Подать объявление

ЖК Синергия 3 | Ирпень, ул. Григория Сковороды, 11

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2017 г.
Планировки
от 20 200 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 177.
9/5%
6/3%
45/25%
45/25%
72/41%
1. . .510512. . .593
20 март 2018 18:14
Я тоже сегодня была на стройке. Предложили подписать смотровой, но пока котел стоит в коробке не хочу. Сказали что по 6 дому котлы установлены до 3 этажа

А на каком этаже у Вас квартира?
20 март 2018 21:05
Цитата "Евгений-2":
Кому не похєру яку воду пити--підпишіть, будьласка, цю петицію. Дякую. //e-dem.in.ua/irpin/Petition/View/192

А где эта петиция.
Ссылка не переходит на петицию, просто пустая страница.
20 март 2018 22:41
Як справи з підключенням газу в 5 будинку, хто знає?
21 март 2018 07:26
Форумчане, которые уже подписали смотровые ордера и получили ключи, поделитесь впечатлением. На что надо обратить внимание при подписании нам (людям, которые уже задолбались ждать😆😱). Спасибо.
21 март 2018 07:57
Цитата "aleuss":
Підкажіть, як відслідкувати розгляд заяви про реестрацію речових прав на квартиру в единому державному реестрі? Ніяк не можу зрозуміти, як там отримати потрібну інформацію. Дякую.


1) На сайті https://kap.minjust.gov.ua/services?product_id=1 в правому верхньому куті є кнопка "вхід" натискаємо її.
2) Я обираю "Вхід по BankID" (але він наразі не працює), тому Ви можете зайти і іншим чином
3) Зайшовши в кабінет - натискаємо "Отримати інформаційну довідку"
4) Далі натискаємо "Підтверджую достовірність своїх персональних даних та надаю згоду на їх обробку" і кнопку "Далі"
5) У новому полі натискаємо "фізичної особи" і кнопку "Далі" - цей спосіб простіший
6) Вискочить нове віконце з назвою "Введіть дані фізичної особи:" - ВАЖЛИВО вводимо тільки ОДИН реквізит (прізвище імя побатькові АБО РНОКПП(Ідентифікаційний код) АБО паспорт!!! Я вводжу "РНОКПП(Ідентифікаційний код):" і натискаємо кнопку "Знайти" - бо тоді інформація буде видана по конкретній фізичній особі.
7) Натискаємо "Оплатити", оплачуємо картою (23 грн з комісією банку) і вуаля - витяг з реєстру готовий
21 март 2018 10:34
Говорят сегодня🙄
21 март 2018 11:12
Цитата "Ромчик2017":

А где эта петиция.
Ссылка не переходит на петицию, просто пустая страница.

Попробуйте ещё раз--у меня переходит на страницу. Возможно, Вы с телефона пробуете?--тогда не факт. Оставляю ещё раз: //e-dem.in.ua/irpin/Petition/View/192
21 март 2018 12:21
Цитата "Yurelka1981":
Говорят сегодня🙄


Говорят сегодня... это по газу в 5м доме? :shuffle:
21 март 2018 12:58
Цитата "alex_am":


Говорят сегодня... это по газу в 5м доме? :shuffle:

Да) пуск газа уже произошел, тестируют пока пару дней
21 март 2018 14:13
Цитата "Yurelka1981":

Да) пуск газа уже произошел, тестируют пока пару дней

Не говорили когда в 6 доме будет пуск газа?)
21 март 2018 15:03
Цитата "Vadzikoz":

Не говорили когда в 6 доме будет пуск газа?)

Вчера сказали что на следующей неделе, в субботу еду подписывать смотровой узнаю)
21 март 2018 16:16
Цитата "mini_mary":


1) На сайті https://kap.minjust.gov.ua/services?product_id=1 в правому верхньому куті є кнопка "вхід" натискаємо її.
2) Я обираю "Вхід по BankID" (але він наразі не працює), тому Ви можете зайти і іншим чином
3) Зайшовши в кабінет - натискаємо "Отримати інформаційну довідку"
4) Далі натискаємо "Підтверджую достовірність своїх персональних даних та надаю згоду на їх обробку" і кнопку "Далі"
5) У новому полі натискаємо "фізичної особи" і кнопку "Далі" - цей спосіб простіший
6) Вискочить нове віконце з назвою "Введіть дані фізичної особи:" - ВАЖЛИВО вводимо тільки ОДИН реквізит (прізвище імя побатькові АБО РНОКПП(Ідентифікаційний код) АБО паспорт!!! Я вводжу "РНОКПП(Ідентифікаційний код):" і натискаємо кнопку "Знайти" - бо тоді інформація буде видана по конкретній фізичній особі.
7) Натискаємо "Оплатити", оплачуємо картою (23 грн з комісією банку) і вуаля - витяг з реєстру готовий


Воно там вимагае ще ключ якийсь((((
22 март 2018 07:40
Цитата "aleuss":


Воно там вимагае ще ключ якийсь((((

Незнаю де і що у Вас вимагає. Сайт - https://kap.minjust.gov.ua/login?b
1) Якщо Ви ще не були зареєстровані то обираєте "Зареєструватись як новий користувач" (знаходиться під "Логін, пароль")
2) Погоджуєтесь з правилами та натискаєте "фізична особа" - "звичайна реєстрація"
3) вводите іпн (ідентифікаційний податковий номер) - і рухаєтеся далі за інструкцією.

Так як я була зареєстрована вже давно, то в мене не виникає проблем з перевіркою даних у держ реєстрі
22 март 2018 09:26
Цитата "Евгений-2":

Попробуйте ещё раз--у меня переходит на страницу. Возможно, Вы с телефона пробуете?--тогда не факт. Оставляю ещё раз: //e-dem.in.ua/irpin/Petition/View/192

+
22 март 2018 10:13
Цитата "mini_mary":

Незнаю де і що у Вас вимагає. Сайт - https://kap.minjust.gov.ua/login?b
1) Якщо Ви ще не були зареєстровані то обираєте "Зареєструватись як новий користувач" (знаходиться під "Логін, пароль")
2) Погоджуєтесь з правилами та натискаєте "фізична особа" - "звичайна реєстрація"
3) вводите іпн (ідентифікаційний податковий номер) - і рухаєтеся далі за інструкцією.

Так як я була зареєстрована вже давно, то в мене не виникає проблем з перевіркою даних у держ реєстрі


Дякую) підкажіть, я зможу дізнатись таким чином інформацію про реестрацію нерухомості, якщо вона не на мое ім'я?
22 март 2018 10:52
Уважаемые соседи по 4-му дому 3-й подъезд! Я только что отправила это письмо Директору ОК Валерию Григорьевичу с просьбой передать его господину Оверко. Речь в нем идет об обустройстве должного входа в третий подъезд. Все инвесторы, которые хотят присоединиться к данной претензии, могут подойти к Валерию Григорьевичу и также подписать письмо. Оно будет находиться у него до понедельника и затем отправлено Оверко. Инвесторы 1-го подъезда могут воспользоваться моим письмом в качестве образца для обращения со своей стороны. Чем больше писем и подписей будет, тем больше у нас шансов вернуть положенные нам входы в подъезды! Благодарю всех за участие!

Вот текст письма:

Директору БК «Синергія»
Оверку І.І.

Лист-претензія

Шановний Ігорю Івановичу! Під час огляду нашої квартири в ЖК «Синергія-3», яка знаходиться в 4-му будинку у третьому під‘їзді, ми несподівано виявили, що в нашому під‘їзді відсутній вхід, який був запланований за проектом будівництва. 

Наразі ми вимушені користуватися входом другого під‘їзду, що перш за все, суперечить нормам пожежної безпеки; по-друге, створює крайні незручності для доступу до ліфта та сходів, особливо для мам з візочками; по-третє, накладає на нас додаткові витрати при доставці великогабаритних вантажів до нашого під‘їзду; по-четверте, порушує приватність мешканців нашого під’їзду; по-п’яте, створює незручності та небезпеку для мешканців під‘їзду, оскільки він не відокремлений від комерційних приміщень, в яких постійно будуть знаходитись невідомі люди. 

Зіткнувшись з цими проблемами, ми не змогли підписати необхідні документи, щоб завершити усі необхідні процедури по прийому купленої нами квартири, оскільки вважаємо зазначені проблеми крайнє суттєвими. 

Виходячи з цього, ми наполягаємо, щоб двері, які знаходяться на фасаді 4-го будинку і які від самого початку передбачались як вхідні двері до нашого під‘їзду, були повернені в статус вхідних дверей 3-го під‘їзду, разом із тими квадратними метрами, що наразі віддані під комерційне приміщення. 

Ми сподіваємось на розуміння та порядність зі сторони Забудовника в обличчі поважного пана Оверко І.І., якому ми як інвестори проявили довіру щодо представленого проекту будівництва ЖК «Синергія-3», сподіваючись, що проект буде реалізовано згідно всіх норм безпеки та благоустрію. 
22 март 2018 12:30
Подскажите, так как я очень давно было на стройке,не могу понять, а как вход будет в 9 дом?
22 март 2018 12:31
Там нормальный вход в дом?
22 март 2018 13:04
Цитата "RenatK2016":
Там нормальный вход в дом?


Смотря что вы считаете нормальным. Скажу так, он у вас будет отдельный. Не со двора, а со стороны парковки. Но вот вход в 8 доме нормальным я могу назвать с натяжкой. А так тоже отдельный, свой, один на квартиры нашего дома,по лабиринтам ходить не надо будет.
22 март 2018 13:31
Спасибо
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
1. . .510512. . .593
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее