Подать объявление

ЖК Синергия 3 | Ирпень, ул. Григория Сковороды, 11

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2017 г.
Планировки
от 20 200 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 177.
9/5%
6/3%
45/25%
45/25%
72/41%
1. . .209211. . .593
21 апр 2017 12:10
Цитата "Барбариска":


за стеродур мені нічого не говорили, я завтра поїду до забудовника і буду конкретно все на місці питати, може ще й відмовлюся. на рахунок вартості, я розглядаю варіант з прокладкою опалення (без радіаторів) і установку теплої підлоги лише у ванній (забудовник пропонує за 1800 грн). мій знайомий мені сказав, що якщо б він мені ці роботи виконував то у нього було б дорожче. сама я цього не зроблю, бо не вмію. та й якщо врахувати, що в робочі дні я працюю, а могла б робити щось лише по вихідним, то я ремонт так буду 5 років робити)) якщо до того ж порахувати у скільки мені обійдуться постійні переїзди з Києва в Ірпінь і назад, постійне докупляння якихось матеріалів і якоїсь фігні, якої завжди не вистачає..

в будь-якому випадку завтра відпишусь як воно пройшло


Ну якщо одна ванна кімната то я з вами на 150% згоден :super:
Але мені здається, що вам одразу потрібно буде додати приблизно 300 грн на пенопласт, та 1400 за коллектор :smoke:
21 апр 2017 12:19
Цитата "aa3623oc":

Ну якщо одна ванна кімната то я з вами на 150% згоден :super:
Але мені здається, що вам одразу потрібно буде додати приблизно 300 грн на пенопласт, та 1400 за коллектор :smoke:


мені сказали в забудовника, що якщо тепла підлога тільки в одному приміщенні, то колектор не потрібен. вони мені якийсь кран поставлять і все..
21 апр 2017 12:37
Мы положили теплый пол до стяжки на кухне и лоджии, плюс вся сантехника,выход всех коммуникаций включая полотенцесушилку,стиралку и тд по однокомнатной кв.,вместе с работой нам обошлось 16 тысяч.Думаю это много,но подумали,после того, когда заказали.
21 апр 2017 12:45
Усім привіт.
Поділюсь здобутим досвідом що до транспортного сполучення Київ-Ірпінь.
Учора вперше поїхав у місто громадським транспортом.
Дорога від роботи (м. Поштова Площа) до ЖК Синергія зайняла рівно 1 годину.
Приємно порадувала наша маршрутка №379 м. Академмістечко. До неї зовсім небуло черги, на відміну від №420(там черга була шалена).
Від ст.м. до міста Ірпінь дорога зайняла 15 хв. ще 15-20 іхали по місту бо зупинялись мало не кожні 200м (на вимогу пасажирів).
Кінцева зупинка маршруту чітко біля нашого ЖК. Я був єдиний хто туди доїхав :) .
Коли немає пасажирів, маршрутка розвиртається та їде до метро біля ЖК "Річ Таун"
Тож все не так страшно як писали тут раніше.
21 апр 2017 13:03
Цитата "Сок":
А я вот думаю - может, проще ничего у застройщика не заказывать? Ну, котел перед заключением договора у нотариуса(окончательного) все равно заставят оплатить. А остальное уже после у кого-то другого заказывать?
Или для строителей проще, если будет уже разводка отопления и сантехники? А то как унитаз поставишь и руки мыть?
Кто поможет советом - тот добрый сосед :hi:

И да, здесь чуть выше говорили о ремонте под ключ. Можно и мне написать во сколько это обошлось?

а что, еще и котел в принудительном порядке надо оплачивать :) ? а холодильник со стиральной машиной у застройщика случайно не надо покупать чтоб он ключи от квартиры отдал? :) :) :) или плинтус со шторами :)
В Вашем случае, если выхода с заливкой стяжки не найдется - я думаю оптимальный вариант заказать у застройщика только укладку трубы теплого пола. все остальное - разводку отопления и водоснабжения, можно будет делать самостоятельно или нанимать свою бригаду - пусть уже делают штробу в стяжке или стенах. стяжку в ванной я вроде слышал что не будут заливать - так что разводку канализации тоже можно сделать самостоятельно. а сантехники которые будут монтировать отопление могут заразом и разводку канализации сделать, и унитаз для строителей поставить :)
21 апр 2017 13:12
Цитата "Барбариска":
Я сьогодні консультувалась зі своїм добрим знайомим (він робить ремонти, тому в курсі) і переслала йому ком. пропозицію забудовника по опаленню. він сказав, що ціна на опалення і теплу підогу більш ніж адекватна. що якщо це будуть потім робити окремі люди то вийде дорожче. хіба що хтось сам зможе це зробити і потратиться лише на матеріали.. Але мій знайомий сказав, що потрібно обов`язково у забудовника при замовленні опалення вимагати сертифікат на трубу, щоб срок придатності цієї труби був хоча б 20 років. а то поставлять китайську найдешевшу з Епіцентра, яка розрахована на 3 роки і потім сусіди будуть вам безмежно вдячні за потоп))

справа в тому, що ціна на саму роботу - у всіх бригад більш-менш одна й та ж. наприклад, у нас монтаж радіатора за точку - 590 грн, в забудовника - 625 грн. монтаж котла в нас - 800 грн, в забудовника - 750 грн, і так далі.
а от що стосується матеріалів, то тут може бути велика різниця :) . забудовник пропонує найдешевші матеріали - ППР трубу на опалення і обвязку котла, металопластикову трубу на теплу підлогу, але продає це все за роздрібними цінами, чи навіть з гарною націнкою - як наприклад ті ж радіатори за 2 з чимось тис. грн. якщо ж робити ремонт "як для себе", то звичайно можна купити за ту ж ціну матеріали з якістю на порядок вище.
21 апр 2017 13:22
Цитата "Dmitriy_001":

справа в тому, що ціна на саму роботу - у всіх бригад більш-менш одна й та ж. наприклад, у нас монтаж радіатора за точку - 590 грн, в забудовника - 625 грн. монтаж котла в нас - 800 грн, в забудовника - 750 грн, і так далі.
а от що стосується матеріалів, то тут може бути велика різниця :) . забудовник пропонує найдешевші матеріали - ППР трубу на опалення і обвязку котла, металопластикову трубу на теплу підлогу, але продає це все за роздрібними цінами, чи навіть з гарною націнкою - як наприклад ті ж радіатори за 2 з чимось тис. грн. якщо ж робити ремонт "як для себе", то звичайно можна купити за ту ж ціну матеріали з якістю на порядок вище.


я до вас зверталась з цього приводу і ви мені вивели на мій об`єм роботи цифру в приблизно 13-14 тис. грн якщо не помиляюсь (я відняла радіатори). так що у вас дорожче і суттєво. інша справа, що може матеріали якісніші, але мені вартість також важлива, тому що не одне опалення потрібно робити у квартирі де тільки голі стіни
21 апр 2017 13:40
Цитата "Барбариска":


я до вас зверталась з цього приводу і ви мені вивели на мій об`єм роботи цифру в приблизно 13-14 тис. грн якщо не помиляюсь (я відняла радіатори). так що у вас дорожче і суттєво. інша справа, що може матеріали якісніші, але мені вартість також важлива, тому що не одне опалення потрібно робити у квартирі де тільки голі стіни

Да у человека просто работа такая :) продажник он, вот и трубит по всем форумам по Ирпеню что у него все дешево и качественно :) , может в сравнении с ценами Новой Линии оно и так, но на просторах интернета я находил цены и по приятней :yes:
21 апр 2017 13:52
Цитата "Барбариска":


я до вас зверталась з цього приводу і ви мені вивели на мій об`єм роботи цифру в приблизно 13-14 тис. грн якщо не помиляюсь (я відняла радіатори). так що у вас дорожче і суттєво. інша справа, що може матеріали якісніші, але мені вартість також важлива, тому що не одне опалення потрібно робити у квартирі де тільки голі стіни

я не зовсім Вас зрозумів. які роботи 13 тис? :) я Вам дадав орієнтовну цифру на матеріал 10-12 тис грн (в залежності які радіатори Ви обиратимете - з боковим підключенням, чи нижнім, і т.д.). безпосередньо сама робота включно з повною обвязкою котла і гідравлічнми випробуваннями - приблизно 2500 грн, плюс треба буде трохи штробити стяжку.
і не "може якісніші", а на кілька порядків якісніші :) з міжнародною сертифікацією ISO 9001:2000, купою нагород на міжнародних профільних конкурсах, і включно з прикладами інсталяцій в історичних та навіть сакральних будівлях - в Києві, наприклад, в Церкві Різдва Христового на Поштовій Площі, Соборі Святого Юра у Львові та ін.
21 апр 2017 14:01
Цитата "Amat":
но на просторах интернета я находил цены и по приятней :yes:

я по-моему с Вами вообще не общался, тем более на тему цен :)
а так согласен - в инете можно найти и подешевле :) например, зачем покупать целую квартиру в Ирпене, есть же дешевле - вагончик жилой где-нибудь под Коростенем прикупить :) представляете, какая будет экономия :)
21 апр 2017 14:59
Может кто понимает.
Подскажите, а хватит ли мощности циркуляционного насоса встроенного в котёл, чтобы продавить теплоноситель в теплых полах по всей квартире + отопление, или же придётся дополнительный устанавливать?
21 апр 2017 15:02
Цитата "Dmitriy_001":

я по-моему с Вами вообще не общался, тем более на тему цен :)
а так согласен - в инете можно найти и подешевле :) например, зачем покупать целую квартиру в Ирпене, есть же дешевле - вагончик жилой где-нибудь под Коростенем прикупить :) представляете, какая будет экономия :)

А вы думаете если делаете кому-то смету по работе и материалам, то заказчик хранит ее под грифом секретно? :) не смешите...Просто признайте во всеуслышание что главная цель Вашего прибывания на этом и другом похожем ресурсе это поиск заказчиков, а не бескорыстное желание помочь счастливым владельцам квадратных метров в новострое :smoke:
21 апр 2017 15:05
Цитата "st.igor":
Может кто понимает.
Подскажите, а хватит ли мощности циркуляционного насоса встроенного в котёл, чтобы продавить теплоноситель в теплых полах по всей квартире + отопление, или же придётся дополнительный устанавливать?

Два опытных сантехника говорили мне что вполне достаточно (приводили в пример одноэтажный дом на 150кв.м., где по такой схеме все работает уже не одну зиму), но я все же установил гребенку с доп насосом... цена вопроса 3000грн.
21 апр 2017 15:28
Цитата "Amat":

А вы думаете если делаете кому-то смету по работе и материалам, то заказчик хранит ее под грифом секретно? :) не смешите...Просто признайте во всеуслышание что главная цель Вашего прибывания на этом и другом похожем ресурсе это поиск заказчиков, а не бескорыстное желание помочь счастливым владельцам квадратных метров в новострое :smoke:


Ну и что здесь такого, и молодец.. Не сидит и ждет, а ищет заказчиков..
МАЛАДЕС )))
И кстати, я не помню, чтобы Он писал о том, что имеет бескорыстное желание помочь нам))))
Каждый занимается своим делом)
21 апр 2017 15:37
Цитата "Andry2016":


Ну и что здесь такого, и молодец.. Не сидит и ждет, а ищет заказчиков..
МАЛАДЕС )))
И кстати, я не помню, чтобы Он писал о том, что имеет бескорыстное желание помочь нам))))
Каждый занимается своим делом)

Думаю все это и так понимают, просто форум ИНВЕСТОРОВ превращается в *а не хотите ли купить у меня трубу, радиаторы и дымоход к котлу?* :) Не помешало бы создать отдельную ветку типа *Предложения от поставщиков, лучшие цены и качество* пусть там саморекламой и занимаются :)
21 апр 2017 16:01
Цитата "Amat":

Думаю все это и так понимают, просто форум ИНВЕСТОРОВ превращается в *а не хотите ли купить у меня трубу, радиаторы и дымоход к котлу?* :) Не помешало бы создать отдельную ветку типа *Предложения от поставщиков, лучшие цены и качество* пусть там саморекламой и занимаются :)


Ну может и так... Только вот наступает все ближе момент ремонтов для Инвесторов, поэтому сейчас здесь это самые актуальные вопросы...
21 апр 2017 16:33
Цитата "Andry2016":


Ну может и так... Только вот наступает все ближе момент ремонтов для Инвесторов, поэтому сейчас здесь это самые актуальные вопросы...

Я тоже благодарна человеку. Вопрос очень для меня актуальный. Рассказал тут про теплый пол. Мне не надо еще искать информацию. Примерная картинка сложилась. Кто захотел, тот с ним связался. Остальные просто почитали инфу. Все. Ни к чему не обязывает.
21 апр 2017 16:52
Цитата "Anna601":

Я тоже благодарна человеку. Вопрос очень для меня актуальный. Рассказал тут про теплый пол. Мне не надо еще искать информацию. Примерная картинка сложилась. Кто захотел, тот с ним связался. Остальные просто почитали инфу. Все. Ни к чему не обязывает.

:up:
21 апр 2017 16:55
Цитата "Dmitriy_001":

я не зовсім Вас зрозумів. які роботи 13 тис? :) я Вам дадав орієнтовну цифру на матеріал 10-12 тис грн (в залежності які радіатори Ви обиратимете - з боковим підключенням, чи нижнім, і т.д.). безпосередньо сама робота включно з повною обвязкою котла і гідравлічнми випробуваннями - приблизно 2500 грн, плюс треба буде трохи штробити стяжку.
і не "може якісніші", а на кілька порядків якісніші :) з міжнародною сертифікацією ISO 9001:2000, купою нагород на міжнародних профільних конкурсах, і включно з прикладами інсталяцій в історичних та навіть сакральних будівлях - в Києві, наприклад, в Церкві Різдва Христового на Поштовій Площі, Соборі Святого Юра у Львові та ін.


я мала на увазі 13-14 тис. робота+матеріали на те, що хочу зробити я. в забудовника дешевше суттєво. і забудовник використовує не найдешевші китайські труби, як писали ви, а чеські asg-plast. краще не відповідайте на цей мій допис, бо дістали вже своєю рекламою

і уявіть собі шановні форумчани якщо тут з`явиться не один такий рекламіст, а їх буде десять, і вони ще почнуть між собою перегавкуватися у кого товар кращий, то у що перетвориться цей форум
21 апр 2017 17:33
Цитата "Барбариска":


я мала на увазі 13-14 тис. робота+матеріали на те, що хочу зробити я. в забудовника дешевше суттєво. і забудовник використовує не найдешевші китайські труби, як писали ви, а чеські asg-plast. краще не відповідайте на цей мій допис, бо дістали вже своєю рекламою

і уявіть собі шановні форумчани якщо тут з`явиться не один такий рекламіст, а їх буде десять, і вони ще почнуть між собою перегавкуватися у кого товар кращий, то у що перетвориться цей форум


Ну и отлично.. Будет конкуренция.. Будут скидки)))
Монополия - вот, что является пережитком прошлого...
Лично меня НИКАК не устраивает сам факт, когда нет права выбора! Когда либо покупай вот так, либо вообще не покупай...я думаю Вы поняли о чем это я ...
МОЕ МНЕНИЕ ...
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .209211. . .593
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее