Подать объявление

ЖК Синергия 2+ | Ирпень, ул. Новооскольская, 2ж, 2е

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 54.
15/28%
8/15%
17/31%
3/6%
11/20%
1. . .170172. . .180
03 дек 2018 17:24
Цитата "Synergy-Bud":



Підключення ЖК "Синергія 2+" до загальної мережі заплановане на 03.12.2018 року :)

Добрий вечір! Як пройшло підключення до загальної газової мережі?
04 дек 2018 09:54
Цитата "LutHermann":
СГ "синергия", уточните, как обстоят дела с подключением газа к домам 2+?
обещали крайний срок - 3 декабря. всё по плану или отсрочили? если отсрочили, то какие новые сроки?




Доброго дня, шановні інвестори.

Вчора нам було передано ПРИПИС від Київоблгазу: про необхідність підняти газорозподільний пункт (ГРП) ЖК «Синергії 2+». У зв’язку з цим, з завтрашнього дня розпочинаються роботи по підняттю ГРП на необхідний рівень. Приносимо наші вибачення за недотримання встановлених термінів.
Про зміни буде повідомлено додатково.

З повагою, Ваша БГ «Синергія».
14 дек 2018 14:41
ЗВІТ ПРО ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК "СИНЕРГІЯ 2+" від 14 грудня 2018 року.

У комплексі завершено роботи по врізанню в міську магістраль газопроводу і в міську магістраль каналізації (виконано 100%). Виконуються роботи по прокладці зливової каналізації на парковці.

На 8 черзі завершена установка газових котлів поквартирно (виконано 100%).

На 9 черзі завершено монтаж газових лічильників поквартирно (виконано 100%). Завершується випробування газової системи. Виконано монтаж парапетів на даху (виконано 100%). Завершуються роботи з монтажу блискавкозахисту (виконано 90%).

На 8 і 9 черзі завершено монтаж вікон і дверей в цокольних приміщеннях (виконано 100%). Тривають роботи по утепленню мінеральною ватою цокольних приміщень (виконано на 50%).
14 дек 2018 14:55
Отчет это хорошо, но можно 3 вопроса по 8 дому:
1) На фото не увидел газовых сигнализаторов. Фото старые или их еще не установили?
2) Когда будет газ?
3) Когда ключи?
14 дек 2018 15:42
Цитата "Владимир Ларченко":
Отчет это хорошо, но можно 3 вопроса по 8 дому:
1) На фото не увидел газовых сигнализаторов. Фото старые или их еще не установили?
2) Когда будет газ?
3) Когда ключи?



Доброго дня.
До 19 грудня має відбутися запуск газу до ГРП, зразу після пуску на ГРП( газорозподільний пункт), ми отримаємо інформацію щодо пуску газу поквартирно.
І вже після пуску газу будуть ключі.
Ваша БГ "Синергія".
Гарних вихідних!
14 дек 2018 15:47
Спасибо за обратную связь!
20 дек 2018 09:21
Цитата "Synergy-Bud":



Доброго дня.
До 19 грудня має відбутися запуск газу до ГРП, зразу після пуску на ГРП( газорозподільний пункт), ми отримаємо інформацію щодо пуску газу поквартирно.
І вже після пуску газу будуть ключі.
Ваша БГ "Синергія".
Гарних вихідних!



Добрый день. Подскажите, произошёл ли пуск газа на ГРП?
20 дек 2018 13:04
Цитата "Star.unltd":



Добрый день. Подскажите, произошёл ли пуск газа на ГРП?



Доброго дня.
18.12.18 був здійснений запуск газу від загальної магістралі до лінії нашого ГРП .
Зараз проходить перевірка підрядником герметичності системи від ГРП до ШРП та від ШРП до стояків по будинкам. На підставі цієї перевірки буде запущений газ на ГРП. І будуть підстави для проведення перевірки системи по будинкам. Наразі це вся інформація, яку вдалось дізнатись від газової служби.
Додаткову інформацію надамо, як тільки нею володітимемо.
Дякуємо, що звернулись до нас.
21 дек 2018 05:10
Уважаемая Синергия! Неоднократно задавала Вам вопрос на форуме и в телефонном режиме. Ответа от вас не последовало. Последний раз очень вежливо спрашиваю:"Почему до сих пор нет в реестре квартиры 26(по преддоговору), 25 по техпаспорту?" Право собственности оформляли 4 декабря. Если я не получу ответ на свой вопрос от Вас, я не гордая, я пойду его получать у Оверко! Бажаю Вам приємного та продуктивного дня
21 дек 2018 07:33
Цитата "4Виктория":
Уважаемая Синергия! Неоднократно задавала Вам вопрос на форуме и в телефонном режиме. Ответа от вас не последовало. Последний раз очень вежливо спрашиваю:"Почему до сих пор нет в реестре квартиры 26(по преддоговору), 25 по техпаспорту?" Право собственности оформляли 4 декабря. Если я не получу ответ на свой вопрос от Вас, я не гордая, я пойду его получать у Оверко! Бажаю Вам приємного та продуктивного дня

Я тоже оформлял 4 декабря. Мне сказали ждать 10-15 рабочих дней. Жду до вторника, а потом готов составить Вам компанию.
21 дек 2018 07:39
Цитата "Владимир Ларченко":

Я тоже оформлял 4 декабря. Мне сказали ждать 10-15 рабочих дней. Жду до вторника, а потом готов составить Вам компанию.

ОК)))) :hi:
21 дек 2018 09:58
Цитата "4Виктория":
Уважаемая Синергия! Неоднократно задавала Вам вопрос на форуме и в телефонном режиме. Ответа от вас не последовало. Последний раз очень вежливо спрашиваю:"Почему до сих пор нет в реестре квартиры 26(по преддоговору), 25 по техпаспорту?" Право собственности оформляли 4 декабря. Если я не получу ответ на свой вопрос от Вас, я не гордая, я пойду его получать у Оверко! Бажаю Вам приємного та продуктивного дня


Оформлялись еще 28.11 ! Также нет в реестре до сих пор!!!Прошло 17 рабочих дней!Обещанные сроки"под ключ"-10-12 раб.дней.Неоднократно звонила в ОС-ссылаются на загруженность юристов и гос.регистраторов,но ,ведь,должен же быть порядок,четкий алгоритм действий,для чего-то существует предварительная запись к юристу,очередность!
21 дек 2018 16:55
Мои документы готовы. Дата регистрации указана 17.12, хотя последний раз проверял 19.12 и данных не было. Предполагаю, что данные в гос.реестре обновляются с определенным интервалом.
21 дек 2018 18:47
В том то и смысл госреестра, что там все изменения онлайн. Чтобы 1 квартиру не могли дважды продать.
26 дек 2018 09:11
Кто как оформлял квартиру: через договор купли-продажи или договор имущественный прав?
26 дек 2018 09:18
Цитата "NewSergio":
Кто как оформлял квартиру: через договор купли-продажи или договор имущественный прав?

Я офорлял по договору покупки имущественных прав.
27 дек 2018 11:35
Цитата "Synergy-Bud":



Доброго дня.
18.12.18 був здійснений запуск газу від загальної магістралі до лінії нашого ГРП .
Зараз проходить перевірка підрядником герметичності системи від ГРП до ШРП та від ШРП до стояків по будинкам. На підставі цієї перевірки буде запущений газ на ГРП. І будуть підстави для проведення перевірки системи по будинкам. Наразі це вся інформація, яку вдалось дізнатись від газової служби.
Додаткову інформацію надамо, як тільки нею володітимемо.
Дякуємо, що звернулись до нас.


Уважаемая Синергия, как обстоят дела с газом? Есть конкретные сроки?
28 дек 2018 11:44
я слышал что Синергия хочет подключится(газ) к Рич Таун \ а они не дают согласие (
29 дек 2018 13:34
ЗВІТ ПРО ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК "СИНЕРГІЯ 2+" від 29 грудня 2018 року

Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим роком!
Щасливих свят, гарного святкування у теплому родинному колі.

Переходимо до фотозвіту.

Виконано роботи з прокладання зливової каналізації на парковці.

На 8 і 9 черзі завершена установка лічильників води квартир.
29 дек 2018 19:58
С наступающим НГ всех инвесторов. Смотрела квартиру на 17 этаже 8 секлции, что посоветуете уважаемые по поводу покупки?
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .170172. . .180
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее