Подать объявление

ЖК Синергия 3 | Ирпень, ул. Григория Сковороды, 11

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2017 г.
Планировки
от 20 200 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 177.
9/5%
6/3%
45/25%
45/25%
72/41%
1. . .586588. . .593
02 окт 2018 08:45
Цитата "Leiluha":
Привет всем соседям, кто делали прописку, есть ли там электронная очередь или живая?

Приходите, берете талончик, і чекаєте поки дійде ваша черга. Враховуйте, що прописка одного займає 20-40 хв.
02 окт 2018 09:15
Цитата "Leiluha":
Привет всем соседям, кто делали прописку, есть ли там электронная очередь или живая?

Электронная очередь
02 окт 2018 13:38
02 окт 2018 18:34
8 і 9 будинки, прибудинкова територія і електроенергія звісно відсутні. На рахунок електроенергіі тобто лічильників ні...а не розумію є об'кти є кількість квартир які будуть заселені. Чому на всі квартири не купити лічильники зразу. Ну з прибудинковою територією я ще так трішки можу зрозуміти. Окрім входу в під'ізд там я в шоці.
03 окт 2018 08:42
Доброго дня, хто і як привозив будівельні матеріали? В когось є номер телефона дт водіів?
08 окт 2018 07:31
Здравствуйте,подскажите пожалуйста как решался у вас вопрос с домофоном, куда и к кому обращаться, и на каком этапе стройке это нужно делать???
08 окт 2018 07:44
Про личинку замка. В девятом доме у меня стояла личинка замка 45*45, и 40*40 попросту не подходит так как короткая для двери. Поэтому, если кто будет менять, берите сразу 45*45. Еще видел объявление такое, на входе в 9-тый дом.
Что временно вход и выход будет ограничен с 00:00 до 05:00 до установки домофона. Это относится к тому вопросу, когда ключи от домофона забирать-когда он появится тогда и заказывайте в клиент-сервисе ключи.
08 окт 2018 07:59
Вже хоч двері стоять. А з прибудинковою територією повна глина. Але ж сусіди вантажівками вивозять землю і глину, доки вони не закінчать то ніякоі прибудинковоі не буде.
08 окт 2018 08:37
Уже третий день подряд наблюдаю как вывозят землю камазами. :yes:
08 окт 2018 16:15
Може до дощів встигнуть.
08 окт 2018 19:52
Всем здравствуйте! Хочу спросить у знающего человека, рассматриваю Ирпень и в особенности Синергию для покупки однокомнатной квартиры для подальшей сдачи ее в аренду. Есть ли спрос? Как-то многовато предложений в интернете, а вот про спрос не знаю, так как этот город для меня не знаком. Помогите разрешить душевные терзания!)) Буду благодарна)
09 окт 2018 09:55
Конечно.
Вы что, квартиры это самый популярный спрос в Ирпене.
100% будут очереди, студентов очень много, а общежитие то одно.
14 окт 2018 07:17
ЗВІТ ПРО ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК "СИНЕРГІЯ 3" від 14 жовтня 2018 РОКУ.

Завершено підключення ліхтарів центральної алеї до електрики.

Розпочато роботи з монтажу обладнання в центральній електрощитової.

Виконується монтаж козирків над вхідними групами 3, 4 і 7 будинку.

Між 6 і 8 будинками змонтована дитячий ігровий майданчик.

У першому будинку тривають оздоблювальні роботи на поверхах. Проводиться калібрування вантажного ліфта.

У восьмому будинку тривають пуско-налагоджувальні роботи для передачі ліфта в експлуатацію. Змонтовані вхідні двері, встановлений домофон.

У восьмому і дев'ятому будинку перепідключино водопостачання на стаціонарне.

У дев'ятому будинку завершено монтаж ліфта, ведеться укладання облицювальної плитки на ліфтових порталах.

Завершено бетонні роботи по вхідній групі цоколя, а також встановлені двері цокольного приміщення.

Проводяться будівельні роботи в комерційному приміщенні (поруч з проїздом між 8 і 9 будинком).

Триває прибирання зовнішньої прибудинкової території для початку робіт з благоустрою, розпочаті роботи з укладання тротуарної плитки.

Завершується монтаж вхідних дверей, встановлений домофон.
17 окт 2018 06:43
Добрый день! Подскажите сколько сейчас стоит, чтобы провести отопительную систему в квартиру (1 ком)
19 окт 2018 09:28
Рахуємо встановлення радіатора опалення 500-600 грн., підключитись до котла десь 400 грн., але ж з опаленням і ГВП прводить потрібно. А це від 300 до 400 грн. точка. Плюс труби ховаємо, потрібно штрабити стіни. Це приблизно от і рахуйте. Радіаторів два. Ванна кухня без бойлера чотири точки: дві по триста, дві по триста п'ядесят. Все залежить від майстра.
19 окт 2018 10:13
Цитата "Anderson2012":
Рахуємо встановлення радіатора опалення 500-600 грн., підключитись до котла десь 400 грн., але ж з опаленням і ГВП прводить потрібно. А це від 300 до 400 грн. точка. Плюс труби ховаємо, потрібно штрабити стіни. Це приблизно от і рахуйте. Радіаторів два. Ванна кухня без бойлера чотири точки: дві по триста, дві по триста п'ядесят. Все залежить від майстра.


Дякую!
19 окт 2018 11:20
Це доречі трохи застарілі ціни. А так то будьласка. Але якщо у Вас останній поверх, чи десь там, то краще труби не ховати. Не дуже естетично, але практично.
20 окт 2018 07:56
Цитата "Anderson2012":
Це доречі трохи застарілі ціни. А так то будьласка. Але якщо у Вас останній поверх, чи десь там, то краще труби не ховати. Не дуже естетично, але практично.

Объясните почему лучше не прятать трубы на последнем этаже?)
20 окт 2018 09:27
Доброго дня, з практики можу впевнено зказати, що всі труби з часом протікають. І що саме цікаве, що в своій квартирі Ви цьго протікання не помітите, а от нижні сусіди помітять. І делема буде в пошуку протікання. Знаю випадки коли труби (поліпропіленові) починали протікати десь через 5-7 років. А ще можуть попастися горе майстри, що пошкодять трубу, а вас не повідомлять. А просто заштукатурять чи покладуть плитку.
21 окт 2018 13:04
Цитата "Anderson2012":
Доброго дня, з практики можу впевнено зказати, що всі труби з часом протікають. І що саме цікаве, що в своій квартирі Ви цьго протікання не помітите, а от нижні сусіди помітять. І делема буде в пошуку протікання. Знаю випадки коли труби (поліпропіленові) починали протікати десь через 5-7 років. А ще можуть попастися горе майстри, що пошкодять трубу, а вас не повідомлять. А просто заштукатурять чи покладуть плитку.

Спасибо Вам за ответ, но я так понимаю это относится не только к последним этажам, это иожет произойти на любом этаже)
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .586588. . .593
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее