Подать объявление

ЖК Синергия 3 | Ирпень, ул. Григория Сковороды, 11

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2017 г.
Планировки
от 20 200 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 177.
9/5%
6/3%
45/25%
45/25%
72/41%
1. . .585587. . .593
28 сен 2018 13:52
ЗВІТ ПРО ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК "СИНЕРГІЯ 3" від 28 вересня 2018 РОКУ.

Шановні інвестори! Ми раді повідомити Вам, що за звітний період були виконані наступні роботи.

Проводиться підключення ліхтарів центральної алеї до електрики. Виконується монтаж козирків над вхідними групами четвертого і сьомого будинку. Між шостим і восьмим будинками встановлені лавки і розпочато роботи з монтажу дитячого ігрового майданчика. В проїздах між восьмим і дев'ятим будинками ведеться укладання тротуарної плитки, установка воріт.


У першому будинку завершено монтаж освітлення на площадках між поверхами. Виконуються оздоблювальні роботи. Тривають пуско-налагоджувальні роботи для здачі вантажного ліфта в експлуатацію.

2,3,4,5,6,7 будинки передані обслуговуючій компанії.

У восьмому будинку ліфтові портали оброблені облицювальною плиткою, тривають пуско-налагоджувальні роботи для передачі ліфта в експлуатацію.

У дев'ятому будинку тривають пуско-налагоджувальні роботи ліфта. Біля дев'ятого будинку завершені монолітні роботи по влаштуванню підпірної стінки. Перенесена опора освітлення. Триває прибирання прибудинкової території для початку робіт з благоустрою.
Найближчим часом прибудинкова територія на цій ділянці буде приведена в повний порядок.
28 сен 2018 14:17
Вот это правдивый отчёт.
28 сен 2018 14:51
Це звичайнт добре, що під арками плитка вже є і ворота. А от у 8 та 9 будинки щоб втрапити потрібно десь всюдихід або галікоптер найняти. Лічильники й підходи нормальні коли будуть?
28 сен 2018 15:26
У вас пусконалагоджувальні роботи ліфтів тривають довше чим пусконалагоджувальні роботи комбікормового заводу чи парового котла. Так і напишіть ліфт ще не встановлено і не підключено. Ми не підключимо доки будинок не буде заселено на скажемо 60%. Бо це економічно не вигідно і я вас зрозумію, бо ліфт іздить, а платити толком немає кому. А от здверима в під'ізд я вас не розумію. В порівнянні з проведеними роботами двері копійки.
28 сен 2018 15:36
Цитата "Anderson2012":
У вас пусконалагоджувальні роботи ліфтів тривають довше чим пусконалагоджувальні роботи комбікормового заводу чи парового котла. Так і напишіть ліфт ще не встановлено і не підключено. Ми не підключимо доки будинок не буде заселено на скажемо 60%. Бо це економічно не вигідно і я вас зрозумію, бо ліфт іздить, а платити толком немає кому. А от здверима в під'ізд я вас не розумію. В порівнянні з проведеними роботами двері копійки.

Підтримую цілком і повністю!
28 сен 2018 15:43
Доречі з лічильниками я трохи не розумію. Лічильни встановлює і замінює РЕМ причому безкоштовно. У випадку якщо я хочу три фази, два чи три тарифи я купую сам.
29 сен 2018 09:05
Хтось може написати чи скинути фото лічильника який встановлює сінергія. Заради цікавості.
29 сен 2018 09:39
Цитата "Anderson2012":
Хтось може написати чи скинути фото лічильника який встановлює сінергія. Заради цікавості.

Вони в щитку під замком. Навряд-чи получиться сфотографувати. Але завтра спробую.
29 сен 2018 09:42
Дякую. Доречі Вам мили видати ключі від щитка.
29 сен 2018 09:43
Або перепишіть маркування. Дякую.
29 сен 2018 12:36
Цитата "Synergy-Bud":
ЗВІТ ПРО ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК "СИНЕРГІЯ 3" від 28 вересня 2018 РОКУ.

У восьмому будинку ліфтові портали оброблені облицювальною плиткою, тривають пуско-налагоджувальні роботи для передачі ліфта в експлуатацію.

У дев'ятому будинку тривають пуско-налагоджувальні роботи ліфта. Біля дев'ятого будинку завершені монолітні роботи по влаштуванню підпірної стінки. Перенесена опора освітлення. Триває прибирання прибудинкової території для початку робіт з благоустрою.
Найближчим часом прибудинкова територія на цій ділянці буде приведена в повний порядок.


Не шанована мною Синегрія, скільки можна писати всяку туфту!! Нафіг мені ваш звіт про встановлені лавки, коли буде нормальний вхід в 8 будинок?? Скільки можна знущатися? Почалися дощі, знову по болоту ходимо. Про лічильники я взагалі мовчу, невже раніше не можна було подумати головою і закупити на усі квартири. Просто вже немає ні слів ні терпіння
29 сен 2018 15:09
Цитата "Anderson2012":
Дякую. Доречі Вам мили видати ключі від щитка.

Ключь дают только от щитка с вводными автоматами, а ключ от счётчиков никто Вам не даст)
30 сен 2018 04:35
Дякую за інформацію.
30 сен 2018 15:55
Привіт,дайте номер газовиків які можуть переварити трубу газову
30 сен 2018 16:11
Впринципі переварити може хто завгодно. Але яка тут процедура погодження я не знаю. Все залежить від того на скільки Ви сильно хочете перепланувати газові труби. Плюс яка труба до лічильника чи після.
30 сен 2018 16:55
Головне не зачіпати пломби на лічильнику.
30 сен 2018 17:42
Подскажите пожалуйста куда выбрасывать строймусор ? Слышал про какие то контейнеры, но где они не знаю
01 окт 2018 09:32
Цитата "ipkk":
Подскажите пожалуйста куда выбрасывать строймусор ? Слышал про какие то контейнеры, но где они не знаю

Стоят на парковке
01 окт 2018 10:05
Цитата "ipkk":
Подскажите пожалуйста куда выбрасывать строймусор ? Слышал про какие то контейнеры, но где они не знаю


Я бачила на парковці стоїть великий металевий контейнер (схожий на причіп до камазу))), Ви його ні з чим не переплутаєте
02 окт 2018 04:38
Привет всем соседям, кто делали прописку, есть ли там электронная очередь или живая?
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .585587. . .593
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее