Подать объявление

ЖК Синергия 3 | Ирпень, ул. Григория Сковороды, 11

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2017 г.
Планировки
от 20 200 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 177.
9/5%
6/3%
45/25%
45/25%
72/41%
1. . .565567. . .593
14 июль 2018 10:00
Подскажите магазины стройматериалов в Ирпене с не кусающимися ценами плиз))
14 июль 2018 15:57
Цитата "Artuha":
Подскажите магазины стройматериалов в Ирпене с не кусающимися ценами плиз))

:)))))
Ну, насмешили :))))
Эпицентр Вам в помощь
15 июль 2018 07:47
ЗВІТ ПРО ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК "СИНЕРГИЯ 3" ВІД 15 ЛИПНЯ 2018 року.

Дорогі Інвестори! Ми раді повідомити Вам, що за минулі два тижні були виконані наступні роботи:

По комплексу тривають роботи з благоустрою та озеленення прибудинкової території.

У першому будинку тривають оздоблювальні роботи на вхідній групі. Тривають оздоблювальні роботи на поверхах (виконано на 45 відсотків). Завершено пуско-налагоджувальні роботи по газу (виконано на 100 відсотків). Завершено роботи по влаштуванню фінішного шару руберойду на даху. На завершальному етапі роботи по підключенню протипожежної системи. Проводяться пуско-налагоджувальні роботи ліфтів. Завершено роботи по індивідуальному підключенню води по квартирах.
Завершуються роботи з укладання тротуарної плитки між першим і другим будинком (виконано на 80 відсотків).

У другому будинку завершується облаштування облицювальною плиткою (виконано на 99 відсотків). Завершено роботи з фарбування стелі. Завершуються роботи з монтажу дверей в комори цокольного поверху (виконано на 95 відсотків).

У п'ятому будинку завершуються (виконано на 99 відсотків) роботи з облаштування облицювальної плитки вхідної групи будинку. Введено в експлуатацію ліфт.

У шостому будинку завершується укладання тротуарної плитки. Тривають роботи з облаштування опор для монтажу ліхтарів освітлення прибудинкової території.

У сьомому будинку завершуються внутрішні роботи на цокольному поверсі.

У восьмому будинку завершена установка вхідних дверей в квартири. Триває монтаж ліфтового обладнання. Ведуться підготовчі роботи для монтажу двоконтурних газових котлів.

У дев'ятому будинку ведеться установка дверей. Триває монтаж двоконтурних газових котлів. Розпочато підготовчі роботи до монтажу ліфта. Завершується облаштування плитки в місцях загального користування.
15 июль 2018 11:01
Народ, как в сданых домах крыша себя ведёт? Дожди пережила? Нигде ничего не течёт?
15 июль 2018 14:08
Цитата "Stas_dom8":
Народ, как в сданых домах крыша себя ведёт? Дожди пережила? Нигде ничего не течёт?

после зимы только были потолки мокрые в комнате..сейчас после дождей новых потеков нет, возможно переделали крышу, либо в потеках была другая причина(КС утверждал что попал снег в вытяжку, и из за этого были потолки мокрые..
17 июль 2018 20:42
Ау, сусіди, що нового? Невже вже всім дали ключі, що ніхто нічого не пише))) Що нового по 8 будинку, реально? Бо ці звіти, це просто фігня)))
18 июль 2018 05:21
9 дом тоже ещё без ключей! Может кто знает реально ли получить ключи в августе? Все таки до холодов хотелось бы заехать
18 июль 2018 05:49
Цитата "Serebro88":
9 дом тоже ещё без ключей! Может кто знает реально ли получить ключи в августе? Все таки до холодов хотелось бы заехать

Одному Богу известно 😊 знать не знает никто (даже синергия), а вот предполагать - предполагаем. Я после последнего отчёта сместил свою ожидаемую дату получения ключей с конца июля на конец августа. До этого смещал с начала мая на конец, с конца мая на конец июня, потом конец июля. И каждый раз рассказываю себе, ну всё, в этот раз уже точно с запасом взял, но синергия любит удивлять 😂
18 июль 2018 06:36
А у нас по близости где то есть платные стоянки?
18 июль 2018 07:07
Доброго ранку!

Якщо є хто із першого будинку вище 10-го поверху, чи чули щось про воду? Мені повідомили, що загального тиску вистачить поверху до восьмого-дев'ятого, а для вищих насосна система передбачається... Яку ще не підключили.
18 июль 2018 07:07
Ті, хто вже живе, або хто часто зараз буває, розкажіть, як у спеку в квартирах, які виходять на річку?
Думаємо, чи є сенс планувати кондиціонери у кожному приміщенні
18 июль 2018 08:54
Цитата "Olenka4":
Ті, хто вже живе, або хто часто зараз буває, розкажіть, як у спеку в квартирах, які виходять на річку?
Думаємо, чи є сенс планувати кондиціонери у кожному приміщенні

Мы сейчас часто бываем, так как делаем ремонт, могу вам сказать что очень душно в квартире, у нас 2-ка на две стороны, думали ставить один кондиционер в зале, но решили еще поставить на кухне, так как одним думаю не отделаемся (площадь кв 57 кв.м)
18 июль 2018 10:07
Цитата "I1Ko":
Доброго ранку!

Якщо є хто із першого будинку вище 10-го поверху, чи чули щось про воду? Мені повідомили, що загального тиску вистачить поверху до восьмого-дев'ятого, а для вищих насосна система передбачається... Яку ще не підключили.

Знаю, только, что газ подключили, только, до 9 этажа. И, правда, просветите кто-то по поводу давления воды. С этим есть проблемы в Ирпене, вообще, и у нас, в частности?
18 июль 2018 13:04
Цитата "Ожидающий с моря погоды":

Знаю, только, что газ подключили, только, до 9 этажа.


Це точна інформація? Бо якщо так, то новина про пуск газу мене не стосується. :(
Чому тільки до 9-го? Якось аргументують це? Адже мені сказали, що з гозом питання по 1-му будинку вирішені повністю.
19 июль 2018 07:42
Цитата "I1Ko":


Це точна інформація? Бо якщо так, то новина про пуск газу мене не стосується. :(
Чому тільки до 9-го? Якось аргументують це? Адже мені сказали, що з гозом питання по 1-му будинку вирішені повністю.



Доброго дня.
Пуск газу стосується усіх поверхів першого будинку ЖК "Синергія 3", зараз займаємось підключенням води вище 9 поверху.
Гарного та продуктивного дня!
19 июль 2018 18:29
Цитата "Synergy-Bud":



Доброго дня.
Пуск газу стосується усіх поверхів першого будинку ЖК "Синергія 3", зараз займаємось підключенням води вище 9 поверху.
Гарного та продуктивного дня!

Когда дадите ключи 9 дому?
19 июль 2018 18:32
Цитата "Synergy-Bud":



Доброго дня.
Пуск газу стосується усіх поверхів першого будинку ЖК "Синергія 3", зараз займаємось підключенням води вище 9 поверху.
Гарного та продуктивного дня!


Когда планируется запуск газа в 9 доме?
21 июль 2018 15:25
Здравствуйте,соседи!Подскажите,есть еще кто с 7 дома,кому не звонили вообще?
21 июль 2018 15:26
Да сами возьмите, и позвоните.
21 июль 2018 17:22
Цитата "Mila3":
Здравствуйте,соседи!Подскажите,есть еще кто с 7 дома,кому не звонили вообще?

Мне из клиент сервиса не звонил никто и никогда. Звонил постоянно сам. Говорили, что просто не могли дозвониться :)
Кстати, сегодня сделал замер квартиры. Застройщик «прицепил» мне лишние 1.5 м2. Сейчас буду решать вопрос - и думаю, решаться он будет очень сложно и долго, учитывая качество общения сотрудников синергии на пост продажном этапе.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .565567. . .593
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx