариант?

Кто понимает в этом - расскажите пжл
19 ноя 2017 09:01
Цитата "Andry2016":



Я вот так до конца и не понял, в чем разница, кроме цены... может быть дело еще и в рисках?
Может быть через Договор купли-продажи, с нотариусом, самый безопасный и быстрый вариант?

Кто понимает в этом - расскажите пжл

Ризиків як таких нема..купівля-продаж швидше, але й у держ реєстратора можна за 2 год оформити (тоді ціна буде 8500 за оформлення). Якщо ж чекати 5 днів то оформлення у реєстратора буде коштувати 220грн. (правда з інвесторів беруть набагато більшу суму без пояснень за що, і напевно, кладуть собі в карман). Хоча навіть так це виходить дешевше ніж у нотаріуса
19 ноя 2017 09:04
Цитата "mini_mary":

Це була інформація для загального відома інвесторів (в тому числі і вас). Без жодного натяку на те, щоб ви не оформлювали в такий спосіб. Кожен сам вирішує як діяти. Дійсно такий спосіб дешевший - і я не бачу нічого поганого в тому, щоб інвестор знав правду за що, кому і скільки він платить.

Дякую за корисну інформацію...звичайно що забудовник наживається на всьому на чому тільки можна... ще також в мене викликало обурення те, що зобов‘ящують підписувати договір з їхнім ЖЕКОМ, там ціна 5.70 за квадрат...я в Києві навіть скільки не плачу...
19 ноя 2017 09:05
Цитата "Andry2016":


Не понял
Номера квартир поменялись?????....


Так, у мене другий під‘їзд...при покупці був номер 80, а по факту став 76...
19 ноя 2017 09:20
Цитата "ТА ЧТО ИВАНОВА":


Так, у мене другий під‘їзд...при покупці був номер 80, а по факту став 76...


Блин, утомили меня уже все их "сюрпризы"!!!!!!
19 ноя 2017 09:42
Ось декілька фото...планування 2А...кому цікаво...
19 ноя 2017 09:48
Цитата "ТА ЧТО ИВАНОВА":
Ось декілька фото...планування 2А...кому цікаво...


Спасибо
А у Вас кухня без стяжки?
19 ноя 2017 09:58
Цитата "Andry2016":


Спасибо
А у Вас кухня без стяжки?


Так, вирішили робити теплу підлогу...тому і відмовились
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .414416. . .593
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее