Подать объявление

ЖК Синергия 3 | Ирпень, ул. Григория Сковороды, 11

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2017 г.
Планировки
от 20 200 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 177.
9/5%
6/3%
45/25%
45/25%
72/41%
1. . .508510. . .593
17 март 2018 16:34
Цитата "pozitiv1881":


уже трое! Почти бригада) :smoke:

Потом можно будет шабашить по квартирам наших домов 😁
17 март 2018 18:22
Цитата "Katarina1958":
Добрый день дорогие соседи!
Моя квартира в 4 доме.У кого одно окно на куухне бьется в газовый счетчик и газовую трубу,а второе вообще не открывается из-за близости штукатурки стены,так это еще не поштукатурено начисто.Если у кого такая еть проблема напишите как справились с ней?
И второй вопрос есть юристы хорошо разбирающиеся в **переуступке** Читала на сайте,что возможны проблемы в дальнейшем ?Так это или нет.Спасибо всем за ответ.
Всем желаю терпения !!



У меня в четвертом доме, рама криво поставлена и окно открывается еле под 90 градусов так как мешает откос сбоку.
18 март 2018 08:58
Кто уже оформлял право собственности, расскажите про переуступку: плюсы и минусы? То что это дешевле, конечно плюс, но может есть какие-то подводные камни?
18 март 2018 12:26
Привіт всім) вчора була на будівництві та спілкувалась з керівництвом:
1) газ в 5 буд мають підключати у вівторок, в 6 буд приблизно через тиждень
2) в 6 буд є всі лічильники на воду (сама перевірила наявність кожного), в усіх електрощитових стоять автомати (лічильники встановлюють вже після прийняття квартири)
3) вже завезли ліфт для 6 буд (знаходиться в самому будинку на першому поверсі, завтра мають приступати до монтажу)
4)сказали що котли теж завезли і вони на складі (але особисто я їх не бачила, казали що теж завтра починають монтаж котлів)
5) на 10 поверсі 6 буд мокрі стіни і розводи на потолку (скоріше всього проблеми з дахом)
6) непорадував факт наявності на даху котельні для садка (я вперше про це дізналася)
7) загалом керівництво пообіцяло ключі в 6 до кінця березня
18 март 2018 17:37
Цитата "mini_mary":
Привіт всім) вчора була на будівництві та спілкувалась з керівництвом:
1) газ в 5 буд мають підключати у вівторок, в 6 буд приблизно через тиждень
2) в 6 буд є всі лічильники на воду (сама перевірила наявність кожного), в усіх електрощитових стоять автомати (лічильники встановлюють вже після прийняття квартири)
3) вже завезли ліфт для 6 буд (знаходиться в самому будинку на першому поверсі, завтра мають приступати до монтажу)
4)сказали що котли теж завезли і вони на складі (але особисто я їх не бачила, казали що теж завтра починають монтаж котлів)
5) на 10 поверсі 6 буд мокрі стіни і розводи на потолку (скоріше всього проблеми з дахом)
6) непорадував факт наявності на даху котельні для садка (я вперше про це дізналася)
7) загалом керівництво пообіцяло ключі в 6 до кінця березня

А как руководители объяснили влагу на потолках?
Мы тоже с 10го этажа, и беспокоит это как и Вас)
18 март 2018 17:56
Цитата "mini_mary":

6) непорадував факт наявності на даху котельні для садка (я вперше про це дізналася)


Добрый вечер. Если можно, объясните, что это значит. Какие проблемы могут из-за этого возникнуть. Мы тоже с шестого дома.
18 март 2018 20:35
Цитата "mini_mary":
Привіт всім) вчора була на будівництві та спілкувалась з керівництвом:
1) газ в 5 буд мають підключати у вівторок, в 6 буд приблизно через тиждень
2) в 6 буд є всі лічильники на воду (сама перевірила наявність кожного), в усіх електрощитових стоять автомати (лічильники встановлюють вже після прийняття квартири)
3) вже завезли ліфт для 6 буд (знаходиться в самому будинку на першому поверсі, завтра мають приступати до монтажу)
4)сказали що котли теж завезли і вони на складі (але особисто я їх не бачила, казали що теж завтра починають монтаж котлів)
5) на 10 поверсі 6 буд мокрі стіни і розводи на потолку (скоріше всього проблеми з дахом)
6) непорадував факт наявності на даху котельні для садка (я вперше про це дізналася)
7) загалом керівництво пообіцяло ключі в 6 до кінця березня



Добрый вечер! Странно что Вы застали в субботу руководство. Я например только вчера застал одну сотрудницу в клиент сервисе, которую по моему мнению посадили туда работать с возражениями. При общении с ней у меня не сложилось впечатление, что она может разбираться в штукатурке, электрике, отоплении и т.д. Разве счетчики воды не в закрытом коробе, что у Вас к ним был доступ? Как то это не безопасно.
18 март 2018 20:47
почитала ветки других ЖК, в которых смотрела квартиру, и поняла что у нас не так все и плохо.И соседи не орут друг на друга в переписке) надеюсь также дружно и жить будем)Кстати, есть кто-то с 1 дома, 14 этаж?
18 март 2018 21:11
Цитата "Alex Sh":



Добрый вечер! Странно что Вы застали в субботу руководство. Я например только вчера застал одну сотрудницу в клиент сервисе, которую по моему мнению посадили туда работать с возражениями. При общении с ней у меня не сложилось впечатление, что она может разбираться в штукатурке, электрике, отоплении и т.д. Разве счетчики воды не в закрытом коробе, что у Вас к ним был доступ? Как то это не безопасно.

Доброй ночи, а вы случайно когда были, не чего не слышали по поводу очередности задачи домов после 6 дома?
18 март 2018 21:42
Цитата "ДобрОе уТро":

Доброй ночи, а вы случайно когда были, не чего не слышали по поводу очередности задачи домов после 6 дома?


Ну мне не удалось переговорить с руководством) я заходил в первый дом. Там частично на третьем и четвертом этажах поставили входные двери. В доме было много работников. На первом этаже в будущей Форе работа тоже вовсю кипела
18 март 2018 21:45
Цитата "Nata-Nataly":
почитала ветки других ЖК, в которых смотрела квартиру, и поняла что у нас не так все и плохо.И соседи не орут друг на друга в переписке) надеюсь также дружно и жить будем)Кстати, есть кто-то с 1 дома, 14 этаж?

1 дом, 7 этаж)
18 март 2018 22:47
Цитата "Nata-Nataly":
почитала ветки других ЖК, в которых смотрела квартиру, и поняла что у нас не так все и плохо.И соседи не орут друг на друга в переписке) надеюсь также дружно и жить будем)Кстати, есть кто-то с 1 дома, 14 этаж?


Доброй ночи.
1-ый дом 15 этаж :hi:
19 март 2018 08:35
Цитата "mini_mary":

4)сказали що котли теж завезли і вони на складі (але особисто я їх не бачила, казали що теж завтра починають монтаж котлів)

Был на подписании смотрового 14го марта, так в клиент сервисе который в 4м доме, около двери самого клиент сервиса стояло около, ну я не знаю, 30ти может больше котлов в упаковках. При условии что в 5м доме котлы висят а 6й следующий, предполагаю что то были Ваши отопительные приборы.
19 март 2018 08:50
Цитата "Alex Sh":



Добрый вечер! Странно что Вы застали в субботу руководство. Я например только вчера застал одну сотрудницу в клиент сервисе, которую по моему мнению посадили туда работать с возражениями. При общении с ней у меня не сложилось впечатление, что она может разбираться в штукатурке, электрике, отоплении и т.д. Разве счетчики воды не в закрытом коробе, что у Вас к ним был доступ? Как то это не безопасно.


Нажаль, у мене обмежена можливість публікування тому відписю всім одночасно:
1) Про зустріч було домовлено заздалегідь (тому керівництво було)
2) Лічильники дійсно в закритих щитових, тому мені дали ключ, щоб я могла пересвідчитись що дійсно всі лічильники є (бо вже неодноразово ловила на брехні у звітах). Перевірила наявність всіх лічильників особисто.
3) Щодо мокрих стін та розводів на 10 поверсі - в кс сказали що можливо це конденсат - проте це точно проблеми з дахом ( я їм про це сказала). Сама я з 3 поверху, тому дах мене не так сильно турбує, а з керівництвом я спілкувалась до того як була на будівництві
4) Черговість 432561789 (так сказав Оверко), перший планують доробити до травня.
5) Щодо котельні - я не знаю чим це загрожує нам. Я в цьому не шарю. Але сам факт мене смущає, раптом котельня вийде з ладу - чи не буде у нас проблем. Та й взагалі це істосні умови - нас були зобовязані попередити про це. Котельня знаходиться в надстройці на даху (раніше нам казали що це шахта ліфту)
6) щодо котлів біля кс в 4 буд - теж їх бачила, проте кс сказав що це на продаж, а не для 6 будинку.

7) щодо оформлення
Нотаріальне оформлення:
- документом, що дає право власності є витяг з державного реєстру (договір тільки підстава для отримання витягу).
- всі відомості про власність містяться на електронних серверах державного реєстру (не в Україні);
- вартість по закону 1-2% від суми договору
- фактична вартість 8,5% від суми договору, так як сплачуєте податки за продавця (в суботу казали що оцінка 6000грн - тобто 510грн за метр квадратний)

Оформлення по переуступці:
- документом, що дає право власності є витяг з державного реєстру (підстава - пакет документів визначених законом)
- всі відомості про власність містяться на електронних серверах державного реєстру (не в Україні)
- вартість за законом в районі 250грн якщо час очікування 5 днів, якщо дві години - в районі 9000грн
- фактична вартість - 250грн за квадрат

Переуступка - заміна однієї сторони договору. По документах інвестор - Оверко. Якщо оформлюється переуступку то вам дають договір за яким ви купуєте майнові права, тобто стаєте інвестором, а потім на підставі договору про майнові права та низку інших документів (які подають представники забудовника) державний реєстратор реєструє право власності і видає витяг з державного реєстру вам (хоча його можна і самому роздрукувати з інтернету - вартість 23грн.)

Детальніше розписано було десь сторінок 50-70 тому
19 март 2018 09:46
Факт переноса 7 дома на более поздний период ОЧЕНЬ огорчил (((
19 март 2018 09:54
4) Черговість 432561789 (так сказав Оверко), перший планують доробити до травня.
[/quote]

Чем аргументируют задержку?
19 март 2018 10:09
Жители 10х этажей, у Вас проблем с влагой нет? потолки сухие?
19 март 2018 10:12
Цитата "Ромчик2017":
Были сегодня в 9 доме с последнего посещения произошли изменения (установили поручни и двери в кладовках) вот все что они сумели сделать примерно за 1,5 месяца.


Они эти поручни ещё в январе установили.Лично видела!
19 март 2018 10:23
Цитата "ДобрОе уТро":
Факт переноса 7 дома на более поздний период ОЧЕНЬ огорчил (((


9 дом уже раза три переносили, я уже привык. Я надеюсь что дома они буду здавать хоть как то параллельно, а не поочередно.Во всяком случае хочю в это верить и очень сильно надеюсь на это.
19 март 2018 11:20
Цитата "Vadzikoz":
Жители 10х этажей, у Вас проблем с влагой нет? потолки сухие?



у меня сухие вроде как, ну явных подтеков в перекрытиях нет, хотя люди писали что просверливали дыры и сливали воду. Вода попадала туда на этапе стройки.

А так кроме 1 кривого окна, свистящих дверей(при сильном ветре)- порядок ))
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .508510. . .593
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx